חידושים החורגים מהציפיות

מגוון המקרנים הנייחים של Epson

צור קשר עוד היום

מגדירים את העתיד בטכנולוגיית ההקרנה

ההצלחה בעולם המשתנה של תקשורת ויזואלית באה לידי ביטוי בהקרנת תמונות בהירות, נועזות וקריאייטיביות יותר באתרי האירועים הגדולים והמתוחכמים ביותר. ובדיוק לשם כך אנחנו עובדים כל-כך קשה כדי לפתח מקרנים חדשניים ורב-תכליתיים כדי לקדם מצגות והקרנה ויזואלית לרמה הבאה.

המחויבות שלנו לאיכות המוצר, לטכנולוגיה, לקשרים עם הלקוחות ולשירות ותמיכה מהווה את הסיבה לכך שאנחנו החברה המובילה בשוק המקרנים במשך 14 שנים1.

No.1 Epson World Leader in Projectors
3LCD
True Colours

חורגים מדרישות הצופים

לקהל המודרני יש ציפיות גבוהות, לכן הרחב את הקריאייטיביות באטרקציות ובאירועים גדולים באמצעות תכונות הכוללות הקרנה לאורך ומסכים מפוצלים, התקנה של 360º והקרנה על רצפות, תקרות, פינות ומשטחים לא אחידים. החל בתחום החינוך וגלריות לאומנות ועד לשילוט דיגיטלי ואירועים ארגוניים, מצי מקרנים בארגון ועד לשוק ההשכרה, המקרנים של Epson מהווים את הפתרון החכם והיעיל.

תמיכה מקיפה

שלוות הנפש שלך היא יעד עיקרי, לכן אנחנו בונים מקרנים מוקשחים המחזיקים מעמד, ואנחנו מעניקים מגוון אפשרויות שירות ותמיכה המכסות את המקרנים, בשעה שאתה יכול להתמקד בקריאייטביות עבור הלקוחות והקהלים שלך. החל בייעוץ לפני המכירה ועד לסיוע רצוף וגישה למומחים, האחריות הסטנדרטית שלנו והאחריות מסוג CoverPlus 365 מעניקות לך גיבוי רצוף בקנה מידה גדול שמוכיח את עצמו.

האיכות נמצאת ב- DNA שלנו

המחויבות חסרת הפשרות שלנו לייצור איכות ותכנון קפדני של כל פרט מוסיפה עוצמה למצגות שלך. בין אם תבחר בדגמים המפורסמים שלנו המבוססים על מנורה או בדגמי הלייזר, תוכל לסמוך על רמת איכות שבאופן עקבי משאירה מאחור את המתחרים שלנו.

טוב יותר מעצם ההגדרה

הצג לקהל שלך את העתיד בהקרנה באמצעות טכנולוגיית שיפור ל- 54K. טכנולוגיה זו מאפשרת לצפות בתוכן 4K או בתמונה ששופרה בצורה דיגיטלית ל- Full HD 1080p, על-ידי הסטה אלכסונית של פיקסליפ ב- 0.5 פיקסל לשם הכפלה אפקטיבית של הרזולוציה. באופן כזה, הצופים זוכים לחוויית 4K, עם מרקם משופר, ועם חדות, בהירות ופרטים יוצאי דופן.

3LCD - צבעים נועזים ובהירים יותר

מנגנון solid-state אופטי עם 3 שבבים שלנו מספק תמונות אמיתיות ומלאות חיים, ומבצע אופטימיזציית תאימות של איזון ללבן ולצבע שחור לשם מיזוג חלק. תפוקת אור לבן וצבעוני גבוהה במידה שווה משמעותה לא רק שהתמונות עקביות להפליא, אלא גם בהירות פי שלושה לעומת מקרני DLP עם שבב יחיד2, וללא יצירת אפקט קשת.

ביצועים עקביים

התאם את רמות הבהירות למצב הנתון באמצעות כיוונון מדויק בפסיעות של 1% ושמור על רמות ספציפיות לאורך פרקי זמן ארוכים ועם מצב בהירות עקבי5. אפשרות זו שימושית במיוחד במקומות דוגמת גלריות לאומנות שבהן מקרנים עקבים ומדויקים משקפים את החזון של האומן.

