מהמסך לנייר בשבע שניות בלבד אפילו כשהמדפסת במצב שינה¹

מדפסות הזרקת הדיו העסקיות העדכניות של Epson מספקות את הזמן המהיר ביותר ליציאת דף ראשון בהשוואה למדפסות לייזר מתחרות¹, ובה בעת צורכות 90% פחות אנרגיה²

מהמסך לנייר בשבע שניות בלבד אפילו כשהמדפסת במצב שינה¹

Epson משיקה את הסדרה העדכנית של מכשירי WorkForce Pro, כאשר הדגם הראשון WF-C5790DWF שאידיאלי עבור קבוצות עבודה קטנות מוביל את ההשקה. צריכת אנרגיה של עד 90% פחות נדרשת להדפסה לעומת מדפסות לייזר דומות2. ולמרות זאת, ההדפסה המהירה מספקת את זמן יציאת דף ראשון (FPOT) המהיר ביותר הן בצבע והן בשחור לבן בהשוואה למדפסות לייזר דומות - שבע שניות בלבד אפילו כשהמדפסת נמצאת במצב שינה1. וכמובן צריך לזכור שלמכשירים יש את זמן הסריקה המהיר ביותר של 24 עמודים לדקה במגזר שוק זה1.

ארבעת דגמי הסדרה מתוכננים כדי לחסוך כסף ואנרגיה ובה בעת להגדיל את הפרודוקטיביות, ולסייע לעסקים לחסוך 50% לפחות מהעלות של הדפסת דף בצבע לעומת דגמי לייזר דומים3. מערכת הדיו החדשה קלה להחלפה ומאפשרת תפוקת דפים גדולה ומרשימה יותר של עד 10,000 דפים בשחור-לבן או 5,000 בצבע - ללא צורך בהחלפת חומרים מתכלים4 בדגמי PDL.

Reggie Dubb, מנהל מוצר, ב- Epson Europe, אומר: "סדרת המדפסות והמכשירים הרב-תכליתיים לקבוצות עבודה קטנות מושלמים לסביבה עסקית, למשרדים קטנים ולארגונים גדולים שבאופן מסורתי משתמשים במדפסות לייזר ורוצים לחסוך עלויות, להגדיל פרודוקטיביות ולהפחית זמני השבתה. בנוסף לכך, להפחית את השפעת העסקים על הסביבה ולשפר האחריות החברתית התאגידית שלהם".

כמובן שכל הדגמים מתאפיינים בהדפסה נטולת מטרדים ותחזוקה נמוכה המתלוות להדפסת הזרקת דיו. תכונות אלה לא רק מגדילות את הפרודוקטיביות, אלא שהדפסה שאינה דורשת חימום או מגע מאפשרת גמישות נוספת במבחר סוגי המדיה. כאשר מדובר במדיה, לסדרה זו יש קיבולת נייר סטנדרטית של 330 דפים - הגדולה מסוגה בסוג זה של מדפסות5.

הסדרה כוללת תוכנה וכלים שנבנו במיוחד לעסקים ועונים לצרכים של משתמשים שונים. לדוגמה, כלים ותוכנות כמו Email Print for Enterprise, Epson Print Admin‏, Document Capture ‏Pro וכן 6Epson Device Admin , המוסיפים פונקציונליות נוספת למכשיר - הרבה מעבר להדפסה ולסריקה. 7Epson Open Platform ועבודה עם ספקי תוכנה עצמאיים מוסיפה פתרונות נוספים, דוגמת תוכנת ניהול ההדפסה PaperCut. בנוסף, NFC תומכת בהדפסה ממכשירים ניידים, ומעניק למשתמשים את הגמישות שבהדפסה כשהם נמצאים הרחק משולחן העבודה. סדרת WF-C5000 זמינה דרך חבילת Epson Print365 Managed Print Service. זהו שירות כולל של תגובה ותמיכה מהירה, כך שניתן להיות רגוע ושקט בידיעה שההדפסה העסקית תהיה חסכונית ונטול הפרעות.

1. ההשוואה בוצעה לעומת 10 מדפסות הלייזר הצבעוניות הנמכרות ביותר במערב, במרכז ובמזרח אירופה, עם מהירות הדפסה של 1 ו- 30 דפים לדקה, כפי שהוגדר על-ידי IDC במהלך 12 חודשים עד ספטמבר 2017. הנתונים נלקחו מ- BLI.
2. ההשוואה בוצעה לעומת 10 מדפסות הלייזר הצבעוניות הנמכרות ביותר במערב, במרכז ובמזרח אירופה, עם מהירות הדפסה של 1 ו- 30 דפים לדקה, כפי שהוגדר על-ידי IDC במהלך 12 חודשים עד יוני 2017. הנתונים נלקחו מ- BLI.
3. ההשוואה בוצעה לעומת 10 מדפסות הלייזר הצבעוניות הנמכרות ביותר במערב, במרכז ובמזרח אירופה, עם מהירות הדפסה של 1 ו- 30 דפים לדקה, כפי שהוגדר על-ידי IDC במהלך 12 חודשים עד יוני 2017. נתוני CPP נלקחו מתוך דוח מודיעין של GAP עבור אוגוסט 2017 והוא התמחור הממוצע בגרמניה, צרפת ובריטניה (ביורו כפי שנמסר על-ידי GAP). הערכים של Epson מבוססים על RRP של חבילות דיו מסוג XXL ‏(תפוקה של 5,000 דפים לפי IEEE/ISO 24711/24712). תמחור דגמי המתחרים היו מחירי CPP הנמוכים ביותר שזמינים.
4. תפוקת דפים מקורבת. תפוקה בפועל תשתנה בהתאם לתמונות המודפסות ולתנאי השימוש. למידע נוסף, בקר בכתובת www.epson.eu/pageyield. ההשוואה בוצעה לעומת 10 מדפסות הלייזר הצבעוניות הנמכרות ביותר במערב, במרכז ובמזרח אירופה, עם מהירות הדפסה של 1 ו- 30 דפים לדקה, כפי שהוגדר על-ידי IDC במהלך 12 חודשים עד ספטמבר 2017. הנתונים נלקחו מ- BLI.
5. ההשוואה בוצעה לעומת 10 מדפסות הלייזר הצבעוניות הנמכרות ביותר במערב, במרכז ובמזרח אירופה, עם מהירות הדפסה של 1 ו- 30 דפים לדקה, כפי שהוגדר על-ידי IDC במהלך 12 חודשים עד ספטמבר 2017. הנתונים נלקחו מ- BLI.
6. תאימות עם WF-C5790 ועם WF-C5290 בלבד.
7. תאימות עם WF-C5790 בלבד.