עבודה בשיתוף פעולה בתחום הייצור

כחברה, Epson מחויבת לקדם שינוי טכנולוגי חיובי על-ידי פיתוח פתרונות שיהפכו את עבודת צוותי כוח האדם ליעילה ולפרודוקטיבית יותר

פתרונות טכנולוגיים חכמים יותר

שיטות הייצור משתנות ומלוות בתחרות עזה. בתי החרושת הופכים לחכמים יותר, שרשרת האספקה מתקצרת והייצור מונע על-ידי מהירות היציאה לשוק ועל-ידי התאמה אישית. הטכנולוגיות של Epson מיועדת כדי לסייע לך להסתגל לעתיד חכם יותר בקצב שלך. הפתרונות הגמישים שלנו יתמכו בהתפתחות שלך ככל שהייצור יהפוך לממוקד לקוח יותר באמצעות התאמה אישית, יעיל יותר בעזרת אוטומציה וזריז יותר באמצעות מציאות רבודה.

הגדלת גמישות תפעולית

הגדלת יכולת התגובה על-ידי אוטומציה של כל תהליכי היצור.

הגדלת גמישות תפעולית

הגדלת יכולת התגובה בכל שלב של כל תהליכי היצור. אוטומציה של המשימות שמאיטות אותך, ניצול החידושים העדכניים והגדלת היעילות בכל רחבי העסק.

וידוא שמשימות חוזרות יתבצעו בצורה יעילה יותר באמצעות זרועות רובוטיות תעשייתיות של Epson, היכולות לבצע משימות מרובות ולהשתלב בפסי ייצור קיימים.

זירוז הייצור והגדלת הדיוק כאשר העזרה מוזרמת ללא שימוש בידיים באמצעות משקפי Moverio החכמים של Epson - העובדים יכולים לקבל הנחיה ברורה על תהליכי הרכבה מדויקים.

שליטה בתהליכים שהשתמשו בניירת באמצעות ניהול מסמכים יעיל עם סורקי WorkForce של Epson ו מכשירים רב-תכליתיים. אפשר נתב מידע למחלקות המתאימות כבר מנקודת הלכידה, ולהציב תובנות במרכז כל הפעילויות.

שיפור האיכות בקרה ופיקוח באמצעות סורק Epson Expression 12000XL. סריקת דוגמאות ודגימות לקבלת אישור בשלב הקונספט, בדיקה צולבת של לוחות מודפסים בשלב הרכיב ושימוש בכלי תוכנה איכותיים לשמירה על סטנדרטים של בקרת איכות4.

הסתגלות לצרכים משתנים על-ידי הדפסה של מדבקות איכותיות ומותאמות אישית במהירות ובקלות בעזרת Epson ColorWorks.

השקעה בעתיד

התעשיות היום משתדלות לצמצם ולהגיע למצב חסכוני ולשם כך עליך להשקיע בתבונה.

השקעה בעתיד

התעשיות היום משתדלות לצמצם ולהגיע למצב חסכוני ולשם כך עליך להשקיע בתבונה. קיצוץ בחוסר יעילות בכל רחבי העסק וצמצום השלבים הנדרשים להוספת ערך מוסף יכולים להפחית זמנים ועלויות ובה בעת לשפר איכות.

אופטימיזציה של המשאבים באמצעות מגוון הזרועות הרובוטיות של Epson, המספקות תפוקה גבוהה בצורה הרבה יותר קומפקטית, לקבלת יעילות מקסימלית וצמצום זמני הצבה במיקום הנכון.

תמיכה מרוחקת בצוות על-ידי מתן עצה ממומחים באמצעות משקפי Moverio החכמים של Epson. שיתוף מה שהעובדים רואים דרך מצלמת HD עוצמתית ומתן משוב וייעוץ בשידור חי כדי לסייע בהדרכת הצוות.

הרחבת הטווח באמצעות מדפסות SureColor ומדפסות SureLab מקצועיות של Epson. אפשר להציע גרסאות מותאמות אישית של עבודות אמנות, כרטיסים והזמנות על מגוון רחב של סוגי מדיה.