Consistent performance
Wider colour gamut

מגוון צבעים רחב יותר

באמצעות משטחי HTPS של Epson תקבל מגוון צבעיים רחב עד פי שלושה לעומת מקרני DLP עם שבב יחיד. טכנולוגיית ליבה זו מפיקה צבעים מלאי חיים יותר ושחזור צבעים מדויק יותר. תוכל גם להתאים גוון, רוויה ובהירות עבור כל צבע במודל צבעי RGB ו- CMY.

טכנולוגיית מקרנים פורצת דרך

החידושים הטכנולוגיים שלנו מענקים לך את היכולת להקרין תמונות טובות יותר מאילו של המתחרים, ומקרני הלייזר האחרונים שלנו מציגים קפיצה גדולה קדימה בבהירות, בגמישות ובאמינות. ללא קשר לתקציב העומד לרשותך, יש לך את החופש היצירתי לבדר ולעורר השראה.

Breakthrough projector technology

גמישות של 360⁰ בהתקנה

העשר את יכולות המצגת עם התקנת 360⁰ והקרן מכל זווית ללא אובדן בהירות או איכות התמונה. היכולת להתקין את המקרן בכל מקום למעשה ובכל כיוון, מאפשרת שימוש ברצפות ובתקרות כדי שתוכל ליצור תמונות במקומות מפתיעים שבאמת לוכדים את תשומת הלב.

מצלמה מובנית

שמור על עקביות התמונות ואת התחזוקה ברמה מינימלית באמצעות מצלמה חדשנית המובנית במקרני הלייזר שלנו. המצלמה מזהה מסכים שהפכו עם הזמן לא אחידים או דהויים ומזהה חוסר עקביות עדין בין מקרנים מרובים, ולאחר מכן מבצעת את ההתאמות הדרושות כדי להבטיח הקרנה חלקה, מדויקת ואחידה.

הקרנה בהירה יותר

הקרנות פנורמיות ולאורך אידיאליות לתצוגות אופנה ולהשקת מוצרים. צור תמונות חלקות ממקרנים מרובים על מסך ענקי אחד או השתמש בתצוגה לאורך כדי להפיק את המרב משילוט ומתצוגה דיגיטלית. מיזוגי שוליים ושינויי קנה מידה של התמונה יוצרים התאמות מושלמות של התמונה במונחים של בהירות וצבע, ללא שמקום החיבור נראה לעין.

התחברות וקישוריות

מגוון רחב של אפשרויות התחברות למכשירים, למאגרי זיכרון ולרשתות הופכים את ההגדרה והשילוב לקלים. האפשרויות כוללות עבודה אלחוטית ברשת ו- HDBaseT לקבלת אודיו ווידיאו Full HD ממרחק של עד 100 מטרים באמצעות כבל מסוג Category 5e, האידיאלי לאתרי אירועים גדולים.

אחסון ההגדרות

תכננו הכל כדי שהמצגת תפעל בצורה חלקה ופשוטה ככל האפשר, עם תכונה הזוכרת את הגדרת העדשה ויכולה לאחסן עד 10 הגדרות של מצבי היסט עדשה, מיקוד וגודל הקרנה. באופן זה קל לכוונן את המקרן כך שיתאים ליחס גובה-רוחב של התוכן.

בקרה פשוטה

השתמש בתכונות דוגמת Epson EasyMP כדי לנטר את המקרנים ולשלוט בהם, עם אפשרות לשליטה בצי מקרנים דרך רשת או דפדפן אינטרנט כדי לעקוב אחרי עד 1,000 מקרנים. הדגמים החדישים כוללים פונקציית משטח בקרה OSD מחודשת המראה במכשיר חכם תצוגה של מצבי העדשה.

