כוכב מרוצי ™Formula One מפינלנד Valtteri Bottas מסייע ל- Epson להסביר מדוע פינלנד מנצחת בתחום החינוך היסודי

Epson חוזרת ומאמתת את חשיבותן של הטכנולוגיה האינטראקטיבית והתצוגות גדולות הממדים לשם תמיכה בסטנדרטים של תחום החינוך.

כוכב מרוצי ™Formula One מפינלנד Valtteri Bottas מסייע ל- Epson להסביר מדוע פינלנד מנצחת בתחום החינוך היסודי

נהג המרוצים Valtteri Bottas של Mercedes-AMG Petronas Motorsport חזר לביקור בבית הספר היסודי שלו בפינלנד, ומופיע בווידיאו חדש של Epson כדי לסייע להדגיש את חשיבותן של הטכנולוגיה האינטראקטיבית והתצוגות גדולות הממדים בהעשרת הלמידה בכיתה. הסרטון הקצר FinnishClass# מציג את הדינמיקה של כיתה שוקקת חיים וקשובה בפינלנד, המוקמת במקום הראשון בעולם התחום החינוך היסודי1, שמתנהל באמצעות מקרן אינטראקטיבי של Epson, יצרנית המקרנים מספר אחת בעולם2.


סרטון הווידיאו זמין לצפייה בדף YouTube של Epson Europe בכתובת אואו בדף Facebook של Epson XX ..

לא רק שפינלנד דורגה זו השנה השנייה הרציפות במקום הגלובלי הראשון בתחום החינוך היסודי (על-ידי World Economic Forum’s Global Competitiveness Report ‏לשנים 2017-18), אלא שהיא נמצאת גם במקום השני בתחום החינוך העל-יסודי. כיוון שהתלמידים בפינלנד נבחנים בבחינה מתוקננת אחת בלבד במהלך הלימודים בבית הספר, על המורים מוטלת האחריות לחקור ולמצוא את שיטות הלימוד היעילות ביותר עבור הכיתות שלהם. בתור יצרנית המקרנים מספר אחת בעולם3, Epson מאמינה שיצירת מוטיבציה ועניין אצל תלמידי הדור הבא כרוכה בהפיכתם של שיתוף פעולה ואינטראקטיביות למרכז של סביבת הלמידה. מסתבר שגם לפינלנד יש את הרצון והתשוקה לחדשנות באמצעות מקרנים אינטראקטיביים - המהווים חלק יחסי הגדול ב- 57% יחסית לשאר המקרנים ברחבי העולם.  

 

כאשר מדובר בגודל מסך, מחקרי שוק מראים ש- 50% מהתלמידים מתקשים בקריאת התוכן שמוצג על מסך סטנדרטי של 70 אינץ'4. בנוסף, כאשר מדובר בגישה יעילה להוראה, תלמידים זוכרים 80% מחומרי הלימוד באמצעות אמצעים ויזואליים ו- 90% באמצעות שיעורים אינטראקטיביים, בהשוואה ל- 25% שנשארים בזיכרונם בהוראה פרונטלית מילולית5. הדינמיקה האינטראקטיבית של הכיתה והתוכן הקריא שמוצגים בסרטון FinnishClass# מדגימים את מידת ההשפעה שטכנולוגיה יכולה ליצור בכיתה המודרנית. אין ספק שההתלהבות בכיתה מזנקת כאשר כוכב ספורט המפורסם בעולם כולו מצטרף לשיעור, במיוחד מישהו שהיה תלמיד בבית-ספר זה.  

 

Hans Dummer, מנהל Visual Instruments ב- Epson Europe, אומר: "היצע מוצרי המקרנים האינטראקטיביים של Epson מממש את היתרונות הן של תצוגת גדולת ממדים והן של פתרונות הוראה אינטראקטיבית, ומאפשר למוסדות חינוך של העידן החדש בארצות דוגמת פינלנד להפיק את המרב מהתלמידים. נהדר לראות את השפעת המוצרים שלנו בכיתה ואנחנו נלהבים מהתפקיד המתמשך שיש לפתרונות של Epson בבתי ספר ברחבי העולם".

"אני תמיד אוהב לחזור לעיר הולדתי בפינלנד שבה התחלתי את המסע שלי לתחום מרוצי המכוניות", אומר Valtteri. "נהניתי מאוד מהביקור בכיתה שבה למדתי וההשתתפות בשיעור האינטראקטיבי, למרות שלא הייתי בכיתה יחד עם התלמידים! אני גאה מאוד בעובדה שאני מפינלנד ומתרשם מהדרך שבה Epson מקדמת כיום את חוויית הלמידה לילדים".

לקבלת מידע נוסף על היצע המקרנים של Epson, בקר בדף האינטרנט שלנו כאן ולמידע נוסף על הפתרונות העסקיים שלנו לתחום החינוך, בקר בכתובת https://www.epson.co.il/verticals/business-solutions-for-education.

1. World Economic Forum’s Global Competitiveness Report 2017-18
2. Futuresource Consulting Limited
3. Futuresource Consulting Limited
4. מבוסס על מחקר של Radius Global Market Research שהתבצע בארה"ה באפריל 2016 ובסינגפור ובבריטניה באפריל 2017.
5. World Health Organisation (WHO)