משתפים פעולה בתרבות הפנאי

פתרונות טכנולוגיים לחוויית תרבות הפנאי

תעשיית תרבות הפנאי נמצאת תחת לחץ עצום ממש מאותם אנשים שהיא נועדה לשרת. הלקוחות מבקשים להפיק יותר מהזמן הפנוי שלהם ורוצים שכל חוויה תהיה נושא לשיחה, לשיתוף חברתי ולתחושת הישג. הטכנולוגיות של Epson מסייעות להפוך כל ביקור לחוויה שראוי לספר עליה. החל ביעילות של הסביבה המנהלית ועד להשגת יתרון תחרותי, הפתרונות החדשניים שלנו יעניקו לך תמיכה כדי לספק חוויות לקוח עקביות ומתגמלות מקצה לקצה.

ממצאים מחדש את חוויות המבקרים

שימוש בטכנולוגיה חדשנית כדי להדריך, ללמד ולהרשים מבקרים במשך כל הביקור.

ממצאים מחדש את חוויות המבקרים

אין זה משנה אם הלקוחות ממתינים בתור, משתתפים או מבקשים לקבל שירות או מידע, עליך ליצור חוויות שאותן יזכרו תמיד. ניתן להשתמש בטכנולוגיה חדשנית כדי להדריך, ללמד ולהרשים מבקרים במשך כל הביקור.

יצירת אפקט וואו! באמצעות מקרני לייזר נייחים של Epson, היכולים להציג תמונות עד גודל 1000 אינץ' על רצפות, קירות, בניינים או חפצים, כדי לשלב אלמנטים פיזיים ווירטואליים - לקבלת מרחב למידה מרתק או חוויה 4D המשלבת חושים מרובים.

בידור בכל מקום באמצעות התקנה גמישה עם פתרונות המתאימים אפילו למבנים התובעניים ביותר שיש. ניתן להזיז הקרנות ב- 360 מעלות בכל כיוון אופקי, אנכי או בסבב כאשר כיום מתווספת גם תמיכה בהקרנה לאורך.

מעניקים פרספקטיבה חדשה באמצעות משקפי Moverio החכמים של Epson. אפשר להשתמש במציאות רבודה כדי לשחזר סצנות בתלת-ממד, להוסיף שכבות של מידע ולתת ביטוי ויזואלי לסיפור המסופר, כך שהמבקרים יוכלו לקבל חוויה אינטראקטיבית עם האטרקציות.

תגליות עצמיות ומציאת אופקים חדשים באמצעות התצוגה האינטראקטיבית של Epson. אפשרות מעולה לנקודות מידע, פעילויות חינוכיות והדגשים ויזואליים כדי שהמבקרים ירצו להתקדם ולהמשיך בתגליות.

אטרקציות מותאמות אישית על-ידי הפקת תמונות, כרטיסים, אומנות ומוצרי הדפסה בעלי ערך מוסף למכירות בנקודות מכירה עיקריות, באמצעות מדפסות ייצור מסדרת SureLab של Epson.

הענקת שירות בכל מקום באמצעות מגוון מדפסות ניידות לקבלות של Epson המשמשות עובדים המסתובבים ברחבי החנות. ניתן להשלים עסקאות ולהעניק ערך מוסף ונוחות לכל אורך מסעם של המבקרים.

השקעה בעתיד

בעידן שבו לקוחות רגילים לקבל יותר, ארגונים העוסקים בתרבות הפנאי חייבים למצוא דרכים חדשות כדי למשוך את המבקרים ולשמור עליהם.

השקעה בעתיד

בעידן שבו לקוחות רגילים לקבל יותר, ארגונים העוסקים בתרבות הפנאי חייבים למצוא דרכים חדשות כדי למשוך את המבקרים ולשמור עליהם. אפשר לייעל תהליכים הגוזלים זמן ולחסך כסף באמצעות שירות לקוחות טוב יותר.

העשרת החוויה עם תכנים חדשים ומלהיבים הודות למשקפי Moverio החכמים של Epson. משקפיים עמידים עם חיי סוללה ארוכים לקבלת שימוש נרחב ואפשרויות קלות לניהול צי. העולם המורחב שלך מתעורר לחיים יום אחרי יום.

