משתפים פעולה בסביבות קמעונאיות

שמירה על יתרון תחרותי באמצעות טכנולוגיה המציעה דרכים יצירתיות כדי לעורר את עניין הקונים, למכור את המוצרים והשירותים ולנהל עלויות.

צפה בסרטון הווידיאו

סגור

 

פתרונות טכנולוגיים לתחום הקמעונות

הטכנולוגיות של Epson לתחום הקמעונות מיועדות ליצירת שירות לקוחות מלהיב ויעיל יותר - ולתמיכה בצוות הקמעונאי ביצירת חוויות לקוח עוצמתיות ובלתי נשכחות. הפתרונות הגמישים שלנו מצמצמים את ההמתנה בתור, מגינים על נתוני העסק והלקוח ויוצרים תובנות ממשיות המאפשרות אינטראקציה אישית בין הצוות לבין הלקוחות.

יצירת החיבור והקשר

הטכנולוגיות של Epson מסייעות להגדיל את ההזדמנויות למכירות בכל הרמות.

יצירת החיבור והקשר

הטכנולוגיות של Epson מסייעות להגדיל את הזדמנויות המכירה בכל רמה, החל מגישה מאובטחת ובקרה על הפרטיות ועד למערכות חכמות לנקודות מכירה (POS) ולמכשירים אינטואיטיביים. תוכל להעניק ללקוחות שירות מתגמל בצורה עקבית, בעזרת פתרונות חכמים המגינים על פרטים אישיים ומעודדים מערבות.

אינטגרציה חלקה של חומרה חדשה בתשתית IT קיימת הודות לתאימות לאחור של המדפסות של Epson לנקודות מכירה (POS).

הגנה על נתונים קריטיים באמצעות סורקי דופלקס מהירים של Epson. סרוק מסמכים ישירות למערכת האחסון המועדפת שלך, בעזרת קובצי PDF מוגנים בסיסמה.

איסוף תובנות לקוח באמצעות ניהול מסמכים מתוך סורקי WorkForce Pro ומכשירים רב-תכליתיים של Epson. נתב מידע למחלקות המתאימות היישר מנקודת הלכידה, והצב תובנות בלב יצירת הקשרים עם הלקוח.

קבלת ביצועים מעולים עם עלות תפעול נמוכה באמצעות סדרת WorkForce Enterprise סופר-מהירה וידידותית לסביבה. מדפסות הזרקת דיו רב-תכליתיות בצבע לגודל A3 המשתמשות בטכנולוגיית Linehead. המדפסות מספקות איכות הדפסה מעולה במהירות של עד 100 עמודים לדקה, ומיכלי הדיו בקיבולת גבוהה של המדפסות מדפיסים יותר דפים תוך שימוש פחות חומרים מתכלים בהשוואה למדפסות לייזר.

השקעה בעתיד

השקע בצורה נבונה כדי להבטיח ערך ניתן למדידה בכל רחבי העסק, היום ומחר.

השקעה בעתיד

השקע בצורה נבונה כדי להבטיח ערך ניתן למדידה בכל רחבי העסק, היום ומחר. נצל את עלות התפעול הכוללת הנמוכה. ודא החזר קבוע על ההשקעה באמצעות חדשנות בחנות, המאפשרת להשתמש בפחות חומרים מתכלים ולצמצם את הצורך בטיפולי תחזוקה.

יצירת מבצעים בולטים עם מדבקות מלאות חיים וצבעוניות המיועדות למדפים, המודפסות בעסק ולפי דרישה עם מגוון מדפסות ColorWorks שלנו.

הדפסה מהירה יותר בפחות עלות באמצעות WorkForce Pro RIPS של Epson בגודל A4 ו- A3, המציעות עלויות תפעול נמוכות, מהירויות הדפסה גבוהות ומעורבות מינימלית המשתמש.

הגדלת נאמנות הלקוח עם קופונים בארבעה צבעים כדי ליצור מבצעים ממוקדים של ממש והצעות מיוחדות בנקודת ביצוע העסקה.

יצירת שילוט מדהים הניתן לעדכון מהיר וקל של התצוגה באמצעות מקרני הלייזר הנייחים של Epson. שיתוף תוכן באיכות HD ומסך עם יכולת הרחבה עד 1000 אינץ'.

הענקת שירות בכל מקום באמצעות מגוון המדפסות ניידות לקבלות של Epson המשמשות עובדים המסתובבים ברחבי החנות. השלם עסקאות והענק ערך מוסף לביקורי הקונים בכל מקום ברחבי החנות.

