Epson משיקה את מקרן הלייזר 3LCD הקטן בעולם*

תיהנה מגמישות ועיצוב ברמה גבוהה עם מקרן הלייזר הנייר של Epson

Epson משיקה את מקרן הלייזר 3LCD הקטן בעולם*

EF-100B

מקרן הלייזר הנייד הראשון של Epson תוכנן לספק גמישות רבה ככל האפשר למשתמשים ביתיים, מבחינת שימושיות ועיצוב כאחד. EF-100W/B של Epson הוא מקרן הלייזר הקטן ביותר של Epson 1ואורכו המרבי מגיע ל-23 ס"מ בלבד. הוא יהיה זמין החל מיוני.

EF-100W/B הופך את טכנולוגיית הלייזר הבהירה, מלאת החיים והעמידה של Epson לזמינה במארז קומפקטי וקל-משקל, בצבע שחור או לבן.

באמצעות שימוש במקור אור לייזר ומיקום פתחי האוורור ושקע החיבור לחשמל בצד, המהנדסים של Epson פיתחו מקרן קומפקטי שניתן למקם אותו ולהקרין דרכו בכל כיוון. כך יכולים המשתמשים ליהנות מגמישות רבה יותר מבחינת הרקע שעליו הם מקרינים, כגון קיר, תקרה או רצפה. המקרן גם מסוגל להקרין בגודל של עד 150 אינץ' - אידיאלי להגדלת תוכן. אפילו באור יום, מקור אור הלייזר מספק תמונה בהירה וחדה ואין צורך לכבות אורות, לסגור חלונות או אפילו להשתמש במסך.  בנוסף, תוכל להימנע מהקרנת תמונות עקומות או מעוותות באמצעות תכונת תיקון התמונה האוטומטי.

מקור אור הלייזר, פתרון ארוך טווח שלא מצריך תחזוקה, עמיד למשך עד 20,000 שעות. זוהי תמורה נפלאה למחיר שמאפשרת שימוש יומיומי במקרן במשך עשר שנים. 2.

כדי להשלים את העיצוב הנייד, EF-100W/B מציע תהליך הגדרה מהיר ופשוט. משתמשים יכולים להפעיל את מדריך ההיכרות כדי ללמוד כיצד להגדיר את המקרן ולגלות תכונות עיקריות. מעבר לכך, השלט-רחוק מאפשר ניווט קל בממשק הידידותי למשתמש.

הגישה לתכנים מטלפון, מטאבלט, מנגן DVD, מקונסולת משחקים או ממחשב נייד קלה ודורשת רק חיבור כבל ליציאת ה-HDMI. גם הזרמת התכנים פשוטה - ניתן לחבר מכשירים כגון Amazon Fire TV, ‏Google Chromecast, ‏Roku ו-Apple TV לחלק האחורי.

העיצוב שמאפשר חיבור והפעלה משלב גם אפשרויות שמע גמישות: רמקולים מובנים, קישוריות Bluetooth למקרני קול או שקע לאוזניות. קיים גם מצב שמע מתאים לכל סוג תוכן שמוצג.

EF-100W/B עוצב עבור משתמשים עם מודעות לסטייל. EF-100W הלבן כולל נגיעות של כסף ואילו EF-100B השחור מעוטר בנחושת בקצוות. שני הדגמים מציגים פינות עגולות, לחצנים מינימליים וגימור מחוספס דמוי-עור.

איימי אנג, מנהלת מוצר ב-Epson Europe, אומרת: "המקרן הזה מציע משהו אחר בהיצע המוצרים שלנו. מלבד היותו מלא סטייל, הוא שימושי מאוד למשתמשים ביתיים בזכות גודלו הקומפקטי ומקור אור הלייזר האיכותי בעל העמידות לטווח ארוך.

כמו כן,  אנחנו מאמינים שהמקרן יכול להשתלב היטב בשוק העסקים הקטנים ולעורר עניין בקרב אנשי מכירות שמעבירים מצגות, צלמים ומעצבים מקצועיים שמציגים את תיק העבודות שלהם במקום מסוים ובעלי עסקי בוטיק כגון מכוני יופי שמחפשים פתרונות תצוגה יצירתיים במחיר נוח."

מקרן EF-100W/B יהיה זמין החל מיוני 2019.

תכונות עיקריות:
• גימורים מסוגננים (EF-100W בלבן וכסף/EF-100B בשחור ונחושת)
• קומפקטיות (גובהxעומקxרוחב במ"מ: 210x227x88)
• קל-משקל (2.7 ק"ג)
• מקור אור לייזר איכותי בעל עמידות לטווח ארוך (20,000 שעות/‏12,000 שעות 2)
• תמונות חדות ואמיתיות למראה אפילו באור יום (טכנולוגיית 3LCD, ‏2,000lm, יחס ניגודיות דינמי של ‏2,500,000:1)
• שטח תצוגה גדול (עד 150 אינץ')
• רזולוציית HD
• הקרנה כמעט על כל סוג משטח ובכל כיוון (מקור אור לייזר, פתחי אוורור ושקע חיבור לחשמל בצד)
• תהליך הגדרה ללא טרחה (מדריך היכרות, שלט-רחוק)
• תיקון תמונה אוטומטי (‎תיקון עיוות טרפז אנכי ‎+/-45, אופקי ‎+/-40)
• הזרמת תכנים פשוטה (יציאת HDMI 2.0 אחת, יציאת USB ‏1)
• אפשרויות שמע פשוטות (רמקול 5W מובנה, קישוריות אודיו Bluetooth, שקע לאוזניות)
• רמת רעש מאוורר נמוכה (26db/29db)

1.הסקר בוצע על ידי Futuresource Consulting Limited, עבור מקרני לייזר 3LCD בעלי עוצמת בהירות של יותר מ-500 לומן, נכון ל-15 במאי, 2019
2. מבוסס על צפייה בתוכן במשך חמש שעות מדי יום כשהמקרן במצב חיסכון.