הדגם החדש SurePress L-6534VW של Epson מגיע למהירות הדפסה של עד 50 מטרים בדקה

לקוחות יכולים לצפות לאיכות תמונה יוצאת מן הכלל וחפיפת צבעים המותאמת במדויק

הדגם החדש SurePress L-6534VW של Epson מגיע למהירות הדפסה של עד 50 מטרים בדקה

Epson אישרה שהדגם החדש SurePress L-6534VW של מדפסת תעשייתית דיגיטלית למדבקות ידפיס במהירות של עד 50 מטרים לדקה כדי לקבל פרודוקטיביות גבוהה יותר יחד עם אמינות ושימושיות משופרות.

הדיו החדש SurePress UV במחיר תחרותי תואם גם לתקנות (European Framework Regulation ((EC) No. 1935/2004 לגבי חומרים הבאים במגע עם מזון (Food Contact Materials - FCM).

מדפסת המדבקות התעשייתית משלבת את ראשי ההדפסה ®PrecisionCore סביב לגליל הדפסה מרכזי כדי לספק איכות תמונה יוצאת מן הכלל וחפיפת צבעים המותאמת במדויק. ההתערבות הידנית של המפעיל מינימלית הודות לטכנולוגיית אימות החרירים הקניינית של Epson ותחזוקה אוטומטית של הראש.

ה-SurePress L-6534VW משתמשת כסטנדרט בדיו CMYK עם יכולת חדירה נמוכה וצבע לבן עם אטימות גבוהה, וכוללת ציפוי דיגיטלי מוטבע וחדשני כדי להוסיף ערך מוסף להפקת המדבקות.

מערכת הזנה מדויקת מבוססת אינטרנט מבטיחה שבזבוז התשתית יהיה מינימלי ומספקת חפיפה צבעים חוזרת ועקבית על גליל מודפס מראש. יחד עם יחידת טיפול Corona לשיפור הצמדות הצבע, Web cleaner ומיינן, המדפסת מספקת אפשרויות רב-תכליתיות בהפקות הדפסה.

Marc Tinkler, מנהל שיווק מוצרים מסחריים ותעשייתיים ב- Epson Europe, אומר, "הדגם החדש מציע הדפסה מהירה יותר ובצבע מלא של נתונים משתנים ותומך במגוון רב של מצעי מדבקות המיועדות לאפליקציות רבות ושונות. וכעת, כאשר הדיו של ב- SurePress תואם לתקנות (European Framework Regulation ((EC) No. 1935/2004 לגבי חומרים הבאים במגע עם מזון (Food Contact Materials - FCM), הלקוחות יכולים להיות בטוחים שהם קונים פתרון מוביל בתעשייה".

הקונים הפוטנציאליים יכולים לראות את ה- SurePress L-6534VW בפעולה בפעם הראשונה בתערוכת LabelExpo שתתקיים באירופה, בבריסל, בתאריכים 27-24 בספטמבר 2019. כדי לקבל מידע נוסף על המוצר, נא לפנות למשרד המקומי של Epson.