WFP

התוצאות מדברות
בעד עצמן

95%

חיסכון בצריכת אנרגיה באמצעות
1WorkForce Pro

94%

הפחתה בבזבוז באמצעות
1WorkForce Pro

3.5x

הדפסה מהירה יותר באמצעות
1WorkForce Pro

עבור למדפסת הזרקת דיו עסקית

חושב שמדפסת הזרקת דיו מיועדת רק להדפסה ביתית? תחשוב שוב. אנחנו ב- Epson ביצענו אופטימיזציה בטכנולוגיית ראש ההדפסה הייחודי שלנו המיועד לאפליקציות עסקיות. בעבר, ההתייחסות להזרקת דיו הייתה כאל שיטה המיועדת לשימוש ביתי בלבד, אולם הפשטות והחיסכון של הדפסת הזרקת דיו, למעשה מספקים לעסקים מספר יתרונות בהשוואה ללייזר. יתרונות רבים מושגים בזכות ראש ההדפסה PrecisionCore - טכנולוגיה בעלת יכולת הרחבה המשמשת במערכות תעשייתיות דוגמת מדפסות תעשייתיות לתוויות בקנה מידה גדול. את היתרונות, לרבות אמינות, צמצום הפסולת וצמצום ההשפעה על הסביבה, ניתן למצוא בדגמי WorkForce Pro. ראה כיצד יתרונות אלה יכולים לחסוך לעסק שלך כסף, להאיץ פרודוקטיביות ולקצץ את השימוש באנרגיה.

חיסכון באנרגיה

באמצעות צריכת אנרגיה הנמוכה בשיעור עד 96% לעומת לייזר, לא רק שמדפסות WorkForce Pro מצמצמות את עלויות צריכת החשמל, אלא שהן יכולות גם לסייע לארגון שלך לעמוד ביעדים סביבתיים1. כיוון שמדפסות הזרקת דיו אינן משתמשות בחום בתהליך ההדפסה, הן צורכות הרבה פחות אנרגיה מאשר מדפסות לייזר, וכתוצאה מכך גם מפחיתות את הוצאות התפעול.

מידע נוסף
עד 10,000 דפים למיכל דיו2

פחות פסולת והדפסה טובה יותר

בבדיקות בלתי תלויות, נמצא שדגמי WorkForce Pro של Epson מפיקים עד 94% פחות פסולת מאשר לייזר ומכונות צילום1. אין פליטה של גז אוזון, וישנם פחות חומרים מתכלים וחלקים להחלפה בהשוואה למדפסת לייזר. Epson מציעה מגוון גדלים של מיכלי דיו המאפשרים שמירה על עלויות נמוכות, מבטיחים הדפסות נהדרות, ונטולי מטרדים בהחלפה. סוגי הדיו DURABrite Ultra ו- DURABrite Pro של Epson נושאים את אישור 4ISO 11798, המבטיח הדפסות המחזיקות מעמד לזמן ארוך יותר בכל סביבה עסקית.

מידע נוסף

מחשבון CO2 ואנרגיה

בבדיקות בלתי תלויות, נמצא שדגמי WorkForce Pro של Epson צורכים עד 96% פחות אנרגיה מאשר מדפסות לייזר ומכונות צילום לייזר1. ראה כמה אנרגיה ופליטת 2‏CO תוכל לחסוך באמצעות המחשבון שלמטה.

מחשבון

שילוב קל בסביבות עבודה משרדיות

נהל ושלוט בקלות ומרחוק בכל צי המדפסות והסורקים, לרבות היכולת להתקין, להגדיר, לנטר, לתחזק ולפתור בעיות במכשירים, כאשר כל התכונות הללו נועדו לאפשר לך להשיג פרודוקטיביות מוגברת ולחסוך בעלויות.

מעצבים את העתיד עם טכנולוגיה נטולת חום

הגדלת הפרודוקטיביות והקטנת ההשפעה על הסביבה - ללא פשרות.

