צוות ההנהלה הבכירה של
Epson אירופה

צוות ההנהלה הבכירה שלנו מחויב לקידום הארגון באמצעות הנהגה מנוסה ומתחשבת ולשיפור איכות חייהם של עובדינו, לקוחותינו ושותפינו.

יושירו נגאפוסה

נשיא, Epson Europe B.V.‎

יושירו נגאפוסה הפך לנשיא Epson Europe B.V באפריל 2021, לאחר שבעבר מילא תפקיד של סגן נשיא בכיר האחראי לאופטימיזציה של התשתית ופעילות המכירות של Epson באזור אירופה, המזה"ת ואפריקה (CISMEA).

יושירו עובד ב-Epson למעלה מ-35 שנה והוא מנהל בכיר בחברת Seiko Epson Corporation‏ (SEC). הוא מילא שורה של תפקידים בכירים בפעילויות שונות של Epson ברחבי העולם, לרבות בגרמניה, בסינגפור ובהולנד. הוא שימש גם כסגן מנכ"ל אדמיניסטרטיבי של חטיבת המכירות והשיווק של SEC ביפן.

זו הפעם השנייה שבה יושירו חוזר ל-Epson Europe B.V. לפני כן, הוא שימש כסגן נשיא האחראי לתכנון אסטרטגי במשך חמש שנים מ-2009.

יושירו, נשוי ואב לבת, הוא בוגר לימודי כלכלה באוניברסיטת ריקיו בטוקיו, יפן.

רוב קלארק

סגן נשיא בכיר, Epson Europe B.V.

רוב קלארק הוא סגן נשיא בכיר ב-.Epson Europe B.V ואחראי על כל תחום המכירות ושרשרת האספקה באזור אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ורוסיה (EMEAR).

כיהן בעבר כסגן הנשיא לענייני שיווק ופיתוח עסקי, ולפני כן שימש במשך חמש שנים כמנהל תחום הזרקת הדיו לעסקים Epson Europe B.V.

רוב, שהתחיל את דרכו ב-Epson כמנהל מוצר עבור מדפסות סיכות, התקדם במבנה ההיררכי בתחומי שיווק מוצרים וניהול עסקי, ואף שימש זמן מה כמנכ"ל של Epson UK.

לפני שהצטרף ל-Epson, צבר ניסיון בשיווק ומכירות בערוצים ישירים למשווקים וקמעונאים בתחום של IT. לאחר השלמת הכשרתו בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה, רוב החל את הקריירה שלו כמנהל טכנולוגיה עבור ממשלת בריטניה.

קייסוקה פוג'י

סגן נשיא, פעילות עסקית, Epson Europe B.V.

קייסוקה פוג'י אחראי לתחום הפעילות העסקית באזור אירופה, המזה"ת, אפריקה ורוסיה (EMEAR). במסגרת תפקידו, פוג'י מפקח על כל התכנון והניתוח העסקי, כמו גם על פונקציות תפעוליות הכוללות את תחומי הפיננסים, משאבי האנוש, שרשרת האספקה ומערך ה-IT ברחבי ה-EMEAR.

לאחר 11 שנות עבודה ב-Epson, פוג'י הצטרף לשורותיה של Epson Europe B.V בשנת 2019. לפני כן, הוא שימש במספר תפקידים בתאגיד Seiko Epson Corporation, ובארבע השנים האחרונות היה אחראי על התמיכה בחברות הנמנות עם קבוצת Epson ברחבי לעולם בכל הנוגע לדיווח להנהלה הבכירה העולמית.

פוג'י נשוי ואב לשני בנים.

קארל אנגוב

סגן נשיא, מחלקת מכירות צרכנים וערוצי הפצה, ושיווק, .Epson Europe B.V.

קארל הצטרף לשורות Epson בשנת 2018 כמנכ"ל מכירות לצרכנים במערב אירופה, בטרם מונה לתפקידו הנוכחי כסגן נשיא במאי 2019.

לפני הצטרפותו ל-Epson, קארל כיהן במספר תפקידי ניהול בתעשיית הקמעונאות בחברות Dixons Carphone וב-Metro AG בבריטניה, בצרפת, בצ'כיה ובגרמניה. הוא החל את הקריירה כעובד בחנויות של רשת Currys בבריטניה.

קארל הוא בעל תואר בוגר בחשבונאות ומימון מאוניברסיטת וויילס. הוא נשוי ונהנה לטייל.

ניל קולקהון

סגן נשיא CISMEA,‏ Epson Europe B.V.‎‏‎‎

ניל קולקהון הוא סגן הנשיא לאזור רוסיה, חבר המדינות, המזרח התיכון ואפריקה (CISMEA) של Epson. בעבר שימש מר קולקהון בתפקיד סגן נשיא בתחום התצוגות המקצועיות של Epson ברחבי אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ורוסיה (EMEAR).