הבלטת המוצרים שלך באמצעות מדפסת SurePress תעשיית למדבקות של Epson, המציעה התאמת צבעים מדויקת, שחזור מדויק וגוונים נאמנים למקור לקבלת מדבקות יוקרתיות ושובות עין.

עד כמה ניתן לחסוך בהוצאות הדפסה על-ידי מעבר אל Epson

מחשבון עלות תפעול כוללת ידגים לך

מידע נוסף

צפייה לתוצאות חכמות יותר

הצבת אנשים במרכזה של כל פעילות מובילה למקום עבודה יעיל יותר וללקוחות מאושרים יותר.

צפייה לתוצאות חכמות יותר

הצבת אנשים במרכזה של כל פעילות מובילה למקום עבודה יעיל יותר וללקוחות מאושרים יותר. ניתן לשלב את הגמישות, הקריאייטיביות והאינסטינקט של צוות העובדים יחד עם רב-התכליתיות והאיכויות לפי דרישה של טכנולוגיות חדשות כדי להניע מעורבות ותוצאות.

קידום צוות העובדים באמצעות הזרועות הרובוטיות של Epson כדי להגדיל פרודוקטיביות ודיוק תוך סיכוי נמוך במיוחד לשגיאות.

רואים את הפרודוקטיביות בפעולה כל צוות העובדים מקבל זריקת זירוז עם השימוש במדפסות ‎Epson WorkForce Pro RIPS בגודל A4 ו- A3, המציעות עלויות תפעול נמוכות, מהירויות הדפסה גבוהות ומעורבות מינימלית המשתמש.

עבודה בדיוק מוחלט באמצעות משקפי Moverio החכמים של Epson. הקרנת הנחיות ושרטוטים וירטואליים על פני סביבה פיזית כדי לסייע בהדרכת העובד.

זירוז תהליך ההדרכה באמצעות תצוגות אינטראקטיביות של Epson. עידוד הרצון לגלות ולחקור על-ידי הוספת הערות לתוכן המוצג בעזרת אינטראקטיביות של מגע אצבע ושני עטים.

הגנה על עתיד כדור הארץ

אנחנו ב- Epson מבינים את הצורך בשמירה על קיימות גדולה יותר של כדור ארץ ירוק יותר עבור הדורות הבאים.

הגנה על עתיד כדור הארץ

אנחנו מבינים את חשיבות התמיכה בקיימות גדולה יותר של כדור הארץ עבור הדורות הבאים, ולפיכך אנחנו מפתחים את פתרונות ההדפסה שלנו תוך התחשבות מקסימלית בסביבה.

עמידה ביעדים הסביבתיים באמצעות פחות בזבוז בשיעור של עד 99% עם WorkForce Pro RIPS‏ ‏( Replaceable Ink Pack System) צריכת אנרגיה נמוכה יותר בשיעור של 96% עם מדפסות WorkForce Pro4 והכפלת מהירות ההדפסה תוך שימוש בחצי מצריכת האנרגיה בעזרת סדרת WorkForce Enterprise2.

חיסכון בחשמל ופליטת CO2 באמצעות דגמי WorkForce Pro , הצורכים אנרגיה בשיעור נמוך של עד 96% לעומת מכונות צילום לייזר1.

צמצום צריכת אנרגיה באמצעות מצב חיסכון בפתרונות התצוגה האינטראקטיבית וחיי מנורה משופרים.

צמצום ההשפעה של טביעת הרגל הפחמנית באמצעות סורקים שאינם נדרשים לזמן התחממות וצמצום צריכת האנרגיה בעזרת טכנולוגיית ReadyScan מובנית.

חמישה שלבים פשוטים להשגת עתיד קיימות טובה יותר באירופה

טכנולוגיה אחת בכל פעם

הורד את האינפוגרפיקה

 

ראה כמה תוכל לחסוך

השתמש במחשבון שלנו וחשב את החיסכון בצריכת האנרגיה ובפליטת CO2 שניתן לקבל בתחום שירותי הבריאות בעזרת מדפסת WorkForce Pro.

