Epson משיקה מקרני לייזר חדשים לשימוש ביתי

חדש - EpiqVision להקרנת לייזר TV מגוון דגמים - EpiqVision Ultra ו-EpiqVision Mini

Epson משיקה מקרני לייזר חדשים לשימוש ביתי

Epson משיקה מקרני לייזר חדשים לשימוש ביתי

חדש - EpiqVision להקרנת לייזר TV מגוון דגמים - EpiqVision Ultra ו-EpiqVision Mini 

Epson השיקה שני מקרני מיני לייזר TV חדשים ומסוגננים (EF-11 ו-EF-12) ושני דגמי smart לייזר TV (‏EH-LS300B‏ ו-EH-LS300W‏‏). המקרנים החדשים מצטרפים ל-EF-100 ול-EH-LS500 ליצירת מגוון מוצרי "EpiqVision", משפחת המוצרים החדשה של Epson של דגמי לייזר ומיני-לייזר TV.  ה-EH-LS300 וה-EH-LS500 שהוכרז בעבר יוצרים יחד את קו מוצרי EpiqVision Ultra בזמן שמגוון ה-EF מרכיב את קו מוצרי ה-EpiqVision Mini.  המקרנים החדשים מספקים מסך גדול במחיר נוח, בידור סוחף לבית ומאפשרים עד 10 שנות תחזוקה וצפייה נטולת טרדה 1עבור כל המשפחה, מוצר שהופך לחלופה אמיתית לטלוויזיה המסורתית.                    

מקרני הלייזר 3LCD הקטנים ביותר של Epson,‏ EF-11 ו-EF-12, מציעים חוויית מסך גדול בעיצוב נייד משום שניתן להזיז אותם בקלות מחדר לחדר ולשלב אותם בחללים הקטנים ביותר ללא צורך בטלוויזיה או במסך. הדגמים החדשים אידיאליים למגוון שימושים שונים, כולל ערבי סרטים משפחתיים, משחקים, הצגת צילומים ואפילו צפייה באירועי ספורט. הגודל הקומפקטי והעיצוב הקל משמעותם הנאה עבור כל בני המשפחה, יכולת העברה לחדרים שונים בתוך הבית או אפילו הוצאה החוצה הודות למקור אור הלייזר המספק תמונה בהירה ומלאת חיים.

ה-EF-12 מאפשר למשתמשים לחוות לראשונה במקרן Epson צליל של YAMAHA, עם היכולת לפעול כרמקול עצמאי חכם. בנוסף, עם Android TV TM, המקרן מציע אלפי סרטים, תוכניות ומשחקים ב-Google Play‏, YouTube וביישומים פופולריים רבים אחרים. 2  בנוסף, באמצעות Chromecast מובנה TM, המשתמשים יכולים לשלוח את יישומי הבידור האהובים עליהם ישירות למסך הגדול ממכשיר Android TMאו מכשיר iOS, מחשב Mac או Windows או Chromebook. 3 פתרון חכם לבית המחובר ויזואלית.

חיפוש קולי והמלצות מותאמות אישית אפשריים עם Google Assistant 4. המשתמשים יכולים לגשת במהירות לבידור, לקבל תשובות ולשלוט במכשירים ברחבי הבית, כך שנשאר להם זמן רב יותר ליהנות מהבידור.

מאפשר להקרין בכל כיוון, אפילו על הרצפה או התקרה, ולהעניק גמישות רבה אף יותר.

ה-EF-11, שעוצב עבור אלו ש-style חשוב להם, בגודל של 18 ס"מ בלבד בקצה הארוך ביותר שלו, יכול להשתלב בקלות בכל חדר מבלי להעמיס. מאפשר להקרין כמעט על כל משטח כך שאין צורך במסך נפרד. באמצעות ה-EF-11, ניתן לגשת לתוכן מטלפון, מטאבלט, ומכל מכשיר חכם לפתרון התצוגה הגמיש באמצעות Miracast מובנה.

הדגם EH-LS300, הזמין בצבע לבן או שחור, מוצב קרוב לקיר ומספק תצוגה גדולה של עד 120 אינץ'. בדומה ל-EF-12, הוא מגיע עם צליל משולב של YAMAHA ו-Android TV. זהו מקרן הלייזר TV החכם העדכני ביותר של Epson עם Full HD, להקרנה עד 120 אינץ' באמצעות טכנולוגיית 3LCD, עם יחס ניגודיות גבוה המבטיח תמונות חדות. קישוריות נהדרת, הגדרה והתאמה קלות לביצוע הופכות מקרן זה לבחירה האולטימטיבית עבור חובבי הבידור הביתי השוקלים את האפשרויות הטובות ביותר לצפייה במסך הגדול.

קובי כהן מנהל מוצר למוצרי קולנוע ביתי ב-ישראל Epson Europe, אומר: "כאשר אנשים מבלים בבתיהם זמן רב יותר מאי פעם, המקרנים החדשים והמעוצבים להפליא הללו מעניקים ללקוחות מגוון רחב של אפשרויות גמישות, קלות לשימוש ובמחיר נוח לבידור במסך הגדול. עם קישוריות חכמה, ומקור אור לייזר איכותי ועמיד לאורך זמן, מעולם לא היה זמן טוב יותר לשקול את החלפת הטלוויזיה".

 

EF-11EF-12EH-LS300B/W
גוף וגימורשחורשחור ונחושתשחור או לבן
כיוון הקרנה‎360 מעלות
מקור אור לייזר10 שנים10 שנים10 שנים
טכנולוגיית הקרנה 3LCDכןכןכן
גודל המסךעד 150עד 150עד 120
Android TV עם Google Play,‏ Google Assistant ו-Chromecast מובנהלאכןכן
שיקוף מסך / Miracastכןלא לא
צלילים1.5W מובנה x ‏2‏ רמקולים מונוצלילים של YAMAHA 5W סטריאו x‏ 2 שמע Bluetoothצלילים של YAMAHA 5W סטריאו x‏ 2 10W וופר x‏ 1 שמע Bluetooth
HDMI● 1● 2● 2
רזולוציה‎1080p‎1080p‎1080p
בהירות1,000 לומן1,000 לומן3,600 לומן
תיקון עיוות טרפז כןכןהתאמת פינות
חיי מקור אור (אקו/רגיל)10 שנים10 שנים10 שנים
1) מבוסס על צפייה בתוכן למשך חמש שעות מדי יום כאשר המנורה מוגדרת למצב חיסכון
2) Google,‏ Android‏, YouTube ו-Android TV ואחרים הם סימנים מסחריים של Google LLC. ייתכן שיידרשו מנויים לספקי תוכן מסוימים.
3) הזריקה אופטימלית עבור שירותים נבחרים בלבד. איכות ההזרמה עבור תוכן אחר עשויה להשתנות. מערכות הפעלה והתקנים נתמכים: Android 2.3 ומעלה, iOS® 7 ומעלה, Windows®7 ומעלה, Mac OS® 7 ומעלה ו-Chrome OS (גרסה 38 ומעלה).
4) פונקציית Google Search היא כלל-עולמית. Google Search אינה יכולה לתקשר את פתרון ה-Smart עם Google Home.‏ Google Assistant ישים ב-16 מדינות נבחרות (יפן, ארה"ב, קנדה, ברזיל, מקסיקו, בריטניה, צרפת, גרמניה, איטליה, ספרד, שוודיה, וייטנאם, אינדונזיה, דרום קוריאה, אוסטרליה, הודו)