Epson: טכנולוגיית הלייזר משנה את כללי המשחק בעולם המקרנים

3 דגמי מקרנים חדשים שהשיקה Epson בישראל, המיועדים לארגונים, מוסדות להשכלה גבוהה, מרכזי מבקרים, חברות השכרה וחברות לשילוט דיגיטלי, עושים שימוש במגוון חידושים טכנולוגיים וממצבים את מעמדה של Epson כשחקן מוביל בשוק המקרנים.

Epson: טכנולוגיית הלייזר משנה  את כללי המשחק בעולם המקרנים

באירוע השקה בישראל שערכה ענקית ההדמיה, חברת Epson, נחשפו כמה מקווי המקרנים החדשים של החברה. בין היתר חשפה החברה שני מקרני Pro-AV חדשים, הראשונים בעולם בטכנולוגיית ה- 3LCD עד 25,000 לומן. הדגמים החדשים עושים שימוש במגוון חידושים טכנולוגיים וממצבים את מעמדה של Epson כשחקן מוביל בשוק המקרנים.

הדגם EB-L25000U עם מקור אור של 25,000 לומן, מהווה את שיאו של מחקר, פיתוח ובדיקה נרחבים. התוצאה היא מוצר עתיר תכנון מתקדם. סדרתEB-L1000U EB-L1500U EB-L1505U, EB-L1405U, EB-L1300U, EB-L1200U, EB-L1100U מקדמת את Epson לעידן חדש של הקרנה נייחת, וכוללת טכנולוגיית לייזר המשנה את חוקי המשחק. ארגונים, מוסדות להשכלה גבוהה, מרכזי מבקרים, חברות השכרה וחברות לשילוט דיגיטלי יכולים כעת להציג מצגות עוצמתיות באיכות מעולה. לאלה הנזקקים לתמונות Full HD בהירות במיוחד, מוצע  הדגם EB-L1500U, מקרן הלייזר הראשון בעולם שמגיע ברזולוציית WUXGA עם 12,000 לומן וטכנולוגיית 3LCD. כל המוצרים מגיעים עם אחריות ל- 5 שנים, או 20,000 שעות, וזאת כדי להעניק ללקוחות שלוות נפש נוספת. תכונה מאפיינת בולטת היא ״בהירות מתמשכת״, כשהמשמעות: אם מפעילים את המקרן על 75% עוצמת אור, המקרן יעבוד באותה בהירות ובאותם צבעים למשך 21000 שעות...

לדברי אורן פליישר, מנכ"ל Epson ישראל, המוצרים החדשים יסייעו למצב את Epson כשחקן מוביל בתחום המקרנים הנייחים. "כל המקרנים החדשים כוללים את טכנולוגיית ה- 3LCD שלנו  המאפשרת למשתמשים ליהנות מתמונות בצבעים מלאי חיים, ועם חדות ופרטים יוצאי דופן - טכנולוגיה שהפכה את Epson לחברה המובילה בתחום המקרנים כבר 15 שנה ברציפות״. המהפך השני, אומר פליישר, הוא הכניסה לשוק של מקרני הלייזר, המסמנים קפיצת מדרגה משמעותית מבחינת ביצועיהם. הללו עושים שימוש בלייזרים במקום מקור תאורה רגיל, כך שניתן למקד את האור באופן מדוייק יותר על שטח הפאנל, הוא מדוייק יותר ומפגין אורך חיים השווה ערך לכ-30000 שעות ״מנורה״ רגילה.

Epson מתגאה בהיותה מובילה טכנולוגית, אומר פליישר. את ההכרה הבינלאומית על כך אפשר לראות במגוון הפרסים שהחברה קיבלה לאורך השנים: פרסי תומסון רויטרס, פרסי EISA ו- TIPA למוצרי הדמיה, פרסי החדשנות של IEEE, בחירת ה- BLI  ועוד רבים. כיום קו המקרנים של אפסון שולט ללא מתחרים בשווקי ההקרנה בקולנוע הביתי, הארגוני, משרדי ובחינוך. Epson הוכתרה על-ידי חברת המחקר הגלובלית FCL – Future source Consulting Limited כיצרנית המקרנים מספר אחת בעולם. התואר מוענק לחברה זו השנה ה- 14 ברציפות. המחקר מצביע על כך שלחברה יש את נתח השוק הגדול ביותר של מקרני 500 לומן ומעלה.

