צוות ההנהלה הבכירה של
Epson אירופה

צוות ההנהלה הבכירה שלנו מחויב לקידום הארגון באמצעות הנהגה מנוסה ומתחשבת ולשיפור איכות חייהם של עובדינו, לקוחותינו ושותפינו.

קאזויושי ימאמוטו

נשיא ומנהל תפעול ראשי, Epson Europe B.V.

קאזויושי ימאמוטו התמנה לנשיא Epson Europe B.V. ביוני 2015, לאחר ששימש במשך שנים רבות כנציגה הראשי של Epson Europe B.V במוסקבה, באוקראינה ובקזחסטן. לפני כן כיהן במשך שנים רבות כנשיא חברה באינדונזיה.

ימאמוטו הצטרף למחלקת השיווק והמכירות של Epson בשנת 1999, לאחר שצבר 16 שנות ניסיון בתחום השיווק והמכירות בעבודה במספר חברות גדולות, ביניהן Sharp ו-Sony.

הוא מחזיק בתואר ראשון מאוניברסיטת KCUFS (Kobe City University of Foreign Studies). הוא נשוי ואב לבן.

רוב קלארק

סגן נשיא בכיר, Epson Europe B.V.

רוב קלארק הוא סגן נשיא בכיר ב-Epson Europe B.V ואחראי על כל תחום המכירות והשיווק באזור אירופה, המזה"ת, אפריקה ורוסיה (EMEAR).

כיהן בעבר כסגן הנשיא לענייני שיווק ופיתוח עסקי, ולפני כן שימש במשך חמש שנים כמנהל תחום הזרקת הדיו לעסקים Epson Europe B.V.

רוב, שהתחיל את דרכו ב-Epson כמנהל מוצר עבור מדפסות סיכות, התקדם במבנה ההיררכי בתחומי שיווק מוצרים וניהול עסקי, ואף שימש זמן מה כמנכ"ל של Epson UK.

לפני שהצטרף ל-Epson, צבר ניסיון בשיווק ומכירות בערוצים ישירים למשווקים וקמעונאים בתחום של IT. לאחר השלמת הכשרתו בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה, רוב החל את הקריירה שלו כמנהל טכנולוגיה עבור ממשלת בריטניה.

יושירו נגאפוסה

סגן נשיא בכיר, Epson Europe B.V.

יושירו הוא סגן נשיא בכיר ב-Epson אירופה ואחראי על מיטוב התשתית ופעילות המכירות באזור מרכז ומזרח אירופה, המזה"ת ואפריקה (CISMEA) של הארגון.

בה בעת, הוא מכהן כמנכ"ל של Seiko Epson Corporation.

יושירו עובד ב-Epson יותר מ-30 שנה. במרוצת השנים הוא מילא שורה של תפקידים בכירים בפעילויות שונות של Epson ברחבי העולם, לרבות בגרמניה, בסינגפור ובהולנד. לאחרונה שימש כסגן מנהל חטיבת המכירות והשיווק של SEC ביפן.

יושירו חזר ל-Epson Europe B.V בפעם השנייה. זאת, לאחר שבעבר הוא כיהן כסגן נשיא האחראי לשיווק אסטרטגי למשך חמש שנים החל משנת 2014.

יושירו, נשוי ואב לבת, הוא בוגר לימודי כלכלה באוניברסיטת Rikkyo בטוקיו, יפן.

קייסוקה פוג'י

סגן נשיא, פעילות עסקית, Epson Europe B.V.

קייסוקה פוג'י אחראי לתחום הפעילות העסקית באזור אירופה, המזה"ת, אפריקה ורוסיה (EMEAR). במסגרת תפקידו, פוג'י מפקח על כל התכנון והניתוח העסקי, כמו גם על פונקציות תפעוליות הכוללות את תחומי הפיננסים, משאבי האנוש, שרשרת האספקה ומערך ה-IT ברחבי ה-EMEAR.

