אטרקציה תיירותית: VIDEO MAPPING - חיפה

היצירה החיפאית מתעוררת לחיים כשהשמש שוקעת

חיפה הצטרפה לרשימת הערים הגדולות בעולם בהן מוצבים דרך קבע פסלי ענק של I LOVE …שמהווים מעבר לסמלי הערים, גם מוקדי משיכה לתיירים מקומיים וזרים. אבל, בהבדל גדול אחד: בעוד הפסלים בחו״ל נשארים די אותו הדבר עם רדת החשיכה, היצירה החיפאית מתעוררת לחיים כשהשמש שוקעת.

על המיזם

מאחורי היוזמה, שמתנוססת לגובה 3 מטר ורוחב 4.5 מטר, עומד רני בנדר, מנכ"ל סיטי סנטר, המעצב אבישי דותן מחברת המיתוג דותן-לידג'י בשיתוף האמן הבינלאומי גיל גורן. בנדר מעריך כי המייצג התיירותי החדש יהפוך מהר מאוד לאייקון בנוף החיפאי, כשהצופים יוזמנו לתייג #ilovehaifa ברשתות החברתיות ובמתחם הקניון אף ימכרו מוצרי פרסום (מרצנדייז') עם לוגו המותג.

על ההקרנה הלילית המרשימה אחראי אבי הררי, סמנכ"ל מכירות בחברת3D  פרוג'קט – חברת המולטימדיה הוותיקה – מפיצה רשמית של מקרני EPSON היפנית בישראל, שהרימה בעבר פרוייקטים רבים ומגוונים בתחום המולטימדיה ברחבי הארץ. ״מקרני הלייזר של EPSON בשילוב תוכן ויזואלי מותאם וסאונד היקפי עשיר מעניקים לעוברים ושבים השראה קסומה שהופכת כל בילוי שיגרתי לחוויה בלתי נשכחת״ אומר הררי. ״המקום כבר הפך למקום עלייה לרגל ולנקודת ציון עבור כל תושב בצפון הארץ ואני מאמין שערים וחברות רבות ירצו לחקות את ההצלחה הזו".

היתרונות

לדברי הררי, מקרן הלייזר שנבחר למשימה התובענית, דגם EB-L1490U מציע ביצועי WUXGA  עוצמתיים עם 9,000 אנסי לומן, צבעים עשירים ומלאי חיים, ומיועד מראש לאירועים גדולים. ״המקרן מתאפיין גם בביצועי 'התקן ושכח'. באמצעות התקנה גמישה ותחזוקה מועטה, המקרן מציע פתרון מושלם לתנאים שבהם רק מקסימום ביצועים ועמידות איתנה לאורך זמן עונים על הדרישות. כדי להתאים לתנאי החוץ, פיתחנו במיוחד קופסת זיווד ייחודית עמידה לתנאי מזג אוויר קשים של טמפרטורה גבוהה, לחות ונוזלים״.

״המקרנים של Epson משתתפים כיום באופן פעיל באינספור כנסים, אולמות תרבות, אירועי חוצות ומופעי ענק ברחבי העולם״, אומר הררי. ״הם קלים ביותר לשימוש, מפגינים מקור אור עוצמתי במיוחד ועמידים ביותר לכל פגעי הסביבה. מקרני הלייזר האלה מסמנים כיום קפיצת מדרגה משמעותית מבחינת הביצועים ומחזקים את מיצובה של החברה כמספר 1 בשוק ההקרנה העולמי״.

אודות הציוד:

EB-L1490U

מקרן לייזר לשימוש גמיש

מקרן הלייזר הנייח מדגם EB-L1490U מציע ביצועי WUXGA עוצמתיים עם 9,000 לומן, צבעים עשירים ומלאי חיים, ומיועד לאתרי אירועים גדולים. המקרן מתאפיין גם בביצועי 'התאם ושכח'. באמצעות 

התקנה גמישה ותחזוקה מועטה, המקרן עם שיפור ל- 4K מציע פתרון מושלם לתנאים שבהם רק מקסימום ביצועים ועמידות עונים על הדרישות.

תמונות חדות כלייזר

לקבלת חוויית צפייה של הרמה הבאה, המקרן כולל טכנולוגיה מתוחכמת לשיפור ל- 4K  המעניקה לתמונות בהירות וחדות יוצאות דופן, המבטיחה שהטקסט במצגות קריא בקלות.

גמישות במיקום

הודות למגוון רחב של עדשות ממונעות הכולל עדשה אופציונלית להקרנה ממרחק אולטרה קצר (UST), ניתן ליהנות מהתקנה גמישה של 360⁰ המאפשרת את הצבת המקרן בכל מקום למעשה - ללא איבוד בהירות או עיוות של התמונה. המקרן כולל גם מצלמה מובנית להבטחת כיול מדויק וללכידת תמונת דיאגנוסטיקה (האפשרות ניתנת להשבתה מלאה כדי למנוע גישה מרחוק).

המסקנה

״המקרנים של Epson קלים ביותר לשימוש, מפגינים מקור אור עוצמתי במיוחד ועמידים ביותר לכל פגעי הסביבה. מקרני הלייזר האלה מסמנים כיום קפיצת מדרגה משמעותית מבחינת הביצועים ומחזקים את מיצובה של החברה כמספר 1 בשוק ההקרנה העולמי״