עוזרים לעסקים להצליח: בעזרת SC-F6000 סימי-גרופ עברה לייצור עצמאי בארץ

הייצור עבר מסין לארץ, תוך שמירה על איכות גבוהה ועלויות נמוכות

עוזרים לעסקים להצליח:  בעזרת  SC-F6000 סימי-גרופ עברה לייצור עצמאי בארץ

סימי - גרופ היא חברה מובילה בייצור ושיווק של מוצרים מודפסים, ומתמחה גם במוצרי בד. מכלול מוצרי הבד של החברה כוללים שרוכים לצוואר לכנסים ותערוכות וסרטי מתנה ממותגים. החברה היא בעלת נתח שוק רחב והם עובדים בהיקף של עשרות מטרים מודפסים ביום ובכל המזרח התיכון.

ללפני הפניה לאפסון, מוצרי הטקסטיל של סימי-גרופ יוצרו בסין. החברה החליטה לעבור לייצור עצמאי בארץ ובחנה קריטריונים של עלות ואיכות במגוון מדפסות. החברה החליטה לרכוש את מדפסת אפסון מדגם Surecolor SC-F6000

המעבר למדפסת אפסון אפשר ייצור באיכות גבוהה בארץ, ללא תלות בגורמים מחו"ל. השימוש במדפסת הביא לחיסכון כפול: צמצום עלויות לוגיסטיות של משלוחים מחו"ל ועלויות דיו נמוכות במיוחד. "עלויות הדיו הנמוכות והאיכות הגבוהה של המדפסת הופכות אותה למדפסת הטקסטיל הטובה ביותר", אומר עוז גברא, מבעלי סימי - גרופ.

הפתרון של אפסון

חברת סימי – גרופ רכשה מדפסת SureColor SC-F6000 המדפיסה את כל מוצרי הטקסטיל שלהם בארץ. המדפסת מצוידת במערכת דיו בקיבולת גבוהה, ולכן  עלות ההדפסה נמוכה לכל מטר מרובע. בנוסף, השימוש בדיו המקורי של אפסון מבטיח כי המדפסת תעבוד בצורה שוטפת עם דרישה נמוכה במיוחד לתחזוקה ופחות החלפות של ראש הדפסה, וכך מתאפשר צמצום משמעותי של זמני השבתה. המדפסת גם מגיעה עם תוכנית השירות לניהול הדפסה, המאפשרת בקרה הדוקה יותר על התקציב ומסייעת בהפחתת אחזקת מלאי מתכלים גדול מדי.

החומרה, התוכנה, ראש ההדפסה, הדיו וניירות הסובלימציה של המדפסת נוצרים ונתמכים על-ידי יצרן אחד כדי להבטיח שכולם עובדים יחד בצורה חלקה. היא מגיעה יחד עם תוכנת Wasatch, כך שהמשתמשים מוכנים להתחיל מיד בעבודה, ללא צורך בהשקעה נוספת. 

סימי - גרופ מאוד מרוצה מהאיכות של המדפסת ומעלויות ההדפסה נמוכות, המשמעותיות בעסק מצליח בעל היקפי הדפסה גבוהים. החברה החליטה לרכוש שתי מדפסות נוספות ולהרחיב את היקף העבודה שלה עם אפסון. המדפסות החדשות (מדגם  SureColor SC-F6200) יאפשרו לחברה להגדיל את הפעילות בתחום מוצרי הטקסטיל המודפסים. המדפסות החדשות כוללת דיו חדש  - HDK Blackשפותח במיוחד להדפסות על בדים, מספק תוצאות חדות וטבעיות ודורש פחות תחזוקה לאורך זמן. 

אפסון מספקת תמיכה וליווי לעסקים, המוסיפים לחוויית המשתמש המוצלחת במדפסות החברה.