הפתרונות של EPSON לחדרי ישיבות

קובעים את הסטנדרט לסביבות עסקיות מודרניות

בנויים לעבודת צוות – פתרונות תצוגה דינמיים המעודדים שיתוף פעולה

הפוך את פגישות העבודה לחוויה של שיתוף פעולה אמיתי באמצעות פתרונות תצוגה אינטואיטיביים ואינטראקטיביים לחללי ישיבות, המשלבים את היתרונות של לוחות תצוגה (flipchart), לוחות וירטואליים ומסכים רגילים. הפתרונות מציגים תוכן ברזולוציית Full HD על מסכים בגדלים של עד 100 אינץ' ותומכים באסטרטגיות של תקשורת אחודה ו-BYOD כדי לקדם עבודת צוות של ממש. בנוסף, הם משפרים שיטות עבודה מרחוק כדי לספק את החופש והגמישות הנדרשים בעסק שלך.

אנשים, מקומות ומידע מתכנסים יחד

הפתרונות של Epson לחדרי ישיבות מאפשרים לכל אחד לתקשר, לשתף מידע ולגלות מעורבות בפגישות במהירות ובקלות. דרכי האינטראקציה במקום העבודה משתנות מיום ליום, ולכן אנחנו משלבים טכנולוגיות חדשות המאפשרות לכולם גישה נוחה לפגישות – פיזית או באמצעות חיבור מרחוק, כדי לערב אותם בזמן אמת בדיונים אינטראקטיביים לשיתוף מידע ולעידוד המוטיבציה. המתקשרים יכולים להוסיף הערות לתוכן הודות לתאימות בין מגע האצבע לעט בעל הפעולה הכפולה, ולשתף בקלות תכנים ואפילו מסכים מסמארטפונים, מטאבלטים וממחשבים ניידים.

יצירתיות וחדשנות

עובדים מעידים על כך שפגישות בלתי יעילות הן הגורם המרכזי לבזבוז זמן7.
שיחות באמצעות לוח וירטואלי אינטראקטיבי מספקות:

 

יותר שיחות עם לקוחות פוטנציאליים6

קיצור מחזור מכירות ממוצע6

 

שיתוף פעולה אפקטיבי יותר

ממנהלי משאבי האנוש מדרגים שיתוף ידע כבעל חשיבות עליונה לשלוש עד חמש השנים הבאות11.

מהעסקים באירופה מעידים כי טכנולוגיה חדישה תורמת לשיתופי פעולה מוצלחים יותר3.

מהעסקים מציינים כי שיתוף פעולה בין העובדים הוא הגורם המרכזי המעודד תקשורת אחודה14.

שיתוף מידע

 

4x

עסקים שאפשרו לעובדים לבחור כיצד לעבוד צמחו במהירות גבוהה פי ארבעה8.

מהעסקים באיחוד האירופי תמימי דעים כי טכנולוגיה חדישה תורמת לעבודה אינטראקטיבית3.

 

שיתוף פעולה וקישוריות

הגדר מחדש הצגה ארגונית עם מקרנים המספקים תמונות על מסך גדול המאפשר להעביר בקלות מסר בכל מרחב פגישה, חדר ישיבות או אודיטוריום. שלא כמו צגים שטוחים, המקרנים שלנו מאפשרים להגדיל את התמונה לטובת הקהל ולהציג הכול בפירוט בהיר וצבעוני, גם אם המציג לא נמצא פיזית במקום.

ודא כי ניתן לקרוא בבירור את כל התוכן

תצוגה גדולה יותר ורזולוציה גבוהה יותר מאפשרות לכולם לראות היטב מה מוצג בפניהם, ומעודדות השתתפות ערה ומעורבות גבוהה.

הוסף פונקציונאליות של לוח וירטואלי

חבר את הלוח הווירטואלי באמצעות HDMI והקרן על מסך משני גדול. הצג תוכן והוסף הערות ישירות מתוך עד 15 מחשבים ניידים או מחשבי טבלט דרך דפדפן אינטרנט, ולאחר מכן שמור, שלח או הדפס. ניתן גם לאבטח את הלוח הווירטואלי באמצעות סיסמה.

תקשורת משופרת

הפוך את הפגישות לשיחות ערות באופן אינטראקטיבי בעזרת עט המסך בעל הפעולה הכפולה או באמצעות שליטה במגע אצבע16 על פני המסך כולו, והקרן על גבי כל משטח שטוח, גם על מפת שולחן. דון ברעיונות ופתח אותם, ולאחר מכן שמור והדפס את התוצאות או שלח מסמכים בדוא"ל ישירות אל אנשי הקשר שלך ב-MS Outlook, באמצעות תמיכת Lightweight Directory Access Protocol‏ ‎(LDAP)‎.

טכנולוגיה קלה לתחזוקה

צמצם את עלות האחזקה הכוללת ושמור על ראש שקט בזכות העמידות והאמינות המהימנות של Epson, אחריות CoverPlus365, נורה בעלת תוחלת חיים ארוכה ותחזוקה תקופתית של מסנן האוויר.

EB-1470Ui הוא המקרן העסקי הראשון שלנו המצויד במקור אור לייזר. טכנלוגיית הלייזר מספקת 20,000 שעות הקרנה ללא צורך בתחזוקה. בהשוואה למקרנים המשתמשים במנורות UHP מסורתיות, הן עלויות התפעול והן עלויות התחזוקה מצטמצמות בצורה דרמתית, וללא זמני ההשבתה הנדרשים להחלפת מנורות.

