למידה אינטראקטיבית של Epson

מדוע ללמוד עם Epson?

הוסף גמישות ואינטראקטיביות לשיעורים באמצעות תצוגה הניתנת להרחבה עד 100 אינץ' (254 ס"מ)) ומגוון תכונות מתוחכמות. אמץ עולם חדש ומרתק של החינוך על-ידי יצירת סביבת למידה שבה התלמידים מקבלים נקודת מבט מושלמת מכל מקום בכיתה,יכולים לתרום ישירות על המסך ואפילו להשתתף באמצעות המכשירים החכמים שלהם.

פתרונות הלמידה האינטראקטיבית של Epson מעניקים למורים את החופש ליצור חוויות למידה דיגיטליות כדי לתת מענה למודעות הטכנולוגית הנוכחית של מורים ותלמידים, כדי לעודד השתתפות ולמידה אפקטיבית.

מידע נוסף

ל- Epson יש 72.1% מפלח השוק האינטראקטיבי של תחום החינוך בארצות אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ורוסיה1.

העשרת למידה באמצעות אינטראקטיביות

בין אם בכיתת לימוד או באולם הרצאות, באמצעות מגע אצבעות או אינטראקטיביות של שני עטים, פתרונות ההוראה האינטראקטיביים Epson מקלים על הצגת ועריכת מגוון רחב של תכנים. ניתן להוסיף למצגות הסברים בזמן אמת, לכתוב, לערוך, להוסיף הערות ולענות ישירות על המסך, והן גם לשמור ולשתף עבודה שנעשתה בשיתוף פעולה.

העטים האינטראקטיביים החדשים שלנו נוחים יותר לשימוש, וכוללים חוד קשה או רך וחיי סוללה ארוכים פי שלושה בהשוואה לדגמים הקודמים. לקבלת מעורבות עוד יותר נוחה, חלק מהמקרנים כוללים גם בקרה באמצעות מגע אצבעות.

פתרון מתקדם להוראה אינטראקטיבית

מקרני Epson לתחום החינוך מציעים אינטראקטיביות של שני עטים (EB-710Ui, EB-696Ui, EB-695Wi, EB-685Wi, EB-680Wi, EB-675Wi בלבד). העיצוב בחדש של העט נוח ליותר לכתיבה, ואת האפשרות לבחור בין חוד קשה ורך, וגם אינטראקטיביות של מגע אצבעות (EB-710Ui, EB-696Ui, EB-695Wi, EB-680Wi בלבד).

כל הדגמים כוללים פונקציות להוספת הסברים ללא צורך במחשב ופונקציה מנחה מורחבת, וגם יכולות של מסך מפוצל ואינטראקטיביות של מסכים מרובים אולטרה רחבים. המשתמשים יכולים לשלוט גם בציוד נוסף דוגמת מצלמת מסמכים ישירות מהמקרן, וכל הדגמים מגיעים עם כניסות HDMI, רמקול משולב של 16W וכניסת מיקרופון.

נותנים דרור לדמיון

סטודנטים במוסדות אקדמיים הוכיחו שנוכחות של מכשירים אינטראקטיביים דוגמת מגוון המקרנים של Epson לתחום החינוך בכיתת הלימוד יכולה לסייע לתלמידים לפתח יצירתיות, גמישות ומקוריות גדולות יותר בצורה משמעותית, והן גם לשפר את המוטיבציה ללמוד, ומאפשרת למורים ליצור חומרי לימוד רלוונטיים המושכים תשומת לב2.

שימוש אינטואיטיבי ופשוט

כל פתרונות הלמידה האינטראקטיביים שלנו כוללים אפשרויות קישוריות רחבות פשוטות וקלות להגדרה ולשימוש וכוללים מבחר תכונות ואפליקציות שנועדו להפוך שיתוף מידע לפשוט ולמרתק. החל בחיבור למחשבי PC של התלמידים ועד לגישה אלחוטית לסמארטפונים ולמחשבי טבלט, הקישוריות מוסיפה עניין ומעורבות לכל סביבת למידה.

