עוברים להקרנה נועזת כמו החיים עצמם

מגוון המקרנים הנייחים של Epson

מובילים את הדרך במצוינות טכנולוגית ויזואלית

Epson world leader in projectors since 2001

הצלחה בתקשורת החזותית פירושה היכולת להציג תמונות בהירות, נועזות ויצירתיות יותר בכל סביבה. לכן אנו עובדים קשה על פיתוח פתרונות חדשניים ורב-תכליתיים שלוקחים את התמונות המוקרנות לממדים חדשים.

המחויבות שלנו לאיכות המוצר, לטכנולוגיה ולקשר ביניהם, המגובה על-ידי שירות ותמיכה שאין כדוגמתם, היא הסיבה שבשלה אנחנו יצרני המקרנים1 מס' 1 בעולם מאז שנת 2001.

החל בתחום החינוך וגלריות לאומנות ועד לשילוט דיגיטלי ואירועי חברות, מצי מקרנים בארגון ועד לשוק ההשכרה והבימוי, המקרנים של Epson הם הפתרון החכם והמתקדם.

איכות יוצאת דופן

כל מקרן Epson הוא תוצאה של מחויבותנו למחקר פיתוח וייצור תוך הבטחת איכות תמונה מעולה, הפעלה קלה ואמינות מוחלטת. הפתרונות שלנו משלבים בהירות גבוהה, טקסטורה משופרת וחדות יוצאת דופן כדי להפיק תמונות עוצמתיות ומלאות חיים היכולות לעבור דרך רמות גבוהות של תאורה היקפית, אפילו בחללים גדולים.

Epson EB-L25000U

טכנולוגיה חדשנית

המקרנים שלנו מוסיפים גמישות, איכות ויצירתיות כמעט בכל סביבה. אפשרויות רב-תכליתיות להגדרה ולקישוריות, לרבות התקנת 360º ועבודה קלה ברשת, הופכות הצגת מצגות נהדרות למשימה פשוטה.

טכנולוגיית ה-3LCD שלנו מפיקה תמונות הבהירות פי שלושה לעומת מקרני DLP סטנדרטיים עם שבב יחיד2. יצרנו את מקרן הלייזר 3LCD הבהיר ביותר בעולם. את הדגם EB-L30000U, באמצעות מנגנון האור האנאורגני במקרני הלייזר שלנו, עם רזולוציה של עד 4K native ותכונות רב-תכליתיות, מקרני Epson מובילים את הדרך בתקשורת ויזואלית עם לומן גבוה בסביבות התובעניות ביותר.

תמיכה מקיפה

בנוסף לבניית מוצרים איתנים המחזיקים מעמד, אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות שירות ותמיכה למקרנים שלנו, שמאפשרות התמקדות ביצירתיות עבור הלקוחות והקהלים. החל בייעוץ לפני המכירה ועד לסיוע רצוף וגישה למומחים שלנו, האחריות הסטנדרטית והאחריות מסוג CoverPlus שלנו מעניקות גיבוי רצוף שמוכיח את עצמו כשיש בו צורך.

בניית קשרים עם לקוחות

אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוחות והשותפים שלנו כדי לשלב את המשוב המתקבל מכם ולהתאים את מוצרינו לצורכי השוק המשתנים. חידושים ייחודיים, כגון משטחי LCD אנאורגניים וגלגל זרחן לקבלת אור מעולה, עמידות משופרת לחום ותוחלת חיי מוצר ארוכה יותר, הם תוצאה של הגישה הכוללת שלנו.

פתרונות התקנה להשכרה ובימוי יצירת ההופעה הוויזואלית האולטימטיבית

הביצוע הוא יותר ממה שרואים על הבמה. המטרה היא לאפשר לקהל להרגיש מחובר באמת על-ידי כך שיחוש את הטקסטורה, החדות, הבהירות והפירוט של אפקטים ויזואליים מהממים.

מקרני Pro AV שלנו הרב-תכליתיים ובעלי הביצועים הגבוהים, שבראשם הדגמים EB-L30000U,‏ EB-L20000U,‏ EB-L12000Q ו-EB-L1755U, מתוכננים לספק אמינות וגמישות יוצאות מהכלל. עמידה בדרישות הקהל באודיטוריום, בתיאטרון, בקונצרטים, באירועי חברות בקנה מידה גדול ובאתרים חיצוניים ברחבי העולם.