 
 • עד 92% פחות CO2 לעומת לייזר7
 • 96% פחות אנרגיה לעומת לייזר1
 • 94% פחות בזבוז לעומת לייזר1
 • פי 3.5 מהירות לעומת לייזר1
 • טכנולוגיית קיימות, ללא גז אוזון
 

שירות ותמיכה

מידע נוסף על שירות באתר הלקוח וסוגי האחריות של Epson.

שירות ותמיכה

אחריות סטנדרטית

מידע נוסף על סוגי האחריות של Epson.

שירות באתר הלקוח

מידע נוסף על שירות באתר הלקוח וסוגי האחריות של Epson.

תמיכה

זקוק לעזרה? בקר בדף התמיכה שלנו כדי למצוא מידע שימושי ופרטים על האופן ליצור איתנו קשר.

רישום

תודה על שרכשת מוצר של Epson והקדשת זמן לרישום.

בדיקת האחריות שלך

בדיקת האחריות על המוצר.

מבצע לאחריות מורחבת

שלוש שנות אחריות מורחבת על מדפסות נבחרות של Epson.

 

פתרונות חכירה

מידע על דרכים שונות שבהן ניתן ליהנות ממוצרי Epson באמצעות חכירה.

Print and save

חיסכון בזמן ובכסף באמצעות היישום Print & Save של Epson

Print365

הדפס ככל שתרצה, ללא מטרדים וללא עלויות נסתרות.

פתרונות תוכנה

ראה למטה את כל מגוון פתרונות התוכנה ותאימות המערכות שלנו, לרבות אלה המסופקים על-ידי השותפים שלנו.

פתרונות תוכנה

ראה למטה את כל מגוון פתרונות התוכנה ותאימות המערכות שלנו, לרבות אלה המסופקים על-ידי השותפים שלנו.

איך להפיק יותר מהמקרן שלך

הפקת תמורה רבה יותר מהמקרן שלך

נצל את פתרונות התוכנה של מומחי Epson להעשיר את היכולות מורחבות של המקרן, וליהנות מהן ומתחושת הביטחון ואפשרויות הבקרה. בתור יצרני המקרנים המובילים בעולם4, אנו מבינים את הצורך בפתרונות הקרנה נכונים - המאפשרים להציג בקלות וביעילות באופן שבו אתה רוצה ובמקום הרצוי לך.

מידע נוסף

פתרונות להדמיה עסקית

מגוון רחב של פתרונות לכל סוגי העסקים

המכשירים של Epson תואמים לשירותי תוכנה ולפתרונות היכולים להעניק סיוע ממשי בזרימת העבודה של הארגון, בבקרת העלויות, בשיפור היעילות, ולאפשר שילוב חלק של מכשירים בסביבות המשתנות ללא הרף.

מידע נוסף

האצת יעילות על-ידי שילוב בני אדם ורובוטים

אפשר להפיק את המיטב מעובדים מיומנים על-ידי שילוב רובוטים בכוח העבודה. הזרועות הרובוטיות של Epson עובדות בצורה אוטונומית כדי להשלים משימות הגוזלות זמן בפס הייצור. הזרועות קומפקטיות להפליא, רב-תכליתיות, ניתנות לתמרון ולהרחבה, מטפלות בעבודה ידנית שאינה דורשת מיומנות - ומאפשרת לצוות העובדים המיומנים להתמקד בייצור חכם ובצמיחה עסקית.

חיבור צוות העובדים למידע

משקפי Moverio החכמים של Epson מאפשרים ביצוע משימות מורכבות בסביבות תעשייתיות תובעניות למהיר, לקלה ולאינטואיטיבי יותר. הנחיה ויזואלית ומרחוק שמשאירה את הידיים פנויות הופכת את Moverio לפתרון המושלם עבור פעולות בדיקה, הדרכה, הרכבה ותחזוקה4.

