Epson משיקה את הדור הבא של מדפסות ללא מחסניות דיו

קולקציית EcoTank ITS העדכנית מתאפיינת בעיצוב חדש וקומפקטי שהשימוש בה קל עוד יותר

Epson משיקה את הדור הבא של מדפסות ללא מחסניות דיו

L4150

Epson השיקה את הדור הבא של מדפסות EcoTank ITS (דגמי L4150, L4160, L6160, L6170, L6190), הכולל פיתוח עיקרי - עיצוב חדש עם מיכל דיו קדמי ובקבוקי מילוי משופרים, שהופכים את המדפסות לקומפקטיות יותר ופשוטות יותר לשימוש.

Mona Belle, מנהלת מוצר ב-Epson Europe, אומרת:‬ "מערכת מיכלי הדיו המקורית שלנו התנתקה ממוסכמות ההדפסה. היא הגיע עם כמות משמעותית של דיו וביטלה את הצורך במחסניות הודות למיכל דיו משולב בקיבולת אולטרה גבוהה שמוקם בצד המדפסת. הדגמים העדכניים ממשיכים להציע אותם יתרונות ללקוחות ובה בעת נעשו עוד יותר קלים לשימוש וקומפקטיים. הקולקציה כוללת כיום יותר דגמים חדשים, העונים לצורכי שימוש ביתי, פוטו, משרד ביתי והמשרד הקטן".

כל מדפסות EcoTank של הדור הבא (L4150, L4160, L6160, L6170, L6190) קלות יותר לשימוש מאשר אי-פעם ויש להן מראה שונה ומיוחד. מיכל הדיו הועבר מהצד לחזית והופך את העיצוב לקומפקטי ולמלוטש יותר. באופן זה ניתן גם לראות בקלות כמה דיו נותר במערכת.

לתמיכה בעיצוב החדש קיימת מערכת מילוי משופרת שתוכננה כדי למזער את הסכנה של שפיכת דיו ויצירת לכלוך. בכל שלב סכנת השפיכה ממוזערת באמצעות בקבוקים קלים לפתיחה, קלים למזיגה וכוללים מנגנון המבטיח שהמיכל הנכון ממולא בצבע המתאים.

המגוון של EcoTank ITS מצמצם עלויות הדפסה בשיעור של 190%, ומספק עלות אולטרה נמוכה לדף הודות לדיו המיועד לתפוקה גבוהה ולמיכל הדיו בקיבולת אולטרה גבוהה. המדפסות נטולות מחסניות הדיו גם חוסכות זמן למשתמש כיוון שנדרש זמן הרבה יותר ארוך בין מילוי למילוי. להבטחת תמורה נהדרת לטווח ארוך, זמינים בקבוקי דיו במחיר נוח ועלות נמוכה המיועדים לכל הקולקציה, וכל דגם נתמך באחריות מורחבת לשלוש שנים (בכפוף לתנאים ולהגבלות).

דמים אלה (L4150, L4160, L6160, L6170, L6190) מספקים למשתמשים את החופש להדפיס באופן ובמועד הנוח להם, מציעים חיבור Wi-Fi ו- Wi-Fi Direct וכן חבילה מלאה של אפשרויות למכשירים ניידים לשם הדפסת תמונות ומסמכים כשנמצאים הרחק משולחן העבודה2. בנוסף, אפשרויות Ethernet ו- 2Scan-To-Cloud זמינות עם חלק מהדגמים (L6160, L6170, L6190).

מדפסות Premium EcoTank ITS (דגמי L6160, L6170, L6190) אידיאליות למטלות עסקיות, ומשתמשות בראש ההדפסה PrecisonCore ובדיו פיגמנטי מקורי של Epson להפקת טקסט חד וברור. בדגמים אלה כלולה גם יכולת הדפסה דו-צדדית ומהירות גבוהה של 15 דפים בדקה3. דגמים ספציפיים מציעים גם מגשי נייר בקיבולת גבוהה יותר, מזין מסמכים אוטומטי ופקס.

גם המגוון המקורי של מדפסות EcoTank ITS Home עם מיכל דיו צדי עודכן וקיבל עיצוב מלוטש וקומפקטי יותר (L3050,L3060,L3070). דגמים נטולי מחסניות דיו אלה ממשיכים להציע ללקוחות הזדמנות נהדרת להדפסה ביתית בעלות אולטרה נמוכה.

1. חישוב מחסנית הדיו להשוואה מבוסס עם מחסנית עם התפוקה הנמוכה ביותר המשמשת ב- 20 מדפסות הזרקת דיו מתחרות בגודל A4 בהתאם ל- IDC EMEA Hardcopy Tracker (נתוני רבעון רביעי לשנת 2016) בתקופה ינואר - דצמבר 2016. החישוב התבסס על תפוקת מחסנית סטנדרטית של המתחרים מחולק בתפוקת החבילה הכלולה במדפסות Epson EcoTank ITS.
2. נדרש חיבור אלחוטי לאינטרנט. לקבלת מידע נוסף ופרטים על התמיכה בשפות ובמכשירים בקר בכתובת www.epson.co.il/connect
3. נקבע לפי תקן ISO/IEC 24734, המציג את הממוצע של ESAT (אומדן תפוקה רוויה) מבדיקת קטגוריית ציוד משרדי (Office Category Test) להדפסת ברירת מחדל חד-צדדית.‬ לקבלת מידע נוסף, בקר בכתובת www.epson.eu/testing
4. התפוקות המוזכרות משוערות בהתבסס על מתודולוגיה מקורית של Epson מתוך הדמיית ההדפסה של תבניות ניסיון שסופקו ב-ISO/IEC24712.‬ התפוקות אינן מבוססות על ISO/IEC24711.‬ ‏‫התפוקות מבוססות על בקבוקי דיו מקורי ועשויות להשתנות בהתאם לתמונות המודפסות, לסוג הנייר שבשימוש, לתדירות ההדפסה ולתנאי הסביבה, כגון טמפרטורה. המדפסת משתמשת בכמות מסוימת של דיו לצורך ההגדרה הראשונית כדי למלא את חרירי ראש ההדפסה, לפיכך התפוקות של ערכת החבילה הראשונית עשויות להיות נמוכות יותר.
5. לקבלת מידע נוסף, בקר בכתובת www.epson.eu/extended-warranty