תוכנת RIP חדשה מסייעת להפיק את המיטב מהמדפסת

Epson Edge Print ו- Epson Edge Control Dashboard מאפשרות להפיק הדפסה מהירה ואופטימלית

תוכנת RIP חדשה מסייעת להפיק את המיטב מהמדפסת

Epson הכריזה על תוכנת Edge Print RIP, המיועדת למדפסת טקסטיל מסדרת F. התוכנה מגיעה יחד עם מדפסות חדשות כדי לסייע בקבלת התוצאות הטובות ביותר שאפשר במהירות, ומספקת ביצועים גבוהים יחד עם מנגנון ליבה של PS של Adobe כדי לעבד נתוני Post Script למגוון פורמטים. התוכנה פעלת ב- Windows, קלה להגדרה וללא צורך בפלאג, מאפשרת למשתמשים לנהל עד ארבע מדפסות באמצעות הגדרה קלה, מספקת ניהול פשוט של קבצים, שליטה בצבע, תבניות מוקרנות, הדפסת Step and Repeat וקינון.

תוכנת Epson Edge Print מסייעת ללקוחות לקבל פלט באיכות הטובה ביותר שאפשר באמצעות טכנולוגיית Precision Dot, שבוחרת את הגדלים האופטימליים של טיפות דיו ותבניות מוקרנות. התוכנה יוצרת הרמוניה בין שלוש טכנולוגיות עיקריות של של Epson‏: ‏Half Tone Module‏, ‏LUT‏‏‏ ‏(Look-up Tables) ו- Micro Weave. באמצעות שימוש בפרופיל הצבעים הרחב של Epson וכדי למקסם את מגוון הצבעים, התוכנה יוצרת מעברי צבע חלקים, מספקת יציבות לצבעים בתנאי תאורה שונים ומפחיתה גרגריות.

בנוסף, Edge Print פועלת בצורה הרמונית עם כלים אחרים של Epson לרבות LFP Accounting Tool‏. באמצעות השילוב של Epson Control Dashboard בתוכנה, הלקוחות מקבלים מידע על סטטוס המדפסת ויכולת להוריד תצורות הדפסה עבור המדיה שלהם מתוך ספריית המדיה של Epson ולשלוח אותן ישירות למדפסת.

"כדי לקבל הדפסות איכותיות, ללקוחות צריכה להיות היכלות להגדיר פרמטרים להדפסה. כדי לסייע בתהליך זה, Epson הכינה הגדרות מאומתות מראש של Edge Print לרבות פרופילי ICC שאותם ניתן להוריד מהענן", אומר Neil Greenhalgh, מנהל מוצרי טקסטיל, ב- Epson Europe. "בשילוב עם קישור לכלי LFP Accounting של Epson, אנחנו יכולים גם לסייע לחשב את המחיר של כל הדפסה, בהתבסס על צריכת הדיו והנייר - כדי לספק ניראות טובה יותר וחומרים הנדרשים לכל עבודה. פתרון שלם זה מעניק תוצאות אמינות, איכותיות ומדויקות, מצמצם בזבוז ומאפשר להגדיל את הייצור, כדי לתמרץ את העסק ולזרז את ההפקה".

התוכנה יצאה לשוק לראשונה יחד עם הדגם SC-F9300. הגרסה החדשה תושק במרץ ותתמוך במגוון מדפסות סובלימציה של Epson ‏(SC-F6200‏, ‏SC-F7200, ‏SC-F9200) ותשווק יחד עם כל מדפסת חדשה. התוכנה זמינה כאופציה לבעלי מדפסות קיימות.

תוכנת Edge Print של Epson תהיה זמינה החל ממרץ 2018.