Epson מפרסמת את 'Green Choice' – דו"ח הקיימות האירופאי שלה לשנת 2020

כל אחד מאתנו יכול לעשות בחירה ירוקה' – קזויושי ימאמוטו, נשיא Epson אירופה

Epson מפרסמת את 'Green Choice' – דו

Epson מפרסמת את 'Green Choice' – דו"ח הקיימות האירופאי שלה לשנת 2020

Epson מפרסמת את 'Green Choice' – דו"ח הקיימות האירופאי שלה לשנת 2020

כל אחד ואחד מאתנו יכול לעשות בחירה ירוקה'

  • קזויושי ימאמוטו, נשיא Epson אירופה

Epson פרסמה את 'Green Choice' – דו"ח הקיימות שלה. הדו"ח הלא פיננסי בן 48 העמודים מספק פרטים מקיפים על צעדי הקיימות והאחריות החברתית התאגידית (CSR) שנוקטת Epson בכל פעילויותיה באירופה, במזרח התיכון ובאפריקה.  במהלך שנת 2020, Epson התקדמה באופן משמעותי בהתאמת פעילויותיה העסקיות ליעדים לפיתוח בר-קיימא (SDGs) של ארגון האומות המאוחדות, מחויבות שלקחה על עצמה בעקבות הסכם פריז 2016 (Paris Accord) ובעקבות אמנת המסגרת של האומות המאוחדות בנושא שינוי האקלים (UNFCCC).

להלן מספר דגשים משמעותיים של הדוח:

  • Epson השיגה דירוג פלטינום EcoVadis לקיימות, שמשמעותו היא שהחברה עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בנוגע לזכויות אדם, לתנאי עבודה, לסביבה, לאתיקה ולרכש בר-קיימא. הישג זה מציב את Epson באחוזון העליון של החברות המובילות בתעשייה שבה היא פועלת.

  • פליטת גזי החממה לכל עובד צומצמה בשיעור של 8.56%.

  • היקפי פליטות 1 ו-2 פחתו ב-18% (שווה ערך ל-485,753 טון של CO2).

  • Epson מיחזרה 23,700 טון של חומרים, כולל סוללות, נייר, עץ, פלסטיק ופסולת ציוד אלקטרוני.
  • Epson משתמשת כעת ב-100% אנרגיה מתחדשת בכל הבניינים שבבעלותה.

  • Epson חסכה פוטנציאלית 1.1 מיליון טונות של חומרים מתכלים מבוססי פלסטיק באמצעות מכירת יותר מ-50 מיליון מדפסות EcoTank ללא מחסניות דיו. [1]

  • Epson באה במגע עם יותר מ-11,000 סטודנטים בכל הגילאים כחלק מתוכנית ‘New Horizons’ שלה, אשר מציגה בפני אנשים צעירים טכנולוגיה בת קיימא ומעניקה להם השראה להשגת יעדי הקריירה שלהם.

  • Epson הצטרפה כשותפה טכנולוגית לתוכנית להטמעת ערים חכמות בנות קיימא של האו"ם (Smart Sustainable Cities), שמטרתה לנצל טכנולוגיה לצורך השגת יעדי פיתוח בר קיימא (SDGs) בערים ברחבי העולם. 

קזויושי ימאמוטו, נשיא Epson אירופה, הוסיף: "דו"ח Green Choice של Epson מספק ללקוחות שלנו את הביטחון שאנו נוקטים בכל האמצעים האפשריים כדי להשיג קיימות בכל הפעילויות שלנו באירופה.

"קיימות נמצאת בדנ"א שלנו, היא נוכחת בכל דבר שאנו עושים. מדובר בטיפול ושיפור מתמידים בכל היבט של טביעת הרגל הגלובלית שלנו, החל בייצור ובהפצה ועד לשימוש במשאבים ובהתנהגותם של אנשינו.

"עבודה עם הלקוחות שלנו היא התשוקה שלי, הבנת הצרכים שלהם והקשבה למה שהם אומרים חיוניות כדי שנוכל להמשיך לשפר את ההיצע שלנו. דו"ח Green Choice עוסק במתן ערובה ללקוחותינו לכך ש-Epson רצינית לחלוטין בנוגע לנושא הקיימות ולעתיד כדור הארץ.

"כל אחד ואחד מאתנו יכול לעשות בחירה ירוקה. יחד, בעודנו מתמודדים עם אתגרי מצב "נורמלי חדש" זה, עלינו לעבוד קשה עוד יותר כדי לעשות את הבחירות הנכונות וליצור עתיד בר-קיימא יותר עבור אנשינו ועבור כדור הארץ."

הנינג אולסון, מנהל CSR וקיימות ב-Epson אירופה, הוסיף: "דו"ח Green Choice עוסק בביצוע הבחירה הנכונה עבור העתיד שלנו. הביקוש למוצרים ולשירותים ירוקים יותר גבוה מתמיד, וזה בעיקר הודות לדורות הצעירים שמביטים אל העתיד בדאגה וחרדה אמתיות. התשוקה שלהם לקיימות מאלצת חברות לבצע שינויים וזה דבר טוב. למותגים שאינם חולקים את ערכיהם או שאינם מפגינים תחושת דחיפות זהה, אין עתיד ארוך טווח.

"Epson מחויבת באופן מלא ל-SDGs. הם משולבים בתוכניותינו לטווח הבינוני והארוך; הם מנחים אותנו כמצפן בעסקינו והם קובעים את הכיוון לכל פעולות הקיימות שלנו. דו"ח Green Choice שלנו מראה בדיוק ובשקיפות כיצד אנו ממשיכים לעמוד במחויבותנו לעתיד בר-קיימא ארוך טווח.

"יש עוד דברים רבים שעלינו לעשות. הן כעסק והן כיחידים, עלינו להוכיח שאנו מחויבים, אחראים ונוהגים בשקיפות. אנחנו ב-Epson מחויבים למנהיגות אתית ולניהול טוב באמצעות אסטרטגיות מבוססות-ערך ופעולות חיוביות למען עסקים בני-קיימא בעולם טוב יותר."

להורדת דו"ח Green Choice של Epson יש ללחוץ כאן www.epson.eu/greenreport.

אודות Epson
חברת Epson היא מובילה טכנולוגית עולמית אשר שמה לה למטרה להיות חיונית לחברה על ידי חיבור בין אנשים, חפצים ומידע באמצעות הטכנולוגיות המקוריות, היעילות והמדויקות שלה. החברה מתמקדת בפיתוח חידושים ושואפת לעלות על ציפיות הלקוח בתחומי הזרקת דיו, תקשורת ויזואלית, מכשירים לבישים ורובוטיקה. Epson גאה בתרומתה לעידוד חברה בת-קיימא ובמאמציה המתמשכים למימוש המטרות לפיתוח בר-קיימא של האומות המאוחדות. קבוצת Epson העולמית, אשר מנוהלת על-ידי חברת Seiko Epson Corporation היפנית, מייצרת מכירות שנתיות בהיקף של יותר מטריליון JPY.
‎www.global.epson.com/‎

 

[1]על-פי החישובים של Epson, הדפסת 100,000 דפים ב-EcoTank Mono דורשת השלכה של חומרים מתכלים מבוססי פלסטיק בשיעור ממוצע של 85% פחות, לעומת מכשירי לייזר A4 מתחרים עם מהירות הדפסה של 1-20 דפים לדקה.