צוות ההנהלה הבכירה של
Epson אירופה

צוות ההנהלה הבכירה שלנו מחויב לקידום הארגון באמצעות הנהגה מנוסה ומתחשבת ועל-ידי שיפור איכות חייהם של עובדינו, לקוחותינו ושותפינו.

קאזויושי ימאמוטו

נשיא ומנהל תפעול ראשי, Epson אירופה בע"מ‎.

קאזויושי ימאמוטו התמנה לנשיא Epson אירופה בע"מ‎ ביוני 2015, לאחר ששימש במשך שנים רבות כנציג בכיר של Epson אירופה בע"מ במוסקבה, באוקראינה ובקזחסטן. לפני כן כיהן במשך שנים רבות כנשיא חברה באינדונזיה.

ימאמוטו הצטרף למחלקת השיווק והמכירות של Epson בשנת 1999, לאחר שצבר ניסיון בתחום השיווק והמכירות במשך 16 שנה במספר חברות מובילות (ביניהן Sharp ו-Sony).

הוא מחזיק בתואר ראשון מאוניברסיטת KCUFS‏ (Kobe City University of Foreign Studies). הוא נשוי ואב לבן.

רוב קלארק

סגן נשיא בכיר ב-Epson אירופה בע"מ ומנכ"ל Epson בריטניה.

רוב קלארק הוא סגן נשיא בכיר ב-Epson אירופה, שאחראי על כל תחום השיווק והמכירות באזור אירופה, המזה"ת, אפריקה ורוסיה (EMEAR), כמו גם על פעילות החברה בבריטניה.

בעבר כיהן כסגן הנשיא לענייני שיווק ופיתוח עסקי, ולפני כן שימש במשך חמש שנים כמנהל תחום הזרקת הדיו לעסקים ב-Epson אירופה.

בתחילת דרכו ב-Epson, שימש כמנהל מוצר עבור מדפסות סיכות. הוא התקדם במבנה ההיררכי בתחומי שיווק מוצרים וניהול עסקי, ואף ניהל בשלב מסוים רכיבים שונים בצוות המכירות (מקרנים ומדפסות בפורמט רחב גדול) של Epson בריטניה.

לפני שהצטרף ל-Epson, צבר ניסיון בשיווק ומכירות בערוצים ישירים למשווקים וקמעונאים בתחום של ביזור IT. הקריירה של קלארק החלה כמנהל טכנולוגיה עבור ממשלת בריטניה, הודות להכשרתו כמהנדס חשמל ואלקטרוניקה.

הידקי קיטמורה

סגן נשיא, פעילות עסקית, Epson אירופה בע"מ‎.

הידקי קיטמורה אחראי לתחום הפעילות העסקית באזור אירופה, המזה"ת, אפריקה ורוסיה (EMEAR). במסגרת תפקידו, מפקח קיטמורה על פעילויות הביקורת, הפעילויות המשפטיות, משאבי האנוש, הפיננסים, שרשרת האספקה, אתרי העבודה, שירות הלקוחות ומערך ה-IT ברחבי EMEAR.

לפני שמונה לתפקידו הנוכחי, כיהן בכמה תפקידים שונים בחברות בקבוצת Epson, כשאת שמונה השנים לפני המינוי הנוכחי בילה ב-Epson אמריקה‏.

קיטמורה הצטרף ל-Epson בשנת 1983, לאחר סיום לימודיו באוניברסיטה, בהתמחות בכלכלה. בתחילה גויס למחלקת הכספים ביפן, שם היה אחראי לפיקוח על תקציב הקבוצה וניהול מזומנים ומט"ח. בהמשך עבר לגרמניה, שם המשיך בפיתוח מיומנויותיו בתחום הפיננסים.

מסימו פיצוקרי

סגן נשיא, מרכז ומזרח אירופה, ב- .Epson Europe B.V, ומנכ"ל

Massimo Pizzocri אחרי לאזור המרכזי והמזרחי של Epson Europe. קודם לכן כיהן בתפקיד סנן נשיא של מכירות לצרכנים ב- .Epson Europe B.V, האחראי לכל מכירות מוצרי הצריכה, והן גם להפצה לערוצי קמעונות/קמעונות מקוונת.

הוא החל את הקריירה שלו בחברה ב-Epson איטליה בשנת 1999. בהמשך מונה למנהל השיווק באיטליה ולאחר מכן למנהל השיווק האסטרטגי בכל אזור EMEA. ב-2006, מונה למנכ"ל Epson איטליה, תפקיד בו הוא ממשיך להחזיק גם כיום, במקביל לתפקידיו כסגן הנשיא לענייני מכירות לצרכן ב-Epson אירופה.

לפני שהצטרף ל-Epson, עבד במחלקת הגרפיקה בחברת DuPont.

במשך השנים התגורר באיטליה, בגרמניה ובבריטניה. את זמנו הפנוי הוא נהנה להעביר בטיולי טרקים ובקריאה, והוא מתנדב פעיל בארגון הצלב האדום.

אדריאן קלארק

סגן נשיא, מכירות עסקיות, .Epson Europe B.V

Adrian Clark אחראי לכל מכירות המוצרים העסקיים ברחבי אזור EMEA. קודם לכן, Adrian כיהן בתפקיד סגן נשיא ב- Epson Europe האחראי לאזור CISMEA.

קלארק הצטרף ל-Epson באוקטובר 2012, אז עבד בארגון המכירות בבריטניה, ולאחר מכן עבר לצוות הניהול האירופי.

לפני שהצטרף ל-Epson, מילא תפקידים שונים במספר חברות טכנולוגיה מובילות בתחומי ה-IT‏ (Intel), התקשורת (Vodafone) והשידור (Panasonic), בהם צבר ניסיון בערוצי מכירות ישירים ועקיפים ובניהול שיווק ומכירות.

בתחילת הקריירה שלו, עבד קלארק כמהנדס פיתוח וטרום-מכירות (pre-sales) בתחום התקשורת, לאחר השלמת הסמכה כמהנדס אלקטרוניקה.

הוא נשוי, אב לבנים תאומים וחובב עפיפונים ופעילויות 'עשה זאת בעצמך'.

Epson אירופה: הסיפור שלנו

Epson תמיד הקדימה את זמנה. פשוטו כמשמעו. החברה הוקמה בשנת 1942 כמפעל לשעונים בשם .Daiwa Kogyo Ltd (שנקרא מאוחר יותר Seiko), והפכה לחברה הרשמית שסיפקה את השעונים ומכשירי המדידה באולימפיאדת טוקיו בשנת 1964, האחראית על רישום והדפסת תוצאות האתלטים.

מידע נוסף

ההיסטוריה של Epson

המסע של Epson רצוף חלוציות, וניזון מהשאיפה לחדש ומהצורך למתוח את הגבולות. למעשה, זה בדיוק מה שאנחנו עושים ב-50 השנים האחרונות... ונמשיך לעשות זאת גם בעתיד. זו אינה רק השאיפה שלנו. זו גם המשימה שלנו.

מידע נוסף