קהילת ספקי תוכנה עצמאיים (ISV)

עבור מדפסות TM-intelligent

Epson, מובילה עולמית בתחום ההדפסה בנקודות מכירה (POS), מחוללת מהפכה בשוק עם מדפסות הקבלות התרמיות TM-intelligent, אשר תוכננו במיוחד עבור פתרונת לנקודות מכירה בסביבות קמעונות ואירוח המבוססות על מחשבי טבלט.

מכשירים אלה מסייעים לפשט את התפעול, לחסוך במקום, להקטין עלויות ולהדפיס ללא דרייברים. כדי שקמעונאים ייהנו מהתפעול מבוסס האינטרנט ומהפונקציונליות שמציעים מכשירי TM-intelligent, דרושים להם היישומים הנכונים. מסיבה זו יצרה Epson את קהילת ספקי התוכנה העצמאיים (ISV).

Epson
Trusted brand
Mobility
מינוף ניידות
Flexibility
גמישות
Retail
מתוכנן לקמעונאים
Bridge to the future
גשר לעתיד

האם ברצונך לקדם את היישום שלך?

כדי להיות חלק מהקהילה, על Epson לאשר את הבקשה שלך. רשום את הפרטים שלך כדי להגיש בקשה.

רשום את היישום שלך

מהם היתרונות של קהילת EPSON ISV?

ראה כיצד תפיק יתרון מההרשמה לקהילת ISV של Epson.

יתרונות

יעילות משופרת בנקודת המכירה

שינוי האופן שבו אתה עושה עסקים

‬‏

מחקרים מראים כי כיום 75% מהחנויות מעוניינות לאמץ שיטה של נקודות מכירה (POS) מבוססות ענן במהלך 5 השנים הקרובות כצעד שיסייע למשוך יותר קונים.1 זאת מאחר ששיטות אלה יכולות, בין השאר, לשפר את יעילות המערכות.

שימוש בטכנולוגיות חדשות בסביבה קמעונית העניק לספקי תוכנה עצמאיים את ההזדמנות לסייע בשיפור חוויית הקניה בחנות. המוכרים יכולים כעת להשפיע על התנהגות הלקוח הרוכש בעת שהוא מסתובב בחנות. מערכות אלה מאפשרות לבצע עסקאות מיידיות, לספק מידע מותאם אישית באמצעות מכשירים נישאים, ולהדפיס קבלות מרחוק כדי לאפשר אינטראקציה רבה יותר עם הלקוח והזדמנויות למכירת מוצרים נלווים - וכמובן לקצר את זמן ההמתנה בתור. מערכות מבוססות אינטרנט לנקודות מכירה גם תורמות לעליה ברווחים משום שהן זולות הרבה יותר להתקנה בהשוואה לשיטות קודמות וניתן לשדרג אותן במהירות. כל אלה גורמים חשובים שמסייעים להביס את המתחרים.

  • Mobility ניידות - באמצעות שימוש במחשבי טבלט ובמכשירים ניידים אחרים, תוכל להרחיב את השירות שאתה מעניק ללקוח ולשפר אותו מעבר לעמידה ליד הקופה ולספק חוויית קניה טובה יותר.
  • Designed for the cloud גמישות - הדפס קבלות ישירות ממכשירים חכמים באמצעות המדפסות החכמות שלנו, ללא דרייברים.
  • Energy Efficient יעילות בצריכת אנרגיה - ללא צורך במסוף POS, תוכל לוותר על חלק מהחומרה ולהפחית את חשבונות החשמל שלך.
  • Cost-effective חיסכון - העיצוב המשולב מפחית את עלויות החומרה, הטיפול והתחזוקה.

קו מוצרי TM-INTELLIGENT של Epson

Epson, מובילה עולמית בתחום ההדפסה בנקודות מכירה, מחוללת מהפכה בשוק באמצעות מגוון רחב של יישומים היכולים להפיק תועלת ממוצרי TM-intelligent. בן אם היישומים לנקודות המכירה מבוססים על ענן או על מחשב נייח, מכשירים אלה מסייעים לפשט את התפעול, לחסוך במקום, להקטין עלויות ולהדפיס ללא דרייברים. לחץ להצגת כל משפחת מוצרי Intelligent.

הצגת את המגוון

VIEW EPSON’S RANGE OF TM-INTELLIGENT DEVICES

ועידת המפתחים של EPSON: מפתחים את המגזר הקמעוני

טקס הפתיחה של ועידת המפתחים של Epson נערך בתאריכים 30 בספטמבר - 1 באוקטובר באנטוורפן, והפגיש למעלה מ- 140 ספקי תוכנה משולבת ומשווקי ערך מוסף כדי לשתף רעיונות בנושא חידושי מוצר עדכניים.

מידע נוסף

Epson Developer Conference: evolving the retail sector

צור קשר

למידע נוסף על ISV, פשוט מלא את הפרטים שלך ונציג של Epson ייצור אתך קשר.

נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
אנא בחר

אני מעוניין במוצרים הבאים
(סמן את כל מה שרלוונטי):