המכירות הגלובליות המצטברות של מדפסות הזרקת הדיו עם מערכת מיכלי הדיו בקיבולת גבוהה של Epson הגיעו ל- 20 מיליון יחידות

עליה מ- 15 מיליון מכירות גלובליות לפני תשעה חודשים בלבד

המכירות הגלובליות המצטברות של מדפסות הזרקת הדיו עם מערכת מיכלי הדיו בקיבולת גבוהה של Epson הגיעו ל- 20 מיליון יחידות

Epson מודיעה שהמכירות הגלובליות המצטברות של מדפסות הזרקת הדיו עם מערכת מיכלי הדיו בקיבולת גבוהה של Epson הגיעו ל- 20 מיליון יחידות. זו ללא ספק עליה משמעותית מאז יוני 2016, לפני תשעה חודשים בלבד, שאז המכירות הגלובליות המצטברות הגיעו ל- 15 מיליון יחידות, כאשר הגידול בולט במיוחד בשווקים מתפתחים.

המדפסות עם מיכלי דיו בקיבולת גבוהה הושקו לראשונה באינדונזיה באוקטובר 2010. מאז המדפסות הוצגו בעוד כ- 150 ארצות ואזורים. המכירות גדלו בהתמדה בכל אזור שבו מדפסות אלה נמכרות. ביוני 2016, המכירות הגלובליות המצטברות הגיעו ל- 15 מיליון יחידות, כאשר הגידול בולט במיוחד בשווקים מתפתחים.

Epson צופה גידול של 25% משנה לשנה במכירת יחידות של מדפסות אלה בשנת הכספים שהסתיימה במרס 2017, וכי מוצרים אלה יהוו כ- 40% ממדפסות הזרקת הדיו של Epson הנמכרת באותה התקופה. החברה סבורה שהתמיכה הרבה המתקבלת מהלקוחות היא תוצאה מיתרונות שסדרה מספקת, לרבות ביטול הצורך בהחלפת מיכלי דיו, עלויות הדפסה נמוכות יותר, ונפח קטן יותר של בזבוז משאבים המשמשים לחומרים המתכלים.

Epson מקדמת את מדפסות הזרקת הדיו שלה עם מערכת מיכלי הדיו בקיבולת גבוהה לסוגים רבים של לקוחות, תוך הבלטה של היכולות המוכחות של החברה בתור ספקית של מוצרים משרדיים, יחד עם הערך המוסף שמאפשר ללקוחות ליהנות מסדרה מלאה של מוצרים. Epson תמשיך להדגיש את היתרונות הגלומים בניסיון הטכני שלה וביכולת להציע מגוון מוצרים בעוד שהיא ממשיכה לפעול כדי להרחיב את היקף העסקים שלה.

"מדפסות הזרקת הדיו עם מערכת מיכלי הדיו בקיבולת גבוהה מעניקות ללקוחות את היכולת להדפיס ללא צורך לדאוג לעלויות או שהדיו יאזל", אומר Koichi Kubota, דירקטור, מנכ"ל ומנהל תפעול, Printing Solutions Operations Division. "טכנולוגיית Micro Piezo הייחודית של Epson משיגה ביצועים יציבים וברמה גבוהה. הלקוחות רוכשים הערכה גם לביצועים הסביבתיים: כאשר אין צורך בהחלפת מיכלי דיו, סדרת המדפסות מפיקה מעט מאוד פסולת. גורמים אלה סייעו למדפסות הזרקת הדיו עם מערכת מיכלי הדיו בקיבולת גבוהה של Epson להגיע למכירות גלובליות מצטברות של 20 מיליון יחידות. כחברה מובילה של מדפסות הזרקת דיו, Epson תמשיך להציע תמורה ופתרונות ייחודיים להנאת לקוחותינו".