מדפסת רב-תכליתית בשחור לבן עונה לדרישה להדפסה אמינה בנפח גבוה

מדפסת עסקית עדכנית בטכנולוגיית הדיו של Epson ובגדול A3 מספקת הדפסה במהירות של 100 דפים לדקה ומיועדת להדפסות מקצועיות בנפחים גדולים, דוגמת לוגיסטיקה

מדפסת רב-תכליתית בשחור לבן עונה לדרישה להדפסה אמינה בנפח גבוה

Epson הכריזה על התוספת העדכנית למגוון המדפסות העסקיות הסופר-מהירות שלה בטכנולוגיית הדיו. הדגם WorkForce Enterprise WF-M20590D4TWמספק הדפסת שחור-לבן ייעודית ומהירה לסביבות מקצועיות עם נפחי הדפסה גדולים, תוצאות אמינות וריצות הדפסה רציפות. המדפסת מגיעה להישגים אלה למרות שהיא משתמשת בצריכת אנרגיה הנמוכה בשיעור של עד 82% לעומת דגמי לייזר מתחרים1. 1

Umardeep Sappal, מנהל מוצר ב- Epson Europe, אומר: "הדגם העדכני של Enterprise מספק מהירות במקום שבו היא נדרשת, יחד עם הפקה אמינה מסמך אחרי מסמך בסביבות תובעניות במיוחד דוגמת מחסנים לוגיסטיים או מחלקות רפרוגרפיה מרכזיות. לדוגמה, הודות לביצועים ולאמינות של טכנולוגיית Epson אפשר להפיק שטרי מטען המודפסים באיכות גבוהה, לצרף אותם לכל מסירה, לוודא שכל חבילה מגיעה ליעד הנכון ובמועד הנכון, ושהלקוחות יכולים לבדוק את התכולה, ללא כשלים או עיכובים".

ראש הזרקת הדיו הקווי שמספק מהירויות ואיכות הדפסה גבוהות מאוד מתוכנן בטכנולוגיה שניתנת להרחבה. Epson השתמשה בתחילה בטכנולוגיה זו במערכות תעשייתיות, כגון מדפסות תעשייתיות למדבקות המיועדות להפקה בקנה מידה גדול. העיצוב המעולה של ראש ההדפסה הקווי, ברוחב 43 מ"מ בלבד, מכיל 8,676 חרירי הדפסה בשחור, מציע טכנולוגיית זיהוי יוצאת מן הכלל של החטאת התזה וטכנולוגיה של גודל טיפת דיו משתנה כדי לצמצם סימני פסים. רמת פירוט קומפקטית אך מדהימה זו אינה רק משפרת את הביצועים, אלא שהיא מספקת גם מהירות ואמינות לצוותים פרודוקטיביים במיוחד שבהם השבתה אינה אופציה. המשתמשים יכולים להדפיס עד 120K דפים בשחור ללא צורך בהוספת דיו, ולקבל ריצות הדפסה רצופות בנפח גבוה.

לשיפור נוסף של איכות המדפסת, Epson שילבה מספר חידושים בטכנולוגיה, ראש הדפסה עם יכולת תיקון עצמי למניעת פסים בהדפסה ורצועת הובלה אלקטרוסטטית לשמירה על איכות במהירות גבוהה. מצב ברקוד מסייע בהדפסת קצוות חדים.

מגש הנייר האופציונלי בקיבולת גבוהה של 3,000 גיליונות מאפשר הזנה מקסימלית של 5,350 גיליונות, ויחידת גימור להידוק/איסוף של 4,000 גיליונות מסייעת לשפר את היעילות, ולחסוך זמן ומאמץ. בנוסף, הדגם WF-M20590D4TW מתאים למגוון רחב של פתרונות דוגמת Epson Print Admin‏, Document Capture Pro ופתרונות אחרים של צד שלישי אחרים שמוסיפים פונקציונליות נוספת באמצעות Epson Open Platform החל מניהול מרחוק ועד לדיווחים ופתרונות הדפסה במשיכה. .

זמינות מיוני 2019.