הצבע עושה את
כל ההבדל.

הקרנה בהירה יותר ומלאת חיים
הודות לתפוקת אור
צבעוני (CLO) של Epson.

99% אומרים שלמקרני Epson יש את הצבעים החיים ביותר1

אף חברה לא מוכרת יותר מקרנים מ-Epson. למה? כיוון שהמקרנים שלנו מעוררים את התוכן לחיים הודות לתמונות בהירות, מלאות חיים וברורות גם בחדרים המוארים בבהירות.

לכל המקרנים של Epson יש תפוקת אור לבן וצבעוני גבוהה במידה שווה (CLO). כלומר, הם מספקים צבעים בהירים ומלאי חיים. הם אפילו בהירים עד פי שלוש בהשוואה למקרני DLP בעלי שבב יחיד של מתחרים1.

תיהנה מצבעים בהירים ומלאי חיים מבלי שתצטרך לשלם הון. תפוקת אור לבן וצבעוני גבוהה במידה שווה של מקרני Epson מאפשרת לתוכן להיראות תמיד נהדר - ללא צורך לשלם הון על מקרנים עם ערכי לומן גבוהים במיוחד. למעשה, כדי לסייע לך בחיסכון נוסף, המקרנים שלנו יכולים להעניק עד כדי 15 שנות בידור הודות לחיי המנורה של 10,000 במצב חיסכון2.

מדוע CLO חשוב?

כאשר בהירות הצבעים נמוכה יותר, הצבעים עלולים להיראות עמומים ודהויים. ובמילים פשוטות - צבעים עמומים עשויים לגרום לכל התמונה להיראות חסרת חיים. בנוסף, ייתכן שהיה קשה לראות את הפרטים וייתכן שהתמונה לא תענה לציפיות ולא תעורר עניין או תשומת לב. ייתכן שזו לא תהיה בעיה בחדר מגורים חשוך, אולם זו תהיה בעיה של ממש בכיתות במהלך שיעור או במשרד במהלך מצגת עסקית חשובה, במיוחד אם אתה נמצא בחדר מואר יחסית. למרבה המזל מקריני 3LCD של Epson מציגים תמונות בהירות גם ללא סגירת הווילונות.

תוצאות ההשוואה

במבחן השוואתי, 99% מהאנשים בחרו ב- Epson כמי שמספקת את הצבעים מלאי החיים ביותר בהשוואה עם דגמים מתחרים1. מתוך 10 אנשים אמרו כי ל- Epson יש את איכות התמונה הגבוהה ביותר ושהם בוחרים לצפות בסרטים האהובים עליהם עם מקרן Epson3.

אנשים אמרו דברים כמו, "את הסרט האהוב עלי אני רוצה לראות עם מקרן זה. הבהירות חשובה לי מאוד, וכאן זה נראה טוב יותר מאשר בטלוויזיה", וגם "מקרן זה ללא ספק הוא הטוב ביותר - האיכות שלו פנטסטית".

הבהירות חשובה לי מאוד, וכאן זה נראה טוב יותר מאשר בטלוויזיה...
A
Epson
B
BenQ
C
Viewsonic
D
Acer
E
Optoma
% 83 בוחרים את Epson3

למה להתחשב ב- CLO?

חוויית של תמונות בהירות יותר וצבעים מלאי חיים
חוויית של תמונות בהירות יותר וצבעים מלאי חיים

אינך חייב להסתמך על מה שאנו אומרים. במבחן עיוור, 8 מתוך 10 אנשים אמרו שהמקרן שלנו מציג את התמונה הכי בהירה והכי מלאת חיים.

ראה בקלות את מה שמוצג במסך
ראה בקלות את מה שמוצג במסך

המשמעות של תמונה עמומה היא שאינך יכול לקרוא בקלות טקסט או להבחין בפרטי התמונה על המסך. כאשר התמונה בהירה יותר תוכל לראות בקלות את כל המצגת ולהבחין בפרטים.

Help keep costs down
סיוע בשמירה על עלויות נמוכות

כאשר יש לך תפוקה גבוהה במידה שווה של אור לבן וצבעוני, מתקבלת תמונה בהירה יותר עם צבעים מלאי חיים יותר, לכן אינך חייב לקנות מקרן עם ערכי לומן גבוהים יותר.

ללא הפרעות
ללא הפרעות

טכנולוגיית 3LCD של Epson מספקת תמונה בהירה שאין בה "אפקט קשת" העלול להשפיע על מקרנים מסוימים בעלי שבב יחיד.

בידור ביתי

בידור ביתי

צור אירועים מרהיבים בסגנון קולנועי לחברים ולמשפחה. תיהנה מסרטים, ממשחקים ומאירועי ספורט במופע מרהיב של פעם בחיים עם תמונות בהירות וצבעים מלאי חיים, אפילו בחדרים מוארים היטב.

עסקים

עסקים

הצג מצגות עוצרות נשימה כדי להשאיר רושם בל ימחה. הודות לצבעי לבן בהירים וצבעים מלאי חיים, מקרן Epson יכול לסייע לך לוודא שהעבודה שלך תיראה נהדר.

חינוך

חינוך

תמונות בהירות מסייעות להעביר שיעורים מרתקים יותר. המרץ את התלמידים להשיג את התוצאות הטובות ביותר על-ידי יצירת סביבת לימוד מלאת צבע ומלהיבה.

מידע נוסף
True Colour

בהירות כשלעצמה אינה יכולה להציג את הצבעים האמיתיים שאתה רואה בחיי היומיום. על בסיס פילוסופיה זו, טכנולוגיית 3LCD של Epson משלבת בהירות וצבע אמיתי כדי ליצור תמונות מלאות חיים ונאמנות למקור. כדי להשיג יתרונות אלה, אנו מוודאים שהאור הצבעוני שהמקרנים שלנו מפיקים בהיר במידה שווה לאור הלבן.

בשעה שיצרנים אחרים מאמינים שביכולתם לשפר את איכות התמונה על-ידי הגדלת הבהירות של המקרנים באמצעות תפוקת האור הלבן, Epson מוודאת שלמקרנים שלה יש תפוקה זהה של אור לבן ואור צבעוני (CLO). בהירות גבוהה של ערכי לומן כשלעצמה אינה משתווה לתמונות בהירות ונאמנות למקור, ו- CLO נמוך יחסית יכול לגרום לתמונות להיראות עמומות ודהויות. עם זאת, כאשר ערכי הלומנים של בהירות הצבע תואמת לבהירות האור הלבן, תקבל צבעים מלאי חיים ואמיתיים שממש מעוררים את התוכן לחיים.

חפש את המוצר שלך

השוואה
Close

השוואת מוצרים

1 מבין 4 שנבחרו

    השווה פריטים שנבחרו