סורקים עם מזיני נייר

לא משנה מה נדרש לך, ל- Epson יש את הסורקים האידיא
ליים עם מזיני הנייר כדי לסייע להפוך את התהליכים לאוט
ומטיים ולבצע דיגיטציה של המסמכים.

הורד סקירה כללית הפעל
0

שיפור הפרודוקטיביות באמצעות הסורקים שלנו עם מזיני הנייר

הסורקים של Epson עם מזיני הנייר עובדים מהר, אמינים ורב-תכליתיים - ומסייעים לשפר את הפרודוקטיביות במקום העבודה. הארגונים בכל רחבי אירופה מבינים את החשיבות של תהליכי ניהול המסמכים שברשותם. שפר את היעילות על-ידי סריקה, דיגיטציה ושיתוף קבצים במהירות ובקלות.

בחירת הסורק שלך.

ביצועים עוצמתיים

הבחירה החכמה לניהול מסמכים עסקי, המציעה ביצועים ורב-תכליתיות ברמה עולמית. עם יכולת לסרוק 35 דפים לדקה/70 עמודים לדקה.

סורקים אלה תוכננו במיוחד עבור עסקים המטפלים בכמויות גדולות של מסמכים, דוגמת עורכי דין ורואי חשבון, ומאפשרים ללכוד במהירות נפח גדול של מסמכים. מצב הזנה אוטומטית מאפשר סריקה גם של מסמכים גדולים יותר על מגוון סוגי מדיה בקלות ולקובץ אחד.

רב-תכליתיים

ערכת המרה אופציונלית לסורק שטוח מאפשרת אפילו סריקה של המדיה הקטנה ביותר (דוגמת בולי דואר) בצורה בטוחה כדי להבטיח את תקינות המסמך, ומאפשרת לסרוק את כל המסמכים במקום אחד.

ערכת ההמרה מאפשרת גם לסרוק דרכונים1 ספרים, מדיה מבריקה ומדיה כרוכה.

אמינות

תכונות חכמות דוגמת מערכת Active Separation Roller (גלילי הפרדה אקטיבית) מונעת הזנות כפולות ומרגיזות ומבטיחה שכל פיסת נייר נסרקת בצורה מדויקת ובאיכות הגבוהה ביותר - הודות לחיישנים מובנים או הזנה ידנית של אורך הנייר.

התכונה Double Feed Detection Skip (דילוג עם זיהוי הזנה כפולה - DFDS) מאפשרת לסרוק ללא סיכון מדיה מאתגרת - דוגמת מעטפות או מסמכים עם מדבקות ממו - והכל רק בנגיעה בלחצן.

התחברות

סורק מתקדם, קומפקטי ואלחוטי עם מזין נייר המספק חוויית אמיתית של סריקה גמישה, כדי שאפשר יהיה ללכוד מסמכים בצורה מאובטחת. אפשרויות הקישור של הדגם DS-570W כוללות USB 3.0 ו- 2.0 וכן דרייברים עבור Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet, NFC, TWAIN, ISIS, WIA.

טכנולוגיה

הסורקים הקומפקטיים שלנו עם מזיני הנייר מאפשרים רב-תכליתיות הודות ליכולתם לסרוק גדלים וסוגים שונים של מדיה. צור מסמכי PDF, שתף פעולה עם עמיתים ואחסן נתונים עסקיים קריטיים. ניתן לשלב אותם בכל מערכת ניהול מסמכים ותזרים עבודה הודות לתמיכה ב-TWAIN, ‏ISIS ודרייבר של WIA. בנוסף, ניתן להעניק מיד שמות לקבצים ולהעביר אותם אוטומטית היישר ליעד, באמצעות פונקציות של זיהוי ברקודים ו- Zonal OCR המסייעות באוטומציה של תהליכי מסמכים גדולים.

פונקציונליות רשת

שלב בקלות את הדגמים שלנו, המוכנים לעבודה ברשת, במערכת ושטף העבודה שלך, צור עבודות ייעודיות השולחות עבודות היישר ליעד. תוכנת Document Capture Pro של Epson מקלה על שילובם של סורקים עסקים במערכת ניהול המסמכים שלך, מאיצה את זרימת העבודה ומאפשרת לסרוק, להמיר ולהפיץ מידע סרוק למערכת תיוק המסמכים שלך.

הגדל את הפרודוקטיביות באמצעות פונקציות סריקה בדחיפה והתאמה אישית בלוח הבקרה, דוגמת Microsoft SharePointTM ושירותי ענן.

פונקציונליות Wi-Fi Direct

תוכנת הסריקה של Epson מאפשרת למשתמשים לנצל את Wi-Fi Direct כדי להתחבר בצורה אלחוטית לסורקים הנתמכים שלנו ללא צורך ברשת קיימת. זו אפשרות אידיאלית לסביבות '‏‫הבא את המכשיר שלך לעבודה‬' (BYOD), והיא מקלה עוד יותר על השימוש בשירותי ענן כדי לסרוק, לאחסן ולרכז את כל המסמכים העסקיים החשובים כדי שהצוות יוכל לגשת אליהם בכל מקום שבו הם נמצאים, ובאמצעות כל מכשיר שיש ברשותם. ניתן גם לסרוק ישירות לכתובת דוא"ל או למדפסת אחרת התומכת ב- Epson Connect.

סרוק מסמכים ישירות למכשיר ™Android. ניתן לראות תצוגה מקדימה של הנתונים שנסרקו ולשלוח אותם לדוא"ל, לשלוח אותם אפליקציות אחרות, או לשירותי ענן דוגמת ™Box®, DropBox®, Evernote®, Google Drive וכן Microsoft® OneDrive.

סריקת Epson

הורד מתוך App Store הורד מתוך Google Play

קבל מידע נוסף על מגוון הסורקים העסקיים שלנו

סורקים ניידים

סורקי A4 ניידים המיועדים לניהול מסמכים פשוט ויעיל כשנמצאים בנסיעות או בסביבות עבודה קומפקטיות

מידע נוסף

סורקים עם מזיני נייר

לשמח ולהפתיע את הלקוחות שלנו עם שירותים ומוצרים חדשניים - זו רק ההתחלה.

מידע נוסף

צור קשר

למידע נוסף על סורקים עם מזיני נייר, פשוט מלא את הפרטים שלך ונציג של Epson ייצור אתך קשר.

נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
ברצוני לקבל מידע בדוא"ל לגבי מוצרים, מבצעים ואירועים אחרים של Epson.
בדיקת אבטחה

הדבר מסייע לאשר שאתה בן אדם ולא מחשב.

שדות המסומנים עם "*" הם שדות חובה.

  1. ניתן לסרוק דרכונים באמצעות ערכה אופציונלית להמרה לסורק שטוח.

דלג

 
סגור

קנה בחנות מקוונת

סגור

קנה בחנות מקוונת

סגור

קנה בחנות מקוונת

צור קשר