עדשות התואמת לחזון שלך

בחר את העדשה האידיאלית לסביבת התצוגה מבין מגוון רחב של עדשות ממונעות וניתנות להחלפה קלה, המתאימות עבור דגמים רבים. העדשות ממקסמות איכות ורב-תכליתיות ומקלות על השימוש בהתקנות קיימות על תקרה או קיר. העדשה להקרנה ממרחק אולטרה קצר ואפס היסט מאפשרת להציג על מסך בגודל 200 אינץ' ממרחק 1.5 מטרים בלבד, ואידיאלית לחללים קטנים.

קניית עדשות ואביזרים
Lenses

מקרני לייזר של Epson

קח את היצירתיות הוויזואלית לרמה הבאה באמצעות מקרני הלייזר הנייחים ועוצרי הנשימה שלנו. תיהנה מעוצמת הדמיה חסרת תקדים ומטכנולוגיה עדכנית וייחודית של Epson וצור רושם עז על הקהל באמצעות העתיד של הצגה בקנה מידה גדול.

שנה את הדרך שבה הקהל שלך רואה בתצוגות עבור ארגונים, אוניברסיטאות, אטרקציות למבקרים, מוזיאונים וגלריות ושילוט דיגיטלי מהמם במרכזי קניות, באירוע ספורט ועוד. מקרני הלייזר החדשים שלנו מוכיחים שאף פעם איננו מפסיקים להוביל קדימה את עולם התצוגה.

מערכת צינון

מערכת צינון משולבת של נוזל ואוויר מספקת יעילות מעבר לנדרש למקרן 3LCD עם 25,000 לומן.

משטחי LCD

משטחים אנאורגניים של 1.43 אינץ' שחודשו לאחרונה משפרים את ההתנגדות לאור ומבטיחים תוחלת חיים עוד יותר ארוכה.

לייזר

דיודות לייזר בעוצמה גבוהה מאפשרות למקרן להשיג בהירות נהדרת של 25,000 לומן.

גלגל זרחן

גלגל זרחן אנאורגני, הממיר אור לייזר כחול לצהוב, תוכנן להיות עמיד באופן שמאפשר לו לעמוד בתפוקה הגבוהה של מקור אור לייזר לפרקי זמן שימוש ארוכים.

אמינות גבוהה

גלגל הזרחן החדש שפיתחנו עשוי מחומר אנאורגני עם יכולת התנגדות מעולה לאור ולחום ומספק אמינות מצוינת. הוא פועל בצורה מושלמת עם משטחי LCD האנאורגניים שלנו כדי לספק תמונות בהירות ומלאות חיים למשך פרקי זמן ארוכים במיוחד. מקור אור שאינו מחייב תחזוקה במשך 20,000 שעות - הוא באמת משהו שעליו ניתן לסמוך.

המקרנים שלנו מאפשרים לך להמשיך ולעבוד אפילו בסביבות שבהן קיימים אבק ועשן, הודות מבנה האטום שנבנה במיוחד עבור הדגם EB–L25000U וממקסם את איכות התמונה והאמינות.

רזולוציית WUXGA אמיתית, יחס ניגודיות אמיתי של 2,000:1

משטחי 3LCD אנאורגניים וגלגל זרחן

הגדרה קלה באמצעות עדשות ממונעות וזיכרון

תמונות עקביות באמצעות מצלמה מובנית

גמישות בהקרנה עם התקנה ב- 360º

20,000 שעות מקור אור ללא תחזוקה וחיי מסנן של עד 30,000 שעות

הקרנה ממרחק קצר במיוחד (פחות מ- 0.35:1)

ניטור, התאמה ובקרה דרך דפדפן אינטרנט או מכשיר חכם

סינכרון תאורה, אודיו ורצפים מתוכנתים באמצעות DMX-ArtNet

אפשרויות קישוריות הכוללות HDBaseT, HDMI, DVI ו- 3G SDI

EB-L12000Q

יקום שלם של אפשרויות

צור תצוגות יפהפיות וסביבות סוחפות

הקרנה ללא מגבלות

סדרת EB-L1000

עידן חדש של מצגות על מסך רחב

הקרן בקלות תמונות מדהימות של ממש וצור רושם עז במבחר רחב מאוד של אתרים ואירועים, יחד עם גמישות מתאימה לתצוגה. מקרנים אלה, המתאפיינים באמינות גבוהה במיוחד וכמעט שאינם נדרשים לתחזוקה, יכולים לטפל בעומסי העבודה התובעניים ביותר.

