סריקת עד 30 תמונות תוך 30 שניות* עם סורק FastFoto החדש של Epson

ניתן לסרוק, לשפר ולשתף בקלות זיכרונות מצולמים ותמונות היסטוריות, במספר לחיצות בלבד

סריקת עד 30 תמונות תוך 30 שניות* עם סורק FastFoto החדש של Epson

FastFoto FF-680W

כיצד אפשר לשמור ולשתף בצורה דיגיטלית תמונות מודפסות יקרות ערך? ומה אם יש לך ערימות של אלבומי תמונות וקופסאות המכילות מאות תמונות? FastFoto FF-680W - הדגם החדש של Epson - מספק פתרון מהיר וקל.

אם יש ברשותך מאות תמונות, מיקום וסריקה ידנית של התמונות עלולים לגזול זמן רב ולהיראות כמשימה אדירה ובלתי ניתנת להשגה. הודות למזין האוטומטי של הדגם FastFoto FF-680W, הסורק מספק פתרון אולטימטיבי כיוון שהוא יכול לסרוק עד 30 תמונות תוך 30 שניות1. הסורק מאפשר לסרוק מגוון צורות, לרבות תמונות סטנדרטיות, מרובעות, פנורמיות ותמונות פולרואיד מגודל 9x13 ס"מ ועד גודל 21x91 ס"מ (פנורמי). זהו סורק חכם היודע מתי לסרוק את החלק הקדמי והאחורי של התמונה - וללכוד אוטומטית הערות בכתב יד בחלקן האחורי של התמונות.

התוכנה הכלולה עם ה- FastFoto FF-680W מאפשרת לשפר במהירות ובקלות אלפי תמונות. אומנם אפשר לבחור בעריכה ידנית של התמונות, אולם ניתן לבחור גם בצורה אינדיבידואלית מתוך תכונות אוטומטיות מרשימות המבטיחות שכל התמונות מוכנות לשיתוף מיידי. תכונות אלה כוללות חיתוך, סיבוב, שחזור צבעים בתמונות דהויות ושיפור בהירות, ניגודיות וצבע. קיימת גם אפשרות לשמור הן גירסה משופרת והן את גירסת המקור של הסריקה - אפשרות נהדרת למקרים שבהם ברצונך לשמור גיבוי ללא שינויים.

גם שיתוף ואחסון הקבצים הפך לפשוט. התוכנה מאפשרת לבחור את סוג הקובץ המתאים לצרכים שלך: פורמט JPEF קטן וקל לשיתוף או פורמט TIFF גדול לקבלת איכות תמונה מקסימלית. תוכנת FastFoto מסייעת גם להפעיל את השלב הבא ולשתף תמונות בדוא"ל ולהעלות אותן אוטומטית לשירותי ענן דוגמת Dropbox ו- 2Google Drive.

בהיותו סורק רב-תכליתי ניתן לנצל אותו למטרות נוספות בנוסף לתמונות. הוא מאפשר לשמור לארכיב מגוון ניירות חד ודו-צדדיים במהירות של 45 דפים לדקה3, בצורה אנכית ועד גודל A4. אפשר לשמור ולארגן מסמכים חשובים ויקרים דוגמת תעודות והישגים מהלימודים, ציורים של הילדים, גזרי עיתונים או פשוט כל ניירת ביתית חשובה. הסורק יכול לטפל בתמונות פנורמיות - דוגמת תמונות מחזור מבית הספר. והודות לתוכנת OCR כלולה, מסמכים סרוקים ניתנים לעריכה בעזרת Word או Excel ואפשר לבצע חיפוש במסמכי ה- PDF.

איתי מרום מנהל מכירות לתחום הקימעונאי, ב- Epson Europe, אומר, "אין סיבה לאגור תמונות משפחתיות בקופסאות מאובקות - צריך לשמור, להציג ולשתף אותן עם משפחה וחברים. אנחנו חושבים שהפתרון היחיד הוא דיגיטציה של תמונות אלה. אנחנו בטוחים שהסורק שלנו מדגם FastFoto FF-680W יכול להפוך את התהליך לפשוט, אפילו כשמדובר באוסף התמונות המשפחתי גדול ביותר. ייתכן שתכונה הבולטת ביותר של הסורק היא מהירות, אלא שאין לשכוח שזהו פתרון מלא - החל בלכידת הסריקה ועד לעריכה, לאחסון ולשיתוף יעילים של הקבצים".

הדגם FastFoto FF-680W יוצג בתערוכת Photokina שתתקיים בספטמבר 2018 ויהיה זמין מדצמבר 2018.

תכונות עיקריות:

 • סריקה אוטומטית של עד 30 תמונות תוך 30 שניות 1.
 • תוכנת FastFoto מפשטת ומזרזת את העיבוד עם תכונות אוטומטיות כמו: חיתוך, תיקון הטיה, סיבוב, שחזור צבעים דהויים (בתמונות ישנות), שיפור (בהירות, ניגודיות וצבע) הסרת עיניים אדומות.
 • תוכנת FastFoto מאפשרת לשתף תמונות דרך דוא"ל, ולהעלות תמונות ישירות לשירותי ענן דוגמת Dropbox ו- Google Drive 2.
 • Wi-Fi
 • הסורק מזהה ולוכד אוטומטית הערות בכתב יד בחלקן האחורי של התמונות.
 • ניתן לסרוק תמונות בצורות ובגדלים שונים. אפשר לסרוק תמונות סטנדרטיות, מרובעות, פנורמיות ותמונות פולרואיד מגודל 9x13 ס"מ ועד גודל 21x91 ס"מ (פנורמי).
 • תוכנת FastFoto מעבדת תמונות באצווה ושומרת אותן בצורה יעילה - למשל אפשרות לשמור רק את הגירסה המשופרת או את גירסת המקור יחד עם הגירסה המשופרת
 • ניתן לבחור את סוג הקובץ המתאים לך: פורמט JPEF קטן וקל לשיתוף או פורמט TIFF גדול לקבלת איכות מקסימלית של 600dpi ברזולוציה אופטית.
 • שמירה בארכיון של ניירות חד ודו-צדדיים במהירות של 45 דפים בדקה 3החל מגזרי עיתונים וציורי הילדים ועד מתכונים, הישגים חשובים בלימודים, תעודות לידה, שטרי קניין וניירת ביתית.
 • תוכנת OCR הופכת מסמכים סרוקים לניתנים לעריכה בעזרת Word או Excel ומסמכי PDF שבהם ניתן לבצע חיפוש.
 • הגנה על תמונות, בולים ומסמכים עדינים על-ידי סריקתם כשהם מוגנים בתוף דף מגן במהלך מצב סריקה איטי.

 

1/*. מבוסס על מהירות ממוצעת מתחילת ההזנה ועד ליציאת התמונה האחרונה, בסריקת תמונות בגודל 10x15 ס"מ באיכות 300dpi במצב לרוחב.
2. נדרשת התקנת תוכנת EpsonFastFoto ו/או Epson ScanSmart במחשבי PC או Mac לצורך העלאת הסריקות לחשבונות ‏Google Drive ו- Dropbox.
3. מבוסס על סריקת מסמכים בגודל A4 באיכות 300dpi בשחור-לבן, בגווני אפור ובצבע. מהירות הסריקה עשויה להשתנות בהתאם לתנאי הרשת.