יצירת חוויית אירוע עוצרת נשימה בעזרת מקרני אפסון

תקרה אינטראקטיבית בגן האירועים "אלכסנדר"

יצירת חוויית אירוע עוצרת נשימה בעזרת מקרני אפסון

Indigo Dj’s היא חברה מובילה בתחום הייעוץ המוזיקלי בתחום האירועים, בדגש על מתן יחס אישי ללקוח. בין לקוחותיהם נמצא גן היארועים אלכסנדר מאיזור השרון. קטגוריית גני האירועים בישראל היא מאוד עמוסה, ומאוד חשוב להציע ללקוחות ערך ייחודי כדי להצליח בתחום. זוגות שמתחתנים מחפשים גן אירועים שיאפשר להם לערוך חתונה ייחודית שכולם יזכרו.

כדי לבלוט ולייצר חוויית אירוע ייחודית הוחלט על רעיון שעוד לא נעשה בארץ-  "תקרה אינטראקטיבית", שיוצרת תחושה של הימצאות בחוץ וצפייה בשמים, כשלמעשה נמצאים בתוך האולם הסגור. על התקרנה מוקרנות תמונות בהתאם לבחירת הלקוחות והזמן ביום (אירוע בוקר או ערב), כמו עצים, עננים וכוכבים.

לפני הפנייה לאפסון, הותקנו בגן האירועים מקרני היטאצ'י, אך המקרנים לא היו מספיק חזקים,ולא התאימו לאולם גדול לחתונות רבות משתתפים. ההקרנה על התקרה האינטרקטיבית לא בלטו על רקע התאורה הדינאמית בה נהוג להשתמש בגני אירועים.

הפתרון של אפסון

במקום מקרני היטאצ'י הותקנו על תקרת האולם מקרני אפסון X11005 EDZ עם  עדשות 0.8. המקרנים הם בעלי עוצמה וניגודיות גבוהים במיוחד המאפשרים הקרנה צבעונית וחזקה, שמושכת את העין.

לדברי ירון בלולו, הבעלים של  Indigo D.J’s, המקרנים משפרים מאוד את חוויית האורחים באירוע, ומספקים ללקוחות בדיוק את שרצו לבצע בעזרת הפרוייקט, חווייה יוצאת דופן שכל האורחים בחתונה ידברו עליה.

לדבריו, השימוש במקרנים מסייע מאוד לבחירת לקוחות בגן האירועים, וזאת בגלל שבעזרת המקרנים של אפסון האולם נותן ערך ייחודי ללקוח- "תקרה אינטראקטיבית" שנותנת תחושת שמיים בתוך האולם הסגור – חוויה ויזואלית שלא קיימת באף מקום אחר בארץ.