מנורות מקוריות למקרן

קבל את איכות התמונה הטובה ביותר ותחושת הביטחון הנובעת מהידיעה שאתה משתמש במנורה מקורית, בטוחה ואמינה

הדברים שעליך לדעת

אנחנו ב- Epson גאים במקרנים האיכותיים שלנו ובמנורות הבטוחות והאמינות ומספקים את חוויית הצפייה הטובה ביותר. וככאלה, אנחנו רוצים לשפוך אור על נושא העשוי להשפיע על המשתמשים במקרנים. קיימות מנורות לא מקוריות הזמינות בשוק, ובעוד שאנו מקבלים בברכה תחרות, חיוני שכל חלקי המקרן יתאימו זה לזה כדי לספק לך המשתמש, חוויה וביצועים אופטימליים. ל- Epson אין שליטה על מנורות לא מקוריות. כיוון שאין למשתמשים ערובה לאיכות, לבדיקות או לתקנות, מוצרים אלה עלולים שלא להיות אמינים. לעתים קרובות, האיכות של מנורות לא מקוריות גרועה במונחים של אור ותוחלת חיים. הן מהוות גם סכנה ממשית כיוון שחלק מהמנורות הלא מקוריות נוטות להתחממות יתר וגורמות לפליטת עשן מהמנורה וניצוצת חשמל מהמחבר. אנחנו פועלים עם הרשויות האחראיות לאכיפת החוק כדי לסייע להן להחרים מוצרים מזויפים, ובנוסף אנחנו משתפים את המידע שלנו כדי לאפשר לך להימנע מליפול בפח ולרכוש מנורות לא מקוריות ומזויפות.

מדוע לקנות מנורות מקוריות?

כאשר אתה קונה מקרן של Epson, אתה קונה את מיטב התוצרת בטכנולוגיית ההקרנה מהיצרנית מספר אחד בעולם1. אנחנו מוודאים שכל חלק וחלק של כל מקרן מפותח באותם סטנדרטים גבוהים, וזו גם הסיבה שבגללה אנחנו מספר אחד למעלה מעשור1. המנורות המקוריות של Epson מהוות חלק מטכנולוגיה זו. כאשר אתה קונה מוצר מקורי, אתה קונה את ההבטחה שלנו שאתה מקבל את המנורה הטובה ביותר עבור מקרן Epson שברשותך.

באמצעות מנורות מקוריות תוכל ליהנות מאיכות תמונה מעולה, לקבל תמורה לכספך ותוחלת חיים ארוכה של המנורה, להגן על האחריות, ולהגן על עצמך מסיכונים אפשריים.

לא מקורית לעומת מקורית

תיתכן התחממות יתר של מנורות לא מקוריות, ובמקרים מסוימים עלולה לפרוץ שריפה במקרן. סכנה זו מבהירה היטב את חשיבות ההשקעה במוצרים מקוריים. מנורות לא מקוריות ומזויפות עלולות ליצור שורה שלמה של תקלות המשפיעות על חוויית הצפייה, האחריות והעלויות.

חוסר אמינות

האיכות של מנורות מזויפות יכולה לרדת במהירות והן מתקלקלות הרבה יותר מהר ממנורות מקוריות

אמינות מתמדת

המנורות המקוריות של Epson נועדו להחזיק מעמד, הן מבטיחות תוחלת חיים ארוכה של המקרן ובטווח הארוך אף חסכוניות יותר

חוסר ביטחון

בעת שימוש במנורות לא מקוריות, חלקים של מקרן Epson דוגמת המארז והחיווט עלולים לסבול מהתחממות יתר, להתנתק, או להינזק, ובמקרים מסוימים עלול להיפלט עשן מהמנורה וניצוצות חשמל ממחבר המנורה.

בטיחות מובטחת

מנורות לא מקוריות עלולות לסבול משיעור של 65% תקלות לאחר 2,000 שעות שימוש. מנורות מקוריות של Epson מיוצרת עם בקרת איכות, וכתוצאה מכך, מהוות בחירה אמינה יותר. 2

איכות תמונה גרועה

התוצאות של שימוש במנורות מזויפות עלולות להיות הקרנה של צבעים לא מדויקים, רמות בהירות נמוכות יותר ותמונות מהבהבות שכולן פוגמות בחוויית הצפייה שלך.

איכות תמונה בהירה ועקבית

רק באמצעות מנורות מקוריות של Epson תוכל לצפות לביצועים עקביים של המקרן - עם תמונות שנראות תמיד בהירות ואמיתיות.

הודות לטכנולוגיית 3LCD, המקרנים של Epson מפיקים תמונות בהירות ועם צבעים חיים ומציאותיים. כדי להבטיח שמקרני Epson יספקו תפוקת אור לבן וצבעוני גבוהה במידה שווה (CLO) במהלך כל חייהם, אנו ממליצים על שימוש במנורות מקוריות של Epson.