פיתוח חשיבה ביקורתית

פתרונות הוראה אינטראקטיביים מציעים כלים נוספים למעורבות כל הכיתה ומאפשרים לכל התלמידים להתנסות במיומנויות ביקורתיות במידה רבה יותר מאשר שיטות למידה מסורתיות. התלמידים יכולים להשתמש במחשבי טבלט במחשבים ניידים ובסמארטפונים שלהם כדי להגיב לשאלות בחירה מרובות, להצביע במשאלים ולתת משוב, כאשר התוצאות מוצגות באופן מיידי על המסך. אפשרויות אלה מסייעות לערב ולשתף את כל הכיתה בדיונים - אפשרות שימושית במיוחד בכיתות גבולות - כאשר מעורבות אישית ואנונימיות יחסית מעודדות אינטראקציה רבה יותר של יותר תלמידים.

העשרת מיומנויות טכנולוגיות

מיומנויות טכנולוגיות חיוניות למקום העבודה המודרני, ללא קשר למגזר התעשייה, ומוצרים אינטראקטיביים מסייעים בהענקת המיומנויות הנדרשות למורים ולתלמידים, כמעט כתוצר לוואי מהמעורבות במטלות ובחומרים הקשורים לשיעורים. פתרונות התצוגה האינטראקטיביים של Epson מעודדים את התלמידים ליצירת אינטראקציה עם מטלות יצירתיות ולהצגת עבודתם על המסך הגדול, בונים מיומנויות בתחום המחשבים ומטמיעים בקיאות בטכנולוגיות אלחוטיות ובטכנולוגיות מקרנים.

תוכן ושיתוף פעולה

הצגה אינטראקטיבית ללא מטרדים

הישאר ממוקד בעזרת מצב להוספת הערות ללא צורך במחשב כדי לקבל גישה מיידית לפונקציות של הלוח הווירטואלי, וקח שילטה ישירה במצלמת המסמכים מתוך המקרן.

קישוריות משופרת

בצע חיבורים למחשבי PC, לנגני DVD, למצלמות מסמכים ועוד באמצעות כניסות HDMI מרובות. החלף את המקורות במהירות ואפשר לשיעור לזרום באמצעות מסך הבית החדש המאפשר גישה לפונקציות ולבקרות העיקריות של המקרן. בנוסף, חיבור Wi-Fi אופציונלי מאפשר חופש תנועה גדול עוד יותר, כיוון שהמציג אינו מוגבל על-ידי אורך הכבל.

השראה באמצעות מעורבות

הוסף ממד חדש להוראה באמצעות כתיבה, ציור והוספת הערות ותשובות ישירות על המסך. העטים האינטראקטיביים החדשים נוחים יותר לשימוש, וכוללים חוד קשה או רך וחיי סוללה ארוכים פי שלושה. לקבלת מעורבות עוד יותר נוחה, חלק מהמקרנים כוללים גם בקרה באמצעות מגע אצבעות.

משתתפים מרובים

שתף תוכן בין הנוכחים בכיתה באמצעות פונקציית Multi-PC המאפשרת לעד 50 משתתפים לשתף תוכן ממחשבי PC שלהם. המורה יכול להשתמש בפונקציית המנחה המשופרת כדי לבחור בו-זמנית עד ארבעה מחשבים ולהציג את התוכן מהם על המסך.

הצגה אינטראקטיבית בקנה מידה גדול

צור משטח מסך אינטראקטיבי ענק ואולטרה רחב בעזרת שני מקרנים העובדים יחד בצורה חלקה. יכולת אינטראקטיבית של מסכים מרובים מאפשרת להשתמש בתכונות אינטראקטיבית על-פני כל השטח המוצג.

שני מסכים באחד

הוסף עומק ללמידה באמצעות תכונת המסך המפוצל שלנו המציגה תוכן משני מקורות שונים, דוגמת תוכנית השיעור ממחשב PC ותמונת סטילס או וידיאו קליפ ממצלמת מסמכים.

