צוות ההנהלה הבכירה של
Epson אירופה

צוות ההנהלה הבכירה שלנו מחויב לקידום הארגון באמצעות הנהגה מנוסה ומתחשבת ועל-ידי שיפור איכות חייהם של עובדינו, לקוחותינו ושותפינו.

קאזויושי ימאמוטו

נשיא ומנהל תפעול ראשי, Epson אירופה בע"מ‎.

קאזויושי ימאמוטו התמנה לנשיא Epson אירופה בע"מ‎ ביוני 2015, לאחר ששימש במשך שנים רבות כנציג בכיר של Epson אירופה בע"מ במוסקבה, באוקראינה ובקזחסטן. לפני כן כיהן במשך שנים רבות כנשיא חברה באינדונזיה.

ימאמוטו הצטרף למחלקת השיווק והמכירות של Epson בשנת 1999, לאחר שצבר ניסיון בתחום השיווק והמכירות במשך 16 שנה במספר חברות מובילות (ביניהן Sharp ו-Sony).

הוא מחזיק בתואר ראשון מאוניברסיטת KCUFS‏ (Kobe City University of Foreign Studies). הוא נשוי ואב לבן.

רוב קלארק

סגן נשיא בכיר, .Epson Europe B.V

רוב קלארק הוא סגן נשיא בכיר ב- Epson Europe ואחראי על כל תחום המכירות והשיווק ברחבי אירופה, המזה"ת, אפריקה ורוסיה (EMEAR).

בעבר כיהן כסגן הנשיא לענייני שיווק ופיתוח עסקי, ולפני כן שימש במשך חמש שנים כמנהל תחום הזרקת הדיו לעסקים ב-Epson אירופה.

בתחילת דרכו ב- Epson, שימש כמנהל מוצר עבור מדפסות סיכות. רוב התקדם במבנה ההיררכי בתחומי שיווק מוצרים וניהול עסקי, ואף שימש זמן מה בתור מנהל השיווק ב- Epson UK.

לפני שהצטרף ל-Epson, רוב צבר ניסיון בשיווק ומכירות בערוצים ישירים למשווקים וקמעונאים בתחום של ביזור IT. הקריירה של רוב החלה כמנהל טכנולוגיה עבור ממשלת בריטניה, הודות להכשרתו כמהנדס חשמל ואלקטרוניקה.

הידקי קיטמורה

סגן נשיא, פעילות עסקית, Epson אירופה בע"מ‎.

הידקי קיטמורה אחראי לתחום הפעילות העסקית באזור אירופה, המזה"ת, אפריקה ורוסיה (EMEAR). במסגרת תפקידו, מפקח קיטמורה על פעילויות הביקורת, הפעילויות המשפטיות, משאבי האנוש, הפיננסים, שרשרת האספקה, אתרי העבודה, שירות הלקוחות ומערך ה-IT ברחבי EMEAR.

לפני שמונה לתפקידו הנוכחי, כיהן בכמה תפקידים שונים בחברות בקבוצת Epson, כשאת שמונה השנים לפני המינוי הנוכחי בילה ב-Epson אמריקה‏.

קיטמורה הצטרף ל-Epson בשנת 1983, לאחר סיום לימודיו באוניברסיטה, בהתמחות בכלכלה. בתחילה גויס למחלקת הכספים ביפן, שם היה אחראי לפיקוח על תקציב הקבוצה וניהול מזומנים ומט"ח. בהמשך עבר לגרמניה, שם המשיך בפיתוח מיומנויותיו בתחום הפיננסים.

דנקן פרגוסון

סגן נשיא, הדפסה מקצועית ורובוטיקה, .Epson Europe B.V ומנהל ארצי בבריטניה.

דנקן פרגוסון הוא סגן נשיא האחראי להדפסה מקצועית ולרובוטיקה עבור Epson באירופה ומנהל ארצי בבריטניה.

הוא הצטרף ל- Epson בשנת 2003 כמנהל גרפיקה מקצועית עבור Epson באירופה, וביסס במהירות את דיו UltraChrome של Epson כערכת הדיו המובילה בתחום הגרפיקה הן עבור אנשי מקצוע עצמאיים והן עבור הדפסה מסחרית מוכוונת ייצור.