ניל הצטרף ל-Epson בשנת 2012 בתור מנהל המכירות העסקיות בבריטניה לפני שהתקדם וחבק את כל אירופה, תחילה כמנהל עסקי של מכשירים ויזואליים, ולאחר מכן כמנכ"ל של תצוגות מקצועיות.

לפני שהצטרף ל-Epson, ניל שימש במגוון תפקידי הנהלה בכירים בתחום המכירות והשיווק בחברות Panasonic Europe, Pioneer, Mars UK ו-Coca-Cola. לניל יש תואר בוגר במדעים (בהצטיינות) בניהול ייצור מאוניברסיטת סנדרלנד ותואר מוסמך בכלכלה בין-לאומית מאוניברסיטת קליפורניה באירוויין.

ניל מתגורר בדובאי, ובזמנו הפנוי נהנה לשחק כדורגל ולעסוק ביוגה חמה ובצלילה.

דנקן פרגוסון

סגן נשיא, תחום מסחרי ותעשייתי, Epson Europe B.V.

דנקן פרגוסון הוא סגן נשיא האחראי על הפעילות העסקית המסחרית והתעשייתית של Epson ביבשת אירופה.

הוא הצטרף ל-Epson בשנת 2003 כמנהל גרפיקה מקצועית עבור אזור אירופה, וביסס במהירות את דיו UltraChrome של Epson כערכת הדיו המובילה בתחום הגרפיקה, הן עבור אנשי מקצוע עצמאיים והן עבור הדפסה מסחרית מוכוונת ייצור.

דנקן שימש במספר תפקידי ניהול בכירים ב-Epson בתחומי הדפסה מקצועית, מדבקות, שילוט, טקסטיל ולאחרונה גם בתחום הרובוטיקה.

הקריירה של דנקן החלה ב-Shell Chemicals בתחום שירות הלקוחות והמכירות הטכניות. לאחר מכן עבר אל Kodak שבה היה אחראי למכירות ולשירות במגזרים המקצועיים ובמגזרי שירותי הבריאות וההדמיה הדיגיטלית בבריטניה ובאירופה.

לדנקן יש תואר בכימיה מאוניברסיטת דרהאם. הוא נשוי עם שני ילדים ושחקן קריקט נלהב.

מסימו פיצוקרי

סגן נשיא שיווק ומכירות מקרנים ומנכ"ל, Epson Italy

מסימו החל את הקריירה שלו בחברה ב-Epson Italy בשנת 1999. בהמשך מונה למנהל השיווק באיטליה ולאחר מכן למנהל השיווק האסטרטגי בכל אזור EMEA.

בשנת 2006 הוא מונה למנכ"ל Epson Italy, ובהמשך לתפקיד סגן הנשיא למכירות מוצרים לצרכן הביתי ב-.Epson Europe B.V, אחראי על תחום המכירות של כל המוצרים לצרכן באירופה, במזרח התיכון ובאפריקה (EMEA), כמו גם על ערוצי ההפצה והקמעונאות/מסחר באינטרנט. לפני תפקידו הנוכחי, הוא מונה לסגן נשיא באזור מרכז ומזרח אירופה ולסגן נשיא בתחום התצוגות המקצועיות של Epson באזור EMEAR.

לפני שהצטרף ל-Epson, עבד במחלקת הגרפיקה בחברת DuPont.

במשך השנים התגורר באיטליה, בגרמניה ובבריטניה. את זמנו הפנוי הוא נהנה להעביר בטיולי טרקים ובקריאה, והוא מתנדב פעיל בארגון הצלב האדום.

Epson אירופה: הסיפור שלנו

‏‫החברה הוקמה בשנת 1942 כמפעל קטן לייצור שעונים - .Daiwa Kogyo Ltd (שנקרא מאוחר יותר Seiko).‬Epson תמיד הקדימה את זמנה. פשוטו כמשמעו. לאחר מכן, השקנו בשנת 1968 את הדגם EP-101. זו הייתה המדפסת הקומפקטית, קלת המשקל והדיגיטלית הראשונה בעולם שממנה נולד השם Epson - ומשמעו הבן של EP‏ (son of the EP).

מידע נוסף

ההיסטוריה של Epson

המסע של Epson רצוף חלוציות, וניזון מהשאיפה לחדש ומהצורך למתוח את הגבולות. למעשה, זה בדיוק מה שאנחנו עושים ב-50 השנים האחרונות... ונמשיך לעשות זאת גם בעתיד. זו אינה רק השאיפה שלנו. זו גם המשימה שלנו.

מידע נוסף