 • בהירות ופרטים משופרים

  בחיפוש אחר חוויות ויזואליות מעוררות השראה, אפשר להרוויח מהמחקר והפיתוח הקפדניים שלנו שהשיגו הרבה מקומות ראשונים בעולם בטכנולוגיית לייזר. הפיקו תועלת מהבהירות המובילה בעולם לקבלה מובטחת של תמונות חדות באיכות HD במצגות ובאירועים בקנה מידה גדול בעזרת טכנולוגיית 4K native וטכנולוגיות שיפור ל-4K החדשניות שלנו.

 • 360° לתצוגה מלאה יותר

  הקרנת תמונות מכל זווית על כל משטח, מבלי לאבד מאיכות התמונה. מעבר להקרנה לאורך בקלות או שימוש בטכנולוגיית מיזוג השוליים שלנו להקרנת תמונות פנורמיות חלקות על מסכים מרובים, הן ממקרנים המותקנים על התקרה והן ממקרנים המותקנים על הקיר.

 • עמידות

  הארכת משך היצירתיות לזמן רב יותר, עם שלוש שכבות הגנה שמספקות עמידות מצוינת ועמידות בפני אבק, בזמן שמערכת הקירור הנוזלית מגנה על מקור האור ועל הרכיבים האופטיים המרכזיים. הנאה מתוחלת חיי מסנן ארוכה של עד 30,000 שעות בהתערבות מינימלית של המשתמש.

Epson L25000U

פתרונות התקנה לאטרקציות תיירותיות להלהיב, לבדר ולהעניק השראה לקהל

No rainbow effect

תצוגות ויזואליות מהממות יוצרות חוויות בלתי נשכחות שגורמות ללקוחות לחזור שוב ושוב.

המקרנים המתקדמים ביותר שלנו משלבים טכנולוגיית 3LCD וטכנולוגיית 4K עם צבעים מלאי חיים ויחס ניגודיות גבוה במיוחד, כדי להפיק שחזור תוכן מבריק ומציאותי.

קבלת ביצועי 'התאם ושכח' אמינים באמצעות מקרן הלייזר שלנו, WUXGA 3LCD EB-L1495U, בעוצמה של ‏9,000 לומן‏. מקרן עם שיפור ל-4K זה מציע חדות תמונה יוצאת מהכלל וביצועים ארוכי טווח הדורשים תחזוקה מועטה במגוון אתרי אירועים, לרבות גלריות, מוזיאונים, פארקי שעשועים ואטרקציות תיירותיות רבות אחרות.

אספקת תמונות עקבית

שמירה על עקביות התמונות וצמצום הצורך בתחזוקה באמצעות המצלמה החדשנית המובנית במקרני הלייזר שלנו. המצלמה מזהה תמונות שהופכות לא אחידות או דהויות לאורך זמן, ומכיילת את התמונה מחדש כדי לפצות. כך מובטחת באופן אמין קבלתן של תצוגות מרשימות.

לשנות כל משטח

לא משנה מה סוג המשטח או צורתו, ניתן להפיק תמונות מושלמות מעוררות השראה על-ידי מיפוי הקרנת אובייקטים ומרחבים בתלת-ממד, מה שמעניק הזדמנויות כמעט בלתי מוגבלות ליצירתיות מדהימה בסביבות סוחפות.

יצירת רושם רב יותר

היכולת לרגש את הקהל על-ידי הקרנת תמונות במקומות מפתיעים עם מבחר אפשרויות התקנה. התאמת כל תמונה לבהירות ולצבע באמצעות מיזוג שוליים ושינוי קנה מידה.

פתרונות להקרנת שילוט הצגת רשמים ויזואליים שנשארים לאורך זמן

אנשים זוכרים הקרנות ויזואליות מהממות.

תמונות חזקות יכולות לשנות לחלוטין את תפיסתו של אדם. הפיכת העסק למרהיב יותר בעזרת הקרנות מקסימות, המציעות מגוון רחב של יתרונות על פני לוחות שטוחים בסביבה הפונה ללקוחות. אפשרויות הרכבה גמישות מאפשרות התקנת מקרנים מחוץ לטווח הראייה והנגיעה על תקרות, קירות ומסילות תאורה לקבלת שילוט דינמי שלא מעמיס על הסביבה.

פתרון השילוט הדיגיטלי החדשני שלנו מסדרת LightScene EV-100 משלב תאורה מדהימה עם הקרנת HD, אידיאלי לסביבות קמעונות, אירוח ובידור. באמצעותו ניתן ליצור תמונות שובות עין בצורות וגדלים יוצאי דופן לקבלת חוויות ויזואליות נהדרות, שונות לחלוטין ממגבלות הלוח השטוח.