רואים את תוצאות

הגבר את שביעות רצון הלקוח, בנה אמון והגדל את ההכנסות באמצעות פתרונות חכמים.

רואים את תוצאות

הגדל את שביעות רצון הלקוחות, בנה אמון והגדל הכנסות באמצעות פתרונות חכמים המרחיבים ומגדילים את האינטראקציה האישית ויוצרים השפעה רבה על התצוגה ברחבי העסק. הוסף ערך, זרז את תהליך המכירה ונצל טוב יותר פרסומות ומבצעים כדי לספק חוויה מרתקת יותר המניבה תוצאות.

יצירת רושם מושך עין בעזרת סדרת SureColor SC-T שלנו. צור פוסטרים גדולים ב- HD ותצוגות המחזקות את תמונת המותג שלך ומעודדות מכירות.

תקשורת והעברת מסר במקומות משמעותיים באמצעות מקרני לייזר נייחים‬‏‫ של Epson. תוכל להציג תמונות, סרטוני וידיאו ומידע על קירות, רצפות ותקרות כדי לרתק וליידע את הלקוחות.

הענקת שירות בכל מקום באמצעות מחשבי טבלט עבור נקודות מכירה (POS)‬ ו מדפסות ניידות לקבלות של Epson. העובדים יכולים ליצור אינטראקציה עם הלקוחות, במקום לעמוד מאחורי דלפקים, ולהשלים עסקות בכל מקום.

יצירת מבצעים שובי עין באמצעות מדבקות בצבעים מלאי חיים המופקות לפי דרישה.

סיוע בהגנה על עתיד כדור הארץ

אנחנו ב- Epson מבינים את הצורך בשמירה על כדור ארץ ירוק יותר עבור הדורות הבאים.

הגנה על עתיד כדור הארץ

אנחנו ב- Epson מבינים את הצורך בשמירה על כדור ארץ ירוק יותר עבור הדורות הבאים.

עמידה ביעדים הסביבתיים באמצעות פחות בזבוז בשיעור של עד 99% עם WorkForce Pro RIPS‏ ( Replaceable Ink Pack System)‏1 צריכת אנרגיה נמוכה יותר בשיעור של 96% עם מדפסות WorkForce Pro ‏1 והכפלת מהירות ההדפסה תוך שימוש בחצי מצריכת האנרגיה בעזרת סדרת WorkForce Enterprise‏2.

חיסכון בחשמל ופליטת CO2 באמצעות דגמי WorkForce Pro של Epson, הצורכים אנרגיה בשיעור נמוך של עד 96% לעומת מדפסות מכונות צילום לייזר.

צמצום צריכת אנרגיה וחיי מנורה משופרים באמצעות מצב חיסכון ופתרונות תצוגה אינטראקטיבית.

צמצום ההשפעה של טביעת הרגל הפחמנית באמצעות סורקים שאינם נדרשים לזמן התחממות וצמצום צריכת האנרגיה בעזרת טכנולוגיית ReadyScan מובנית.

5 שלבים פשוטים להשגת עתיד קיימות טובה יותר באירופה

טכנולוגיה אחת בכל פעם

הורד את האינפוגרפיקה

 

ראה כמה תוכל לחסוך

השתמש במחשבון שלנו וחשב את החיסכון בצריכת האנרגיה ובפליטת CO2 שניתן לקבל בסביבות קמעונאיות בעזרת מדפסת WorkForce Pro.

 
 • עד 92% פחות CO2 לעומת לייזר4
 • 96% פחות אנרגיה לעומת לייזר3
 • 94% פחות בזבוז לעומת לייזר3
 • פי 3.5 מהירות לעומת לייזר5
 • טכנולוגיה ירוקה ללא גז אוזון
 

שירות ותמיכה

מידע נוסף על שירות באתר הלקוח וסוגי האחריות של Epson.

שירות ותמיכה

אחריות סטנדרטית

3 שנות אחריות מורחבת על מדפסות נבחרות של Epson.

שירות באתר הלקוח

מידע נוסף על שירות באתר הלקוח וסוגי האחריות של Epson.

תמיכה

זקוק לעזרה? בקר בדף התמיכה שלנו כדי למצוא מידע שימושי ופרטים על האופן ליצור איתנו קשר.

רישום

תודה על שרכשת מוצר של Epson והקדשת זמן לרישום.

בדיקת האחריות שלך

בדיקת האחריות על המוצר.

מבצע לאחריות מורחבת

מידע נוסף על אחריות CoverPlus של Epson.

 

פתרונות חכירה

מידע על דרכים שונות שבהן ניתן ליהנות ממוצרי Epson באמצעות חכירה.