  • תפוקת אור לבן וצבעוני של 6,000 לומן עד 12,000 לומן
מידע נוסף

מגוון המוצרים

EB-L25000U

עידן חדש של מצגות על מסך רחב

צור תצוגה ויזואלית מדהימה בקנה מידה גדול מאוד עם שילוב מהפכני של בהירות של 25,000 לומן, תמונות נפלאות, אמינות מעולה ואפשרויות גמישות לתצוגה. דגם זה קומפקטי וקל משקל אך עם זאת עמיד ויציב במיוחד. הוא כולל מערכת אופטית אטומה לקבלת ביצועים משופרים בסביבות עם אבק או עשן ומערכת מים/אוויר משולבת לצינון לקבלת אמינות משופרת.

מידע נוסף

מקרני Epson עם מנורה

טכנולוגיות 3LCD עם המנורה שלנו מובילות את התעשייה במשך שנים רבות, ומציעות לך את הכוח להגדיר מחדש את האופן שבו מומחים בתחום העסקים והחינוך יוצרים תקשורת עם הקהל.

החל מאולמות הרצאות או אודיטוריום ועד לגלריות לאומנות או אירועים ציבוריים, מקרני Epson נמצאים בלב המעבר לתקשורת דיגיטלית ורב תכליתית של ממש.

הקרנה מעולה עם בהירות של עד 11,000 לומן ורזולוציה של עד WUXGA

איכות מעולה עם תכונות הכוללות טכנולוגיית שיפור ל- 4K, סופר-רזולוציה של Epson, אינטרפולציה של פריימים ותיקון Point ו-Arc

תצוגה גמישה אם אפשרויות של מצב לאורך, מסך מפוצל, מיזוג שוליים של תמונות מרובות, תיקון משטח לא אחיד או פינת קיר והתקנת 360º

קישוריות קלה עם אפשרויות הכוללות חיבור Wi-Fi, ‏HDMI ו- HDBaseT

מגוון של עדשות ממונעות הניתנות להחלפה, שרבות מהן כוללת פונקציית זיכרון

עדשה אופציונלית להקרנה ממרחק קצר לחללים קטנים

תחזוקה אמינה במיוחד ופשוטה

קובעים את הסטנדרטים

סדרת EB-5500

מקרנים נטולי טרדות, גמישים ומתאימים לאתרי אירועים קטנים יותר, ומספקים תמונות בהירות וצלולות בסביבות ארגוניות ובתחום החינוך. אפשרות לבחור מבין מגוון רזולוציות עד ,WUXGA הגדרה קלה במיוחד ותכנות גמישות הכוללות מסך מפוצל וניהול מרחוק.

  • תפוקת אור לבן וצבעוני של 5,500 לומן
  • קישוריות HDBaseT ושיקוף מסך (לא זמין בדגם EB-5510)
  • רזולוציית XGA עד WUXGA
מידע נוסף

חידושים לאתרי אירועים גדולים

רתום את העוצמה של מקרן נייח בפשטות נטולת מאמץ. המקרנים שלנו מציעים הקרנה נהדרת עם הגדרה, תכונות והפעלה קלות להפליא. המקרנים החזקים והאמינים שלנו אידיאליים להתקנה קבועה, וגם קומפקטיים להפליא. כלומר שהם מתאימים היטב לצי מקרנים להשכרה הנדרש לעבודה מאומצת, הפועלים בזירות שונות ומתופעלים על-ידי משתמשים שונים.

תצוגה בשיתוף פעולה

משתתפים מרובים יכולים להתחבר בו-זמנית למקרן אחד באמצעות EasyMP Multi-PC Projection, ויכולת להציג עד ארבעה מסכי משתמש בכל זמן נתון. הצג בו-זמנית משני מקורות שונים באמצעות פונקציית המסך המפוצל להצגת מסכים זה לצד זה. בצע השוואת ועימות מידע ממחשב נייד נפרד או ממצלמת מסמכים USB של Epson כדי להקרין תמונה בתלת-ממד.