A museum with banners projected onto the outside walls

הקרנה על כל משטח

מיפוי תמונות על גבי קירות, מוצרים או בניינים שלמים ופרסום באופן דיסקרטי על כל משטח על-ידי שילוב חלק של מקרנים מרובים יחד. סדרת EB-750 עם הקרנה ממרחק אולטרה קצר במיוחד וסדרת EB-800 הן חלופה למסך שטוח היכול להקרין תמונות גדולות ממרחקים קצרים מאוד, כך שהן אידיאליות לחללים צרים כגון חלונות ראווה ומסדרונות. עבור סביבות גדולות יותר, ניתן ליצור רושם גדול עוד יותר באמצעות הדגם EB-L30000U, המקרן הבהיר ביותר שלנו אי פעם - 30,000 לומן שווי-ערך ל-15 נורות הלוגן המופעלות בעוצמה גבוהה - ולמקסם את שטח קידום המכירות על-ידי הגדלת תמונות מבלי להתפשר על איכות או על צבע.

 • חוויות לקוח יוצאות דופן

  הפיכת המרחב למזמין יותר כדי להעצים את חוויית הלקוח, לשפר את המוניטין וגם את הרווחים. בניגוד לשילוט רגיל, המקרנים שלנו יכולים להתאים את החוויה אישית עבור כל מבקר. ניתן לעדכן תמונות מוקרנות לעתים קרובות ובקלות כדי לשקף מסרים שיווקיים ועונתיים.

 • צבע מלא חיים

 • תוכנת ניהול תוכן של מקרן Epson

  תוכנת Content Manager של מקרן Epson מאפשרת יצירת רשימות השמעה תוך שימוש בתמונות, בסרטונים, במסנני צורה ובאפקטים שניתן לתזמן ולשמור להתקן אחסון חיצוני לצורך הפעלת תוכן ללא כבלים.

  הורד

  *תואם לדגמים נבחרים בלבד

 • Epson Creative Projection

  אפליקציית Epson Creative Projection מעניקה למשתמשים גישה קלה למגוון רכיבים יצירתיים, שמאפשרים יצירת תוכן מותאם אישית באמצעות שילוב של סרטונים, תמונות, טקסט ומסננים קיימים שהוגדרו מראש או העלאת תוכן חדש כדי להעביר אפקטים ייחודיים.

  למידע נוסף

  *תואם לדגמים נבחרים בלבד

 • עיצוב לא בולט

  לכל מוצר יש עיצוב מלוטש ולא בולט, ורובם זמינים בשחור או בלבן. הם משתלבים בצורה חלקה בסביבה שלהם וניתן להשתמש בהם במקומות שבהם מקרן רגיל פשוט לא מתאים.

 • התקנה רב-תכליתית

  המגוון בעל אפשרויות התקנה גמישות ורב-תכליתיות המהוות יתרון. ניתן להקרין מכל זווית, לרבות מעמד רצפה או הרכבה על תקרה או על קיר. ניתן אפילו להתקין דגמים נבחרים על מסילת תאורה.

פתרונות תצוגה לארגונים ולהשכלה גבוהה להעניק חוויות למידה ומצגות מעוררות השראה

הוספת יצירתיות והשראה לפגישות חברה ולסביבות למידה מודרניות.

השגת מעורבות התלמידים באמצעות מגוון פתרונות התצוגה שלנו לארגונים ולהשכלה גבוהה. התאמת העדשה המתאימה ביותר לכל תרחיש תצוגה עם מקרן הדגל החדש שלנו, ה-EB-L1070U 'גוף בלבד', מתוך מבחר של 10 עדשות Epson חליפיות. לכבוש קהלים ארגוניים עם בהירות של עד 6,000 לומן ורזולוציית WUXGA‏ Full HD באמצעות סדרת EB-L600. החלפת דגמים מבוססי מנורה מיושנים בביצועי לייזר, במחיר נוח במגוון מוסדות לימוד וחדרי ישיבות גדולים.

הפקת תמונות מלאות חיים ומרתקות

הפקת תמונות מלאות חיים ומרתקות אפילו באולמות הרצאה מוארים היטב ובמקומות התכנסות, באמצעות טכנולוגיית 3LCD ברזולוציה גבוהה, המפיקה הבחנה חדה במיוחד ותפוקת אור לבן וצבעוני גבוהה במידה שווה לקבלת תמונות בהירות.