Print and save

חיסכון בזמן ובכסף באמצעות היישום Print & Save של Epson

Print365

הדפס ככל שתרצה, ללא מטרדים וללא עלויות נסתרות.

 

סרטוני וידיאו בנושא תמיכה

הצג סרטונים נוספים שלנו בנושא תמיכה.

מידע נוסף

פתרונות תוכנה

ראה למטה את כל מגוון פתרונות התוכנה ותאימות המערכות שלנו, לרבות אלה המסופקים על-ידי השותפים שלנו.

פתרונות תוכנה

ראה למטה את כל מגוון פתרונות התוכנה ותאימות המערכות שלנו, לרבות אלה המסופקים על-ידי השותפים שלנו.

מדפסות למדבקות

הפקה יעילה של מדבקות צבעוניות

מדפסות הזרקת הדיו שלנו להדפסת מדבקות צבעוניות ולפי דרישה מבטלות את הבעיות המסורתיות שכרוכות בהדפסה תרמית על מדבקות מוכנות מראש. כעת ניתן להדפיס בקלות מדבקות צבעוניות, איכותיות ומותאמות אישית, כרטיסים ותגים באופן ובמועד שאתה צריך אותן. לא תסבול יותר מעיכובים, הפרעות בזבוז או חוסר נחות. לא תצטרך יותר לשמור מלאי של מדבקות מודפסות מראש, השבתות בגלל תקלות ייצור, אובדן הזמנות או איחורים במשלוח.

מידע נוסף

סקירה ISV

קהילת ספקי תוכנה עצמאיים (ISV)

Epson, מובילה עולמית בתחום ההדפסה בנקודות מכירה (POS), מחוללת מהפכה בשוק עם מדפסות הקבלות התרמיות TM-intelligent, אשר תוכננו במיוחד עבור פתרונת לנקודות מכירה בסביבות קמעונות ואירוח המבוססות על מחשבי טבלט.

מידע נוסף

איך להפיק יותר מהמקרן שלך

הפקת תמורה רבה יותר מהמקרן שלך

נצל את פתרונות התוכנה של מומחי Epson כדי להעשיר וליהנות מהיכולות המורחבות של המקרן, ומתחושת הביטחון ואפשרויות הבקרה. בתור יצרני המקרנים המובילים בעולם6, אנו מבינים את הצורך בפתרונות הקרנה נכונים - המאפשרים להציג בקלות וביעילות באופן שבו אתה רוצה ובמקום הרצוי לך.

מידע נוסף

פתרונות להדמיה עסקית

מגוון רחב של פתרונות לכל סוגי העסקים

המכשירים של Epson תואמים לשירותי תוכנה ולפתרונות היכולים להעניק סיוע ממשי בזרימת העבודה של הארגון, בבקרת העלויות, בשיפור היעילות, ולאפשר שילוב חלק של מכשירים בסביבות המשתנות ללא הרף.

מידע נוסף

טיול בחנות בצורה מקוונת

מה דעתך שהלקוחות יקבלו בצורה מקוונת תצוגה זהה לזו שרואים הלקוחות שנכנסים פיזית לחנות? צייד את העובדים בחנות במשקפי Moverio חכמים של Epson והם יוכלו לשדר את מה שהם רואים חזרה ללקוחות מקוונים, ולהשתמש בקישור אודיו כדי להנחות את המכירה. רשת חנויות מוזיקה משתמשת בפתרון GoInStore כדי להדגים כלי נגינה, וסוחר מכוניות יוקרה משתמש בו לסיורים מודרכים במגוון המכוניות. תוכל לספק חוויית לקוח מותאמת אישית לחלוטין - ללא קשר לאפליקציה.

דרכים חדשות לפיתוח העסק שלך

הטכנולוגיה של Epson יכולה לסייע לך ליהנות מדרכים חדשות ומלהיבות ולנצל אותן להרחבת עסקי הקמעונות שלך. אנחנו יכולים לעזור לך לפשט שירותים חדשים על-ידי חיבור מערכות ניידות לנקודות מכירה (POS) מדור קודם, ולסייע לך לקצור את היתרונות הנובעים מיצירת הצעות רב-ערוציות של ממש עם מכירות מודרכות. הענק הפתעה מרתקת לצפיות של הלקוח המודרני לקבלת שירותים חדשים אמצעות פתרונות המשתלבים בקלות. הגן על השקעות קיימות באמצעות תאימות לאחור, נקודות מכירה אלקטרוניות מאוחדות (ePOS) וערכות לפיתוח תוכנה (SDK).