דנקן שימש במספר תפקידי ניהול בכירים ב- Epson בתחומי הדפסה מקצועית, מדבקות, שילוט, טקסטיל ולאחרונה גם בתחום הרובוטיקה.

הקרירה של דנקן החלה ב- Shell Chemicals בתחום שירות הלקוחות והמכירות הטכניות. לאחר מכן עבר אל Kodak שבה היה אחראי למכירות ולשירות במגזרים המקצועיים ובמגזרי שירותי הבריאות וההדמיה הדיגיטלית בבריטניה ובאירופה.

לדנקן יש תואר בכימיה מאוניברסיטת Durham. הוא נשוי עם שני ילדים ושחקן קריקט נלהב.

ניל קוהון

סגן נשיא CISMEA ותצוגות מקצועיות, .Epson Europe B.V

ניל קוהון הוא סגן נשיא לאזור CISMEA של Epson ואחראי לתצוגות מקצועיות. הוא אחראי לניהול אזור מרכז ומזרח אירופה, המזה"ת ואפריקה (CISMEA) של Epson ולניהול תחום התצוגות המקצועיות ברחבי אירופה, המזה"ת, אפריקה ורוסיה (EMEAR).

ניל הצטרף ל- Epson בשנת 2012 בתור מנהל המכירות העסקיות בבריטניה לפני שהתקדם לתפקיד שהקיף את כל אירופה, תחילה כמנהל עסקי של מכשירים ויזואליים, ולאחר מכן כמנכ"ל של תצוגות מקצועיות.

לפני שהצטרף ל- Epson, ניל שימש במגוון תפקידי הנהלה בכירים בתחום המכירות והשיווק בחברות Panasonic Europe, Pioneer, Mars UK ו- Coca-Cola. לניל יש תואר BSc (בהצטיינות) בניהול הייצור מאוניברסיטת Sunderland ותואר שני בכלכלה בינלאומית מאוניברסיטת קליפורניה, באירווינג.

ניל מתגורר בלונדון ובזמנו הפנוי נהנה לעסוק בכדורגל, ביוגה חמה ובצלילה.

מסימו פיצוקרי

סגן נשיא לענייני מכירות לצרכן ב-Epson אירופה בע"מ ומנכ"ל Epson איטליה‏.

פיצוקרי אחראי לתחום המכירות של כל המוצרים לצרכן באזור אירופה, המזה"ת ואפריקה (EMEA), כמו גם לערוצי ההפצה והקמעונאות/מסחר באינטרנט.

הוא החל את הקריירה שלו בחברה ב-Epson איטליה בשנת 1999. בהמשך מונה למנהל השיווק באיטליה ולאחר מכן למנהל השיווק האסטרטגי בכל אזור EMEA. ב-2006, מונה למנכ"ל Epson איטליה, תפקיד בו הוא ממשיך להחזיק גם כיום, במקביל לתפקידיו כסגן הנשיא לענייני מכירות לצרכן ב-Epson אירופה.

לפני שהצטרף ל-Epson, עבד במחלקת הגרפיקה בחברת DuPont.

במשך השנים התגורר באיטליה, בגרמניה ובבריטניה. את זמנו הפנוי הוא נהנה להעביר בטיולי טרקים ובקריאה, והוא מתנדב פעיל בארגון הצלב האדום.

Epson אירופה: הסיפור שלנו

‏‫החברה הוקמה בשנת 1942 כמפעל קטן לייצור שעונים - .Daiwa Kogyo Ltd (שנקרא מאוחר יותר Seiko).‬Epson תמיד הקדימה את זמנה. פשוטו כמשמעו. לאחר מכן, השקנו בשנת 1968 את הדגם EP-101. זו הייתה המדפסת הקומפקטית, קלת המשקל והדיגיטלית הראשונה בעולם שממנה נולד השם Epson - ומשמעו הבן של EP‏ (son of the EP).

מידע נוסף

ההיסטוריה של Epson

המסע של Epson רצוף חלוציות, וניזון מהשאיפה לחדש ומהצורך למתוח את הגבולות. למעשה, זה בדיוק מה שאנחנו עושים ב-50 השנים האחרונות... ונמשיך לעשות זאת גם בעתיד. זו אינה רק השאיפה שלנו. זו גם המשימה שלנו.

מידע נוסף