Epson מכריזה על דור חדש של טכנולוגיית משקפיים חכמים מסדרת Moverio

עשור של פיתוח עבור המשקפיים החכמים מסדרת Moverio של Epson

Epson מכריזה על דור חדש של טכנולוגיית משקפיים חכמים מסדרת Moverio

Epson מכריזה על דור חדש של טכנולוגיית משקפיים חכמים מסדרת Moverio

עשור של פיתוח עבור המשקפיים החכמים מסדרת Moverio של Epson

חברת הטכנולוגיה הגלובלית Epson הכריזה על הדור החדש של טכנולוגיית מציאות רבודה (AR) במשקפיים החכמים מסדרת Moverio.  עשר שנים לאחר צאת הדור הראשון של המשקפיים החכמים מסדרת Moverio לשוק, Epson משיקה את הדור הרביעי של משקפיים חכמים מסוג Si-OLED, דו-עיניים ושקופים, עם מציאות רבודה.

המגוון החדש של סדרת Moverio - הכולל משקפיים חכמים מדגם BT-40 ו-BT-40S - מציע למשתמשים מספר שיפורים לרבות שדה ראייה רחב יותר (FOV), רזולוציית תצוגת HD מוגברת באופן משמעותי, ניגודיות גבוהה, קישוריות משופרת ועיצוב נוח יותר, ניתן לכוונון ונוח להרכבה.

התכונות העיקריות של המשקפיים החכמים החדשים של Epson כוללות:

  • רזולוציית תצוגה מוגברת - Full HD 1080p (1920 x 1080).

  • שדה ראייה רחב יותר (FOV) של 34 מעלות - שווה ערך לצפייה במסך בגודל של 120 אינץ' ממרחק של 5 מטרים.

  • יחס ניגודיות של 500,000:1 משמעותו – שטח תצוגה שלא נעשה בו שימוש נראה שקוף באמת.

  • עיצוב אוזניות חדש עם פיזור משקל מתקדם ורפידות אף אופציונליות לנוחות משופרת עבור המשתמש.

  • עיצוב אסתטי משופר עם מבנה בסגנון משקפיים ועדשות כהות אופציונליות.

  • קישוריות USB Type-C לחיבור להתקנים חיצוניים.

  • תצוגת Si-OLED עדשות שקופות (see-through).

‎ואלרי ריפו-קנגלוסי, מנהלת פיתוח שווקים, Epson Europe, ציינה: "זהו רגע של גאווה והתרגשות עבור Epson, שבו אנו מביאים לשוק את הדור הרביעי של משקפי Moverio החכמים למציאות רבודה. אנו נמצאים בתחום ה-AR כבר עשר שנים, ומשפרים באופן מתמיד את ההיצע שלנו בתגובה למשוב המתקבל מלקוחות ומפתחים. כפי שמעידה העלייה המשמעותית במספר השימושים האמיתיים והמעשיים במשקפי Moverio, הטכנולוגיה הגיעה להבשלה של ממש בשנתיים האחרונות.

"המגפה העולמית האיצה יישומים רבים, תוך שיפור התקשורת מרחוק כדי לספק יעילות תפעולית טובה יותר, הפחתת עלויות וצמצום רמות פליטת הפחמן הדו-חמצני. דגמי Moverio החדשים ביותר: ה-BT-40S וה-BT-40 יאפשרו ליישומים רבים בתחום ה AR להגיע לשוק, כיוון שהמשתמשים מנצלים תכונות משופרות כגון שדה ראייה גדול יותר, קישוריות, רזולוציה וניגודיות.

הדור הרביעי של טכנולוגיית המשקפיים החכמים של Epson הושק עם יציאתם של הדגמים החדשים: BT-40 ו BT-40S לשוק, כאשר כל דגם מותאם לשווקים שונים כפי שמוסבר להלן.