לאחר 11 שנות עבודה ב-Epson, פוג'י הצטרף לשורותיה של Epson Europe B.V בשנת 2019. לפני כן, הוא שימש במספר תפקידים בתאגיד Seiko Epson Corporation, ובארבע השנים האחרונות היה אחראי על התמיכה בחברות הנמנות עם קבוצת Epson ברחבי לעולם בכל הנוגע לדיווח להנהלה הבכירה העולמית.

פוג'י נשוי ואב לשני בנים.

דנקן פרגוסון

סגן נשיא, תחום מסחרי ותעשייתי, Epson Europe B.V.

דנקן פרגוסון הוא סגן נשיא האחראי על הפעילות העסקית המסחרית והתעשייתית של Epson ביבשת אירופה.

הוא הצטרף ל-Epson בשנת 2003 כמנהל גרפיקה מקצועית עבור אזור אירופה, וביסס במהירות את דיו UltraChrome של Epson כערכת הדיו המובילה בתחום הגרפיקה, הן עבור אנשי מקצוע עצמאיים והן עבור הדפסה מסחרית מוכוונת ייצור.

דנקן שימש במספר תפקידי ניהול בכירים ב-Epson בתחומי הדפסה מקצועית, מדבקות, שילוט, טקסטיל ולאחרונה גם בתחום הרובוטיקה.

הקריירה של דנקן החלה ב-Shell Chemicals בתחום שירות הלקוחות והמכירות הטכניות. לאחר מכן עבר אל Kodak שבה היה אחראי למכירות ולשירות במגזרים המקצועיים ובמגזרי שירותי הבריאות וההדמיה הדיגיטלית בבריטניה ובאירופה.

לדנקן יש תואר בכימיה מאוניברסיטת דרהאם. הוא נשוי עם שני ילדים ושחקן קריקט נלהב.

ניל קולקהון

סגן נשיא CISMEA ותצוגות מקצועיות, Epson Europe B.V.

ניל קולקהון הוא סגן נשיא אזור CISMEA של Epson. בנוסף, הוא אחראי לניהול תחום התצוגות המקצועיות של Epson ברחבי אירופה, המזה"ת, אפריקה ורוסיה (EMEAR).

ניל הצטרף ל-Epson בשנת 2012 בתור מנהל המכירות העסקיות בבריטניה לפני שהתקדם וחבק את כל אירופה, תחילה כמנהל עסקי של מכשירים ויזואליים, ולאחר מכן כמנכ"ל של תצוגות מקצועיות.

לפני שהצטרף ל-Epson, ניל שימש במגוון תפקידי הנהלה בכירים בתחום המכירות והשיווק בחברות Panasonic Europe, Pioneer, Mars UK ו-Coca-Cola. לניל יש תואר בוגר במדעים (בהצטיינות) בניהול ייצור מאוניברסיטת סנדרלנד ותואר מוסמך בכלכלה בין-לאומית מאוניברסיטת קליפורניה באירוויין.

ניל מתגורר בדובאי, ובזמנו הפנוי נהנה לשחק כדורגל ולעסוק ביוגה חמה ובצלילה.

מסימו פיצוקרי

סגן נשיא, מרכז ומזרח אירופה (CEE) ומנכ"ל Epson Italy

מסימו החל את הקריירה שלו בחברה ב-Epson Italy בשנת 1999. בהמשך מונה למנהל השיווק באיטליה ולאחר מכן למנהל השיווק האסטרטגי בכל אזור EMEA.

בשנת 2006 מסימו מונה למנכ"ל Epson Italy ובהמשך מונה לסגן נשיא למכירות של מוצרים לצרכן הביתי ב-Epson Europe B.V, אחראי על תחום המכירות של כל המוצרים לצרכן באירופה, המזה"ת ואפריקה (EMEA), כמו גם על ערוצי ההפצה והקמעונאות/מסחר באינטרנט. מאז מונה לתפקיד סגן נשיא למרכז ומזרח אירופה.

