גודל התצוגה דווקא כן חשוב

עם Epson רואים יותר תוכן בצורה מפורטת יותר.

צפה בסרטון הווידיאו הורדת הפרוספקט

אילו נקודות חשובות בחיפוש אחרי מסך?

קיימים היבטים רבים שיש לשקול בעת בחירת התצוגה הנכונה עבור העסק שלך. אחת השאלות הראשונות שעליך לשאול היא: אם אני צריך פתרון משולב אחד לחדרי ישיבות, לוח וירטואלי או לוח תצוגה?

היכולת לקבל תצוגה אופטימלית, ועם הניראות הנכונה, היא הגורם המכריע שנדרש כדי להפיק את המרב מהפגישות ומהתוכן שמוצג על המסך. אחד היתרונות של מקרני Epson הוא שהם מציעים גודל מסך הניתן להרחבה, כדי לענות לדרישות המשתנות של חדרים בכל הגדלים.

הגודל הנכון לניראות אופטימלית

השלב הראשון הוא מציאת גודל המסך הנכון לחדר שלך. בחירה "פשוטה" זו חשובה מאוד - עליך להציג תוכן בצורה ברורה כדי שפגישות יהיו יעילות, ובה בעת לוודא הקפדה על תקני בטיחות וגהות. באמצעות פתרון ניתן להרחבה המתאים לחדרים בכל הגדלים, המקרנים של Epson הופכים החלטה זו לקלה מתמיד.

מקרני Epson לוח תצוגה
גודל גודל תמונה (אלכסוני) מסך הניתן להרחבה עד לגודל של 500 אינץ'1 לוח תצוגה אינטראקטיבי ממוצע 65 עד 69 אינץ'2
גודל ניתן להתאמה ניתן להרחבה קבוע

מתן מענה פשוט לגודל מסך מינימלי

לא תרגיש בנוח כשאתה עובד מול מחשב עם מסך קטן מדי - הוא לא טוב לעיניים שלך ועלול לפגום באיכות התוכן שמוצג על המסך.

בדיוק מאותן סיבות, דרוש לך מסך המתאים בגודל לסביבת חדר הישיבות שלך - ולכן גודל המסכים של Epson מדמה את תקני הבטיחות והגהות לקבלת חוויה שוות ערך לזו של תצוגת שולחן העבודה הנהוגה כיום בעסקים (הנחיית EEC/90/270 של האיחוד האירופי - Display Screen Equipment).

יכולת הרחבת גודל המסך והפונקציונליות של מקרני Epson מאפשרת לוודא שהתוכן המוצג אינו קטן מדי, ושהוא איכותי ונראה בבהירות לכולם, תוך התחשבות במרחקי הצפייה מהמסך. באופן זה, לכל המשתתפים בפגישה יש הזדמנויות שוות לשתף ולהיות מעורב.

מציאת גודל המסך האופטימלי עבור חדר הישיבות שלך

הכלי האינטראקטיבי שלנו למרחק תצוגה מאפשר לחשב גודל המסך לאידיאלי עבור המקרן שלך, בהתבסס על מידות החדר, הפריסה ומספר המושבים.

מרחק הצפייה המקובל עבור3 300" מסך המקרן הוא 14.2מטר

הדפדפן שלך אינו תומך בתג אלמנט HTML5.

פריסת החדר

מידות החדר (מטרים) רוחב:    אורך: גודל חדר לא נתמך

מספר המושבים

84"
50"84"
300"
50"500"

בחירת הפתרון שלך

השגת הגודל האופטימלי של המסך מאפשרת להחליף את חוויית שולחן העבודה של כל המשתתפים בפגישה, לרבות אלה היושבים רחוק ביותר מהמסך.

בהתאם לבדיקת הראיה Snellen , כדי שתמונה תיראה באותו גודל כאשר היא נמצאת במרחק כפול, היא חייבת להיות גבוהה פי שתיים, או גדולה פי ארבעה בשטחה.

הורד עלון

אופטימיזציה של שיתוף פעולה

בנוסף לביצועי מסך אופטימליים, מקרני Epson מתוכננים להשתלבות במערכות הקיימות שלך. באמצעות הפתרונות של Epson לחדרי ישיבות, תוכל ליצור חדר ישיבות גמיש, מוכן לעתיד ודינמי, ולאחד את התקשורת כדי להבטיח זרימת עבודה חלקה בין כל המכשירים, כל הזמן.

שמירה, שיתוף והדפסה

הקרנה אלחוטית ממכשירים ניידים

הוספת הערות בדיוק שאין כמוהו

שיתוף פעולה באמצעות ועידת וידיאו

איכות בולטת לעין

התאמת אור אוטומטית במקרני Epson מזהה את תנאי התאורה ההיקפית בחדר ומשנה בהתאם את רמת הבהירות, כך שניתן לראות תוכן בבהירות וללא בוהק.

לילה
יום

לחלק מלוחות התצוגה יש זוויות צפייה מוגבלות - המקשה לראות את התוכן שעל המסך בעת צפייה מצדו של החדר. אלא שאין זה כך כאשר מדובר במקרני Epson, שאין להם נקודות מתות, ומאפשרים לכולם לראות את התוכן בקלות.