מידע נוסף

היתרון של הזרקת דיו

השג יתרון תחרותי באמצעות שימוש במדפסות הזרקת דיו של Epson

מידע נוסף

התערבות מינימלית

בבדיקות בלתי תלויות, נמצא שעם מדפסות WorkForce Pro של Epson ניתן להפחית עד שני שליש מהזמן הנדרש למעורבות המשתמש בהשוואה ללייזר1. אמינות גדולה יותר של המדפסת מובטחת באמצעות ראש ההדפסה PrecisionCore הקבוע של Epson. בנוסף, בהדפסת הזרקת דיו ישנם פחות חומרים מתכלים להחלפה בהשוואה למדפסת לייזר צבעונית. מיכלי דיו בקיבולת גבוהה מוסיפים נפח הדפסה גדול עוד יותר, ובאמצעות פתרונות תוכנה ניתן לנהל ולארגן את המדפסות בצורה יזומה ומרחוק בדרך היעילה ביותר לעסק, המאפשרת לנצל את החיסכון בעלויות ובזמן ולהגדיל את זמן הפעולה התקינה של המכשיר.

מידע נוסף

מחשבון חיסכון

השתמש במחשבון החיסכון שלנו כדי לבדוק כמה תוכל לחסוך באמצעות הדגמים העדכניים של WorkForce Pro.

חשב את החיסכון שלך

אפליקציות לעסקים

מדפסות WorkForce Pro תואמות למגוון פתרונות של תוכנות עסקיות לניהול מסמכים, משתמשים ואפילו צי מדפסות - העוזרים לחסוך זמן וכסף.

מידע נוסף

שותף זהב של SAP

Epson היא שותף זהב של SAP, ועובדת בשיתוף פעולה הדוק עם SAP - אחת הספקיות הגדולות בעולם של תוכנות פנים ארגוניות - כדי להבטיח שמוצרי Epson יכולים להשתלב בצורה חלקה בסביבות ארגוניות.

עמידות

Epson ממשיכה לשפר את התחום העסקי של מדפסות הזרקת הדיו כדי להיענות לדרישות המתפתחות של העסקים. כיוון שהפיגמנט מעורב בשרף ואינו מסיס, ניתן ליהנות מהדפסות עמידות למים, הכתמה ועטי סימון.

מידע נוסף

גמישות בסוגי מדיה

כיוון שמדפסות הזרקת דיו עסקיות מתאפיינות בגמישות הדפסה על טווח רחב של סוגי מדיה, הן יכולות לתמוך במגוון צרכים עסקיים. הואיל והדיו מוזרק ישירות על הנייר, ניתן להדפיס אפילו על מדיה מיוחדת, לרבות פילם הרגיש לחום, כרטיסים עבים ואף הדפסות של כרזות ארוכות. יתר על כן, כיוון שמדפסות הזרקת דיו עסקיות של Epson משתמשות עבור כל הצבעים בדיו מבוסס פיגמנט שאינו מסיס ושעמיד לעטי מרקר, ניתן להשתמש בו להדפסת מדבקות עמידות במים וגם חומרי קידום מכירות על נייר מבריק.

מידע נוסף

הדפסה מהירה

באמצעות הדפסת הזרקת דיו, לא נדרש זמן התחממות ולפיכך מדפסות WorkForce Pro מספקות הדפסה עסקית מהירה ויעילה. תכונה זו קריטית בעת שילוב בסביבה של הדפסה במשיכה (pull) שבה משתמשים יכולים להעביר את כרטיס הזיהוי הייחודי שלהם או להזין קוד PIN לקבלת תוצאות מיידיות. הדפסה, סריקה, העתקה ופקס דו-צדדיים אוטומטיים בדגמי מדפסות רבים שלנו הופכים את העבודה לקלה וליעילה, ואידיאלית לסביבה עסקית.

מידע נוסף
רזולוציה של עד 1200dpi

רזולוציה איכותית

שפר את החומרים המודפסים באמצעות הדפסה איכותית. על-ידי הכפלת צפיפות החרירים, ראש ההדפסה החדש מסוג PrecisionCore מפיק הדפסה איכותית של 1200dpi על נייר רגיל, ושל 4800dpi על מדיה מצופה. אפילו תווים מורכבים וקווים עדינים משוחזרים בצורה יפיפייה.

