להדפיס אמנות - בגדול

סטודיו HC Editions מחבר את מדפסות הפורמט הרחב של Epson לעולם הא

להדפיס אמנות - בגדול

של Epson נמצאות כיום בשימוש נרחב של מוזיאונים ואמנים ברחבי העולם כולו. האיכות הגבוהה של מדפסות החברה הביאה גם להקמת המותג "Digigraphie" המספק תעודות המעידות על רמתן הגבוהה של ההדפסות המיוצרות על ידי מדפסות Epson, ומאשר ללקוחות שהם מקבלים את התוצאה הטובה ביותר והקרובה ביותר למציאות.

הצורך להעניק לאמנים בישראל מקום בו יוכלו לקבל את מגוון שירותי האמנות הטובים ביותר, הביא לפתיחתו של סטודיו HC Editions הממוקם באחד האיזורים היותר טרנדיים של תל אביב, בניהולו של אורי שדה. הסטודיו מאפשר לאמנים לקבל את כל השירותים האמנותיים להם הם זקוקים, החל מהדפסה ברמה הגבוהה ביותר על מדיות מגוונות ועד מסגור וחיתוך צורני. ״המטרה שלנו היא לספק לאמני ישראל מקום בו ניתן להפיק מוצר סופי, שיביא לידי ביטוי וילכוד את כל העומק והרוחב של יצירת האמנות״, אומר אורי שדה, המקים והבעלים של הסטודיו ומודה בגאווה כי הצוות של HC Editions, מפיק את כל עבודות ההדפסה בעזרת מדפסות Epson. לדבריו, הוא מקפיד לעבוד רק עם המדפסות של Epson, כיוון שהחברה משתמשת בטכנולוגיה החדשנית ביותר. ״מדפסות החברה מסוגלות להדפיס על מדיות שחברות אחרות לא מסוגלות להדפיס עליהן ורמת השירות היא גבוהה משמעותית משל המתחרים״, הוא אומר. 

הפתרונות של אפסון:

עבודות ההדפסה בסטודיו נעשות בעזרת שלוש מדפסות של אפסון:

מדפסת Epson Stylus Pro 9900, המדפיסה ברוחב של עד "44, מיישמת מספר טכנולוגיות מתקדמות בתחום הדיו ומנגנון ההדפסה והיא מיועדות בעיקר להדפסת צילומים, אמנות והגהת צבע. כך לדוגמא, מנגנון ההדפסה המיושם במדפסות מתבסס על טכנולוגיית MicroPiezo של אפסון, בה מוזרק הצבע ע"י אותות חשמליים בדיוק רב (נתון המבטיח שרידות גבוהה יותר של ראש ההדפסה). המדפסת מצוידות ב- 11 מחסניות צבע, באמצעותן היא מפיקה את טווח הצבעים העשיר ביותר, הקיים כיום בתעשייה.

מדפסת Epson Stylus Pro 11880 – מאפשרת בהדפסה בפורמט רחב של עד '64 אינץ',  טכנולוגיית ראשי הדיו Epson MicroPiezo TFP, מביאה לסינון מעולה של גווני ביניים לאיכות תמונה משופרת,  ולתדפיסים באיכות גבוהה במיוחד בצבע ובשחור לבן, ומהווה פתרון מושלם לעבודות הדפסה גדולות. למדפסת ראש הדפסה עמיד שאינו מתכלה ואינו מצריך החלפה במשך כל חיי המדפסת,  ויכולת הדפסה על ניירות אמנות, בדים, ומדיות עד לעובי של   1.5 מ"מ.

Epson Stylus Pro 4900 - המדפסת, מצוידת במנגנוני אוטומציה חכמים והדפסה בקצב של עד 30 מ"ר בשעה (עד גודל A2) ודורשת תחזוקה מעטה, נתונים ההופכים אותה ל"סוס עבודה" עבור משרדים וסטודיואים לצילום ולסביבות עבודה בהן יש צורך בהגהת צבע מדויקת. את המדפסת עושה שימוש בלא פחות מ-11 צבעים מסוג UltraChrome HDR ובראש הדפסה TFP הנותנים את הפיניש המקצועי לכל הדפסה והדפסה. האוטומציה בהליכי החלפת הנייר, דרישות התחזוקה המינימליסטיות, קצב ההדפסה והעובדה שניתן להטעין את הנייר בקסטה בטעינה קדמית, מביאים לחסכון בזמן יקר כאשר רוצים, לדוגמה, להחליף בין גליל לגיליונות בודדים. המדפסת אף מחליפה אוטומטית בין דיו צבע לדיו שחור מט - בזמן ההדפסה עצמה כך שלא צריך לעצור את הליך ההדפסה עצמו.

המדפסת אף זכתה באחד הפרסים היותר נחשבים בתעשייה: ה-Photokina STAR award. הפרס ניתן לה, לדברי צוות השופטים הבינלאומי, על "החדשנות, הטכנולוגיה פורצת הדרך, ההובלה של שוק ההדמיה, העיצוב הקומפקטי, הנגישות והביצועים המאוד מרשימים". 

לדברי שדה, העבודה עם מדפסות Epson מאפשר לסטודיו להגשים את החזון שלו, "להעניק לאמנים את מגוון הפתרונות הטכנולוגיים הרחב ביותר וברמה הגבוהה ביותר".