יעילות שמובילה לרווחיות באמצעות מדפסות רב-תכליתיות וסורקים חכמים מסדרת WorkForce Pro של Epson. תכונות חכמות משפרות את זרימת העבודה ומתן השירות, בעוד שניהול מסמכים יעיל יותר ממזער זמני השבתה.

יצירת רושם גדול באמצעות מדפסות SureColor בפורמט רחב של Epson על-ידי הפקת תצוגות שובות עין ב-HD המחזקות את המבצעים והפעילות שלך ומעודדות מכירות רבות יותר.

הפקת כרטיסים ותגי זיהוי באמצעות מדפסות המדבקות מסדרת ColorWorks של Epson. יצירת כרטיסים, תגיות ותגי זיהוי מותאמים אישית ושובי עין המשפרים זיהוי ויזואלי.

הנאה מאמינות של 'התאם ושכח' באמצעות מקרן לייזר ללא תחזוקה אם אחריות של עד 12,000 שעות/חמש שנים1. מעולה לאפליקציות שילוט דיגיטלי שהגישה אליהן קשה.

נהנים מהתוצאות

ליצירת מעורבות משמעותית עם כל אחד מהמבקרים, נדרשות אטרקציות מותאמות אישית הכוללות הכל.

נהנים מהתוצאות

ליצירת מעורבות משמעותית עם כל אחד מהמבקרים נדרשות אטרקציות מותאמות אישית הכוללות הכל. הטכנולוגיה הנכונה יכולה להתייחס לנושאים מעניינים ולסייע בבניית חוויות המגדילות את מספר המבקרים.

בולטות בהשוואה למתחרים המאפשרת למבקרים להיכנס לתוך מציאות אלטרנטיבית או לקבל 'מדריך' אישי משלהם. משקפי Moverio החכמים של Epson ניתנים להתאמה אישית מלאה לאטרקציות שלך ולדרישות של המבקרים.

הוספת שכבות למידה כשמאפשרים לאנשים ליצור אינטראקציה ישירה עם התוכן דרך העוצמה של מסכי מגע. התצוגות האינטראקטיביות שלנו ניתנות להרחבה עד 100 אינץ' כדי שלכולם תהיה ראות טובה ביותר - והקהל הצעיר יכול להוסיף הערות בעזרת אצבעות או עטים.

חוויה היקפית לצופים וצלילה לתוך מולטימדיה הניתנת להתאמה אישית עבור קהלים שונים. אפשרות השיפור ל- 4K במקרנים הנייחים של Epson מציעה חופש קריאייטיבי אדיר ואת חוויית הדור הבא בצפייה.

יותר לקוחות שבעי רצון עם מידע המתעדכן ברציפות ושירות מהיר. אנשים מתעניינים בפרטים הקטנים ורוצים להישאר מיודעים. בדיוק עבורם מדפסות המדבקות, מדפסות סדרת WorkForce והסורקים העסקיים עושים את כל ההבדל על-ידי האצת משימות האדמיניסטרציה.

עד כמה ניתן לחסוך בהוצאות הדפסה על-ידי מעבר אל Epson

מחשבון עלות תפעול כוללת ידגים לך

מידע נוסף

הגנה על עתיד כדור הארץ

אנחנו מבינים את הצורך בקיימות רחבה יותר עבור הדורות הבאים.

הגנה על עתיד כדור הארץ

אנחנו ב- Epson מבינים את חשיבות התמיכה בקיימות גדולה יותר של כדור הארץ עבור הדורות הבאים, ולפיכך אנחנו מפתחים את פתרונות ההדפסה שלנו תוך התחשבות מקסימלית בסביבה.

עמידה ביעדים סביבתיים

והפקת עד 99% פחות פסולת באמצעות מדפסות WorkForce Pro עם Replaceable Ink Pack System‏ (RIPS)‬‏‫, שימוש ב- 96% פחות אנרגיה באמצעות מדפסות WorkForce Pro5 , והכפלת מהירות ההדפסה תוך צמצום מחצית מצריכת האנרגיה עם סדרת WorkForce Enterprise6.

חיסכון בחשמל ופליטת CO2 באמצעות דגמי WorkForce Pro , הצורכים אנרגיה בשיעור נמוך של עד 96% לעומת מדפסות ומכונות צילום לייזר2.

