חברת Epson מכריזה על מגוון חדש של מדפסות בפורמט רחב ברמת-בסיס המיועדות לאנשי מקצוע הנדרשים לדייקנות ואמינות

SureColor SC-T3400 ו-SC-T5400 מיועדות לכל מי שזקוק למדפסת טכנית ברמה מקצועית המציעה עלות כוללת נמוכה של הבעלות

חברת Epson מכריזה על מגוון חדש של מדפסות בפורמט רחב ברמת-בסיס המיועדות לאנשי מקצוע הנדרשים לדייקנות ואמינות

ספטמבר 2018– חברת Epson הכריזה היום על השקת שתי מדפסות טכניות מקצועיות חדשות ברמת-בסיס: מדפסת SureColor SC-T3400‏ 24 אינץ' (בגרסה שולחנית ובגרסה עומדת) ומדפסת SureColor SC-T5400 ‏36 אינץ' עומדת. דגמים אלה משלימים השקה קודמת של דגמים בעלות נמוכה – SC-T3100 ו- SC-T5100 – כלומר Epson מציעה כעת סקאלה רחבה ומלאה של מדפסות טכניות הנותנות מענה הולם לאנשי מקצוע המספקים שירותים למגוון סקטורים תעשייתיים.

בין אם תבחר להדפיס שרטוטי CAD, שרטוטים אדריכליים, שרטוטים הנדסיים טכניים או שרטוטי GIS, מדפסות אלה יספקו הדפסות מדהימות פעם אחר פעם. אם אתה מהנדס, אדריכל, או עוסק בתוכניות טופוגרפיות, תכנון ערים או מדידות שטח - הצורך בהדפסה מדויקת, אמינה ומפורטת הוא חיוני ביותר. SC-T3400 ו-SC-T5400 נועדו לתת מענה לדרישות אנשי מקצוע שהמוניטין שלהם תלוי בדייקנות עקבית של ההדפסות שהם מספקים.

מרקו ואן-ניקרק, מנהל מוצר בכיר ב- Epson אירופה, אומר: "זה מאוד פשוט, הטכנולוגיה מתמקדת בשיפור הפרודוקטיביות. בין אם אתה מייצר שרטוטי CAD מפורטים, כרזות פרסומת מדהימות או נקודות מכירה (POS) שמושכות את העין, המדפסות האלה יפיקו עבורך תמיד תוצאה מרשימה. הפרודוקטיביות משופרת באופן ניכר בעזרת מחסניות דיו בעלות קיבולת גבוהה (110 מ"ל ו-350 מ"ל) ודיו 4-צבעים UltraChrome XD2 עמיד במים שאינו נמרח.

 

"ה-SureColor SC-T3400 ו-SC-T5400 מיועדות לבתי עסק שיודעים להעריך דייקנות ואמינות.  המדפסות האלה מציעות עלות כוללת מרשימה של הבעלות (TCO) ומיועדות לאנשי מקצוע שמבקשים לשפר את הפרודוקטיביות והיצירתיות שלהם", מוסיף ואן-ניקרק. "אנחנו גאים להסתמך על המורשת העשירה של Epson בתחום זה ומרחיבים את סקאלת המדפסות הטכניות, שהיה מרשים עוד קודם לכן. "על בסיס הטכנולוגיה של Epson המספקת ביצועים ברמה המובילה בתחומה, המדפסות מתאימות בקלות לכל סביבת עבודה ומאפשרות להדפיס באופן אלחוטי ממכשירי טאבלט וטלפונים חכמים."

פרטים נוספים על מדפסות SureColor SC-T3400 ו-SC-T5400

להלן מבחר מצומצם מתוך רשימת התכונות הממחיש כיצד אנו מצליחים לסייע לבעלי מקצוע בתעשייה לספק ביצועים איכותיים יותר:  

 

 • קלות בשימוש- גם כשרחוקים משולחן העבודה, חבילת יישומים אינטואיטיביים ותכונות ידידותיות למשתמש מאפשרות הדפסה ללא מאמץ.

   

 • תזרים עבודה- השתלבות חלקה וללא תקלות בתזרים העבודה הקיים.

   

 • הדפסה ללא שוליים- אפשרות לבחור בהדפסת Full-bleed ללא שוליים (בגלילים בלבד)

   

 • אמינות- גם משתמש מזדמן יקבל איכות הדפסה גבוהה באופן עקבי. טכנולוגיית Nozzle Verification ‏(NVT) ייחודית מסייעת למנוע הדפסות פגומות.

   

 • מחזיק נייר- חותך את הנייר לאחר ההדפסה.

   

 • דיו שאינו נמרח- כל ההדפסות עמידות בפני מריחות ומים. גווני שחור עמוקים וקווים חדים בצפיפות גבוהה.

   

 • הדפסה ישירה מ-USB- אפשרות להדפיס ישירות מכונן USB או מכל התקן אחסון אחר.

   

 • ליבת נייר -אריזות של 2 ו-3 אינץ'.

   

 • פרודוקטיביות –תמיכה בגלילי מדיה עד קוטר 170 מ"מ.

   

 • מסך מגע 4.3 אינץ' -קלה להפעלה, גם אם רחוקים משולחן העבודה.

   

 • התקנה קלה ופשוטה– שולפים מהאריזה, מתקינים ומפעילים בתוך זמן קצר.

מדפסות SureColor SC-T3400‏, SC-T3400N (ללא מעמד) ו-SC-T5400 יהיו זמינות מחודש אוקטובר 2018. המחירים לצרכן יעמדו על €1,745 עבור SC-T3400‏, €1,595 עבור SC-T3400N ו-€2,095 עבור SC-T5400.