פתרונות להדמיה עסקית

גלה כיצד הפתרונות של Epson ושל השותפים העסקיים שלה מנצלים את היתרונות של המדפסות, המדפסות הרב-תכליות שלנו (MFP) ומסורקי המסמכים שלנו כדי לענות לצרכים עסקיים החל בחברות קטנות ובינוניות ועד לארגונים גדולים, וכיצד ניתן להתאים אותם לצרכים של ענפי התעשייה השונים.

צור קשר

מגוון רחב של פתרונות לכל סוגי העסקים

המכשירים של Epson תואמים לשירותי תוכנה ולפתרונות היכולים להעניק סיוע ממשי בזרימת העבודה של הארגון, בבקרת העלויות ובשיפור היעילות, ולאפשר שילוב חלק של מכשירים בסביבות המשתנות ללא הרף.

ניהול צי

הדפסה ממכשירים ניידים

סורקים ניידים

לכידת מסמכים

ניהול מסמכים וזרימת עבודה

ניהול תפוקת מסמכים

תאימות מערכות

הצג את כל הפתרונות

ראה למטה את כל מגוון פתרונות התוכנה ותאימות המערכות שלנו, לרבות אלה המסופקים על-ידי השותפים שלנו.

הצג פתרונות
 

ניהול צי

נהל בצורה מרכזית את כל צי המדפסות והסורקים לקבלת שידור אוטומטי של נתוני המכשיר והצי, כדי לסייע לחסון זמן וכסף, לקבל שעות פעולה תקינה רבות ופרודוקטיביות גבוהה.

 

הדפסה ממכשירים ניידים

הארגונים משתמשים כיום במגוון אפליקציות עסקיות כדי לספק למשתמשים דרכים פרודוקטיביות לביצוע העבודה. ראה למטה את האפליקציות הזמינות היכולות לסייע לעובדים להישאר פרודוקטיביים באמצעות הדפסה נטולת מאמץ מהמכשירים הניידים שלהם דוגמת סמארטפונים ומחשבי טבלט.

 
 

סורקים ניידים

שירותי סריקה ממכשירים ניידים ומהענן מאפשרים לסרוק באופן אלחוטי מסמארטפונים וממחשבי טבלט בבית, במשרד ובנסיעות.

 

לכידת מסמכים

הפוך מידע פיזי לתוכן דיגיטלי הניתן לניהול שמגדיל את אבטחת הנתונים שמהווים את הבסיס שעליו החברה שלך פועלת. ראה את הפתרונות ללכידת מסמכים המשתלבים בצורה חלקה עם מכשירי Epson.

 
 

ניהול מסמכים וזרימת עבודה

קח פיקוד על המסמכים שלך. ניתוח, ארגון והפצה של מידע סרוק ברחבי העסק מאפשרים לייעל נהלים עסקים מובנים ובלתי מובנים ובה בעת להבטיח שהנתונים זמינים לאנשים הנכונים בארגון.

 

ניהול תפוקת מסמכים

הגן על העסק מפני שימוש לא מורשה על-ידי אימות משתמשים באמצעות קוראי כרטיסים, הרשאות כניסה, סיסמאות או קודי PIN, ושלוט בעלויות ההדפסה. ספק יכולות של הדפסה במשיכה כדי לצמצום את השימוש בנייר כתוצאה מהדפסות שנשלחות ואין נדרשות. המטרה של ניהול פתרונות התפוקה נועדה כדי להגדיל את פרודוקטיביות העובדים תוך כדי יצירת סביבות הדפסה, סריקה והעתקה מאובטחות כדי לשמור על נכסי החברה.

 
 

תאימות מערכות

מוצרי Epson מציעים יכולות השתלבות במערכות עם פלטפורמות שונות כדי לענות לדרישות של ארגונים במגוון גדלים החל מחברות קטנות ובינוניות ועד לארגונים גדולים.

 

פתרונות תוכנה

בחר פתרון תוכנה

קטגוריה

סוג

פלטפורמות תואמות

שווקים אנכיים

מציג מתוך מוצרים
מציג מתוך מוצרים
הצג הכל

צור קשר עוד היום

למידע נוסף על הפתרונות של Epson, פשוט מלא את הפרטים שלך ונציג של Epson ייצור אתך קשר.

נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
ברצוני לקבל מידע בדוא"ל לגבי מוצרים, מבצעים ואירועים אחרים של Epson.
בדיקת אבטחה

הדבר מסייע לאשר שאתה בן אדם ולא מחשב.

שדות המסומנים עם "*" הם שדות חובה.