פתרונות תצוגת לייזר לתחום החינוך מציגים תמונות Full HD בגודל 100 אינץ' שמסכים שטוחים פשוט אינם יכולים להשתוות אליהם

תצוגת לייזר אינטראקטיבית ראשונה, ברזולוציית WUXGA למרחק הקרנה אולטרה קצר המיועדת לתחום החינוך*, המציגה תמונות בהירות במיוחד וכוללת שני עטים ואינטראקטיביות של מגע אצבעות

פתרונות תצוגת לייזר לתחום החינוך מציגים תמונות Full HD בגודל 100 אינץ' שמסכים שטוחים פשוט אינם יכולים להשתוות אליהם

בסביבת למידה, לגודל התצוגה ולאינטראקטיביות יש חשיבות רבה. מקרן הלייזר החדש מדגם EB-710Ui של Epson נותן מענה לשתי נקודות אלה באמצעות תמונות אולטרה בהירות באיכות Full HD ובגודל 100 אינץ', שני עטים ואינטראקטיביות של מגע אצבעות, וחבילה של כלים לשיתוף פעולה ומשאבים כדי להפוך את השיעורים למרתקים יותר. המקרן מסוגל גם לפעול 20,000 שעות, מגיע עם אחריות לחמש שנים והפעלה נטולת תחזוקה להענקת שלוות נפש מקסימלית. אפליקציית iProjection המיועדת למחשבי Mac ,Windows 10 ו- Chromebook מאפשרת לתלמידים להשתמש במכשירים שלהם בכיתה - יכולת שכיום החיוניות שלה הולכת וגוברת.

Hans Dummer, מנהל של Visual Instruments, לאזור אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ורוסיה, אומר: "הדגם EB-710Ui, שהוא תצוגת הלייזר האינטראקטיבית הראשונה למרחק הקרנה אולטרה קצר ברזולוציית WUXGA, המיועד לתחום החינוך*, מפיק תמונה הניתנת להרחבה עד 100 אינץ', ומתעלה בהרבה על לוחות שטוחים, אשר הגודל שלהם פשוט אינו משקף תמורה נאותה. התמונות אינטראקטיביות וניתנות לשיתוף באמצעות שני עטים ואינטראקטיביות של מגע אצבעות כדי שתלמידים יוכלו להצטרף על-ידי הוספת הערות ישירות על התמונה המוקרנת. היכולות נשמרות ומתרחבות כאשר משלבים שתי תצוגות כדי ליצור משטח ענק, רחב ואינטראקטיבי לשיתוף פעולה המעודד השתתפות בשיעור. טכנולוגיית הלייזר של הדגם EB-710Ui מהווה גם דוגמה לתחזוקה קלה, עם רמקול משולב של 16W וכניסת מיקרופון, אפשרויות המייתרות שימוש במערכת קול נפרדת".

אפליקציית iProjection של Epson מתמקדת לחלוטין ביכולת השימוש במכשירים אישיים בכיתה. אפליקציית iProjection זמינה להורדה בחינם מחנות האפליקציות עבור Android ,iOS וכעת גם עבור Chromebook, ומאפשרת לתלמידים להציג תוכן בצורה אלחוטית מהטלפונים, ממחשבי הטבלת ומהמחשבים הניידים שלהם. פונקציית המסך המפוצל של ה- EB-710Ui מאפשרת להציג בו-זמנית שני סוגי תוכן.

כיוון שלב ה- EB-710Ui נמצאים טכנולוגיית 3LCD של Epson ומקור אור הלייזר שלו, מתקבלות תמונות Full HD ברורות, חדות ובהירות. הדגם EB-710Ui מתאפיין בתפוקת אור צבעוני (CLO) של 4,000 לומן, והודות לכך התמונות אולטרה בהירות וניתן לראות אותן בכל תנאי התאורה ההיקפית - אפילו באור שמש בהיר. כלולה גם תוכנת SMART Notebook עם רישיון לשנה לכיתות לימוד.

תכונות עיקריות:

 • תמונה ניתנת להגדלה (70 - 100 אינץ')
 • אינטראקטיביות של שני עטים ומגע אצבעות
 • תוכן באיכות Full HD ורזולוציית WUXGA ‏(1920x1200 פיקסלים)
 • יחס הקרנה אולטרה קצר (0.28:1)
 • יחס ניגודיות דינמי של 2,500,000:1
 • תפוקת אור צבעוני (CLO) של 4,000 לומן
 • תאימות לאפליקציית iProjection עבור Android ,ISO ו- Chromebook (להורדה מחנות Google/Apple)
 • רמקול מוכלל בעוצמה של 16W וכניסת מיקרופון
 • שלוש כניסות HDMI
 • ‎יכולת מסך מפוצל
 • אינטראקטיביות של מסכים מרובים
*בעת השוואה למוצרים הזמינים בשוק ברחבי העולם ממאי 2017.