אפליקציות ותוכנות של Epson

להדפסה ממכשירים ניידים, לסריקה ולשליחת מסמכים מסמארטפונים וממחשבי טבלט.

סינון משאבים

סוג שימוש

מוצר

התקן

 • Epson Cloud Solution PORT

  Cloud Solution PORT של Epson

  Cloud Solution של Epson לנייד מאפשר לך לקלוט את מצב המדפסות באתר הייצור באמצעות הטלפון החכם או הטבלט בכל עת ובכל מקום, על-ידי התחברות לפלטפורמה מאובטחת מבוססת ענן.

 • Apple AirPrint™

  Apple AirPrint™

  AirPrint™ מאפשר להדפיס בצורה אלחוטית תמונות, דוא"ל דפי אינטרנט ומסמכים מתוך iPad, iPhone ו-iPod touch ללא צורך בהתקנת דרייבר.

 • מחשבון Epson לחישוב מרחק ההקרנה של המקרן

  מחשבון Epson לחישוב מרחק ההקרנה של המקרן

  חשב את מרחק ההקרנה האידיאלי עבור רוב מקרני Epson, עבור כל גודל מסך, באמצעות מחשבון מקוון זה. הזן את המידות, דוגמת רוחב וגובה הקיר שעליו ברצונך להקרין, או גודל המסך המועדף, כדי למצוא אוטומטית את מרחק ההקרנה האידיאלי עבור טווח המקרנים הביתיים ועסקיים. לחלופין, הזן מרחק הקרנה מתאים כדי למצוא גודל מסך מינימלי ומקסימלי באמצעות מגוון מקרנים ועדשות.

 • Epson Remote Printer Driver

  Epson Remote Printer Driver

  דרייבר זה למדפסות מרוחקות מאפשר לך להדפיס למדפסת של Epson עם יכולת דוא"ל בכל מקום בעולם, ישירות מהמחשב שלך.

 • Epson Scan-to-Cloud

  Epson Scan-to-Cloud

  תוכל להשתמש בשירותי ענן כדי לסרוק, לאחסן ולשתף את כל המסמכים הביתיים החשובים והתמונות שלך עם חברים ומשפחה. הם יכולים לגשת לקבצים שלך בכל מקום שבו הם נמצאים או באמצעות כל התקן שיש ברשותם. ניתן גם לסרוק ישירות לכתובת דוא"ל או למדפסת אחרת התומכת ב-Epson Connect.

 • Email Print

  Email Print

  השתמש בדוא"ל כדי להדפיס לכל מדפסת Epson תואמת, מכל מקום בעולם, מההתקן הנייד או מהמחשב שלך. כל הנדרש הוא כתובת הדוא"ל המוקצית למדפסת התומכת ב- Epson Email Print. הדפס מסמכי A4 ו- A3 בנפח של עד 20MB ושמור משימות הדפסה למשך עד 72 שעות.

 • Epson DocumentScan

  Epson DocumentScan

  סרוק מסמכים ישירות למכשיר נייד. תוכנת Epson DocumentScan תמצא אוטומטית את הסורק שנמצא באותה רשת Wi-Fi. ניתן אפילו ליצור חיבור ישיר ללא רשת Wi-Fi. ניתן לראות תצוגה מקדימה של הנתונים שנסרקו ולשלוח אותם בדוא"ל, לשלוח אותם ליישומים אחרים, או לאחסן אותם באפליקציות ענן דוגמת Box DropBox™ Evernote®, Google Drive™ and Microsoft® OneDrive®

 • Ink Cost Calculator

  Ink Cost Calculator

  ניתן לחשב את עלויות ההדפסה באמצעות פונקציית הערכת העלות.

 • Epson iLabel

  Epson iLabel

  Epson iLabel מאפשר ליצור, לאחסן ולהדפיס תוויות מהתקן חכם בקלות. נצל את כל תכונות ההתקן שלך, כגון הכתבות קוליות, כדי להוסיף מימד חדש לחוויית התוויות שלך.

 • Epson iProjection

  Epson iProjection

  הצג תוכן מהסמארטפונים וממחשבי הטאבלט שלך עם היישום Epson iProjection. הוא קל לשימוש, עם אפשרויות תפריט אינטואיטיביות שעוזרות לך להביא את התוכן מ-iOS או מ- Android למסך הגדול.

 • Creative Print

  Creative Print

  הפגן את היצירתיות שבך. הורד והתקן יישום חדש זה או גש אליו באמצעות Epson iPrint כדי להדפיס תמונות מועדפות מ- Facebook, ליצור כרטיסי ברכה ועוד הרבה יותר.

 • Epson Printer Finder

  Epson Printer Finder

  Epson Printer Finder מחפש מדפסות Epson ברשת שלך ומאפשר לך לפתוח דפי הגדרה בקלות בדפדפן אינטרנט כדי לשנות שירותים כגון Google Cloud Print ועדכון קושחה.

 • Epson iPrint

  Epson iPrint

  אידיאלי להדפסת דוחות דחופים מסמארטפון או ממחשב טאבלט, או כשאין לך זמן להפעיל את המחשב לפני פגישה. פשוט הורד והתקן יישום חינמי זה, ואתה מוכן להדפיס דפי אינטרנט, מסמכי ™Microsoft Office, תמונות וקובצי PDF וכן לסרוק ברשת המשרדית שלך.