לפני שהצטרף ל-Epson, עבד במחלקת הגרפיקה בחברת DuPont.

במשך השנים התגורר באיטליה, בגרמניה ובבריטניה. את זמנו הפנוי הוא נהנה להעביר בטיולי טרקים ובקריאה, והוא מתנדב פעיל בארגון הצלב האדום.

דארן פלפס

סגן נשיא, הדפסה וסריקה עסקיות, Epson Europe B.V.

דארן עובד בתחום טכנולוגיות המידע מזה יותר מ-20 שנה והספיק לכהן במספר משרות בכירות.

הוא הצטרף ל-.Epson Europe B.V בפברואר 2016 כראש מחלקת מכירות של משווקים, תפקיד שמתמקד בבניית ערוץ רווח למשווקים, פיתוח תוכניות בערוץ ותמריצים שנועדו להגברת הערך בערוץ המשווקים של Epson. בהמשך, דארן הוביל את תחום ההדמיה העסקית עבור Epson באירופה, אפריקה, המזרח התיכון ורוסיה (EMEAR), לפני שקודם לתפקיד מנכ"ל מכירות בערוץ רווח למשווקים.

לפני שהצטרף ל-Epson, דארן שימש כמנהל ערוץ עבור Lenovo Technology UKI, שם הוביל את תחום השיווק והמכירות של מוצרים בשוק העסקים הקטנים והבינוניים (SMB) וכן פיתח את אסטרטגיית השקת המוצרים של הערוץ. פעילותו הובילה להתרחבות מהירה במגזרי העסקים הקטנים והבינוניים ושוק הביניים. בהמשך, דארן הטמיע את אסטרטגיית המכירות העסקית למשתמשי קצה בשוק הביניים, שהובילה לצמיחה מרשימה ולנתח שוק גדול באזור.

דארן החל את הקריירה ב-IT בתחום ההפצה ועם הזמן צבר ידע נרחב ומגוון בתחום העסקים והמכירות.

דארן נשוי, אב לשניים וחובב גולף.

קארל אנגוב

סגן נשיא, מכירות לצרכנים, Epson Europe B.V.

קארל הצטרף לשורות Epson בשנת 2018 כמנכ"ל מכירות לצרכנים במערב אירופה, בטרם מונה לתפקידו הנוכחי כסגן נשיא במאי 2019.

לפני הצטרפותו ל-Epson, קארל כיהן במספר תפקידי ניהול בתעשיית הקמעונאות בחברות Dixons Carphone וב-Metro AG בבריטניה, בצרפת, בצ'כיה ובגרמניה. הוא החל את הקריירה כעובד בחנויות של רשת Currys בבריטניה.

קארל הוא בעל תואר בוגר בחשבונאות ומימון מאוניברסיטת וויילס. הוא נשוי ונהנה לטייל.

Epson אירופה: הסיפור שלנו

‏‫החברה הוקמה בשנת 1942 כמפעל קטן לייצור שעונים - .Daiwa Kogyo Ltd (שנקרא מאוחר יותר Seiko).‬Epson תמיד הקדימה את זמנה. פשוטו כמשמעו. לאחר מכן, השקנו בשנת 1968 את הדגם EP-101. זו הייתה המדפסת הקומפקטית, קלת המשקל והדיגיטלית הראשונה בעולם שממנה נולד השם Epson - ומשמעו הבן של EP‏ (son of the EP).

מידע נוסף

ההיסטוריה של Epson

המסע של Epson רצוף חלוציות, וניזון מהשאיפה לחדש ומהצורך למתוח את הגבולות. למעשה, זה בדיוק מה שאנחנו עושים ב-50 השנים האחרונות... ונמשיך לעשות זאת גם בעתיד. זו אינה רק השאיפה שלנו. זו גם המשימה שלנו.

מידע נוסף