מגוון חדש של מדפסות הזרקת דיו עסקיות בגודל A3 ו- A4 נותן מענה לדרישות של קבוצות עבודה עסוקות

סדרת Mono מספקת 40,000 דפים - תפוקת הדיו הגבוהה ביותר במגזר זה

מגוון חדש של מדפסות הזרקת דיו עסקיות בגודל A3 ו- A4 נותן מענה לדרישות של קבוצות עבודה עסוקות

WF-C8690

Epson הכריזה על שתי הסדרות החדשות של מדפסות רב-תכליתיות (MFPs) ומדפסות WorkForce Pro המיועדות למשרדים עסוקים, ומציגה את טכנולוגיית הזרקת הדיו הייחודית, שמתאפיינת בהשפעה נמוכה על הסביבה, בהתערבות מועטה של המשתמש ובפרודוקטיביות גבוהה, ומתאימה לקבוצות עבודה קטנות הרוצות הן יכולות A3 והן יכולות A4. הדגמים WF-C8690 ,WF-C8610‏ ו- WF-C8190 מספקים ביצועים משופרים להדפסה בגודל A3 במגזר זה, כאשר הדגמים WF-M5799DWF ‏WF-M5299DW ו- WF-M5298DW מספקים הדפסת שחור-לבן מהירה, אמינה ותפוקה גבוהה בגודל A4 יחד עם עלות תפעול נמוכה.

Umardeep Sappal, מנהל מוצר ב- Epson Europe, אומר: "מדפסות הזרקת דיו אלה גוברות על מדפסות לייזר במונחים של חיסכון בכסף, באנרגיה ובזמן, ומגיעות שהן עתירות בתכונות של פרודוקטיביות עסקית וניהול מסמכים. הן מתוכננות במיוחד כדי לצמצם את ההשפעה על הסביבה, לצמצם את התערבות המשתמש ולייעל את זרימת העבודה, וכל זאת תוך הקפדה על העיקרון המנחה - שמירה על חיסכון בעלויות. היתרונות הנובעים מהתערבות נמוכה של המשתמש והיתרונות הסביבתיים הופכות מכשירים אלה גם לאידיאליים עבור שווקים מיוחדים דוגמת תחום החינוך, הבריאות מנהל ציבורי וקמעונות, כדי לענות הן לצורכי ההדפסה והן לדרישות האחריות החברתית התאגידית (CSR)".

עבור לקוחות עסקיים המבקשים לקבל יכולת הדפסה בגודל A3, אולם אינם זקוקים לתפוקה הגבוהה מאוד של מכשירי Enterprise או RIPS של Epson, סדרת WF-C8000 מהווה את הבחירה האידיאלית. אם לא די בכך שהמדפסת מספקת במהירות הדפסות יומיומיות בגודל A4, עם זמן ליציאת דף ראשון (FPOT) של 5.5 שניות, היא מאפשרת גם מבחר שימושים עבור מסמכים בגודל A3, דוגמת עלונים פנימיים, טיוטות של חוברות להגהה, גיליונות Excel, תוכניות לאתרי בנייה, גיליונות עבודה לבתי ספר והרבה הרבה יותר.

במידה דומה, סדרת WF-M5000 עונה לדרישות העסקיות שבהן נדרש פתרון חזק של הדפסת שחור-לבן ועלות תפעול נמוכה ותחרותית לשימוש קבוצות עבודה קטנות עם נפחי הדפסה גדולים. תפוקת הדיו המרשימה של 40,000 דפים - היא הגבוהה ביותר במגזר זה 1- מסייעת בקבלת עלות תפעול נמוכה ומציעה התערבות מינימלית של המשתמש. תכונות אלה לא רק מגדילות את הפרודוקטיביות, אלא שהדפסה שאינה דורשת חימום או מגע מאפשרת גמישות רחבה במבחר סוגי המדיה.

הדפסה באמצעות דגמים אלה צורכת לפחות 90% פחות אנרגיה לעומת מדפסות לייזר דומות 2, ומסייעת לצמצם את ההשפעה על הסביבה ולהפחתה בחשבונות החשמל של המשתמש. וכל היתרונות האלה מתקבלים כאשר עדיין הזמן ליציאת דף ראשון של המדפסת הוא 4.8 שניות - מהר יותר מאשר מדפסות לייזר דומות. 3.

שתי הסדרות בניות במיוחד לעסקים כוללת תוכנה וכלים העונים לצרכים של משתמשים שונים. לדוגמה, כלים ותוכנות כמו Email Print for Enterprise, Epson Print Admin‏, Document Capture Pro 4וכן Epson Device Admin, מוסיפים פונקציונליות נוספת - הרבה מעבר להדפסה ולסריקה. Epson Open Platform 5ועבודה עם ספקי תוכנה עצמאיים מוסיפה פתרונות נוספים, דוגמת תוכנת ניהול ההדפסה PaperCut.

1. תפוקת דפים מקורבת. תפוקה בפועל תשתנה בהתאם לתמונות המודפסות ולתנאי השימוש. למידע נוסף, בקר באתר www.epson.eu/pageyield. ההשוואה בוצעה לעומת 20 מדפסות לייזר שחור-לבן הנמכרות ביותר במערב, במרכז ובמזרח אירופה, עם מהירות הדפסה של 21 ו- 45 דפים לדקה, כפי שהוגדר על-ידי IDC במהלך 12 חודשים עד דצמבר 2017. היכן שאפשר. הנתונים נלקחו מ- BLI או כפי שמוצהר באתרי האינטרנט של היצרנים.
2. ההשוואה בוצעה לעומת 10 מדפסות לייזר שחור-לבן הנמכרות ביותר במערב, במרכז ובמזרח אירופה, עם מהירות הדפסה של 21 ו- 45 דפים לדקה, כפי שהוגדר על-ידי IDC במהלך 12 חודשים עד ספטמבר 2017. היכן שאפשר. הנתונים נלקחו מ- BLI או כפי שמוצהר באתרי האינטרנט של היצרנים.
3. ההשוואה בוצעה לעומת 10 מדפסות לייזר שחור-לבן הנמכרות ביותר במערב, במרכז ובמזרח אירופה, עם מהירות הדפסה של 21 ו- 45 דפים לדקה, כפי שהוגדר על-ידי IDC במהלך 12 חודשים עד ספטמבר 2017. היכן שאפשר. הנתונים נלקחו מ- BLI או כפי שמוצהר באתרי האינטרנט של היצרנים.
4. רק במכשירים רב-תכליתיים.
5. תאימות עם מכשירי PCL/PS.