צמצום צריכת אנרגיה באמצעות מצב חיסכון בפתרונות התצוגה האינטראקטיבית וחיי מנורה משופרים.

צמצום ההשפעה של טביעת הרגל הפחמנית באמצעות סורקים שאינם נדרשים לזמן התחממות וצמצום צריכת האנרגיה בעזרת טכנולוגיית ReadyScan מובנית.

5 שלבים פשוטים להשגת עתיד קיימות טובה יותר באירופה

טכנולוגיה אחת בכל פעם

הורד את האינפוגרפיקה

 

ראה כמה תוכל לחסוך

המחשבון שלנו יחשב ויציג את החיסכון בצריכת האנרגיה ובפליטת CO2 שניתן לקבל בעזרת מדפסת WorkForce Pro.

 
  • עד 92% פחות CO2 לעומת לייזר3
  • עד 96% פחות צריכת אנרגיה לעומת לייזר2
  • עד 94% פחות בזבוז לעומת לייזר2
  • עד פי 3.5 מהירות לעומת לייזר2
 

שירות ותמיכה

מידע נוסף על שירות באתר הלקוח וסוגי האחריות של Epson.

שירות ותמיכה

אחריות סטנדרטית

מידע נוסף על סוגי האחריות של Epson.

שירות באתר הלקוח

מידע נוסף על אפשרויות השירות בעת שנדרש, כולל שירות באתר הלקוח.

תמיכה

זקוקים לעזרה? בקרו בדף התמיכה שלנו כדי למצוא מידע שימושי ופרטים על האופן ליצור איתנו קשר.

רישום

תודה על שרכשת מוצר של Epson והקדשת זמן לרישום.

בדיקת האחריות שלך

בדיקת האחריות על המוצר

מבצע לאחריות מורחבת

שלוש שנות אחריות מורחבת על מדפסות נבחרות של Epson.

 

פתרונות חכירה

מידע על דרכים שונות שבהן ניתן ליהנות ממוצרי Epson באמצעות חכירה.

Print and save

חיסכון בזמן ובכסף באמצעות היישום Print & Save של Epson

Print365

הדפסת כל מה שרוצים, ללא מטרדים וללא עלויות נסתרות.

פתרונות תוכנה

ניתן ראות למטה את כל מגוון פתרונות התוכנה ותאימות המערכות שלנו, לרבות אלה המסופקים על-ידי השותפים שלנו.

פתרונות תוכנה

למטה מוצג כל מגוון פתרונות התוכנה ותאימות המערכות שלנו, לרבות אלה המסופקים על-ידי השותפים שלנו.

איך להפיק יותר מהמקרן שלך

הפקת תמורה רבה יותר מהמקרן שלך

ניתן לנצל את פתרונות התוכנה של מומחי Epson כדי להעשיר את היכולות המורחבות של המקרן, וליהנות מהן ומתחושת הביטחון ואפשרויות הבקרה. בתור יצרני המקרנים המובילים בעולם4, אנו מבינים את הצורך בפתרונות הקרנה נכונים - המאפשרים להציג בקלות וביעילות באופן ובמקום הרצוי לך.

מידע נוסף

פתרונות להדמיה עסקית

מגוון רחב של פתרונות לכל סוגי העסקים

המכשירים של Epson תואמים לשירותי תוכנה ולפתרונות היכולים להעניק סיוע בזרימת העבודה של הארגון, בבקרת העלויות, בשיפור היעילות, ולאפשר שילוב חלק של מכשירים בסביבות המשתנות ללא הרף.

מידע נוסף

בידור בקנה מידה גדול

אפשר לגרות את החושים ולהעביר את הקהל לממד אחר באמצעות מקרנים קבועים או שכורים עבור אזורים מבוימים. בעזרת מספר מקרנים נייחים של Epson, המשתלבים באמצעות מיזוג שוליים, אפשר להציג תמונות היקפיות על פני אזורים גדולים בהרבה כדי ליצור חוויות אטמוספריות מעוררות הערצה עבור המבקרים. ניתן לשחזר כל פרט וליצור תוכן מולטימדיה מותאם אישית עבור הקהל, אפילו באזורים מוגבלים.

