MIXER - ממלאים את החלל

מדפסות עסקיות במיקסר-מתחם עבודה משותף חדשני בת"א

MIXER   - ממלאים את החלל

כשניגש צוות היזמים שעומד מאחוריMIXER - ממתחמי העבודה המשותפים הגדולים והמצליחים ביותר בתל אביב, למשימת ההצטיידות במדפסות עסקיות, היה ברור במה יבחרו למשימה הכבדה - מדפסות הדור החדש - מדפסות ה- RIPS של Epson.

רקע

מתחמי עבודה משותפים co work, המשלבים משרדים פרטיים ומרחבי עבודה משותפים , קיבלו בישראל תנופה בשנה האחרונה, עם כניסה לשוק של יזמים ואנשי עסקים שהחליטו להביא עימם תפיסה מעט שונה, חדשנית יותר ויוקרתית. כך עם מתחם MIXER  שהגיעו כדי לתת מענה לסטרטאפים, חברות הייטק, עצמאים, פרילנסרים ויזמים מתחומים שונים שלא הסתפקו בעבודה מהבית או בשכירת משרדים בסכומים בלתי סבירים וללא גמישות.

MIXER המעוצב בסגנון עכשווי, פרוס על פני שתי קומות באגף נפרד של ביתן 2 החדש במרכז הירידים של תל אביב, ומעניק ללקוחות יתרונות משמעותיים: נגישות יוצאת דופן, חניה פרטית בתל אביב, קהילה איכותית וסביבה דינמית בסמיכות  למרכז הכנסים והתערוכות הגדול בישראל. מיקומו של MIXER במרכז העניינים, מהווה שער לעולם ונקודת השקה בין בעלי חברות, יזמים ומשקיעים לעשייה הגלובלית. מלבד חללי עבודה וחדרי ישיבות מעוצבים בסגנון חם ומזמין, פועל במקום טרקלין עסקים (לאונג') מרוּוח ויוקרתי, שעונה על הצורך במקום מפגש נוח, נגיש ודיסקרטי, ומאפשר לאנשי עסקים גישה ישירה מהכנסים והתערוכות לפגישות חשובות, אירוח VIP וסגירת עסקאות.

על המקום

הפתרון שהביאה עימה קבוצת היזמים החדשה, שחברים בה איל נוה, עמר גרנית ודרור קציר, הוא

חלל עבודה גדול (כ 2,300 מ"ר), מעוצב ומאובזר  במיקום ייחודי לניהול סביבת עבודה אופטימלית ביחד עם נטוורקינג וחברות בקהילה איכותית. ״המיזם שלנו, שהוא שונה ממרחבי העבודה המשותפים הפועלים כיום בשוק המקומי״, אומר הצוות המוביל, ״מציע שילוב של סביבת עבודה פרטית שקטה ויוקרתית לצד שטחי לאונג' מרווחים ונדיבים. מנויי MIXER  נהנים ממשרד מודרני בלב תל אביב, מעטפת שרותים מקיפה,  חדרי ישיבות, חשיפה לתערוכות ולכנסים המובילים בישראל. הנגישות של המתחם בסמוך לתחנת הרכבת,  והחניה הצמודה מהווים יתרון נוסף ומשמעותי.  המרקם של סטרטאפים, חברות הייטק, קרנות הון סיכון, פרילאנסרים ויזמים, הופכים את MIXER לסביבת עבודה  דינמית ומועילה לכולם".

כשעלתה הסוגיה של איזה מדפסות יעמידו לרשות הדיירים, לא היה קשה לבחור: מדפסות ה- RIPS של Epson .

הדגמים שנבחרו למשימה הכבדה:

 Epson WorkForce Pro WF-R8590DTWF

וה- Epson WorkForce Pro WF-R5690DTWF . ״היה ברור לנו שצריכים כאן מדפסות שיעבדו ויעבדו ויעבדו, שיהיו אמינות, עם גב תמיכה חזק, שיתאימו למגוון רחב של צרכי הלקוחות במתחם ויספקו את כל אלה במחיר נמוך ביותר לכל הדפסה״.

הפתרון של Epson

ה- Epson WorkForce Pro WF-R8590DTWF

וה- Epson WorkForce Pro WF-R5690DTWF שייכות לליין מדפסות הזרקת הדיו העסקיות. הן מספקות הדפסות של עד גודל A3  (בדגם WF-R8590DTWF) ומפגינות תכונה של 4-IN-1 . המדפסות המצויידות במערכת ה- Replaceable Ink Pack System (RIPS) מספקות הדפסות סופר-איכותיות במחיר השווה לכל כיס. למעשה, ניתן להדפיס באמצעות WF-R8590DTWF עד 75000 עמודים בשחור לבן ובצבע בלי להחליף את מיכלי הדיו (ב-WFR5690DTWF מדובר על 75000 עמודי שחור לבן או 50000 עמודי צבע)... וכן, גם בהן יש את טכנולוגיית ה-PrecisionCore של Epson המבטיחה איכות תמונה יוצאת דופן.

המדפסות יעילה גם בחסכון בחשמל: הן צורכות עד פחות ל-80 אחוז מצריכת החשמל של מדפסות צבע מתחרות, הן אינן פולטות גז אוזון לאוויר והן שקטות ביותר. מסך מגע דמוי זה של הסמארטפון בגודל 12.7 ס״מ, מספק חיווי מלא ב-WF-R8590DTWF, יש מערך אבטחה עם קוד למניעת הגעת הדפסות רגישות לידי אחרים והמהירות מרשימה: עד 34 עמודים בדקה.