מדפסות סדרת SureColor S מסוג Solvent של Epson זוכות בתארים מובילים של חברת Keypoint Intelligence

כל שלושת המדפסות SC-S60600 ,SC-S40600 וכן SC-S80600 הוכתרו בפרסים על-ידי חבר שופטים של מומחים טכניים

מדפסות סדרת SureColor S מסוג Solvent של Epson זוכות בתארים מובילים של חברת Keypoint Intelligence

6 בנובמבר 2017- חברת Keypoint Intelligence (הידוע בשמה הקודם Buyers Lab) היא חברה בלתי תלויה ומובילה בעולם לביצוע הערכות של תוכנה, חומרה ושירותים להדמיית מסמכים, הכתירה את Epson הודות לחדשנות ולדיוק הצבעים המצוין שמציג מגוון מדפסות השילוט של סדרת SureColor S המבוססת Solvent.

כל שלושת הדגמים הנוכחיים של הסדרה – SC-S60600 ,SC-S40600 וכן SC-S80600 – זכו בפרס BLI Pick Awards בתערוכת 2017 SGIA Expo:

 

  • Epson SureColor S40600- מכשיר מצוין CMYK ברמת בסיס בגודל 54/64 אינץ' להדפסה מסוג eco-solvent/latex

  • Epson SureColor S60600- מכשיר מצוין CMYK להפקה בנפחים גדולים, בגודל 54/64 אינץ' להדפסה מסוג eco-solvent/latex

  • Epson SureColor S80600- מכשיר מצוין עם סולם צבעים ניתן להרחבה, בגודל 54/64 אינץ' להדפסה מסוג eco-solvent/latex

"Keypoint Intelligence עבדה בשיתוף פעולה הדוק עם Epson במהלך הבדיקות, וכל שלושת דגמי סדרת SureColor S מבוססי Solvent של Epson סיפקו את מדידות נמוכות ביותר של Delta E מבין כל המכשירים שנבדקו", אמר David Sweetnam, מנהל פיתוח ושרותי מעבדה, של Keypoint Intelligence. "פרסים אלה מעניקים הכרה מיוחדת ליצרנים ולמוצרים שהביצועים שלהם עולים על ביצועי יצרנים ומוצרים דומים, ושנבדקו בצורה ממצה בבדיקות המעבדה שלנו. כל שלושת דגמי סדרת S הציגו ביצועים טובים במיוחד בבדיקות שלנו - והעניקו דיוק שללא ספק יזכה להערכתם של מי שצריכים הפקות שבהן הצבע הוא הגורם הקריטי.

מאז ש- BLI השיקה את תוכנית בדיקת ה- eco-solvent/latex בשנת 2016, הם בחנו הרבה מאוד מדפסות באירופה ובארה"ב. קטגוריה חדשה זו של פרסי BLI Pick מעניקה הכרה מיוחדת למוצרי חומרה ותוכנה עם הביצועים הטובים ביותר שאותם בדק צוות המומחים והמנתחים הטכניים של BLI.

"תמיד ידענו עד כמה מדפסות סדרת SureColor SC-S שלנו המיועדות לשווקי השילוט והתצוגה טובות. נתוני המכירות מוכיחים שגם הלקוחות שלנו מודעים לכך", אומר Chris Davies, מנהל מוצר ב- Epson Europe. "לכן אנחנו שמחים ומאושרים שארגון בדיקה במעמדו של Buyers Lab מצא לנכון להעניק הכרה לא רק לדגם אחד אלא לכל שלושת דגמי סדרת מדפסות SC-S שלנו ופרסים על מצוינות טכנית".

פתרונות ההדמיה המקצועית של Epson מתוכננים עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר כדי להשיג את התוצאות האיכותיות ביותר, ודגמי מדפסות סדרת SureColor S מהווים דוגמה מעולה. יחד עם בקרת חומרים מובילה מסוגה וסולם צבעים מוביל בתעשייה, מדפסות אלה הן מהמהירות ביותר מסוגן, ומציעות ללקוחות איכות ותמורה יוצאת דופן.