צוות ההנהלה הבכירה של
Epson אירופה

צוות ההנהלה הבכירה שלנו מחויב לקידום הארגון באמצעות הנהגה מנוסה ומתחשבת ועל-ידי שיפור איכות חייהם של עובדינו, לקוחותינו ושותפינו.

קאזויושי ימאמוטו

נשיא ומנהל תפעול ראשי, Epson אירופה בע"מ‎.

קאזויושי ימאמוטו התמנה לנשיא Epson אירופה בע"מ‎ ביוני 2015, לאחר ששימש במשך שנים רבות כנציג בכיר של Epson אירופה בע"מ במוסקבה, באוקראינה ובקזחסטן. לפני כן כיהן במשך שנים רבות כנשיא חברה באינדונזיה.

ימאמוטו הצטרף למחלקת השיווק והמכירות של Epson בשנת 1999, לאחר שצבר ניסיון בתחום השיווק והמכירות במשך 16 שנה במספר חברות מובילות (ביניהן Sharp ו-Sony).

הוא מחזיק בתואר ראשון מאוניברסיטת KCUFS‏ (Kobe City University of Foreign Studies). הוא נשוי ואב לבן.

רוב קלארק

סגן נשיא בכיר, .Epson Europe B.V

רוב קלארק הוא סגן נשיא בכיר ב- Epson Europe ואחראי על כל תחום המכירות והשיווק ברחבי אירופה, המזה"ת, אפריקה ורוסיה (EMEAR).

בעבר כיהן כסגן הנשיא לענייני שיווק ופיתוח עסקי, ולפני כן שימש במשך חמש שנים כמנהל תחום הזרקת הדיו לעסקים ב-Epson אירופה.

בתחילת דרכו ב- Epson, שימש כמנהל מוצר עבור מדפסות סיכות. רוב התקדם במבנה ההיררכי בתחומי שיווק מוצרים וניהול עסקי, ואף שימש זמן מה בתור מנהל השיווק ב- Epson UK.

לפני שהצטרף ל-Epson, רוב צבר ניסיון בשיווק ומכירות בערוצים ישירים למשווקים וקמעונאים בתחום של ביזור IT. הקריירה של רוב החלה כמנהל טכנולוגיה עבור ממשלת בריטניה, הודות להכשרתו כמהנדס חשמל ואלקטרוניקה.

יושירו נגאפוסה

סגן נשיא בכיר, Epson Europe

יושירו הוא סגן נשיא בכיר ב-Epson באירופה ואחראי למיטוב התשתית ופעילות המכירות באזור CISMEA בארגון.

הוא גם משמש כמנכ"ל Seiko Epson Corporation

יושירו עובד ב-Epson יותר מ-30 שנה. במרוצת השנים הוא מילא שורה של תפקידים בכירים במחלקות שונות של Epson ברחבי העולם, לרבות גרמניה, סינגפור והולנד. לאחרונה שימש כסגן מנהל אדמיניסטרטיבי של חטיבת המכירות והשיווק של SEC ביפן.

יושירו חזר בפעם השנייה ל-Epson Europe. הוא כיהן בעבר כסגן נשיא האחראי לשיווק אסטרטגי למשך חמש שנים מ-2014.

יושירו נשוי ואב לילדה אחת, בוגר לימודי כלכלה מאוניברסיטת ריקיו בטוקיו, יפן.

קייסוקה פוג׳י

סגן נשיא, פעילות עסקית, Epson אירופה בע""מ‎.

ייסוקה פוג׳י אחראי לתחום הפעילות העסקית באזור אירופה, המזה""ת, אפריקה ורוסיה (EMEAR). במסגרת תפקידו, פוג'י מפקח על כל התכנון והניתוח העסקי, כמו גם על פונקציות תפעוליות הכוללות את תחומי הפיננסים, משאבי האנוש, שרשרת האספקה ומערך ה-IT ברחבי ה-EMEAR.