ככה מספרים סיפורים

אפליקציית ההקרנה iProjection של Epson מאפשרת חיבור קל של מכשירי iOS ו- Android לפתרון התצוגה של Epson עם יכולת עבודה ברשת, כך שניתן להקרין בצורה אלחוטית תמונות, מסמכים ודפי אינטרנט. זו דרך פשוטה ויעילה במיוחד להקרין באמצעות הקשה על המסך. ניתן גם לבחור בלחצן המובנה להוספת הערות המאפשר להשתמש בעט, בעט סימון או במחק, עם אפשרויות צבע או טשטוש, כדי להדגיש היטב את מה שברצונך להבליט.

עידוד תגליות אקטיבי

זירת האירועים שלך דומה לבד ציור ריק שעליו ניתן לפתח חוויית פנאי מקצה לקצה המחברת קהלים ואטרקציות. שילוט דיגיטלי מאפשר לספק מידע המתעדכן ללא הרף בזמן אמת, החל מאירועים מתוזמנים והוראות הגעה ועד ואפשרויות לתפריטים ובידור. התצוגות האינטראקטיביות של Epson פונות גם ללקוחות עם מודעות דיגיטלית הרוצים לגלות דברים בעצמם או לבחון את הידע שלהם.

ממצאים מחדש את חוויות המבקרים

שימוש בטכנולוגיה חדשנית כדי להדריך, ללמד ולהרשים מבקרים במשך כל הביקור.

השקעה בעתיד

בעידן שבו לקוחות רגילים לקבל יותר, ארגונים העוסקים בתרבות הפנאי חייבים למצוא דרכים חדשות כדי למשוך את המבקרים ולשמור עליהם.

נהנים מהתוצאות

ליצירת מעורבות משמעותית עם כל אחד מהמבקרים, נדרשות אטרקציות מותאמות אישית הכוללות הכל.

הגנה על עתיד כדור הארץ

אנחנו מבינים את הצורך בקיימות רחבה יותר עבור הדורות הבאים.

שירות ותמיכה

מידע נוסף על שירות באתר הלקוח וסוגי האחריות של Epson.

פתרונות תוכנה

ניתן ראות למטה את כל מגוון פתרונות התוכנה ותאימות המערכות שלנו, לרבות אלה המסופקים על-ידי השותפים שלנו.

יצירת קשר

נא ליצור קשר לקבלת מידע נוסף על פתרונות עסקיים ונציג של Epson יתקשר אליך.

המהפכה מתחילה כאן

כל פרט מקבל משמעות

כרטיסים, תגי זיהוי וצמידים הופכים למזכרות ממותגות. מדפסת המדבקות ColorWorks של Epson מספקת הדפסות צבע לפי דרישה, כדי להתאים בקלות את הפרטים לסביבה, לאירוע או לתערוכה ולהדפיס על מגוון סוגי מדיה.

המבקרים מקבלים תפקיד אקטיבי

התצוגות האינטראקטיביות של Epson נועדו לתגליות ולשיתוף פעולה. הן משמשות בנקודות מידע ובמרחבי למידה, כך שמבקרים יוכלו לחקור בכוחות עצמם ולהשתתף בפעילויות ספציפיות דרך מסכי מגע על-ידי שימוש באצבעות או בעטים ייעודיים.

נותנים דרור לדמיון

חדרים שלמים הופכים לעולמות אחרים. המקרנים הנייחים של Epson יכולים לצור תצוגות מלהיבות באיכות משופרת ל- 4D ולמפות הקרנות גדולות על בניינים, מוזיקה, סיפור ואפקטים אחרים לקבלת חוויה מרובת חושים שאין כדוגמתה.

הדפסת קבלות מהירה ואמינה

מדפסות הקבלות של Epson מיועדות לתת מענה לסביבות הקמעונאיות התובעניות ביותר. ה- T88VI היא מדפסת קבלות חדשנית, המציעה הדפסה מהירה ואמינות מעולה, וכוללת תכונות מתקדמות התומכות בנקודות מכירה (POS) מבוססות מחשב נייד, אינטרנט ומחשב PC בו-זמנית.