שיפור חוויית הקניות

צמצם את התור ליד הקופות ושחרר את הצוות כך שיוכל להסתובב עם מחשבי טבלט אלחוטיים ומדפסות ניידות לקבלות או השתמש בניתוחים בזמן אמת כדי לקבל החלטות חכמות לגבי בקרת מלאי, הצעות ותצוגות. יכולות גרפיות של הדור הבא משנות במהירות את סביבת החיים שלנו, ואנחנו מספקים את הטכנולוגיה הדרושה כדי לספק שילוט איכותי, נקודות מכירה (POS) כרזות, פוסטרים, תצוגות, גרפיקה ומדבקות למכוניות לרבות שילוט המוצג בצורה פנורמית ולאורך. הפתרונות של Epson יכולים לספק באופן מיידי יתרונות מוחשיים לחנות הפיזית.

יצירת החיבור והקשר

הטכנולוגיות של Epson מסייעות להגדיל את ההזדמנויות למכירות בכל הרמות.

השקעה בעתיד

השקע בצורה נבונה כדי להבטיח ערך ניתן למדידה בכל רחבי העסק, היום ומחר.

רואים את תוצאות

הגבר את שביעות רצון הלקוח, בנה אמון והגדל את ההכנסות באמצעות פתרונות חכמים.

סיוע בהגנה על עתיד כדור הארץ

אנחנו ב- Epson מבינים את הצורך בשמירה על כדור ארץ ירוק יותר עבור הדורות הבאים.

שירות ותמיכה

מידע נוסף על שירות באתר הלקוח וסוגי האחריות של Epson.

פתרונות תוכנה

ראה למטה את כל מגוון פתרונות התוכנה ותאימות המערכות שלנו, לרבות אלה המסופקים על-ידי השותפים שלנו.

צור קשר

צור קשר לקבלת מידע נוסף על פתרונות עסקיים ונציג של Epson יתקשר אליך.

שירות מותאם אישית לכל לקוח

הדפסת טבלט לנקודות מכירה (POS)

מגוון מדפסות של Epson למחשבי טבלט לנקודות מכירה (POS) מאפשרות לצוות להעניק שירות בכל מקום בחנות. מדפסת הקבלות הקומפקטית מדגם TM-m30 אידיאלית למחשבי טבלט המשמשים בסביבות של נקודות מכירה (POS), דוגמת תחום האירוח או אאוטלטים המתמחים בקמעונות. זהו הפתרון האופטימלי הן עבור מערכות לנקודות מכירה (POS) המבוססות על טבלט והן למבוססות על PC.

שילוט דיגיטלי ליצירת תקשורת

יצירת שילוט מרתק, דינמי ומושך ברחבי החנות מהווה דרך נהדרת ליצירת תקשורת עם הלקוחות. המקרנים הנייחים של Epson מעוררים לחיים קידום מכירות ויזואלי, הם אמינים ורב-תכליתיים במיוחד, ומאפשרים להקרין על קירות, תקרות, רצפות ובמרחבים קטנים.

מדפסת קבלות מהירה ואמינה

מדפסות הקבלות של Epson מיועדות לתת מענה לסביבות הקמעונאיות התובעניות ביותר. ה- T88VI היא מדפסת קבלות חדשנית, המציעה הדפסה מהירה ואמינות מעולה, וכוללת תכונות מתקדמות התומכות בנקודות מכירה (POS) מבוססות מחשב נייד, אינטרנט ומחשב PC בו-זמנית.

שילוט בולט והדפסות בפורמט רחב

כל אחד מהמבצעים מקבל הבלטה משמעותית באמצעות הדפסות בפורמט רחב על מגוון חומרים. השילוט יוצר רושם מפתיע ומושך באמצעות הדפסה עם סדרת SureColor SC-T. צור פוסטרים גדולים ב- HD ותצוגות המחזקות את תמונת המותג שלך ומעודדות מכירות.

לכידת נתונים והגנה עליהם

הדגם WorkForce DS-780N הוא הסורק העסקי החכם ביותר של Epson עד היום - דגם אינטראקטיבי עם מסך מגע ורשת מובנית שנועדו להפוך שיתוף ואבטחת מסמכים לפשוט.

הדפסה מהירה

הדפסה סופר-מהירה של עד 100 עמודים לדקה של מסמכים איכותיים והאצת הפרודוקטיביות באמצעות WorkForce Enterprise - מדפסת מחלקתית צבעונית, רב-תכליתית (MFP) בגודל A3, אמינה וידידותית לסביבה עם יחידת גימור אופציונלית.

