מדפסות הזרקת הדיו העסקיות בגודל A4 של Epson מספקות הרבה יותר תמורת הרבה פחות

מכשירי RIP בגודל A4 בעלי תפוקה גבוהה במראה חדש, בתחושה חדשה ועל שטח רצפה קטן יותר

מדפסות הזרקת הדיו העסקיות בגודל A4 של Epson מספקות הרבה יותר תמורת הרבה פחות

חברת Epson הכריזה על השקת שני דגמי RIP (בעלי מערכת להחלפת ערכת דיו) מסוג WorkForce Pro בגודל A4, על בסיס ההצלחה של סדרת מדפסות הזרקת הדיו העסקיות WF-C5000 בגודל A4 אשר הושקה מוקדם יותר השנה. מדפסת 4-ב-1 WF-C579RDTWFמדפסת בעלת פונקציה אחת WF-C529RDTWמגבירות את התפוקה במקום העבודה וידידותיות לסביבה. מאפשרות עלות תפעול כוללת נמוכה לצד נפח הדפסה חודשי גבוה – אידיאליות לניהול שירותי הדפסה. סורק ADF (בהזנת נייר אוטומטית) דו-צדדי בסריקת single-pass במהירות 60ipm מציב את הדגם הרב-תכליתי בראש רשימת המכשירים העסקיים בגודל A4, בעוד דגם WF-C529RDTW הוא מדגמי המדפסת הבודדים בגודל A4 בעלי פונקציה אחת לעסקים המאפשר הדפסת "עקוב אחריי" באמצעות Epson Print Admin.

אומארדיפ סאפל (Umardeep Sappal), מנהל מוצר ב-Epson Europe, אומר: "בזכות תפוקת דיו גבוהה של עד 50,000 עמודים בשחור ו-20,000 בצבע, מהירות סריקה דו-צדדית גבוהה ומגוון רחב של פתרונות עסקיים לתזרים-עבודה , מדפסות אלו הן תחנות כוח למשרדים. תפוקת הדיו הגבוהה מסיעת לשמור על עלויות נמוכות ולספק עלות תפעול כוללת נמוכה ותחרותית, בעוד טכנולוגיית הזרקת הדיו בעלת מספר נמוך של חלקי חילוף מצמצמת עלויות שירות נסתרות והתערבות אנושית."

הודות לשטח רצפה קטן יותר, קל יותר למקם דגמים אלה במשרדים או במקומות המחייבים חיסכון במקום, כמו למשל במוסדות רפואיים. בזכות צריכת אנרגיה נמוכה והיעדר פליטת אוזון, הן ידידותיות לסביבה ובנות-קיימא הודות למחזור פעילות העומד על 240,000 עמודים, לעומת 150,000 בדגמים קודמים.

מפלט דף ראשון (FPOT) במהירות 4.8 שניות בשחור ו-5.3 שניות בצבע ממצב מוכן להדפסה, מהירות הדפסה עד 24ppm בצבע וב-mono (מהירות ISO) ומהירות סריקה דו-צדדית של 60ipm, מסייעים לשמור על פרודוקטיביות גבוהה. בניגוד למדפסות לייזר, טכנולוגיית הזרקת הדיו אינה דורשת חום, לכן אין צורך להמתין לחימום המכשיר. קיבולת נייר מקסימלית של 1,330 דפים חוסכת את הזמן הנדרש למילוי מחדש.

שני הדגמים תואמים למגוון רחב של פתרונות ומיועדים ליעילות, לאבטחת מסמכים ולשיפור תזרימי עבודה פנים-ארגוניים. תאימות ל-ISV באמצעות Epson Open Platform מאפשרת גישה לפתרונות תוכנה נוספים של יצרנים אחרים כמו PaperCut‏, Nuance‏, Y Soft ועוד. עסקים יכולים גם ליהנות מפתרונותיה של Epson, כמו Epson Print Admin‏, Document Capture Pro ו- Epson Device Admin.

דגמי WF-C579RDTWF ו-WF-C529RDTW יהיו זמינים מחודש אוקטובר.

 

 

תכונות עיקריותWF-C579RDTWFWF-C529RDTW
מכשיר רב-תכליתי
מכשיר עם פונקציה יחידה
שפות מדפסתPCL, PSPCL, PS
תפוקת דיו מקסימלית של עד 50,000 עמודים בשחור ו-20,000 בצבע
עד 24ppm בצבע וב-mono‏ (מהירות ISO)
צריכת אנרגיה נמוכה במהלך פעולהTEC של 0.2 kWH ‏(TBC)TEC של 0.2 kWH (TBC)
סריקת 1‎-pass דו-צדדית בהזנת נייר אוטומטית (ADF) –‏ 60/60ipm
Epson Open Platform זמינה
Epson Device Admin, Epson Print Admin
קיבולת נייר מקסימלית של 1,330 דפים830
הדפסה דו-צדדית אוטומטית