לאחר 11 שנים בהן עבד ב-Epson, פוג'י עבר ל-Epson אירופה בשנת 2019. קודם לכן, הוא שימש במספר תפקידים ב-Seiko Epson Corporation, ובארבע השנים האחרונות הוא היה אחראי לתמיכה בחברות השייכות לקבוצת Epson מסביב לעולם בנוגע לדיווח להנהלה הבכירה הגלובלית.

פוג'י נשוי ואב לשני בנים.

דנקן פרגוסון

סגן נשיא, הדפסה מקצועית ורובוטיקה, .Epson Europe B.V ומנהל ארצי בבריטניה.

דנקן פרגוסון הוא סגן נשיא האחראי להדפסה מקצועית ולרובוטיקה עבור Epson באירופה ומנהל ארצי בבריטניה.

הוא הצטרף ל- Epson בשנת 2003 כמנהל גרפיקה מקצועית עבור Epson באירופה, וביסס במהירות את דיו UltraChrome של Epson כערכת הדיו המובילה בתחום הגרפיקה הן עבור אנשי מקצוע עצמאיים והן עבור הדפסה מסחרית מוכוונת ייצור.

דנקן שימש במספר תפקידי ניהול בכירים ב- Epson בתחומי הדפסה מקצועית, מדבקות, שילוט, טקסטיל ולאחרונה גם בתחום הרובוטיקה.

הקרירה של דנקן החלה ב- Shell Chemicals בתחום שירות הלקוחות והמכירות הטכניות. לאחר מכן עבר אל Kodak שבה היה אחראי למכירות ולשירות במגזרים המקצועיים ובמגזרי שירותי הבריאות וההדמיה הדיגיטלית בבריטניה ובאירופה.

לדנקן יש תואר בכימיה מאוניברסיטת Durham. הוא נשוי עם שני ילדים ושחקן קריקט נלהב.

ניל קוהון

סגן נשיא CISMEA ותצוגות מקצועיות, .Epson Europe B.V

ניל קוהון הוא סגן נשיא לאזור CISMEA של Epson ואחראי לתצוגות מקצועיות. הוא אחראי לניהול אזור מרכז ומזרח אירופה, המזה"ת ואפריקה (CISMEA) של Epson ולניהול תחום התצוגות המקצועיות ברחבי אירופה, המזה"ת, אפריקה ורוסיה (EMEAR).

ניל הצטרף ל- Epson בשנת 2012 בתור מנהל המכירות העסקיות בבריטניה לפני שהתקדם לתפקיד שהקיף את כל אירופה, תחילה כמנהל עסקי של מכשירים ויזואליים, ולאחר מכן כמנכ"ל של תצוגות מקצועיות.

לפני שהצטרף ל- Epson, ניל שימש במגוון תפקידי הנהלה בכירים בתחום המכירות והשיווק בחברות Panasonic Europe, Pioneer, Mars UK ו- Coca-Cola. לניל יש תואר BSc (בהצטיינות) בניהול הייצור מאוניברסיטת Sunderland ותואר שני בכלכלה בינלאומית מאוניברסיטת קליפורניה, באירווינג.

ניל מתגורר בלונדון ובזמנו הפנוי נהנה לעסוק בכדורגל, ביוגה חמה ובצלילה.

מסימו פיצוקרי

סגן נשיא, מרכז ומזרח אירופה (CEE) ומנכ"ל Epson איטליה

החל את הקריירה שלו בחברה ב-Epson איטליה בשנת 1999. בהמשך מונה למנהל השיווק באיטליה ולאחר מכן למנהל השיווק האסטרטגי בכל אזור EMEA.

ב-2006 מונה למנכ"ל Epson איטליה ובהמשך מונה לסגן נשיא למכירות של מוצרים לצרכן הביתי ב-Epson אירופה, אשר אחראי לתחום המכירות של כל המוצרים לצרכן באזור אירופה, המזה"ת ואפריקה (EMEA), כמו גם לערוצי ההפצה והקמעונאות/מסחר באינטרנט. מאז מונה גם לסגן נשיא מרכז ומזרח אירופה.

