טכנולוגיה שמשפרת את החוויה הלימודית

מדפסות אפסון משרתות את מערך החינוך ברחובות

טכנולוגיה שמשפרת את החוויה הלימודית

במהלך לשיפור סביבת הלימוד הטכנולוגית של תלמידי רחובות, עיריית רחובות בחרה לרכוש 40 מדפסות של אפסון ששולבו בגנים ומועדוניות בעיר

רחובות היא עיר המדע והתרבות של ישראל. כחלק מהתואר הזה, העירייה מקפידה לשלב מספר רב של מוצרים טכנולוגיים, במטרה ליצור סביבת למידה מתוקשבת עם מוצרים טכנולוגיים מובילים. כשבעירייה התקבלה החלטה להוסיף מדפסות עבור הגנים והמועדוניות בעיר, מחלקת הרכש גיבשה קריטריונים עבור המדפסות הנדרשות, כשביניהם בלטו מספר צרכים מרכזיים.

התכנון היה לשלב 40 מדפסות במוסדות חינוך ברחבי העיר. כך שנדרשו מדפסות חסכוניות, שימקסמו את יכולת הדפסה תוך שמירה על עלויות נמוכות. כמו כן, היה חשוב לגורמים בעירייה שהמדפסות יהיו בעלות רזולוציה גבוהה ונפח זיכרון גבוה, ויוכלו להתמודד עם ריבוי משימות הדפסה בזמן קצוב. בנוסף, העירייה הייתה מעוניינת לרכוש מדפסות עמידות שיחזיקו מעמד לאורך זמן.

מחלקת הרכש של עיריית רחובות הסתייעה בתפריטי המוצר של מדפסות מחברות שונות, כדי להחליט על המדפסות שהן מעוניינות לרכוש. ההחלטה לרכוש את מדפסותL210  ו-L110 של אפסון, התקבלה כיוון שהמדפסות “הצטיינו”, לדברי ראש מחלקת הרכש בעיר, זיו גיל אור, בפרמטרים שהיו חשובים להם.

הפתרון של אפסון

עיריית רחובות קנתה 35 מדפסות L110 ו-5 מדפסות L210. המדפסות נבחרו כיוון שהתכונות שלהן התאימו באופן הטוב ביותר לצרכים של מוסדות חינוך, כשהן משלבות עמידות, מהירות ואיכות הדפסה. בנוסף, בזכות בקבוקי הדיו בנפח גבוה במדפסות L210  ו-L110 של אפסון, ניתן להתמודד עם מספר רב של משימות בזמן קצוב, תוך שמירה על רזולוציה גבוהה.

המדפסות משולבות בגני ילדים ומועדוניות ברחבי העיר, ומיועדות לשימושם של הילדים והצוות החינוכי. לדברי זיו גיל אור, מנהל הרכש של העירייה, המדפסות הביאו לשינוי של ממש בפעילות החינוכית. מאז רכישת המדפסות, הצוות מדפיס הרבה יותר והילדים צריכים לחכות פחות כדי לקבל עבודות מודפסות. בנוסף, העמידות שלהן מעניקה "ראש שקט" לעובדים, שלא צריכים לדאוג מתקלות ובעיות.

"אנחנו ממליצים על אפסון, כי המדפסות שלהם מאפשרות להתמודד עם הרבה עבודות הדפסה בפרק זמן קצר", אומר זיו גיל אור, מנהל הרכש בעיריית רחובות, "המדפסות נהיו חלק אינטרגרלי מהעבודה החינוכית בכל המקומות בהן שולבו".