מדבקות מקצועיות להדפסה במקום ובכל מקום ברחבי העסק

מגוון יוצרי המדבקות קלי המשקל והניידים של Epson מאפשר לטפל בכל דרישות הדפסת המדבקות, הן בדלפקים והן בצורה ניידת. יוצרי המדבקות של Epson קלים לשימוש, רב-תכליתיים וחסכוניים להפעלה בכל מקום שבו אתה נמצא, וכוללים אפשרות להדפסת סרטים גמישים דוגמת סרטי סטיין לאריזת מתנות.

מדבקות איכותיות המחזיקות מעמד

מדפסות המדבקות ColorWorks C7500 של Epson מאפשרות להפיק בעסק ולפי דרישה מדבקות איכותיות. המדפסות אידיאליות להדפסת מדבקות לקופסאות ולתיוג מדפים כדי להקל על ניהול המלאי במחסנים.

מוצרים

גלה את המגוון הרחב של מוצרי Epson - מדפסות עסקיות, מכשירי MFP, סורקים, מקרנים ועוד.

מקרי לקוחות לדוגמה

Previous Next

משאבים

למטה תוכל למצוא מגוון רחב של משאבים, לרבות מאמרים, איפוגרפיקה ופרוספקטים, הכוללים מידע על המוצרים והפתרונות של Epson ועל מגמות השוק.

מידע נוסף

חדשות ואירועים

בין אם אתה מעוניין בסמינרים להכרת המוצרים והחברה, קורסים בתכנות ובתחזוקה או הדרכה למפעילים, המומחים שלנו ישמחו להעביר מהידע שהם לך ולצוות שלך.

סינון התוצאות

Previous Next

אין כרגע תערוכות או אירועים.

מעצבים את העתיד עם טכנולוגיה נטולת חום

הגדלת הפרודוקטיביות והקטנת ההשפעה על הסביבה - ללא פשרות.

מידע נוסף

צור קשר

למידע נוסף על פתרונות לקמעונות, פשוט מלא את הפרטים שלך ונציג של Epson ייצור אתך קשר.

שדות המסומנים עם "*" הם שדות חובה.

נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
(סמן את כל מה שרלוונטי)
ברצוני לקבל מידע בדוא"ל לגבי מוצרים, מבצעים ואירועים אחרים של Epson.

השוואה
סגור

השוואת מוצרים

מבין 3 שנבחרו

הסר מההשוואה
צור קשר

פרוספקט

מקום העבודה של המחר

הורד את המדריך האלקטרוני למקום העבודה של המחר

פרוספקט

מקום העבודה של המחר

הורד את המדריך האלקטרוני למקום העבודה של המחר

 1. כפי שנבדק על-ידי BLI, במהלך חודשיים עד פברואר 2017, לעומת מבחר של מכשירים מתחרים, שנבחרו על-ידי Epson. לקבלת מידע נוסף, בקר באתר www.epson.eu/inkjetsaving
 2. בדרך כלל מדפסות לייזר צורכות 1500W להדפסה במהירות של 55-45 דפים לדקה. ל- WorkForce Enterprise צריכת אנרגיה נמוכה של 320W – 180W והיא מדפיסה עד 100 דפים לדקה. למידע נוסף, בקר באתר www.epson.eu/pageyield
 3. כפי שנבדק על-ידי BLI, במהלך חודשיים עד פברואר 2017, לעומת מבחר של מכשירים מתחרים, שנבחרו על-ידי Epson. לקבלת מידע נוסף, בקר באתר www.epson.eu/inkjetsaving
 4. מבוסס על הפקה ועיבוד של חומרי גלם וייצור חומרים מתכלים. כפי שנבדק באמצעות המתודולוגיה של Epson‏: 1‏. החישוב הוא רק פליטת CO2 בתור העמסה סביבתית על התחממות גלובלית. 2. תוצאת החישוב מבוססת על הצהרה עצמית. (לא התקבל אימות של צד שלישי). 3. אנחנו משתמשים במקדם CO2 ‫(ק"ג- CO2 /יחידה) שפורסם במסד הנתונים 'LCA Pro' של JEMAI.
 5. תפוקת דפים מקורבת של עד 84,000 דפים עם יחידת דיו בקיבולת גבוהה. תפוקה בפועל תשתנה בהתאם לתמונות המודפסות ולתנאי השימוש. למידע נוסף, בקר באתר www.epson.eu/pageyield. הדיו המותקן כולל דיו המספיק רק לתמיכה באתחול המדפסת. יש לקנות או לספק דיו חדש לצורך הפעולה רגילה.
 6. הסקר נערך על-ידי Futuresource Consulting Limited בתקופה שבין 2001 עד 2015.