לפני שהצטרף ל-Epson, עבד במחלקת הגרפיקה בחברת DuPont.

במשך השנים התגורר באיטליה, בגרמניה ובבריטניה. את זמנו הפנוי הוא נהנה להעביר בטיולי טרקים ובקריאה, והוא מתנדב פעיל בארגון הצלב האדום.

דארן פלפס

סגן נשיא, הדפסה וסריקה עסקיות, Epson אירופה בע"מ.

הוא עובד בתחום ה-IT יותר מ-20 שנה וכיהן במספר תפקידים בכירים.

דארן הצטרף לEpson אירופה בפברואר 2016 כראש מחלקת מכירות של משווקים, תפקיד שמתמקד בבניית ערוץ רווח למשווקים, פיתוח תוכניות בערוץ ותמריצים שנועדו להגברת הערך בערוץ המשווקים של Epson. בהמשך הוביל את תחום ההדמיה העסקית (BI) עבור Epson באירופה, אפריקה, המזרח התיכון ורוסיה (EMEAR), לפני שקודם לתפקיד מנכ"ל מכירות בערוץ רווח למשווקים.

לפני שהצטרף ל-Epson, דארן שימש כמנהל ערוץ עבור Lenovo Technology UK, שם הוביל את תחום השיווק והמכירות של מוצרים בשוק העסקים הקטנים והבינוניים (SMB) וכן פיתח את אסטרטגיית השקת המוצרים של הערוץ. פעילותו הובילה להתרחבות מהירה במגזרי העסקים הקטנים והבינוניים ושוק הביניים. בהמשך, דארן הטמיע אסטרטגיית המכירות העסקית למשתמשי קצה בשוק הביניים, שהובילה לצמיחה מרשימה ולנתח שוק גדול באזור.

דארן החל את הקריירה ב-IT בתחום ההפצה ועם הזמן צבר ידע נרחב ומגוון בתחום העסקים והמכירות.

דארן נשוי, אב לשניים וחובב גולף.

קארל אנגוב

סגן נשיא, מכירות לצרכנים, Epson אירופה

קארל הצטרף ל-Epson ב-2018 כמנכ"ל מכירות לצרכנים במערב אירופה, בטרם מונה לתפקידו הנוכחי כסגן נשיא במאי 2019.

לפני שהצטרף ל-Epson, קארל החזיק במספר תפקידי ניהול בתעשיית הקמעונאות ב-Dixons Carphone וב-Metro AG בבריטניה, בצרפת, בצ'כיה ובגרמניה. החל את הקריירה כעובד בחנויות של רשת Currys בבריטניה.

לקארל תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה מאוניברסיטת וויילס. הוא נשוי ונהנה לטייל.

Epson אירופה: הסיפור שלנו

‏‫החברה הוקמה בשנת 1942 כמפעל קטן לייצור שעונים - .Daiwa Kogyo Ltd (שנקרא מאוחר יותר Seiko).‬Epson תמיד הקדימה את זמנה. פשוטו כמשמעו. לאחר מכן, השקנו בשנת 1968 את הדגם EP-101. זו הייתה המדפסת הקומפקטית, קלת המשקל והדיגיטלית הראשונה בעולם שממנה נולד השם Epson - ומשמעו הבן של EP‏ (son of the EP).

מידע נוסף

ההיסטוריה של Epson

המסע של Epson רצוף חלוציות, וניזון מהשאיפה לחדש ומהצורך למתוח את הגבולות. למעשה, זה בדיוק מה שאנחנו עושים ב-50 השנים האחרונות... ונמשיך לעשות זאת גם בעתיד. זו אינה רק השאיפה שלנו. זו גם המשימה שלנו.

מידע נוסף