חידוש מתקנים

חידוש חדרי ישיבות ואולמות הרצאה באמצעות מגוון רחב של מקרנים המפעילים את תכונות ה-AV ואפשרויות הקישוריות העדכניות ביותר. הפקת המרב מהמרחב באמצעות אפשרות התקנת תקרה של מקרני סדרות EB-L1070U או EB-L600 הניתנים להתקנה בכל מקום, מבלי להתפשר על הביצועים.

Epson EB-L610W

ראיה מושלמת עבור קהלים

באמצעות EB-L1070U ניתן להתאים את גודל התמונות לכל סביבה, כך שתלמידים ומשתתפים יכולים לראות באופן מושלם מכל מקום במרחב. סדרת EB-L600 הקומפקטית והרב-תכליתית מתאימה לשימוש במגוון סביבות החל בכיתות ועד לחדרי ישיבות עם קישוריות שיקוף מסך מתקדמת.

אימוץ טכנולוגיית מקרן חכמה, אינטואיטיבית ומובילה בעולם

 • 3LCD
 • 4K
 • 4K Enhancement

Epson היא יצרנית המקרנים המובילה בעולם ואנו מחויבים לשמור על מיקום זה. 70% מצוות המחקר והפיתוח החזק שלנו, המונה 1,100 איש, מקדישים זמנם אך ורק לגילוי אפשרויות מלהיבות בתחום טכנולוגיית המקרנים. אנחנו לעולם לא מפסיקים לעבוד כדי למצוא דרכים נוספות להעניק ללקוחותינו את כל החידושים באיכות, באמינות ובגמישות.

עתיד המקרנים כבר כאן

3LCD מפיקה צבעים נועזים ובהירים יותר

הפיכת הקרנות לבהירות ככל האפשר. בהתבסס על ההצלחה של מקרן לייזר 3LCD עם 15,000 לומן הראשון בעולם ‏(EB-L1750U/EB-L1755U), ה-EB-L30000U לוקח את הבהירות לרמה של 30,000 לומן.

העברת תמונות מלאות חיים ומציאותיות ואופטימיזציה של איזון ללבן ושל התאמת צבעים עם תמונות עקביות ובהירות פי שלושה לעומת מקרני DLP עם שבב יחיד2, וללא אפקט קשת.

התקנה ותחזוק עם ודאות מסוג 'התאם ושכח' בסביבות המורכבות ביותר - בנינו אותם כדי להצטיין בתנאים מאתגרים, אפילו במקומות מאובקים או אפופי עשן.

איכות 4K native וטכנולוגיית שיפור ל-4K

להציג לקהל את העתיד בהקרנה עם איכות 4K native וטכנולוגיית שיפור ל-4K, המאפשרת צפייה בתוכן 4K או שדרוג תוכן Full HD 1080p בצורה דיגיטלית.

תמיד מספקת תמונות חדות ובאיכות HD אפילו באתרי אירועים גדולים או חיצוניים כדי ליצור חוויות סוחפות ובלתי נשכחות שיגרמו ללקוחות לרצות לחזור.

יצירת תמונות טובות יותר במהירות מרבית

באמצעות Professional Tool של מקרן Epson ניתן ליצור במהירות ובקלות תמונות מיושרות בצורה מושלמת. תוכנית השירות שלנו, הניתנת להורדה בחינם, משפרת את מהירות ההתקנה של מקרנים מרובים. היא גם מאפשרת גישה לטכניקות מתקדמות יותר היישר מהקופסה.

הורד תוכנת Epson Professional

A laptop showing the projector setup screen in front of an Epson projector

הפחתת זמני ההגדרה באופן ניכר עם שליטה קלה בפונקציות בסיסיות של המקרן, דוגמת הפעלה וכיבוי והצגת תמונת מבחן. התאמה מרחוק של מיקוד או של מיקום עדשת המקרן כדי למשוך קהל תוך זמן קצר.

הורד תוכנה

קישוריות

The connection ports on an EB-L30000U
 1. יציאת LAN ‏(RJ45: 100Base-TX)
 2. יציאת HDBaseT
 3. DVI-D
 4. כניסת HDMI
 5. יציאת Service
 6. Monitor out SDI
 7. 3G-SDI
 8. כניסת מחשב (Mini D-Sub15-pin)
 9. יציאת Monitor out ‏‏(Mini D-Sub15-pin)
 10. כניסת BNC‏ ‏(5BNC)
 11. יציאת RS-232C ‏(Mini D-Sub 9-pin)
 12. יציאת Remote ‏(stereo mini)

שינוי חללים קטנים

כאשר המרחב מוגבל, ניתן להקרין תמונות מוגדלות באמצעות עדשות להקרנה ממרחק אולטרה קצר במיוחד מסדרת LX, הזמינות בצבעי שחור ולבן.