לוח תצוגה
מקרן Epson

פיקסלים בולטים יכולים להיראות על לוחות RGB כאשר מביטים בהם מקרוב פרקי זמן ממושכים - כמו במהלך מצגות אינטראקטיביות או שיתופי פעולה ארוכים - דבר העלול לגרום למאמץ של העיניים. מצד שני, למקרנים יש פחות פיקסליזציה מאשר ללוחות תצוגה ויחד עם התאמת אור אוטומטית, ניתן לצפות בהקרנות בנוחות למשך פרקי זמן ארוכים יותר.

לוח תצוגה
מקרן Epson

צור קשר

למידע נוסף על מקרני Epson, פשוט מלא את הפרטים שלך ונציג של Epson ייצור אתך קשר.

נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
נא למלא שדה זה
ברצוני לקבל מידע בדוא"ל לגבי מוצרים, מבצעים ואירועים אחרים של Epson.
בדיקת אבטחה

הדבר מסייע לאשר שאתה בן אדם ולא מחשב.

שדות המסומנים עם "*" הם שדות חובה.

  1. גודל מסך של עד 500 אינץ' מבוסס על מקרנים נייחים של .Epson
  2. מקור: Futuresource Q415 – Western Europe - Corporate Flat Panels
  3. מרחק הצפייה המקובל יעניק חוויית צפייה בחדר שוות ערך לחוויית שולחן עבודה.
    תצוגות בגודל הקטן מ- 80 אינץ' נחשבות בתור 16:9. תצוגות בגודל 80 אינץ' וגדולות יותר נחשבות בתור 16:10.

מדוע גודל התצוגה חשוב?

מצגות יכולות להיות מרתקות רק אם ניתן לראות אותן בצורה ברורה. חשוב שהצופה יוכל לא רק יוכל להנות מהמוצג על המסך אלא גם לראות בלי לאמץ את העיניים. על-ידי החלת הידע על אופן שבו ניתן לקבל גודל מסך אידיאלי, אפשר להפוך כל מצגת לברורה ונוחה לצפייה.

איך זה מרגיש?

ניתן לקבל חוויית צפייה בטוחה וקלה של החומר המוקרן על-ידי סימולציה של התנאים המוגדרים לצפייה בשולחן עבודה. קיימות הנחיות לשולחן עבודה שנקבעו על-ידי הנחיית ‎90/‎270/‎EEC של האיחוד האירופי עבור ציוד למסך תצוגה, שאותן ניתן ליישם בעת קביעת גודל תצוגת מקרן. יכולת זו מאפשרת: ליצור חוויה נוחה שמוכרת למשתמשים בשולחן עבודה, המבטיחה שהתוכן ברור ומונעת מהצופים לאמץ את העיניים. אין לשכוח שחשוב לשקול את העובדה שהתחושה ביחס לגודל התמונה המוקרנת תהיה שונה לצופים בהתבסס על המקום שבו הם יושבים, כך שיש לקחת בחשבון את האדם היושב רחוק ביותר כדי לערוך את החישובים לגבי גודל התמונה ההולם ביותר.

ביצוע הבדיקה

אם כך, כיצד ניתן לבחור את גודל התצוגה הנכון עבור המצגת? רוב האנשים מכירים את בדיקת העיניים שנקראת Snellen ומשמשת אופטומטריסטים לביצוע בדיקת ראיה. כדי לראות בצורה ברורה עם ראיית 6/6, צריך לראות את האותיות על התרשים ממרחק של 6 מטרים. בהתאם לבדיקת הראיה Snellen, כדי שתמונה תיראה באותו גודל כאשר היא נמצאת במרחק כפול, היא חייבת להיות גבוהה פי שתיים, או גדולה פי ארבעה בשטחה. ניתן להחיל מידע זה לגודל התצוגה של המקרן כדי להבטיח שהצופה יכול לראות בצורה ברורה.

ביצוע הבדיקה

בחירת הפתרון שלך

השגת הגודל האופטימלי של המסך מאפשרת להחליף את חוויית שולחן העבודה של כל המשתתפים בפגישה, לרבות אלה היושבים רחוק ביותר מהמסך.

בהתאם לבדיקת הראיה Snellen , כדי שתמונה תיראה באותו גודל כאשר היא נמצאת במרחק כפול, היא חייבת להיות גבוהה פי שתיים, או גדולה פי ארבעה בשטחה.

איך זה עובד?

פיתחנו כלי זה כדי לקחת בחשבון את כל הגורמים ולסייע לך להחליט מהו הגודל האידיאלי של המסך. פשוט הזן את פריסת החדר, מספר הצופים וגודל החדר. לאחר מכן תוכל להתאים את המחוונים כדי לראות מהו גודל התצוגה הנדרש לך.

כדי להעניק תמיד תצוגה ברורה ונוחה, ניתן לבחור מבין המקרנים שלנו כך שיתאימו לגדלים שונים של חדרים ולקהלים שונים, ולספק פתרון חסכוני ומוכן לעתיד, גם אם דרישות התצוגה ישתנו. בסופו של דבר, כאשר המצגות נוחות לצפייה, הצופים יהיו מרותקים יותר ויפיקו תועלת פרודוקטיבית ויעילה יותר.

צור קשר