ביטול עיכובים והפרעות

אם היעילות אינה נשמרת במהלך על התפקוד העסקי, תהיה לכך השפעה על העובדים, הספקים והלקוחות. מגוון פתרונות ההדפסה והסריקה של Epson מיועד לביטול עיכובים, הפרעות, בזבוז ומטרדים. אפשר לצפות ולקבל לוגיסטיקה, זיהוי מוצרים, אוטומציה של חשבוניות וניהול מלאי חלקים ויעילים. ובסופו של דבר מתקבלים קשרים קלים יותר עם ספקים ושירות לקוחות משופר4.

הגדלת גמישות תפעולית

הגדלת יכולת התגובה על-ידי אוטומציה של כל תהליכי היצור.

השקעה בעתיד

התעשיות היום משתדלות לצמצם ולהגיע למצב חסכוני ולשם כך עליך להשקיע בתבונה.

צפייה לתוצאות חכמות יותר

הצבת אנשים במרכזה של כל פעילות מובילה למקום עבודה יעיל יותר וללקוחות מאושרים יותר.

הגנה על עתיד כדור הארץ

אנחנו ב- Epson מבינים את הצורך בשמירה על קיימות גדולה יותר של כדור ארץ ירוק יותר עבור הדורות הבאים.

שירות ותמיכה

מידע נוסף על שירות באתר הלקוח וסוגי האחריות של Epson.

פתרונות תוכנה

ראה למטה את כל מגוון פתרונות התוכנה ותאימות המערכות שלנו, לרבות אלה המסופקים על-ידי השותפים שלנו.

צור קשר

צור קשר לקבלת מידע נוסף על פתרונות עסקיים ונציג של Epson יתקשר אליך.

המהפכה מתחילה כאן

אוטומציה של פעילויות שגרתיות

שילוב מגוון הזרועות הרובוטיות האמינות של Epson בפסי ייצור קיימים, הפועלות בתור קו-בוטים (cobots) לצד עובדים מיומנים. הרובוטים התעשייתיים שלנו פועלים ללא הפסקה כדי להגדיל את קיבולת העומס, המהירות והדיוק כשהם מבצעים משימות חוזרות, ידניות או מסוכנות.

צמצום עלויות הדפסה

מגוון מדפסות WorkForce Pro שלנו מסייע לך לבזבז פחות כסף על חומרים מתכלים ופחות זמן על תחזוקה - ובה בעת לצמצם את ההשפעה על הסביבה כיוון שמדפסת זו מייצרת 99% פחות פסולת ומשמשת ב- 96% פחות אנרגיה בהשוואה למדפסות לייזר1.

מדפסות הזרקת דיו תעשייתיות למדבקות לריצות הדפסה קצרות

הדפסת מדבקות איכותיות על מגוון רחב של חומרים ולאפליקציות מגוונות באמצעות המדפסות התעשייתיות שלנו למדבקות. המדפסות משתמשות בדיו מסוג AQ ו- UV, יעילות וקלות להגדרה ולשימוש ומאפשרות למשתמשים להרחיב את מוטת השירות שלהם.

מתן סיוע ויזואלי

הפקת המרב ממציאות רבודה כדי לקצר מחזורי פיתוח ולהגדיל את הדיוק. משקפי Moverio החכמים של Epson מקרינים שכבה על סביבת העבודה, לקבלת הדרכה ללא ידיים על פעילויות תכנון, עיצוב, הרכבה ותחזוקה.

התאמה אישית של מדבקות, תגים ומצאי

יוצרי המדבקות מדגם ColorWorks של Epson מיועדים לספק הפעלות הניתנות להתאמה אישית, איכותיות ובקנה מידה גדול ומהווים כלי מושלם להענקת תיוג ברור לעין עבור ניהול מצאי או כדי למשוך תשומת לב לפרטים חשובים דוגמת תאריכי שימוש פרטים לגבי המשלוח.

