Epson ובית האופנה היוקרתי Brunello Cucinelli מקדמים חזון לכלכלה מעגלית המותאמת לטכנולוגיה

Epson ובית האופנה היוקרתי Brunello Cucinelli מקדמים חזון לכלכלה מעגלית המותאמת לטכנולוגיה

PaperLab שמותקן ב- Brunello Cucinelli

Epson ובית האופנה היוקרתי Brunello Cucinelli מקדמים חזון לכלכלה מעגלית המותאמת לטכנולוגיה

חברת הטכנולוגיה הגלובלית Epson יצרה שותפות עם מותג האופנה האיטלקי היוקרתי Brunello Cucinelli, אשר התקין את PaperLab - מערכת מיחזור נייר חדשנית ובת קיימה שמאפשרת לארגונים לסגור את מעגל המשאבים ולאמץ במלואה את כלכלת הנייר המעגלית במסעם לקיימות.

השותפות ממחישה את ההתחייבות רבת השנים של Epson לטכנולוגיה בת קיימה ולמטרה משותפת ורחבה יחד עם Brunello Cucinelli, חברה שבלב הפילוסופיה שלה רוחשת כבור רב לבריאה, לאנושות כולה ולכדור הארץ. שילוב זה של מודרניות ואומנות, יחד עם יצירתיות ותשוקה, הם המכנה המשותף של שיתוף פעולה זה.

באמצעות PaperLab של Epson, מערכת משרדית למיחזור נייר ללא מים, הראשונה מסוגה בעולם, ארגונים יכולים למחזר נייר או להתאימו לתכלית חדשה, והכל בתהליך אחד - פתרון מעגלי אמיתי שמפחית בצורה משמעותית בזבוז נייר, בזבוז אנרגיה ויצירת פסולת. היום, Brunello Cucinelli יכולים לא רק למחזר נייר אלא גם להתאימו לתכלית חדשה והכל בתהליך יחיד. זהו פתרון מעגלי של ממש שמפחית בצורה משמעותית בזבוז נייר, בזבוז אנרגיה ויצירת פסולת.

Yasunori Ogawa, הנשיא הגלובלי של Epson, ציין לגבי שיתוף הפעולה המוביל בתעשייה, "אנחנו גאים לשלב כוחות עם Brunello Cucinelli, חברה שהיא חלוצה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של התעשייה, שמחויבת ליצור תוצאות טובות והוגנות יותר הן עבור כדור הארץ והן עבור אנשים.

Epson מאמצת קיימות שמעשירה קהילות: ככל שאנחנו משנים את העסק שלנו, אנחנו יוצרים טכנולוגיות חדשניות המעודדות חברות אחרות להפוך בנות קיימה באמת. לכבוד הוא לנו ש- Brunello Cucinelli בחרו ב- Epson כדי לצאת למסע קיימות זה ואנחנו מאמינים שנוכל לשמש חלוצים עבור חברות וארגונים אחרים בזמן שהם מצטרפים לכלכלה מעגלית ושואפים למטרות דוגמת Sustainable Development Goal של האו"ם (UN SDGS)".

את הבחירה הזו מסביר Riccardo Stefanelli, המנכ"ל של Brunello Cucinelli, שאומר: "חברת Brunello Cucinelli נשענת על העיקרון של קפיטליזם הומני, תכונה עיקרית שמטרתה לחיות וליצור בהרמונה עם העולם הטבעי. אני מאמין ששיתוף הפעולה שלנו עם Epson יעזור לנו לקדם את הערכים והיעדים שלנו להוקיר תמיד את כבוד האדם והסביבה. שיתוף פעולה זה תומך במאמצים שלנו לטפח ולהציג אזורים של יופי טבעי נפלא, ובעזרתה של הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, אנחנו יכולים גם לשנות מבפנים ולהפוך לחברה בת קיימה אמיתית".

זו אבן דרך חשובה עבור Epson, המחויבת להפחתת פליטות של שרשרת האספקה ביותר מ- 2 מיליון טון עד שנת 2030 כחלק מחזון ארגוני מחודש לשנת 25. האסטרטגיה סוללת את הדרך לארגונים לכוון את המודלים העסקיים שלהם, כאשר השלב הראשון הוא יצירת מערכות אקולוגיות משרדיות ומעגליות.

משרדים אחראיים לנפחים גדלים והולכים של בזבוז נייר, אשר מהווה יותר מ- 50% מהפסולת הכללית של העסק, ולזה מתלווה גם טביעת רגל פחמנית שהולכת וגדלה. ההערכה היא שנייר מהווה סך כולל של יותר מרבע מהפסולת במזבלות ובערך 42% מהכריתה הגלובלית של העצים.

PaperLab משמש כזרז למערכת אקולוגית, ופועל בו-זמנית כדי לחסוך בעצים ובמים וכדי להפחית פליטות של פחמן. PaperLab, שמבוסס על טכנולוגיית Dry Fiber של Epson, יכול להפיק עד 720 גיליונות נייר בגודל A4 או 360 גיליונות נייר בגודל A3 מדי שעה. בנוסף, הוא מהווה פתרון משרדי לאתגר של שינוע והשמדה של מידע רגיש אשר לעתים קרובות כלול בפסולת הנייר. כאשר תהליך זה מבוצע באתר חיצוני, התוצאה היא סיכונים, עלויות גבוהות יותר ופליטת פחמן, כאשר מכולם ניתן להימנע כשייושם עיקרון מעגלי אמיתי.

PaperLab מספק יכולת מהותית 'לשבש' סטטוס קוו זה. על-ידי צמצום השימוש בנייר, בפחמן ובמים, הטכנולוגיות מציגות שלב קריטי במסעו של הארגון ליצירת Net Zero - איזון בין פליטת גזי חממה וכמות גזי החממה שמסולקים מהאטמוספרה, או Net Negative.