עדשות אלה אידיאליות לשימוש בחללים צרים וליישומי הקרנה אחורית. מגוון היסטי העדשה הרחבים שלהם מספק גמישות יוצאת דופן כדי לשנות אפילו את החללים הקומפקטיים ביותר.

למידע נוסף

תמונות בגודל גדול

שימוש בעדשה להקרנה ממרחק אולטרה קצר במיוחד כדי לספק תמונות מדהימות ממרחקים קצרים מאוד. המקרן ELPLX02 תומך בגודל מסך של 100 עד 1,000 אינץ'.

גמישות במיקום

יש להתקין את העדשות מסדרת LX עם טווח היסט עדשה רחב ואפס היסט אנכי בחללים שבהם התקרה נמוכה והמקום קטן.

תאימות

בחירה מתוך מגוון מקרני Epson עם עדשות חליפיות, מ-5,500 עד 20,000 לומן.

תצוגות דינמיות

שימוש בהקרנה קדמית או אחורית, לרבות התקנה על משטחי רצפה, כדי לשנות חלונות ראווה וליצור חוויות סוחפות ובלתי נשכחות.

The top face of an Epson L1070U, pointing upwards

ליישם הקרנות שובות עין

תמונות מרהיבות המשנות אתרי אירועים גדולים יותר

המגוון העדכני שלנו של שיפור ל-4K, מקרני לייזר נייחים בטכנולוגיית 3LCD, מעוררים לחיים אתרי אירועים גדולים באמצעות תצוגה ויזואלית מלאת חיים, צבעונית ובהירה, בטווח בין 5,500 ל-7,000 לומן. מקרני EB-L1075U,‏ EB-L1070U ו-EB-L1050U מסוג 'התאם ושכח' אידיאליים כשיש צורך בתמונות בפורמט גדול, מפורטות ועוצמתיות.

מצגות בלתי נשכחות

עם עדשות ניתנות להחלפה ותמונות לייזר באיכות גבוהה, התוספות העדכניות למגוון המקרנים שלנו פותחות הזדמנויות חדשות להצגת מצגות ויזואליות בלתי נשכחות בחדרי ישיבות והרצאות. בנוסף, הן מתאימות לאטרקציות תיירותיות, למוזיאונים, לגלריות ולשילוט דיגיטלי.

התקנה גמישה

ניתן להתאמה כמעט בכל מקום עם החופש של התקנה ב-360° והקרנה בזווית נטולת הטיה ללא התפשרות על הביצועים.

תחזוקה קלה

הגדלת משך היצירתיות לזמן רב יותר עם 20,000 שעות של הקרנה נטולות תחזוקה כמעט לחלוטין שמבוסס באמת על 'להתאים-ולשכוח'.

הצגת המגוון

מחשבון מרחק הקרנה

קבלת התמונה הטובה ביותר

תוכנית התקנת המקרנים שלנו יכולה לסייע לך למצוא את המרחק המושלם להצבת המקרן ואת גודל המסך המתאים לחדר שלך.

למידע נוסף

מקרי לקוחות לדוגמה

יצירת קשר עוד היום

לקבלת מידע נוסף על התוכנית, מלא את הפרטים בהמשך, ונציג של Epson ייצור עמך קשר.

האם יש לך בקשות נוספות?
שדות המסומנים עם * הם שדות חובה

Footnotes

 1. הסקר נערך על ידי Futuresource Consulting בין השנים 2001 עד 2019.
 2. בהירות צבע (תפוקת אור צבעוני) במצב הבהיר ביותר, נמדדה על-ידי מעבדת צד שלישי על-פי IDMS 15.4. בהירות צבע תשתנה בהתאם לאופן השימוש. מקרני 3LCD של Epson הנמכרים ביותר מול מקרני DLP בעלי שבב יחיד הנמכרים ביותר, מבוסס על מחקר נתוני מכירות של NPD לתקופה ממאי 2017 עד אפריל 2018.
 3. נפח סקאלה במצב הבהיר ביותר, נמדד על-ידי מעבדת צד ג' בתלת-ממד בחלל נקודות הציון של CIE L*a*b*. מקרני 3LCD של Epson הנמכרים ביותר מול מקרני DLP בעלי שבב יחיד הנמכרים ביותר, מבוסס על מחקר נתוני מכירות של NPD לתקופה ממאי 2017 עד אפריל 2018.