פתרונות ומגוון מקרני לייזר של Epson

איכות ואמינות מעולה של התמונה

צור קשר

מגדירים את העתיד בטכנולוגיית הקרנת לייזר

No.1 Epson World Leader in Projectors 3LCD True Colours

המקרנים המתקדמים ביותר שלנו מבחינה טכנולוגית משלבים 3LCD עם שני מקורות אור לייזר, וכוללים מגוון צבעים רחב ויחס ניגודיות אולטרה גבוה כדי להפיק צבעים מזהירים ונאמנים למציאות וצבעי שחור עמוקים להפליא.

השילוב של בהירות, רזולוציה וניגודיות גבוהות מעניק תמונות עוצמתיות ומלאות חיים היכולות לחדור רמות גבוהות של תאורה היקפית, אפילו בחללים גדולים ביותר. השימוש בטכנולוגיית לייזר זרחני מוסיפה רמה שאין כמוה לאמינות, ובה בעת מצמצת בצורה דרמתית את עלויות התפעול הכוללות. המחויבות שלנו לאיכות המוצר, לטכנולוגיה, לקשרים עם הלקוחות ולשירות ולתמיכה מהווים את הסיבה לכך שאנחנו החברה המובילה בשוק המקרנים במשך 14 שנים¹.

מידע נוסף על פתרונות הלייזר שלנו

מקרנים לאתרי אירועים גדולים

מקרנים לאתרי אירועים גדולים

צור תצוגה ויזואלית מדהימה בקנה מידה גדול מאוד עם שילוב מהפכני ובולט של בהירות, תמונות חדות, אמינות מדהימה ואפשרויות גמישות לתצוגה. מקרני Epson לאתרי אירועים גדולים עמידים וחסונים במיוחד ובאופן מפתיע גם קומפקטיים וקלי משקל.

מידע נוסף
חינוך אינטראקטיבי

חינוך אינטראקטיבי

ניתן ללמד ללא הפרעות ולוודא שכל תלמיד קורא את כל המוצג על המסך. באמצעות פתרון תצוגת לייזר אינטראקטיבי להקרנה ממרחק אולטרה קצר,שמעניק שיעורים בשיתוף פעולה על תצוגות גדולות הניתנות להרחבה, כדי לעודד ולקדם שיתוף גדול יותר והשתתפות ערה יותר בכיתה.

מידע נוסף
פתרון לייזר לשילוט

פתרון לייזר לשילוט

תוכל לעורר לחיים חנות, גלריה, מוזיאון או משרד באמצעות מקרן קל להתקנה ונטול מטרדים להקרנה ממרחק אולטרה קצר. הדגם EB-700U מהווה חלופה לצג שטוח ועם פוטנציאל להצגת תמונות הרבה יותר גדולות. המקרן יכול להקרין תמונות גדולות ממרחק קצר ביותר, ואידיאלי למרחבים צרים וקטנים דוגמת חלונות ראווה ופרוזדורים.

מידע נוסף

הקרנה ללא מגבלות

גלגל הזרחן החדש שפיתחנו עשוי מחומר אנאורגני עם יכולת התנגדות מעולה לאור ולחום ומספק אמינות מצוינת. הוא פועל בצורה מושלמת עם משטחי LCD האנאורגניים שלנו כדי לספק תמונות בהירות ומלאות חיים למשך פרקי זמן ארוכים במיוחד. למעשה, תוכל לסמוך על מקור אור שאינו מחייב תחזוקה במשך 20,000 שעות².

מערכת צינון

מערכת צינון משולבת של נוזל ואוויר מספקת יעילות מעבר לנדרש למקרן 3LCD עם 25,000 לומן.

משטחי LCD

משטחים אנאורגניים של 1.43 אינץ' שחודשו לאחרונה משפרים את ההתנגדות לאור ומבטיחים תוחלת חיים עוד יותר ארוכה.

מערך לייזר

דיודות לייזר בעוצמה גבוהה מאפשרות למקרן להשיג בהירות נהדרת של 25,000 לומן.

גלגל זרחן

גלגל זרחן אנאורגני, הממיר אור לייזר כחול לצהוב, תוכנן להיות עמיד באופן שמאפשר לו לעמוד בתפוקה הגבוהה של מקור אור לייזר לפרקי זמן שימוש ארוכים.

אמינות יוצאת דופן

בוא להכיר מקרנים נייחים, מתוחכמים שמיועדים למסך הגדול שעליהם באמת תוכל לסמוך. ההתקנה וההגדרה קלות ופשוטות, כאשר חיי לייזר של עד 56,000 שעות ומחזור טיפול במסנן של עד 30,000 שעות משאירים את התחזוקה ברמה מינימלית.

עיצוב החזון שלך יחד עם Epson

גלה כיצד ניתן להקרין על כל משטח באמצעות מקרני Epson המיועדים לאתרי אירועים גדולים.

צפה בסרטון

מקרן לייזר להקרנה ממרחק אולטרה קצר

אפשר ליהנות מבידור על המסך הגדול ללא הפרעה לעיצוב הביתי שלך. מקרן הלייזר שלנו עם הקרנה ממרחק אולטרה קצר ניתן להצבה סמוך לאזור התצוגה, מוגדר במהירות ומציג תמונות נהדרות בחדרים מוארים היטב. הוא מציע גם תמורה נהדרת הודות לתוחלת חיים ארוכה של מקור האור ולאחריות המורחבת.

פרטים נוספים

צור קשר עוד היום

למידע נוסף על מגוון מקרני הלייזר שלנו, פשוט מלא את הפרטים שלך ונציג של Epson ייצור אתך קשר.

שדות המסומנים עם * הם שדות חובה.

1 הסקר נערך על-ידי Futuresource Consulting Limited בתקופה שבין 2001 עד 2015.

2 זמן מקורב מהשימוש הראשון שלוקח לירידה של 50% בהירות. נמדד על-ידי בדיקת האצה המניחה שימוש של 0.04 - 0.20 מיליגרם/מ"ק חומר מורכב. הזמן עשוי להשתנות בהתאם לתנאי השימוש ולסביבות.