חברת Epson תורמת לקרן יוסיין בולט מדפסות EcoTank ומקרנים

100 מדפסות EcoTank ו- 20 מקרנים יעזרו לתלמידים בכל רחבי ג'מייקה

חברת Epson תורמת לקרן יוסיין בולט מדפסות EcoTank ומקרנים

חברת Epson תורמת לקרן יוסיין בולט מדפסות EcoTank ומקרנים

100 מדפסות EcoTank ו- 20 מקרנים יעזרו לתלמידים בכל רחבי ג'מייקה

Epson תרמה לקרן יוסיין בולט 100 מדפסות EcoTank ללא מחסניות ו- 20 מקרני לייזר שנועדו ליצור הזדמנויות לפיתוח חינוכי ותרבותי בקרב תלמידים. המדפסות והמקרנים, שערכם נאמד ביותר מ- €100,000, הוענקו בטקס מיוחד שהתקיים ב- Waldensia Primary, בית הספר היסודי שבו למד יוסיין בולט בג'מייקה. Waldensia הוא רק אחד מכמה בתי ספר ברחבי ג'מייקה שייהנו מהציוד החדש. בתי ספר נוספים כוללים את Salt Marsh‏, Duanvale ו- Kinloss Primary.

בתגובה לתרומה, אמרה מנהלת Waldensia Primary, הגברת ניקולה אוטיי-אנדרסון: "ציוד כמו זה הוא הפתרון הדרוש למוסדות חינוך בג'מייקה, משום שאנחנו זקוקים נואשות לפתרונות הדפסה." הגברת אוטיי-אנדרסון הסבירה שאלפי תלמידים עדיין לא יכולים להתחבר במרחב הווירטואלי, והמורים ובעליי עניין אחרים נדרשים לעשות הרבה מעבר למקובל על מנת להבטיח שלכל הילדים תהיה גישה לחומרי הלימוד."

יוסיין בולט, אשר מונה מוקדם יותר השנה לשגריר Epson באירופה ולפרזנטור של קמפיין גדול להעלאת המודעות למדפסות EcoTank של Epson, נכח בטקס הרשמי. במסגרת נאומו, שעודד את התלמידים שנכחו בטקס לעבוד קשה, להפגין מסירות, להאמין בעצמם ולחלום בגדול, אמר בולט: "זה תמיד עונג גדול לחזור לג'מייקה. נפלא לראות את הילדים זוכים להזדמנות טובה יותר מזו שהייתה לי, כי אני יודע מה עובר על רבים מהם, ומכיר את הקשיים שהם חוו לאורך המגיפה. אני מאמין שלילדים יש את הזכות ליהנות מנקודת הפתיחה הטובה ביותר בחיים. עם גישה לציוד הטוב ביותר, בתי ספר יסודיים בכל רחבי ג'מייקה יפיקו תועלת רבה. חברת Epson חולקת את החזון שלי להנגיש את החינוך לכולם, ויחד, אנחנו עוזרים לילדים בכל ג'מייקה להגשים חלומות על עתיד בר קיימא, בריא ושמח יותר."  

Epson שותפה לשאיפה של יוסיין בולט לעזור לקדם שינוי חיובי בקהילה, ולעזור לילדים לקבל את החינוך הטוב ביותר שאפשר. לדברי מריה איגלינג, מנהלת השיווק של Epson באירופה: "אנחנו שמחים לעבוד עם קרן יוסיין בולט על מנת לעזור לילדים בג'מייקה ככל האפשר. אנחנו מקווים שהמדפסות והמקרנים יעזרו להם לחלום בגדול, ויעניקו להם יתרון להגשמת החלומות האלה."

בטקס נכחו גם הגברת קרלין סגרי ממשרד החינוך, הכומר ווינסם ווילקינס, יו"ר קרן יוסיין בולט, נוג'נט ווקר, המנהל של יוסיין בולט, וג'ניפר בולט, אימו של יוסיין.