חוויית אירוע בתלת מימד

Faberg'e, ארמון האירועים המוביל בישראל, בחר במקרנים של Epson להעצ

חוויית אירוע בתלת מימד

Faberg'e, ארמון האירועים המוביל בישראל, בחר במקרנים של Epson להעצמת חויית האורחים

אולמות האירועים בישראל ניצבים בפני האתגר להציע ללקוחות חוויה יוצאת דופן, שתבדל אותם משאר אולמות האירועים. מתחם האירוח של Faberg'e, המגדיר עצמו כ״ארמון לאירועים״, הממוקם בעיר נס-ציונה, הוא אחד ממתחמי האירועים היוקרתיים והמובילים בישראל שנחנך לא מכבר בהרבה רעש תקשורתי. המקום מתגאה ב-22 דונם המוקפים פרדסים, גנים מעוצבים, בריכות מים, מזרקות וחללי ארועים עוצרי נשימה המפגישים פאר קלאסי עם חדשנות עיצובית. מסיבות אלה, היה חשוב במיוחד למרכז, לספק ללקוחות חוויית אירוח ייחודית שתאפשר להם לבלוט מול המתחרים האחרים. ״מערכות השמע והוידאו של הארמון הן מהמתקדמות בעולם״, אומרים מנהלי האתר. ״כשמוסיפים להן רובוטים מתכווננים לצילומי רחף ויכולות סינכרון ובקרה מוחלטות של סאונד ותמונה, הכל אפשרי. מדי ערב, הופכים אזורי האירועים בארמון ליקום חדש ומפתיע, שמשתנה ומתפתח ללא הפסקה, במהלך האירוע.״

כדי ליצור את היתרון התחרותי, פנו אולמי Faberg'e  לש.א. מערכות הקרנה (ומשווקת פתרונות ההקרנה של Epson). החברה היא בעלת 15 שנות ניסיון במתן פתרונות חכמים בתחומי התקשורת בשוק הישראלי, ומאפשרת לקבל מענה מקצועי רמה הגבוהה ביותר בתחום האודיו וידאו. המשימה שהוטלה על חברת ש.א. הייתה לשלב בין הצורך לייצר מיצג מרשים ככל האפשר המבוסס על טכנולוגיית הקרנה ליישום החזון בתקציב נתון.

לדברי דני זיזוב, מנהל חברת ש.א. מערכות הקרנה, ההמלצה לשימוש במקרנים של חברת Epson לפרויקט הייתה ברורה מאליה, "לחברת Epson יש מקרנים ברמה הגבוהה ביותר מבחינה מקצועית, ומבחינת ה- Value for money הם הכי טובים בשוק".

הפתרון של אפסון

חברת ש.א. מערכות תכננה מציג הקרנה ייחודי המבוסס על "מיפוי וידאו" - טכנולוגיית הקרנה המשמשת בהפיכת משטחים הבנויים בזווית לצורך הוספת מימדים נוספים להקרנה, יחד עם אשליות אופטיות. הפרויקט בוצע לכל אורך קיר האולם, שהוספו לו בליטות ושקעים, במיוחד בשביל המיצג. בנוסף, הוכן עבור תוכן מיוחד המתאים לנושאי האירועים השונים המתקיימים באולם.

למשימה המורכבת המליצה חברת ש.א. מערכות הקרנה, על שימוש במקרן EB-Z11000 של Epson עבור הפרויקט. תשעה מקרנים הוצבו באולם, כדי לממש את החזון האמנותי יוצא הדופן.

‏‫ה- EB-Z11000 הוא מקרן נייח, מרשים ורב-תכליתי. הוא מציג תמונה בבהירות של 11,000 לומן וברזולוציה גבוהה במיוחד. זהו מקרן אולטרה בהיר המאפשר קבלת צבעים מלאי חיים ותמונות בהירות, אפילו באור יום, וצבעים הבהירים פי שלושה מאלה של מקרנים מתחרים. בנוסף, הוא מסוגל להקרין תמונות ביחס המותאם לאורך, האידיאלי לאולמות אירועים.

לדברי זיזוב, "חיפשנו מקרנים שיאפשרו חוויית הקרנה איכותית, שיעניקו לאורחים אירוע באווירה שלא יוכלו למצוא במקומות אחרים. מקרני EB-Z11000 של אפסון סייעו לנו להגשים את המטרה בצורה הטובה ביותר".