מתן השירות שהלקוחות מצפים לקבל

Epson נמצאת שם תמיד בשבילך, בין אם זהו אתר פנאי קטן המשתמש במדפסות עם Replaceable Ink Pack System‏ (RIPS) או מתקן אירועים גדול המשתמש בפתרון ההדפסה מסדרת WorkForce Enterprise. לדוגמה, סריקת כל טופסי החברות כבר בקופה והעברתם למשרד הראשי לקבלת אישור מהיר ומתן שירות לקוחות חיובי לאורחים.

מתעלים על ציפיות הלקוחות

בעזרת המדפסות בפורמט רחב של Epson, ניתן להפיק פוסטרים, כרזות, הדפסות ומוצרים יוקרתיים אחרים, ללא צורך בבית דפוס מקצועי.

חוויות היקפיות ועשירות

משקפי Moverio החכמים והשקופים של Epson מאפשרים לתוכן רבוד לכסות את העולם האמיתי בצורה היקפית, ולהפוך תרבות, אירועים, זירות אירועים וסיורים במפעלים לנגישים ולמלהיבים יותר, ללא הסחת דעתם של המבקרים מהמוצגים בתערוכה או מהאטרקציות.

יצירת סיפורים אישיים

ניתן להפיק תמונות, תעודות וכרטיסים מותאמים אישית כשהמבקרים עובדים דרך החוויות. מדפסות הפוטו מסדרת SureLab של Epson יוצרות סיפורים ויזואליים שהמבקרים יכולים לשמור ולשתף.

מוצרים

מקרי לקוחות לדוגמה

Previous Next

משאבים

לרשותך מגוון רחב של משאבים המתייחסים למגזר הפנאי. הם כוללים מאמרים, מקרי לקוחות לדוגמה, אינפוגרפיקה ופרוספקטים, הכוללים מידע על המוצרים והפתרונות של Epson ועל מגמות השוק.

מידע נוסף

חדשות ואירועים

בין אם תתעניינו בסמינרים להכרת המוצרים והחברה, קורסים בתכנות ובתחזוקה או הדרכה למפעילים, המומחים שלנו ישמחו להעביר מהידע שהם לך ולצוות שלך.

סינון התוצאות

Previous Next

אין כרגע תערוכות או אירועים.

מעצבים את העתיד עם טכנולוגיה נטולת חום

הגדלת הפרודוקטיביות והקטנת ההשפעה על הסביבה - ללא פשרות.

מידע נוסף

יצירת קשר

למידע נוסף על הפתרונות של Epson לתחום הפנאי, יש פשוט למלא את הפרטים שלך ונציג של Epson ייצור אתך קשר.

שדות המסומנים עם "*" הם שדות חובה.

נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
(סמן את כל מה שרלוונטי)
ברצוני לקבל מידע בדוא"ל לגבי מוצרים, מבצעים ואירועים אחרים של Epson.

  1. חל על הדגמים: EB-L610U, EB-L615U, EB-L610W, EB-L510U, EB-L400U
  2. כפי שנבדק על-ידי BLI, במהלך חודשיים עד פברואר 2017, לעומת מבחר של מכשירים מתחרים, שנבחרו על-ידי Epson. לקבלת מידע נוסף, בקר באתר www.epson.eu/inkjetsaving
  3. מבוסס על הפקה ועיבוד של חומרי גלם וייצור חומרים מתכלים. כפי שנבדק באמצעות המתודולוגיה של Epson‏. ‏1 החישוב הוא רק פליטת CO2 בתור העמסה סביבתית על התחממות גלובלית. 2. תוצאת החישוב מבוססת על הצהרה עצמית. (לא התקבל אימות של צד שלישי). 3. אנחנו משתמשים במקדם CO2 ‫(ק"ג- CO2 /יחידה) שפורסם במסד הנתונים 'LCA Pro' של JEMAI.
  4. הסקר נערך על-ידי Futuresource Consulting Limited בתקופה שבין 2001 עד 2015.
  5. Theme park of the future, Attractions Magazine
  6. בדרך כלל מדפסות לייזר צורכות 1500W להדפסה במהירות של 55-45 דפים לדקה. ל- WorkForce Enterprise צריכת אנרגיה נמוכה של 320W – 180W והיא מדפיסה עד 100 דפים לדקה. לקבלת מידע נוסף בקר בכתובת www.epson.eu/pageyield
השוואה
סגור

השוואת מוצרים

מבין 3 שנבחרו

הסרה מההשוואה