אמינות גבוהה

המנורה והמסנן קלים להחלפה ומשאירים את התחזוקה ברמה מינימלית, ומבטיחים שההקרנות יהיו בהירות וצלולות למשך זמן ארוך יותר.

Lenses
Lenses

לקחת פיקוד

קח שליטה בעזרת הכלים של Epson EasyMP להצגה חכמה, עבודה ברשת ופרוטוקולי ניהול הקרנה, החל מהצגה אלחוטית ללא מחשב ועד ניטור מרכזי של כל צי המקרנים שלך.

מגוון המוצרים

סדרת EB-Z10000U

מקרני מנורה מתקדמים ומשוכללים מציעים עוצמת תצוגה יוצאת מהכלל בתחום המקרנים הנייחים ובשוק ההשכרה. הם משלבים איכות, מבחר דגמים המתאים לצרכים שלך ומגוון של תכונות עם ערך מוסף החל במיזוג שוליים ועד Epson EasyMP.

  • תפוקת אור לבן וצבעוני של 8,200 לומן עד 11,000 לומן
  • רזולוציית XGA עד WUXGA
מידע נוסף

חידושים לאתרי אירועים גדולים

רתום את העוצמה של מקרן נייח בפשטות נטולת מאמץ. המקרנים שלנו מציעים הקרנה נהדרת עם הגדרה, תכונות והפעלה קלות להפליא. המקרנים החזקים והאמינים שלנו אידיאליים להתקנה קבועה, וגם קומפקטיים להפליא. כלומר שהם מתאימים היטב לצי מקרנים להשכרה הנדרש לעבודה מאומצת, הפועלים בזירות שונות ומתופעלים על-ידי משתמשים שונים.

תצוגה בשיתוף פעולה

משתתפים מרובים יכולים להתחבר בו-זמנית למקרן אחד באמצעות EasyMP Multi-PC Projection, ויכולת להציג עד ארבעה מסכי משתמש בכל זמן נתון. הצג בו-זמנית משני מקורות שונים באמצעות פונקציית המסך המפוצל להצגת מסכים זה לצד זה. בצע השוואת ועימות מידע ממחשב נייד נפרד או ממצלמת מסמכים USB של Epson כדי להקרין תמונה בתלת-ממד.

אמינות גבוהה

המנורה והמסנן קלים להחלפה ומשאירים את התחזוקה ברמה מינימלית, ומבטיחים שההקרנות יהיו בהירות וצלולות למשך זמן ארוך יותר.

Lenses
Lenses

לקחת פיקוד

קח שליטה בעזרת הכלים של Epson EasyMP להצגה חכמה, עבודה ברשת ופרוטוקולי ניהול הקרנה, החל מהצגה אלחוטית ללא מחשב ועד ניטור מרכזי של כל צי המקרנים שלך.

מגוון המוצרים

סדרת EB-G7000

מקרנים אלה כוללים את כל הנדרש לך כדי לשנות אתרי אירועים עם התקנות נייחות באמצעות מצגות עוצמתיות ומקצועיות. שילוב של תמונה איכותית ומגוון רזולוציות עד WUXGA עם התקנה גמישה ואפשרויות לעדשות יחד עם תחזוקה נטולת מטרדים.

  • תפוקת אור לבן וצבעוני של 5,500 לומן עד 8,000 לומן
  • רזולוציית XGA עד WUXGA
מידע נוסף

חידושים לאתרי אירועים גדולים

רתום את העוצמה של מקרן נייח בפשטות נטולת מאמץ. המקרנים שלנו מציעים הקרנה נהדרת עם הגדרה, תכונות והפעלה קלות להפליא. המקרנים החזקים והאמינים שלנו אידיאליים להתקנה קבועה, וגם קומפקטיים להפליא. כלומר שהם מתאימים היטב לצי מקרנים להשכרה הנדרש לעבודה מאומצת, הפועלים בזירות שונות ומתופעלים על-ידי משתמשים שונים.