לדברי פליישר, מדובר בציון דרך המציג את הצלחתה המתמשכת של החברה בתחום ההדמיה ובשוק המקרנים העולמי. "הנתונים מלהיבים ביותר עבורנו ונהדר לראות שהמקרנים שלנו ממשיכים להשיג את ההכרה ואת נתח המכירות הגבוה ביותר בשוק. לחברת Epson יש מגוון רחב של מקרנים, הכוללים מקרנים נייחים, נישאים, להקרנה ממרחק קצר במיוחד, אינטראקטיביים, עסקיים ולקולנוע ביתי ".

לדברי פליישר, הובלת השוק, במיוחד עם תחרות מכל הכיוונים, אינה ברורה מאליה. "חלק מההצלחה שלנו טמון בהיותנו מובילי חדשנות גלובאליים. אנו שואפים להפוך את המוצרים של Epson לטובים יותר, על ידי השקעה במחקר ופיתוח, כך שנוכל לספק ללקוחותינו את הערך המוסף שמגיע להם. אנו נמשיך גם הלאה להיענות למגמות השוק ובהשקעה הרציפה בפיתוח טכנולוגיות ומוצרים חדשניים. המטרה שלנו היא להמשיך בחיזוק המעמד שלנו כמובילת השוק שנה אחרי שנה. אנחנו גאים מאוד במורשת ובמוניטין שלנו כמובילי חדשנות גלובאליים" אומר פליישר. "אנו שואפים להפוך את המוצרים של Epson לטובים יותר, על ידי השקעה במחקר ופיתוח, כך שנוכל לספק ללקוחותינו את הערך המוסף שמגיע להם. המחוייבות שלנו היא לקחת משהו שאף אחד לא חשב שהוא אפשרי, שעונה על צורך בסיסי שלא מצאו לו מענה, ולהיות הגורם שלוקח את הפיתרון צעד אחד קדימה - תוך חשיבה על הלקוחות שלנו".

מפרט:

EB-L1100U

מקרן WUXGA עם 6,000 לומן המבטיח הקרנת לייזר עם תוחלת חיים ארוכה באתרי אירועים גדולים, ומספק תמונות עם צבעים עשירים ומלאי חיים הודות לטכנולוגיית 3LCD  של Epson ותפוקת אור לבן וצבעוני גבוהה במידה שווה. באמצעות התקנה גמישה ותחזוקה מועטה, מקרן 4K משופר זה מציע פתרון של 'התאם ושכח' במקומות שלכאורה מתאימים רק למקרנים הרבה יותר יקרים.

המקרן מציע ם ובהירות אפילו באור יום. המקרן שכולל גלגל זרחן אנאורגני חדש, מציע התנגדות מעולה לאור ולחום כדי לספק אמינות מצוינת. לקבלת חוויית צפייה של הרמה הבאה, המקרן כולל 4K משופר, המעניק לתמונות בהירות וחדות יוצאי דופן למשך עד 156,000 שעות הודות לחיים הארוכים של הלייזר. נכללת גם מצלמה מובנית כדי להבטיח כיול תמונות מדויק.

הודות למגוון החדש של עדשות ממונעות, הכולל עדשה אופציונלית להקרנה ממרחק אולטרה קצר, ניתן ליהנות מהתקנה גמישה של 360° המאפשרת את הצבתו בכל מקום למעשה - ללא איבוד בהירות, או עיוות של התמונה.

העדשה במקרן כוללת פונקציית זיכרון המאחסנת הגדרות מקרן דוגמת מיקום תמונה, מיקוד וזום, לשם גישה מהירה בעת הקרנת תמונות ביחס-גובה שונה, או שימוש בעדשות שונות. מצב מסך מפוצל מאפשר גם להקרין משני מקורות הזנה.

המוצר מגיע עם אחריות של 5 שנים או 20,000 שעות.

מחיר המקרן הוא 35,000 ₪ לפני מע"מ.
 

EB-L1500U

ה- EB-L1500U הוא מקרן לייזר WUXGA LCD הראשון בעולם עם 12,000 לומן, המבטיח הקרנת לייזר עם תוחלת חיים ארוכה באתרי אירועים גדולים. לתמונות צבעים עשירים ומלאי חיים הודות לטכנולוגיית 3LCD  של Epson ותפוקת אור לבן וצבעוני גבוהה במידה שווה. באמצעות התקנה גמישה ותחזוקה מועטה, מקרן 4K משופר זה מציע פתרון של 'התאם ושכח' במקומות שלכאורה מתאימים רק למקרנים הרבה יותר יקרים. 