מקרי לקוחות לדוגמה

אפליקציות לעסקים

Epson יוצרת אינטגרציה עם PaperCutMF

האינטגרציה של Epson עם PaperCut MF, משלבת עלויות תפעול נמוכות, אמינות גבוהה והשפעה מופחתת על הסביבה של מכשירי Epson, יחד עם היכולת לשלוט בנפחי הדפסה ולנהל אותם כדי להפחית בהוצאות התפעול.

PaperCut MF מקלה על ניהול המדפסת ללא מורכבות - תוך הפחתת עלויות הדפסה ובזבוז. היתרונות כוללים:

 • הקצאת הדפסה למחלקות, למרכזי עלות ולמשתמשים עם חשבונות משותפים.
 • הצגה של מספר הדפים המודפסים לפי משתמש, באיזה מכשיר ומתי
 • דוח שימוש לפי משתמש, מחלקה, מכשיר או השפעה סביבתית
 • הקצאת מכסות לתקציב או למשתמשים, למחלקות או לקבוצות
 • שחרור הדפסה מאובטחת באמצעות תכונת משיכת העבודה 'Find Me'
 • נוחות הדפסה ניידת ובאמצעות BYOD ‫(Bring Your own Device)

Epson Device Admin

נהל ושלוט בקלות ומרחוק בכל צי המדפסות והסורקים, לרבות היכולת להתקין, להגדיר, לנטר, לתחזק ולפתור בעיות במכשירים כדי לקבל פרודוקטיביות מוגברת ולחסוך בעלויות.

יתרונות

 • חיסכון בזמן ושליטה בעלויות
 • פשטות בשימוש
 • ניהול גמיש המותאם לצרכים שלך
 • תהליכים אוטומטיים
 • לקיחת פיקוד וניתוח שימוש במכשיר
 • התאמה לכל סביבה עסקית
מידע נוסף

Epson Document Capture Suite

התוכנה וטכנולוגיית ההדמיה של Epson חוסכות זמן על-ידי צמצום השלבים ואפשור סריקה לתוך תהליך זרימת העבודה.

באמצעות תכונות סריקה בדחיפה, בשלב אחד, ניתן ללכוד ולשלב מסמכים אלקטרוניים איכותיים לתוך תהליך זרימת העבודה. תכונות אלה הופכות עבודות מורכבות, דוגמת ארגון מסמכים או שיפור טקסט, למשימות נטולות מאמץ.

מידע נוסף

לכידה

אופטימיזציה של תזרים עבודה אוטומטי באמצעות עבודות מוגדרות מראש.

שילוב תזרים עבודה

ניתן להתאים אישית את לוח הסורק עם פרופיליי עבודה מוגדרים מראש, ולאפשר לכל עובד לשלב בקלות מסמכים לתוך תהליכי החברה.

מומלץ

בבדיקות בלתי תלויות, דגמי WorkForce Pro של Epson מדורגים כמעולים באמינות

Buyers Laboratory ‏(BLI) היא הסמכות המובילה בתעשיית ההדמיה וספקית של מידע תחרותי, בדיקות וסקירות של מדפסות רב-תכליתיות (MFP), מכונות צילום, מדפסות, סורקים ופתרונות תוכנה ומוצרים. במשך למעלה מ- 50 שנים, BLI מהווה את המקור המוביל למידע נטול משוא פנים ואמין לתעשיית ההדמיה הדיגיטלית ברחבי העולם.