גודל התצוגה דווקא כן חשוב

58% מהתלמידים אינם יכולים לקרוא את כל התוכן על לוח תצוגה בגודל 70 אינץ'3

 

מסך גדול יותר מאפשר לראות טוב יותר וקריאות טובה יותר גם בחלקו האחורי של החדר. המקרנים של Epson מציעים גם קישוריות, וקלים יותר לתפעול ולהרכבה - לוח תצוגה טיפוסי בגודל 70 אינץ' יכול לשקול 73 ק"ג, בעוד שמקרן Full HD WUXGA מדגם EB-696Ui שוקל 8.3 ק"ג בלבד.

 
Epson projecion
Flat panel
לוח תצוגה בגודל 60 אינץ'
תצוגת Epson בגדול של עד 100 אינץ'
No reflection

ללא השתקפות

דגמים רבים של צגים שטוחים כוללים מסך מבריק מאוד - כלומר שהאור הבוקע מתאורת תקרה או חלונות יכול לטשטש את התוכן בגלל השתקפות. במקרנים של Epson אין בעיה כזו. כיוון שהם מקרינים ישירות על קיר, מסך או לוח וירטואלי אין שום בעיה של השתקפויות. בנוסף, המקרנים של Epson בהירים במידה כשמאפשרת להשתמש בהם באור יום ללא אובדן קריאות.

לוח תצוגה
מקרן
Unrestricted viewing

צפייה ללא מגבלות

לחלק מלוחות התצוגה יש זוויות צפייה מוגבלות - המקשות לראות את התוכן שעל המסך בעת צפייה כשלא נמצאים בדיוק מול המסך. אלא שאין זה כך כאשר מדובר במקרני Epson, שאין להם נקודות מתות, ומאפשרים לכל הנוכחים לראות את התוכן בבהירות.

לוח תצוגה
מקרן
Gentle on the eye

נעים לעין

פיקסלים יכולים להיראות ולבלוט על לוחות RGB כאשר מביטים בהם מקרוב פרקי זמן ממושכים - כמו במהלך מצגות אינטראקטיביות או שיתופי פעולה ארוכים - דבר העלול לגרום למאמץ של העיניים. למקרנים יש פחות פיקסליזציה מאשר ללוחות תצוגה, ויחד עם התאמת אור אוטומטית, ניתן לצפות בהקרנות בנוחות למשך פרקי זמן ארוכים יותר.

מציאת גודל המסך האופטימלי עבור הכיתה שלך

הכלי האינטראקטיבי שלנו למרחק תצוגה מאפשר לחשב גודל המסך האידיאלי עבור המקרן שלך, בהתבסס על מידות החדר, הפריסה ומספר המושבים.

עבור אל הכלי

מגוון המוצרים

צור קשר

למידע נוסף על הפתרונות של Epson ללמידה אינטראקטיבית, פשוט מלא את הפרטים שלך ונציג של Epson ייצור אתך קשר.

נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
ברצוני לקבל מידע בדוא"ל לגבי מוצרים, מבצעים, הצעות ואירועים אחרים של Epson.
בדיקת אבטחה

הדבר מסייע לאשר שאתה בן אדם ולא מחשב.

שדות המסומנים עם * הם שדות חובה.

  1. מבוסס על תוצאות הרבעון השני של שנת 2016 עבור אזור אירופה, המזרח התיכון אפריקה ורוסיה.
  2. Wei, W.J. and Lee L.C., 2013.
  3. בהשוואה לסוג דגם מוביל של לוח תצוגה בגודל 70 אינץ' ברזולוציית 4K (מכירות עיקריות - ביחידות - חוץ ממכירות לבתי מלון לפי נתוני PMA Distributor לצפון אמריקה, עבור מכירות בחודשים ינואר-ספטמבר 2015) ברוחב 6.7 מטרים x עומק 8.2 מטרים בסידור המתאים לכיתה. בעת שהתבקשו להעתיק שישה פריטי מידע קצרים מהשקופית המוקרנת, 58% מהתלמידים בגיל 12-22 העתיקו לפחות פריט אחד בצורה שגויה. מבוסס על מחקר שנערך בארה"ה על-ידי Radius Research, אפריל 2016.
צור קשר

דלג