תצוגה בשיתוף פעולה

משתתפים מרובים יכולים להתחבר בו-זמנית למקרן אחד באמצעות EasyMP Multi-PC Projection, ויכולת להציג עד ארבעה מסכי משתמש בכל זמן נתון. הצג בו-זמנית משני מקורות שונים באמצעות פונקציית המסך המפוצל להצגת מסכים זה לצד זה. בצע השוואת ועימות מידע ממחשב נייד נפרד או ממצלמת מסמכים USB של Epson כדי להקרין תמונה בתלת-ממד.

אמינות גבוהה

המנורה והמסנן קלים להחלפה ומשאירים את התחזוקה ברמה מינימלית, ומבטיחים שההקרנות יהיו בהירות וצלולות למשך זמן ארוך יותר.

Lenses
Lenses

לקחת פיקוד

קח שליטה בעזרת הכלים של Epson EasyMP להצגה חכמה, עבודה ברשת ופרוטוקולי ניהול הקרנה, החל מהצגה אלחוטית ללא מחשב ועד ניטור מרכזי של כל צי המקרנים שלך.

מגוון המוצרים

אביזרים לטווח רחב של אפליקציות

כל הסביבות וכל המצגות שונות זו מזו. לכן אנחנו מציעים מגוון רחב של אביזרים שיתאימו לצרכים שלך. החל במסננים, מנורות והתקני חיבור לתקרה וכלה במסכים ועדשות - אנחנו הופכים את התאמת חבילת המקרן שלך לקלה עבור כל סביבה או קהל.

עדשות למקרן של Epson

התאם אישית את המקרן הנייח שלך עם העדשות האופציונליות של Epson. הן זמינות במגוון של יחסי מרחק הקרנה כדי להתאים לאתרי אירועים שונים, גודלי מסכים ומרחקי המקרנים. עדשות שונות מעניקות את האפשרות למקסם את איכות התמונה ללא פגיעה בתקציב.

עדשות אופציונליות זמינות לסדרות EB-G7000, EB-L1000, EB-L25000U וסדרת EB-Z10000U.

משדר HDBaseT‏ - ELPHD01

הגדל את טווח ההגעה עוד יותר באמצעות הרחבת וידיאו/אודיו. התקנה וקלה וכוללת שלוש כניסות: HDMI,‏ LAN ו- RS-232 ליציאה לכבל CAT-5/6.

מידע נוסף

מתאם LAN אלחוטי - ELPAP10

בצע מצגות מהירות, אלחוטיות ומאובטחות דרך EasyMP Network Projection או האפליקציה iProjection של Epson בעזרת מתאם USB קל להתקנה.

מידע נוסף

מנורות מקוריות של Epson

הבטח את התמונות הטובות, הבהירות והעקביות ביותר ולמשך זמן ארוך יותר עם המנורות המקוריות של Epson. המנורות מיוצרות ומשווקת במסגרת מערכות בדיקת איכות קפדניות המבטיחה איכות תמונה מיטבית, מקסימום אמינות, תחזוקה מינימלית וכיסוי אחריות רצוף ומקיף.

מידע נוסף

הרכבה על תקרה

התאם את המקרן בצורה מושלמת לאתר וודא גמישות, בטיחות ואבטחה באמצעות מתקנים מותאמים אישית להרכבה על התקרה. מתקני הרכבה לתקרה זמינים עבור סדרת EB-L1000 ו- EB-G7000‏ ‏(ELPMB47, ELPMB48), סדרת ‏EB-Z10000U ‏(ELPMB25, ELPMB26) וסדרת EB-4000 ‏(ELPMB22, ELPMB30).

מנורה - ELPLP93

מנורת מקרן מקורית של Epson ליעילות אולטרה גבוהה.