מידע נוסף
מסך בית אינטראקטיבי בהתאמה אישית

הגדר קיצורי הדרך אל מקורות מועדפים באמצעות מסך הבית האינטראקטיבי בלי צורך בשלט-רחוק.

הזרם ושתף קישוריות אלחוטית

קישוריות אלחוטית, המעמידה במקום הראשון פרודוקטיביות, שיתוף פעולה ושילוב מכשירים, מאפשרת שיתוף של הלוח הווירטואלי ותכנים אחרים, וכן כתיבת הערות מרחוק מסמארטפונים, מטאבלטים וממחשבים ניידים. שתף תכנים ללא מאמץ באמצעות שיקוף מסך.

אודיו משולב כסטנדרט

בזכות רמקול 16W משולב אין צורך במקור אודיו נוסף – פחות הוצאות וטרחה.

יותר שיתוף פעולה

גודל התצוגה דווקא כן חשוב

הצג כל פרט בבירור בזכות תמונות בהירות בגודל עד 500 אינץ' שאינן מסנוורות או מכבידות על העין ואשר ניתן לצפות בהן מכל פינה בחדר. שלא בדומה ללוחות שטוחים, אין גודל מסך קבוע. במקום לבצע זום ולאבד תוכן, ניתן פשוט להגדיל את התצוגה. המקרנים קלי משקל, קומפקטיים, קלים לנשיאה ולכן קלים להתקנה.

התחבר והצג

התחל להציג מיד עם מקרני Epson ושכח מהתסכולים והעיכובים שנגרמים עקב בעיות הגדרה ותאימות. פשוט וקל לחבר למקרן מכשירים, לשתף תוכן ולערב את כולם הן בפגישות פנים אל פנים והן מרחוק באמצעות הרשת, עם תמיכה מלאה באסטרטגיות 'הבא את המכשיר שלך' (BYOD) ותקשורת אחודה (UC).

פתרונות אינטראקטיביים

הפתרונות האינטראקטיביים של Epson מכנסים אנשים, מקומות ומידע, ומשפרים בכך את היעילות והאינטראקטיביות בעסק שלך. חללי הפגישות התפתחו וכעת משולבים בהם יתרונות טכנולוגיים המאפשרים שיתוף מידע פשוט ואפקטיבי, תצוגה מכל מכשיר ואינטראקטיביות משופרת, ההופכת את פגישות העבודה לשיחות פרודוקטיביות.

צבעים אמיתיים

הקרן תמונות חדות ב-Full HD אפילו בחדרים מוארים מאוד באמצעות טכנולוגיית 3LCD של Epson. המנוע האופטי של 3LCD – לבו של כל מקרן Epson – משלב רזולוציה גבוהה ויחס ניגודיות גבוה, המספקים צבעים עשירים ובהירות גבוהה פי שלושה ממקרני DLP בעלי שבב יחיד2. לסיכום, באמצעות מקרני Epson תוכל לייצר תמונות נאמנות למקור השובות את לב הקהל ומעניקות לו השראה, בכל נושא שתבחר.

מגוון

גודל התצוגה דווקא כן חשוב

עם מקרן של Epson אפשר לראות יותר תוכן, בפרטים רבים יותר ובמשך זמן ארוך יותר בהשוואה לתצוגות לוח שטוח.

מידע נוסף

צור קשר

למידע נוסף על פתרונות Epson לחדרי ישיבות, הזן את הפרטים שלך למטה ונציג Epson ייצור אתך קשר.

נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
בדיקת אבטחה

הדבר מסייע לאשר שאתה בן אדם ולא מחשב.

שדות המסומנים עם "*" הם שדות חובה.

דלג

 

דלג

 

דלג

 

דלג

 
השוואה
סגור

השוואת מוצרים

מבין 3 שנבחרו

הסר מההשוואה
 1. הסקר נערך על-ידי Future source Consulting Limited לתקופה שבין 2001 עד 2015.
 2. בהירות הצבע (תפוקת אור צבעוני) נמדדת בהתאם ל-IDMS 15.4. בהירות הצבע תלויה בתנאי השימוש. מקרני 3LCD מובילים עסקיים ולתחום החינוך של Epson בהשוואה למקרנים מובילים בעלי שבב DLP אחד בהתבסס על נתוני NPD עבור יוני 2013 עד מאי 2014, ונתוני PMA Research לרבעון ראשון עד שלישי לשנת 2013. למידע נוסף בקר באתר www.epson.co.il/clo
 3. Epson.
 4. לוח וירטואלי נמכר על ידי Sommers & Jenkins.
 5. Crowne Plaza.
 6. מחקר של אוניברסיטת אברדין.
 7. Microsoft Office PPC.‎
 8. אוניברסיטת קורנל
 9. IDC.
 10. מחקר של Gensler על מקומות עבודה לשנת 2013.
 11. IBM.
 12. Jigsaw24.
 13. Kinvey.
 14. דוח מצב התקשורת האחודה של Information Week משנת 2014.
 15. אפשרויות האחריות אינן זמינות בכל הארצות. צור קשר עם נציג Epson‏ המקומי.
 16. אפשרות מגע אצבע אינה זמינה בכל הדגמים