בנויות למהירות וחיסכון בעלויות

בבדיקות בלתי תלויות, נמצא שעם מדפסות WorkForce Pro של Epson ניתן להפחית עד שני שליש מהזמן הנדרש למעורבות המשתמש בהשוואה ללייזר1, וניתן לקבל עד פי שניים הדפסות באמצעות דגמי WorkForce Pro של Epson בהשוואה למדפסות ללייזר צבעוניות מתחרות1‬. הודות למהירות הדפסת הדף הראשון הטובה מסוגה וזמני ההעתקה, הדגם WorkForce Pro WF-8590 הרשים את בוחני BLI עד כדי כך, שהם העניקו לו את הפרס "Pick ‏2015" (הדגם הנבחר לשנת 2015).

ראה בעצמך את התוצאות

מדוע לבחור בהזרקת דיו?

בהסתמך על הניסיון המבוסס שלנו בהדפסה תעשייתית ומסחרית, מדפסות WorkForce Pro של Epson הן מדפסות עמידות ואמינות, המספקות לעסקים מספר יתרונות בהשוואה למכשירי לייזר. הודות לטכנולוגיית ראש ההדפסה PrecisionCore הייחודית שלנו המיועדת לאפליקציות עסקיות, איכות טובה יותר ופתרון הדפסה אמין יותר כבר מוכנים לרשותך - הצעד את העסק קדימה באמצעות מגוון המדפסות העסקיות מסדרת WorkForce Pro.

חיסכון בזמן

 • עד פי 3.5 מהירה יותר מבלי להתפשר על איכות1
 • יציאת דף ראשון מהירה - לא נדרש זמן התחממות
מידע נוסף

זריקת מרץ ליעילות

 • עד 98% הפחתה בזמן המוקדש להתערבות המשתמש1
 • פחות שיחות לשירות, הזנות שגויות והחלפת חומרים מתכלים
מידע נוסף

יעילות וחיסכון

 • עלות נמוכה יותר לדף
 • עלות תפעול כוללת נמוכה
 • חשבונות חשמל נמוכים יותר
מחשבון חיסכון

עמידות ואמינות

 • עמידות גבוהה יותר1
 • איכות הדפסה הנראית כלייזר ברזולוציה של 1200dpi
 • יכולות מדיה מגוונת
מידע נוסף

טכנולוגיה נקייה יותר

 • ניתן חיסכון של עד 96% בצריכת אנרגיה1
 • הפקת עד 94% פחות פסולת1
 • הפעלה שקטה יותר בשיעור של 23% לעומת מדפסות לייזר1
 • ללא גז אוזון
מידע נוסף

אישור לאמינות

 • BLI - Reliability Certified 2015
 • BLI - 2015 Pick
מידע נוסף

אם אתה מתעניין בקניית מדפסת WorkForce Pro תוכל בקלות ליצור קשר עם נציגי המכירות שלנו.

מידע נוסף

צריך להדפיס דפים רבים יותר? דגמי WorkForce Pro RIPS יכולים לחסוך לך עוד יותר כסף.

מידע נוסף

רוצה לקבל מידע נוסף על הזרקת הדיו העסקית שלנו?

מידע נוסף

ראש הדפסה PrecisionCore

ראש הדפסה המתקדם והחדשני ביותר שלנו. ראש ההדפסה PrecisionCore מספק גידול דרמטי במהירות, באיכות, באמינות וביעילות.

מידע נוסף

צור קשר עוד היום

למידע נוסף על מגוון מדפסות WorkForce Pro, פשוט מלא את הפרטים שלך ונציג של Epson ייצור אתך קשר.

נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה

שדות המסומנים עם * הם שדות חובה.

 1. לקבלת מידע נוסף, בקר באתר www.epson.co.il/inkjetsaving.
 2. מספר הדפים המודפסים המרבי לחודש מבוסס על יכולות הביצועים של המדפסת, לרבות מהירויות הדפסה בתקן ISO ויכולות טיפול בנייר.
 3. מבוסס על בדיקת הדגמים WF-5690, WF-5620, WF-8590, WF-R5690 וכן WF-R8590. לקבלת מידע נוסף, בקר באתר www.epson.co.il/inkjetsaving.
 4. ISO 11798 מאושר על-ידי SP Technical Research Institute of Sweden. לקבלת מידע נוסף, בקר בכתובת www.sp.se

דלג