תחרות 'זכה-ברובוט' בחסות Epson

להפקיד את הטכנולוגיה בידי דור העתיד: Epson חונכת תחרות לזכייה בעד שלושה רובוטים, הכוללת את מדינות אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ורוסיה

תחרות 'זכה-ברובוט' בחסות Epson

רובוט VT6 אנכי בעל שישה צירים

המהפכה התעשייתית Industry 4.0 כבר כאן, וחברת Epson – המובילה העולמית בתחום הרובוטים מסוג SCARA ויצרנית פתרונות אוטומציה מאז 1980 – ערוכה להוביל את השינוי. ככל שמתרחב תחום האוטומציה, כך מפתחים יותר ויותר אפליקציות חדשניות המיועדות לרובוטים. כמחוללי מהפכה בתעשייה ובתחומים נוספים, יש לרובוטים פוטנציאל לשפר באופן דרמטי את איכות חיי העבודה שלנו.

התחרות – זכו בעד שלושה רובוטים

Epson מפקידה את החידוש הטכנולוגי המתקדם ביותר שלנו בידי דור העתיד: אוניברסיטאות, מכללות ומכוני מחקר ברחבי אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ורוסיה. מדוע בחרנו במוסדות חינוך ומחקר? כדי לתמוך בצמיחה, בפיתוח ובתחרותיות של התעשייה והאוטומציה.

הגישו בקשה מקוונת ( https://www.epson.eu/robots-contest) מתאריך1 בספטמבר 2018.

  • מועמדים מוזמנים להגיש את הצעתם לפני 15בדצמבר 2018 ולנסות לזכות בעד שלושה רובוטים לתמיכה בפרויקט שלהם
  • הבקשות ייבחנו ויישפטו על פי סדרת קריטריונים, ובהם חדשנות, חינוך, יכולות פיתוח, שימוש ייחודי ברובוט וקיימות
  • מועמדים שייכללו ברשימה הסופית יוזמנו להציג את הצעתם בפני צוות שופטים

"כישורים ויצירתיות הם לב לבה של החדשנות. Epson מזהה את הצורך לקדם ולתמוך בפיתוח כישרון ויכולות. דור ה-Y, המהווה 50% מאוכלוסיית העולם, צפוי להתמודד עם עולם תעסוקתי שונה בתכלית השינוי מעולמנו כיום. אנחנו יודעים שלצעירים יש פוטנציאל, לכן התחרות נועדה להפקיד את טכנולוגיית העתיד בידיהם", אומר פולקר ספנייר, ראש חטיבת פתרונות הרובוטיקה של Epson אירופה.

מספרם של הרובוטים התעשייתיים הפזורים ברחבי העולם צפוי לעלות ל-2.6 מיליון יחידות עד שנת 2019. שילוב רובוטים, בייחוד במזרח אירופה ובמרכזה, צפוי לגדול בשיעור של עד 20% בשנתיים הקרובות בהשוואה לשנה שעברה – שיעור הצמיחה הגדול ביותר בעולם אחרי סין.

צמיחה זו מציבה את הרובוטיקה כציר מרכזי בעתיד הייצור, הבריאות ותחומים רבים אחרים. רובוטים יכולים לסייע גם בהדרכה ובצמצום פסולת וצריכת אנרגיה. חברת Epson מספקת הזדמנות לצעירים במדינות אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ורוסיה לדמיין עולם טוב יותר עם רובוטים.

להרשמה לתחרות