הפתרונות של Epson לפגישות

Play

מסייעים להפוך פגישות לפעולות

כדי שתקשורת עסקית תהיה יעילה היום ובעתיד, לכל האנשים המעורבים בה צריכה להיות יכולת פעילה לתרום ולשתף פעולה - בלי קשר למיקום, לאופן שבו הם בוחרים ליצור אינטראקציה ולמכשיר או ליישום שבו הם בוחרים להשתמש.

כעת ניתן לקיים פגישות בין מיקומים שונים, להוסיף הערות באמצעות מגע, לשתף הערות וירטואליות באמצעות מכשיר נייד או דוא"ל, או לשלוח ישירות למדפסת הודות לפתרונות של Epson לחדרי ישיבות הזמינים במחיר נוח.

יצירה, שיתוף פעולה ושיתוף מסמכים

הפוך מצגות לשיחות, רעיונות ליצירות וסייע לעודד יעילות ופרודוקטיביות

יצירה

צור ולכוד הערות על המסך באמצעות עט אינטראקטיבי או האצבע שלך.

שיתוף פעולה

חבר והצג בצורה אלחוטית ממכשירים מרובים באמצעות פונקציונליות של מסך מפוצל.

שיתוף

הדפסה, דוא"ל ושמירת הערות מפגישה וגישה קלה לקבצים מקומיים או לקבצים ברשת.

המסלול המהיר ליעילות

הפתרונות של Epson לחדרי ישיבות מתאפיינים באינטראקטיביות טבעית ובקלות השימוש, תואמים למגוון סוגי ציוד ויישומים קיימים של Unified Communications‏ (UC), ומצמצמים את ההכשרה הנדרשת להטמעת פתרון מקיף.

שיתוף פעולה חסכוני

צור כהרף עין מרחב לשיתוף פעולה בכל אזור, באמצעות מסך הניתן להגדלה עד 100 אינץ'. התקנת מקרן אינטראקטיבי של Epson פשוטה, והחבילה המלאה מהווה רק חלקיק ממחירם של פתרונות אחרים, לרבות תצוגות אינטראקטיביות שטוחות.

תמיכה בכוח עבודה נייד

תן לפתרונות של Epson לחדרי ישיבות להכין את מקום העבודה לפגישות העתיד, ואפשר לעובדים ניידים מעורבות פעילה. ארבע קבוצות שונות יכולות לשתף פעולה, לשתף, להוסיף הערות ולדון באותו התוכן בזמן אמת - מכל מקום כמעט.

טווח מוצרים

סדרת EB-1400

סדרת EB-1400 של Epson מאפשרת שיתוף פעולה בין אנשים בכל מקום שבו הם נמצאים. היא מהווה את החלופה המושלמת ללוחות וירטואליים, לוחות תצוגה ולמסכים שטוחים יקרים ומסורתיים.

דלג