המקרן שכולל גלגל זרחן אנאורגני חדש, מציע התנגדות מעולה לאור ולחום כדי לספק אמינות מצוינת. לקבלת חוויית צפייה של הרמה הבאה, המקרן כולל 4K משופר, המעניק לתמונות בהירות וחדות יוצאי דופן למשך עד 56,000 שעות וזאת הודות לחיים הארוכים של הלייזר. נכללת גם מצלמה מובנית כדי להבטיח כיול תמונות מדויק.

מגוון חדש של עדשות ממונעות הכולל עדשה אופציונלית להקרנה ממרחק אולטרה קצר, מאפשר ליהנות מהתקנה גמישה של 360° המאפשרת את הצבתו בכל מקום למעשה - ללא איבוד בהירות או עיוות של התמונה.

המוצר מגיע עם אחריות של 5 שנים או 20,000 שעות.
מחיר המקרן הוא 120,000 ₪ לפני מע"מ.

EB-L25000U

Epson פיתחה את מקרן הלייזר בטכנולוגיית 3LCD הבהיר ביותר עד היום - 25,000 לומן. מבוסס על טכנולוגיית 3LCD בשילוב עם שיפור ל- 4K ועדשה תואמת, הדגם EB-L25000U מציע הן הבחנה יוצאת דופן והן גמישות. במקרן משולבת יחידה אופטית אטומה, וכל התכונות האלה הופכות אותו לאידיאלי לסביבות עם עשן, דוגמת אירועים חיים. הדגם אינו רק המקרן הבהיר ביותר של Epson עד היום, הוא גם מקרן הלייזר בטכנולוגיית 3LCD  הבהיר ביותר בשוק, ומציע צבעים מלאי חיים וניגודיות מעולה, אפילו בסביבות מוארות היטב.

המקרן גם קטן וקל יותר לעומת מוצרים מתחרים בשוק המקרנים הנייחים, כך שההעברה וההתקנה שלו קלות יותר וניתן להתאימו לחללים קטנים יותר.

הודות למערכת קירור שעברה אופטימיזציה, הדגם הרב-תכליתי EB-L25000U ניתן לסיבוב של 360° ומאפשר הטיית התאמה ללא הגבלות, כלומר שניתן להרכיב אותו בכל זווית ולהקרין את התמונה בכיוון לאורך או לרוחב.

הדגם כולל את טכנולוגיית השיפור ל- 4K של  Epson. טכנולוגיה זו מסיטה פיקסלים ב- 0.5 מ"מ אלכסונית כדי להכפיל את הרזולוציה, ואפשרות למבחר רחב של עדשות תואמות ל-4K.  התוצאה שמתקבלת היא תמונות HD חדות גם בעת הקרנה מרחוק.

יחידה אופטית אטומה וגלגל זרחן אנאורגני של ה- EB-L25000U מספקים 20,000 שעות של פעולה אמינה ללא צורך בתחזוקה, וגם יכולת להתמודד עם סביבות מלאות עשן דוגמת אולם או תיאטרון. תכונות אלה יחד עם מסגרת צינור ומבנה פלטת הבסיס מבטיחים מארז חזק ועמיד בפני חבלות.
מחיר המקרן הוא 315,000 ₪ לפני מע"מ.

אודות Epson

חברת Epson היא מובילה עולמית אשר שמה לה למטרה לחבר אנשים, ארגונים ומידע באמצעות טכנולוגיות מקוריות, יעילות ומדויקות. עם מגוון רחב של מוצרים החל ממדפסות הזרקת דיו ומערכות הדפסה דיגיטליות ועד מקרני 3LCD, משקפיים חכמים ומערכות חיישנים, החברה מתמקדת בקידום פתרונות חדשניים לעלות על צפיות הלקוחות בתחום הזרקת דיו, תקשורת ויזואלית, טכנולוגיה לבישה ורובוטיקה.

קבוצת Epson, אשר מנוהלת על-ידי חברת Seiko Epson Corporation היפנית, מעסיקה למעלה מ- 67,000 עובדים ב-90 חברות מסביב לעולם וגאה בתרומתה לקהילות שבהן היא פועלת ובתרומתה המתמשכת למאמצים להפחית השפעות סביבתיות.

http://global.epson.com/

אודות Epson Europe

Europe Epson Europe B.V.‏, הממוקמת באמסטרדם, היא המטה האזורי של הקבוצה באירופה, במזרח התיכון, ברוסיה, ובאפריקה. Epson Europe מעסיקה 1,700 עובדים, ומחזור המכירות שלה בשנת 2015 הגיע ל- 1,577 מיליון יורו. www.epson.co.il

החזון הסביבתי לשנת 2050  

http://eco.epson.com/