דגם Moverio BT-40 - זמין מדצמבר 2020

דגם Moverio BT-40 מצויד בקישוריות USB Type-C, המאפשרת לו להתחבר למגוון מכשירים תואמים דוגמת סמארטפונים, טבלטים ומחשבים ניידים. ניתן להשתמש בו בתור תצוגה משנית או מורחבת, בדומה לצג או מקרן חיצוני, לשימוש אישי. תצוגה בעלת רזולוציה גבוהה במיוחד מאופיינת בצבעים חדים וחיים ויכולה לשקף תוכן ממכשירים מחוברים (Mirror).

הדגם Moverio BT-40 בעל יתרון של תצוגה גדולה ברזולוציה גבוהה, שניתנת לצפייה רק על-ידי המשתמש, ואידיאלי למשתמשים שעובדים מחוץ למשרד במרחבים ציבוריים, שבהם יש חשיבות לפרטיות ולנוחות. ההשקה מתרחשת בעיתוי הנכון, כיוון שדגם Moverio BT-40 יכול לספק תחנת עבודה וירטואלית, מושלמת עבור מנהלים עסקיים המסתגלים לסגנונות עבודה מודרניים ולעבודה מהבית. יתרון נוסף הוא שהמשקפיים מספקים חוויה סוחפת לבידור אישי. המשתמשים יכולים ליהנות מתוכן בנוחות הודות לתכונות הרכבת משקפיים חדשות המבטיחות כי המשקפיים יתאימו למגוון רחב של מידות ראש, וניתן יהיה להרכיבם בנוחות מעל משקפי מרשם. רפידות האף הכלולות נועדו לסייע למשתמש למצוא את ההתאמה האופטימלית וניתן לכופף אותן כך שיתאימו לכל אדם.

משקפיים אלה יהיו אטרקטיביים עבור מנהלים בכירים, הנדרשים לנהל את זמנם בצורה מיטבית על ידי עבודה וצפייה בחומרים סודיים במקומות ציבוריים.

 

Moverio BT-40S - יהיה זמין מחודש פברואר 2021.

הדגם החדש Moverio BT-40S כולל בקר חכם המופעל על-ידי Android לשילוב תוכנה מותאמת אישית. הבקר החכם של Moverio תואם ל-Google Play ומותאם במיוחד למגוון יישומים מסחריים. כולל מסך מגע משולב, ממשקי משתמש מותאמים אישית, זיכרון הניתן להרחבה עד ל-2TB ודירוג IPx2 לקבלת עמידות. הבקר כולל חיבור Wi-Fi מובנה, Bluetooth,‏ GPS, מצפן, מד תאוצה, ג'ירוסקופ, מצלמה, פלש, מיקרופון ושקע אודיו. הוא כולל גם סוללה נטענת בעלת ביצועים גבוהים עם עד 5 שעות של הפעלת וידאו.

משקפי Moverio BT-40S יסייעו במיוחד לספקי תוכנה עצמאיים (ISVs) לפתח ולשדרג יישומים חדשים וקיימים במגוון רחב של שימושים דוגמת חוויות מבקרים, כתוביות ורפואת שיניים. המשקפיים החכמים החדשים יהיו שימושיים במיוחד במסגרת:

  • מוזיאונים, פארקי שעשועים, אתרי מורשת ואטרקציות תיירותיות אחרות, משום שהמשקפיים החכמים והשקופים מספקים חוויות סוחפות ומשופרות ללא צורך ב-AR או בזיהוי תוך שימוש במצלמה מובנית.

  • תיאטראות ובתי קולנוע שמעוניינים להגיע לקהלים רחבים יותר ולהגביר את נגישותם באמצעות פתרונות קריאת כתוביות טובים יותר עושים שימוש בתצוגה ויזואלית גדולה יותר ובנוחות משופרת למשתמש.

  • מרפאות שיניים וקליניקות שיפיקו תועלת מפתרונות חדשים לסריקת שיניים ומפתרונות לבידור המטופל.