Epson מכריזה על מוצר מהפכני בתחום הפקת התמונות

SureLab SL-D1000 מציעה גמישות ופרודוקטיביות אולטימטיביות

Epson מכריזה על מוצר מהפכני בתחום הפקת התמונות

1  בספטמבר, 2021 –Epson מציגה את SureLab SL-D1000 כמדפסת עבור עסקים להפקת תמונות המבקשים להגדיל את הכנסותיהם ממוצרי תמונות בעלי ערך מוסף.

ה-SL-D1000 מציעה תכונות חדשות רבות וידידותיות לסביבה, וכן שיפורים בהשוואה לדגם הקודם, ה-SL-D800. תכונה עיקרית היא ההוספה של יכולת הדפסה דו-צדדית. כך מתאפשר לקמעונאים להרחיב את ההיצע שלהם מהפקת תמונות פשוטה ליישומים בעלי ערך גבוה כגון אלבומי תמונות, לוחות שנה וכרטיסים מותאמים אישית – תחום שוק שהולך וגדל מבחינת ביקוש ופופולריות. כאשר ייצור זה מתבצע ללא מיקור חוץ, קמעונאים וחנויות צילום שומרים על השליטה וגם על ההכנסות המופקות.

הפרודוקטיביות בדגם SL-D1000A השתפרה הודות למהירויות ההדפסה המוגברות (הדפסות לשעה והדפסת עמוד ראשון) ובעזרת מזין הנייר הדו-צדדי האופציונלי להדפסה דו-צדדית אוטומטית (מחסנית נייר של 100 גיליונות A4), בנוסף לתמיכה במדיה בגליל, ניתן להשיג בקלות נפחי הדפסה גבוהים יותר. בנוסף, אורך חיי המדפסת הוכפל ל-400 אלף הדפסות בגודל 10x15.

מכלי הדיו הוחלפו בשקיות הדיו של מערכת חבילת הדיו המשולבת של Epson, המספקת 25% יותר דיו בהשוואה לדגם SL-D800. המשמעות היא החלפה פחות תכופה של דיו ולכן נדרשת התערבות נמוכה יותר של המשתמש. מחסניות הדיו מפחיתות את נפח הפסולת בהשוואה למכלי דיו והופכות את הטיפול בפסולת במקום העסק לפחות בעייתי.

מערכת חימום משופרת מאפשרת הדפסה שקטה יותר באופן ניכר ובנוסף מפחיתה את צריכת האנרגיה. בשילוב עם מהירויות ההדפסה הגבוהות יותר, צריכת האנרגיה של כל הדפסה מופחתת אף יותר.

הקישוריות הורחבה וכוללת LAN ו-WiFi בנוסף ל-USB, וכך מגדילה את הגמישות בבחירת מיקום המדפסת.

תכונות עיצוב חדשות אחרות כוללות מגש נייר משולב ותצוגת LCD לשיפור הטיפול בעבודות.

כל אלה מגיעים ביחידת בסיס הקטנה יותר ב-16% וקלה יותר ב-24% בהשוואה לדגם SL-D800. בזכות התכונות האלו, לא רק שמתקבלת יכולת העברה קלה יותר עבור עסקים המעוניינים בגמישות של מיקום הייצור, אלא שניתן גם למטב את השקעת ההון בהתבסס על גודל מתקן הייצור ונפח ההדפסה.

באמצעות תמיכה ב-Cloud Solution PORT של Epson, הלקוחות יכולים להשיג שליטה גדולה יותר בעת ניטור הייצור, לגשת לנתוני ייצור מרחוק או מהאזור הציבורי של העסק באמצעות מחשב או מכשירים חכמים. לשם ההשקה, אפליקציות לנייד יהיו זמינות הן עבור קמעונאים והן עבור משתמשי קצה כדי לאפשר ללקוחות להדפיס בקלות תמונות מהמכשירים הניידים שלהם בחנות.

Michaela Stolle, מנהלת מוצר Pro-photo ב-Epson אירופה, אמרה, "קל להבין מדוע אנו קוראים ל-SL-D1000 מוצר מהפכני בשוק הפקת התמונות. כפיתוח חדש לחלוטין, כל תכונה תוכננה כדי לשפר את הפרודוקטיביות ולספק גמישות אולטימטיבית ללקוחותינו. קמעונאים וחנויות צילום מגלים שההתנהלות העסקית קשה מבעבר, לכן אנו מאפשרים להם להפיק יותר הכנסות בתחום צומח של התעשייה על ידי הצעת פתרון הניתן להרחבה כאשר הביקוש עולה בהתאם לעונה, וגמישות המאפשרת הפעלה קלה של סוגים שונים של עבודות במדפסות מרובות".

תכונות עיקריות

 • הדפסה דו-צדדית לצד גליל חד-צדדי באורך 65 מטר כסטנדרט

 • מחסנית נייר של 100 גיליונות A4 עבור הדפסה דו-צדדית אוטומטית בדגם SL-D1000A (אופציונלי עבור SL-D1000)

 • קומפקטית וקלת משקל

 • WiFi ו-LAN לצד USB

 • שקיות דיו של מערכת חבילת הדיו המשולבת – תוספת של 25% בקיבולת מכל הדיו

 • צג LCD

 • אורך החיים של המדפסת הוכפל*

 • מהירויות הדפסה גבוהות יותר (385 עמודים לשעה בגודל‏ 15x10 ס"מ)*

 • מגש נייר משולב

 • מערכת חימום חדשה

 • Cloud Solution PORT של Epson

*איכות סטנדרטית, בהשוואה לדגם הקודם, SL-D800

דגמים SL-D1000 ו-SL-D1000A יהיו זמינים החל מסוף השנה.