פישוט שיתוף פעולה והדרכה

התצוגות האינטראקטיביות שלנו יכולות לשמש להדרכת עובדים חדשים ללא צורך בהדפסת הערות, ולשיתוף פעולה עם ספקים על-ידי תקשורת ושיתוף קבצים בזמן אמת - ללא צורך לעזוב את מקום העבודה.

מגוון הדפסים וסוגי טקסטיל

מגוון מדפסות SureColor SC-F מבטיח פרודוקטיביות ומספק בצורה אמינה תוצאות ללא תחרות בהדפסת בגדים - בין אם זו הדפסת ביגוד ספורט בנפחים גדולים, אופנה איכותית ועיצוב פנים מרשימים או חולצות T בעיצוב מותאם אישית.

זירוז תהליכי זרימת עבודה

דיגיטציה של מסמכים כדי לשמור בצורה בטוחה על תוכניות חשובות. צמצום טעיות על-ידי סריקה ישירה למערכת Sharepoint המחליפה גרסאות ישנות של מסמכים - ומבטיחה שכל בעלי העניין עובדים על ערכת תוכניות מעודכנת.

מוצרים

מקרי לקוחות לדוגמה

Previous Next

משאבים

לרשותך מגוון רחב של משאבים המתייחס לתחום הייצור. הם כוללים מאמרים, מקרי לקוחות לדוגמה, אינפוגרפיקה ופרוספקטים, הכוללים מידע על המוצרים והפתרונות של Epson ועל מגמות השוק.

מידע נוסף

חדשות ואירועים

בין אם אתה מעוניין בסמינרים להכרת המוצרים והחברה, קורסים בתכנות ובתחזוקה או הדרכה למפעילים, המומחים שלנו ישמחו להעביר מהידע שהם לך ולצוות שלך.

סינון התוצאות

Previous Next

אין כרגע תערוכות או אירועים.

מעצבים את העתיד עם טכנולוגיה נטולת חום

הגדלת הפרודוקטיביות והקטנת ההשפעה על הסביבה - ללא פשרות.

מידע נוסף

צור קשר

למידע נוסף על הפתרונות של Epson לתחום הייצור, עליך פשוט מלא את הפרטים שלך ונציג של Epson ייצור אתך קשר.

שדות המסומנים עם "*" הם שדות חובה.

נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
(סמן את כל מה שרלוונטי)
ברצוני לקבל מידע בדוא"ל לגבי מוצרים, מבצעים ואירועים אחרים של Epson.

השוואה
סגור

השוואת מוצרים

מבין 3 שנבחרו

הסר מההשוואה
צור קשר

פרוספקט

מקום העבודה של המחר

הורד את המדריך האלקטרוני למקום העבודה של המחר

פרוספקט

מקום העבודה של המחר

הורד את המדריך האלקטרוני למקום העבודה של המחר

 1. כפי שנבדק על-ידי BLI, במהלך חודשיים עד פברואר 2017, לעומת מבחר של מכשירים מתחרים, שנבחרו על-ידי Epson. לקבלת מידע נוסף, בקר באתר www.epson.co.il/inkjetsaving
 2. בדרך כלל מדפסות לייזר צורכות 1500W להדפסה במהירות של 55-45 דפים לדקה. ל- WorkForce Enterprise צריכת אנרגיה נמוכה של 320W – 180W והיא מדפיסה עד 100 דפים לדקה. למידע נוסף, בקר באתר www.epson.eu/pageyield
 3. הסקר נערך על-ידי Futuresource Consulting Limited בתקופה שבין 2001 עד 2017.
 4. נדרשות תוכנה וחומרה נוספות
 5. Exceed Your Vision: Epson חוקרת הזדמנויות והתגרים עתידיים של הטכנולוגיה דרך עיניהם של 17 מומחי תעשייה גלובליים ולמעלה מ- 7,000 עבודות באירופה.
 6. Smart machines and tools, Internet of Things, European Commission
 7. כדי להבין את החיסכון והיתרונות שהעסק שלך יכול להפיק מהם, בקר בכתובת www.epson.eu/maketheswitch