מידע נוסף

קשרי לקוחות טובים יותר שנמשכים לאורך זמן

בניית קשרי לקוחות חזקים מסייעת לנו להעניק לך פתרונות מקרן ממוקדים יחד עם שירות ותמיכה מעולים ורצופים. הקשרים הטובים ביותר פועלים בצורה הדדית - לפיכך אנחנו מקשיבים ללקוחות שלנו ולקהלים שלך ומשתמשים בידע הנצבר כדי לפתח מוצרים עתידיים. אמינות מעולה נכללת כסטנדרט, אולם הקשרים מסייעים לנו להסתמך על ההצלחה שלנו כדי להישאר בחוד החדשנות של התעשייה שלנו.

סיוע נרחב ומקיף

האחריות האופציונלית שלנו מסוג CoverPlus 365 מספקת גיבוי אמיתי סביב לשעון כדי לכסות כל אפשרות. תוכנית יוצאת מהכלל זו מיועדת לתת לך להמשיך ולהציג, וכוללת מגוון תכונות לרבות גישה ישירה למומחים מנוסים, וייעוץ לפני, במהלך ולאחר הקנייה. בנוסף, התוכנית מציעה מקרנים, מנורות ומסננים חליפיים המיועדים להחלפה באתר, וכן הדרכת תחזוקה הניתנת באתר שלך.

חיבור חזק ללקוחות

יכולות השירות שלנו בקנה מידה גדול מאפשרות לנו להיענות ולפעול מהר מאוד, אם תזדקק לנו. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם שותפי הערוץ שלנו, ואילו צוות המכירות הרחב שלנו וצוותים ייעודים למשתמש הקצה ולארגונים מספקים רשת רחבה של נקודות תקשורת לכל היבטי המכירות, השירות והייעוץ.

מנורות מקוריות של Epson

המנורות המקוריות של Epson מספקות בהירות גבוהה וצבע מצוין לקבלת איכות וביצועים מקסימליים. מנורות אלה מיוצרות ומשווקות במסגרת מערכות בדיקת איכות קפדניות כדי להבטיח תוחלת חיים ארוכה ונטולת בעיות.

שלוות נפש מוחלטת

גם סוגי האחריות הסטנדרטיים שלנו מדגישים את ההבדל בין Epson לבין יצרני מקרנים אחרים. הם מכסים אותך לפרק זמן ממושך של 3 או 5 שנים (תלוי במוצר), או 20,000 שעות שימוש, הראשון מביניהם8.

איכות עם אמינות

כל המקרנים שלנו בנויים כדי להחזיק מעמד ומציעים ביצועים ממושכים נטולי רבב עם תחזוקה מינימלית. כל חלקי המקרן מתוכננים ונבנים תחת תנאי בקרה קפדניים כדי להבטיח תוחלת חיים ארוכה ותחזוקה והחלפה קלות, החל בלייזר שלנו (עד 56,000 שעות) ועד למסננים המתקדמים שלנו (עד 30,000 שעות).

1. השותפים העסקיים של Epson מנתחים את צורכי העסק שלך

השותף העסקי שלנו יסייע לך לעבד את הדרישות, דגם המקרן ומספר היחידות* המתאימים לעסק שלך.

2. השותף העסקי של Epson מכין את ההסכם

השותף העסקי שלנו יבצע את ההזמנה עם החתימה על ההסכם.

3. המקרנים מסופקים ומותקנים

המקרנים מסופקים, מוגדרים ומותקנים בהתאם לדרישות העסקיות שלך.

4. רישום המוצר ובקשה לקבל חבילת החלפה

פשוט תתקשר למרכז התמיכה כדי לרשום את המוצרים ולבקש מוצר חליפי.

5. Epson תיצור קשר כדי לארגן הדרכה באתר

Epson תיצור קשר לארגון הדרכה באתר בנושא תחזוקה מונעת.

6. המוצרים החליפיים נשלחים אליך

המקרן החליפי, וכאשר רלוונטי מנורה ומסנן, יישלחו ישירות אליך בסיום ההדרכה.

7. ליהנות מתמיכה רציפה בתוכנית CoverPlus365

תקבל סיוע ותמיכה רצופים 365 ימים בשנה המבטיחים מינימום זמני השבתה הנגרמים עקב שירות ותיקונים.

