מגוון הסורקים הניידים, הקטנים וקלי המשקל ביותר של Epson - סריקה מכל מקום ובכל מקום שבו עובדים

שני סורקים ניידים וחדשים המיועדים לניהול מסמכים פשוט ויעיל כשנמצאים בנסיעות או בסביבות עבודה קומפקטיות

מגוון הסורקים הניידים, הקטנים וקלי המשקל ביותר של Epson - סריקה מכל מקום ובכל מקום שבו עובדים

הסורקים הניידים ועדכניים בגודל A4 של Epson אידיאליים לסריקה ולעיבוד נתונים כשנמצאים בנסיעות או בסביבת משרדית קומפקטית ועסוקה. הדגמים DS-70 ו- DS-80W תוכננו במיוחד לעסקים המחפשים פתרון נייד לצוות הנמצא בנסיעות או לשימוש ברחבי המשרד.

‎Steve King, מנהל פיתוח שוק ב- Epson Europe, אומר: "כאשר אפשר לבחור פתרון סריקה הן חוטי והן אלחוטי, סורקים חדשים אלה מהווים פתרון אידיאלי למשתמשים הנדרשים לפתרון סריקה מהיר כשהם נמצאים בנסיעות. תכננו את המגוון החדש כך שיהיה קל משקל, ללא התפשרות על רב-התכליתיות של צרכים עסקיים. כיוון שללקוחות חייבת להיות יכולת לסרוק מסמכים בעוביים שונים, לסורקים אלה שנוספו למגוון שלנו, יש יכולת לסרוק נייר דקיק של 35 ג'/מ"ר ועד עובי של 270 ג'/מ"ר - עובי מדיה שבדרך כלל מחייב סריקה ממשטח הזכוכית של סורק שטוח."

הדגם המוביל DS-80W כולל Wi-Fi מובנה, סוללה וצג LCD, ומעניק את החופש לסרוק בכל מקום ובמהירות של 4 שניות לדף בקירוב. כאשר הסוללה טעונה במלואה, ניתן לסרוק עד 300 דפים ללא צורך להתחבר למקור חשמל.

דגמים עסקיים אלה מתאימים לצוותים ניידים, דוגמת אנשי מכירות, לשם רישום מסמכים כמו הוצאות וחוזים, וכדי לנתב ביעילות מסמכים לאפליקציות עסקיות או לתוכנת סריקה. התוכנות שמגיעות עם דגמי DS כוללות את Document Capture Pro 2.0, את Epson Scan 2.0 ותמיכה בדרייבר TWAIN, ומאפשרות למשתמשים לסרוק, לשמור ולשתף מידע ברחבי העסק בקלות. תכונות מתקדמות דוגמת מתן שמות למסמכים, הפרדה וניתוב הופכת את תהליך הסריקה לקל ולהגיוני. המשתמשים יכולים לשמור ולשלוח קבצים בפורמטים נפוצים דוגמת TIFF ,JPEG ,PDF ורבים אחרים.

דגמים אלה יהיו זמינים החל מנובמבר 2018.