תוצאות הנובעות משימוש במנורות לא מקוריות:

חוסר אמינות

חוסר ביטחון

איכות תמונה גרועה

כיצד להימנע מרכישת מנורות מזויפות:

ישנם שני דברים פשוטים שתוכל לעשות כדי לוודא אתה קונה מנורה מקורית של Epson.

  • למען שלוות הנפש, קנה מאחד המפיצים הרשמיים של Epson או בקר בחנות המקוונת של Epson
  • הזמן את המנורה ממפיצים מאושרים ומספקים ידועים ומוכרים הזמינים הן בצורה מקוונת והן בצורה לא מקוונת
  • היזהר מרכישות שהמחיר שלהן נמוך משמעותית ממחיר המכירה המומלץ. אל תתפתה להצעות זולות כאשר ברור לך שההצעה טובה מדי מכדי להיות אמיתית
  • בדוק את האריזה. לא אמורות להיות שם שגיאות איות

נקיטת יד קשה בנושא העקול

אנחנו פועלים עם הרשויות האחראיות לאכיפת החוק כדי לסייע בהגנה על הלקוחות שלנו מפני מוצרים מזויפים. תוך שנים ספורות בלבד, כבר עוקלו עשרות אלפי מנורות מזויפות. כחלק מהפעילות שלנו עם הרשויות האחראיות לאכיפת החוק, פיתחנו מדבקת הולוגרמה צבעונית ומיוחדת כדי לסייע להן לזהות מוצרים מקוריים. המדבקה מודבקת על כל תושבות המנורות ועל קופסאות המנורות (משנת 2012), כדי לוודא שקל לזהות מוצרים מזויפים.

10,000
שעות שימוש

קבלת עד 10,000 שעות שימוש3

אנחנו סבורים כי חיוני להציע ללקוחות שלנו מנורות עם תוחלת חיים ארוכה. מאידך לא ניתן לומר זאת על מנורות לא מקוריות. המנורות שלנו מספקות עד 10,000 שעות שימוש, זמן שווה ערך לצפייה בסרטים במשך 15 שנים 4.

שמירה על האחריות שלך

המנורות של Epson מתוכננות במיוחד ונבדקות בצורה מחמירה לעבודה עם מקרני Epson. הן מיוצרות תחת סטנדרטים מחמירים של בקרת איכות המאפשרים ל- Epson להבטיח ביצועים אופטימליים של מנורת המקרן. כיוון ש- Epson אינה יכולה לבדוק ולהעריך מנורות לא מקוריות, תקלות רבות הנגרמות כתוצאה משימוש במנורות אלה עלולות לבטל את האחריות למקרן 5.

הבטחת ההתאמה הנכונה לתמונה הטובה ביותר

המנורות של Epson ממוקמות בצורה מיוחדת בתושבת שתוכננה במיוחד לשם הכנסה נוחה ומדויקת לתוך המקרן של Epson. כל סטייה במיקום המנורה, בין אם בתושבת המנורה או במקרן, תשפיע על בהירות המקרן ועל איכות התמונה. יש להציב את המנורה של Epson בצורה נכונה כדי לספק ביצועי מקרן אופטימליים - ולא ניתן להבטיח מיקום מדויק של מנורות לא מקוריות.

מקרנים

מקרנים תלת-ממדיים

לחוש חלק מהאקשן באמצעות מקרני תלת-ממד שלנו

מידע נוסף
מקרנים

סדרת ProAV

להרשים קהלים גדולים עם המקרנים העוצמתיים שלנו

מידע נוסף
  1. נתח שוק גדול ביותר עבור מקרני 500 לומן ומעלה. (הסקר נערך על-ידי Futuresource Consulting Limited בתקופה שבין 2001 עד 2015).
  2. בדיקה על-ידי Epson בהתבסס על בדיקת ההזדקנות IEC61947-1 אחרי 2,000 שעות של מנורות לא מקוריות, ספטמבר 2014.
  3. 10,000 שעות במצב חיסכון
  4. בהתבסס על אורך סרט של 105 דקות כאשר המקרן נמצא במצב חיסכון
  5. בכפוף לתקופת האחריות של המקרן. מנורות תחליפיות חדשות מכוסות באחריות של שלושה חודשים. לקבלת פרטים נוספים על מפרטים של המקרנים השונים, שירות Coverplus של Epson ועל אחריות מורחבת, בקר באתר www.epson.co.il/warranty.
  6. בהשוואה למקרני ה-DLP בעלי השבב היחיד המובילים בתחום הבידור הביתי. מקרני 720p מתוצרת Epson מספקים בהירות גבוהה פי שלושה; מקרני 1080p מתוצרת Epson מספקים בעקביות בהירות גבוהה פי שניים עד שלושה. בהתבסס על נתוני NPD, מיולי 2011 ועד יוני 2012. בהירות צבע (תפוקת אור צבעוני) נמדדה בהתאם ל-IDMS 15.4. בהירות הצבעים תשתנה בהתאם לאופן השימוש. לקבלת מידע נוסף, בקר באתר www.epson.co.il/CLO