1. השותפים העסקיים של Epson מנתחים את צורכי העסק שלך

2. השותף העסקי של Epson מכין את ההסכם

3. המקרנים מסופקים ומותקנים

השותף העסקי שלנו יסייע לך לעבד את הדרישות, דגם המקרן ומספר היחידות* המתאימים לעסק שלך.

השותף העסקי שלנו יבצע את ההזמנה עם החתימה על ההסכם.

המקרנים מסופקים, מוגדרים ומותקנים בהתאם לדרישות העסקיות שלך.

4. רישום המוצר ובקשה לקבל חבילת החלפה

5. Epson תיצור קשר כדי לארגן הדרכה באתר

פשוט תתקשר למרכז התמיכה כדי לרשום את המוצרים ולבקש מוצר חליפי.

Epson תיצור קשר לארגון הדרכה באתר בנושא תחזוקה מונעת.

6. המוצרים החליפיים נשלחים אליך

7. ליהנות מתמיכה רציפה בתוכנית CoverPlus365

המקרן החליפי, וכאשר רלוונטי מנורה ומסנן, יישלחו ישירות אליך בסיום ההדרכה.

תקבל סיוע ותמיכה רצופים 365 ימים בשנה המבטיחים מינימום זמני השבתה הנגרמים עקב שירות ותיקונים.

מחשבון מרחק לעדשות

קבלת התמונה המושלמת

עדשת מקרן נכונה מהווה את המפתח לקבלת חוויה אולטימטיבית של קולנוע ביתי או להקרנה בקנה מידה גדול. המקרנים של Epson מובילים את השוק הודות לטכנולוגיה חדשנית, תמונות איכותיות וביצועים גבוהים.

הבה נתחיל
מחשבון מרחק הקרנה

קבלת התמונה הטובה ביותר

תוכנית התקנת המקרנים שלנו יכולה לסייע לך למצוא את המרחק המושלם להצבת המקרן ואת גודל המסך המתאים לחדר שלך.

מידע נוסף
מחשבון עלות תפעול כוללת למקרן

צמצום עלות תפעול כוללת של המקרן העסקי

אל תגיע למצב שבו תשלם יותר מדי עבור המקרן העסקי. השתמש במחשבון עלות הפעול הכוללת שלנו כדי לנתח את העלויות של מקרן Epson.

חיסכון באמצעות Epson Eco

צור קשר עוד היום

למידע נוסף על מגוון מקרני Pro AV שלנו, פשוט מלא את הפרטים שלך ונציג של Epson ייצור אתך קשר.

שדות המסומנים עם * הם שדות חובה.

1 הסקר נערך על-ידי Futuresource Consulting Limited בתקופה שבין 2001 עד 2015.

2 בהירות הצבעים (תפוקת אור צבעוני) נמדדה על-פי IDMS 15.4. בהירות הצבע עשויה להשתנות בהתאם לתנאי השימוש. מקרני 3LCD מובילים עסקיים ולתחום החינוך של Epson בהשוואה למקרנים מובילים בעלי שבב DLP אחד בהתבסס על נתוני NPD עבור יוני 2013 עד מאי 2014, ונתוני PMA Research לרבעון ראשון עד שלישי לשנת 2013. למידע נוסף בקר באתר www.epson.co.il/clo.

3 מקרן 3LCD הבהיר ביותר החל מספטמבר 2016. עדשות מסוימות להקרנה ממרחק אולטרה קצר לא יפיקו 25,000 לומן.

4 הדגם EB-L1505U / EB-L1500U הוא מקרן הלייזר הראשון והיחיד מסוג WUXGA LCD עם 12,000 לומן שקיים בשוק החל מדצמבר 2015.

5 לא זמין בכל המוצרים.

6 ההצעות לאחריות אין זמינות בכל הארצות. צור קשר עם נציג Epson‏ המקומי.

7 מספטמבר 2016.

8 זמינות בדגמים EB-L1100U, EB-L1200U, EB-L1300U ו- EB-L1405U.