ערך מוסף הטמון במקרן

גלה כמה גמיש מקרן Epson שברשותך בשימוש עם פתרונות התוכנה שלנו.

הפקת תועלת משופרת מהמקרן

מיצוי הפוטנציאל של המקרן

פתרונות התוכנה הייחודיים של Epson מאפשרים לך להפיק את המרב מהמקרן שברשותך, וליהנות מיכולות, ביטחון ושליטה משופרים. כיצרני המקרנים המובילים בעולם1, אנחנו מבינים את הצורך בפתרונות תצוגה נכונים – פתרונות שיאפשרו לך להציג תכנים בדרך שלך, בכל מקום, בקלות וביעילות.

ב-Epson, אנחנו מבינים שכדי להעביר מצגות או שיעורים בצורה מעוררת השראה נדרשים פתרונות חדשניים – לכן פיתחנו היצע דינמי של כלים מתקדמים למקרנים. בין שמוטלת עליך אחריות לניהול מקרנים מרובים ובין שברצונך להפגין דינמיות רבה יותר בעבודתך, הפתרונות האלו ימטבו את הפרודוקטיביות העסקית שלך ויספקו לך פלטפורמה ליצירת העבודה והרעיונות הטובים ביותר שלך.

הפתרונות שלנו

הזרמה ושיתוף תוכן באופן אלחוטי

אפליקציית iProjection של Epson

Windows‏, Mac‏, iOS‏, Chromebook ו-Android

iProjection היא תוכנת תצוגה אלחוטית לחלוטין, שפותחה לכיתות, לחדרי ישיבות ולחללי עבודה מודרניים, שמאופיינים בגישת BYOD (הבא מכשיר משלך).

אפליקציית iProjection עבור iOS‏ / Android אפליקציית iProjection עבור Windows/Mac

אפליקציית Epson iProjection עבור Chromebook

ניתן לשתף בקלות תוכן בצורה אלחוטית ממכשירי Chromebook לפתרון תצוגה ייעודי. אפשר להציג תוכן מ-Chromebook יחיד או להשתמש בתוכנה Projection של Epson עם פונקציית הנחיה שמאפשרת לבחור ולהציג בו-זמנית תוכן מעד ארבעה מכשירי Chromebook נפרדים.

מידע נוסף * חשוב לציין ש-iProjection עבור Chromebook לא יכולה לשמש כגורם מנחה; לשם כך יש להשתמש ב-iProjection עבור Windows‏, Mac‏, iOS או Android.

שיקוף מסך (Miracast)

להעברה אלחוטית של תכנים מסמארטפונים, טאבלטים ומחשבים נבחרים שתומכים בשיקוף מסך. תכונה זו פותחה ונבנתה סביב טכנולוגיה Wi-Fi Direct, שמאפשרת לשני מכשירים ליצור חיבור Wi-Fi ישיר מסוג עמית-לעמית, לשיקוף מסכים. פתרון זה מאפשר להציג תוכן, למשל תמונות וסרטוני וידיאו, מהמכשיר, ללא כבלים או חיבור לרשת.

אינטראקטיביות ושיתוף פעולה

התוכנה Easy Interactive Tools מאפשרת להשתמש בעט אינטראקטיבי או באצבעות בתור עכבר לצורך ניווט, בחירה, גלילה, ציור, שמירה וניהול אינטראקציה עם התוכן המוקרן מהמחשב.

מידע נוסף

מצב אינטראקטיביות

מצב אינטראקטיביות מציג את סרגל הכלים על התמונה המוקרנת ומאפשר לך להשתמש בעט בתור עכבר לצורך פתיחת אפליקציות, גישה לקישורים והפעלה של סרגלי גלילה. הוא מאפשר לך גם להוסיף הערות מעל כל מה שמוצג.

מצב לוח וירטואלי

מצב לוח וירטואלי הופך את אזור התצוגה לבד ציור דיגיטלי. עבור הרקע זמינים שלושה צבעים חלקים ושישה דפוסים. סרגל הכלים מספק את האמצעים הדרושים לכתיבה, ציור, הוספת צורות והוספת תמונות מעל הרקע. אפשר גם לייבא תמונות ממצלמת מסמכים מתוצרת Epson.

שליטה וניטור

שליטה וניטור

Epson Projector Management

שליטה מלאה מרחוק מאפשרת לך לעבוד תוך ניצול מקסימלי של הזמן שלך. ניתן לבדוק סטטוס של כל המקרנים ממחשב אחד על-ידי חיבור של מכשירי Epson מרובים לרשת. התוכנה כוללת גם תוסף להעברת הודעות שמאפשר שליחת הודעות לפתרונות התצוגה של Epson המחוברים לרשת. היא יכולה גם לכבות את כל פתרונות התצוגה שבבניין בסוף יום העבודה.

הורד

הגדרת המקרן

מחשבון מרחק הקרנה

קבלת התאמה מדויקת

מחשבון מרחק ההקרנה מאפשר לכולם לראות בבירור את התוכן המוצג, על-ידי כך שהוא מחשב את גודל התמונה ומרחק ההקרנה המתאימים.

מידע נוסף

מחשבון מרחק לעדשות

יצרנו מחשבון מקיף עבור המקרנים בעלי העדשה הקבועה ומקרנים בעלי עדשה מתחלפת. המחשבון מאפשר לקבוע את מרחק ההקרנה על סמך גודל המסך שנבחר, ולהפך.

מידע נוסף
Epson Projector Content Manager

Epson Projector Content Manager

התוכנה Epson Projector Content Manager מאפשרת להוסיף תמונות וסרטוני וידיאו לרשימות הניגון, ולשמור אותם בהתקן אחסון חיצוני (כרטיס SD או כונן USB). הכנסת התקן האחסון למקרן מאפשרת להקרין בקלות את התוכן מרשימת הניגון ללא צורך בחיבור קווי. בנוסף, ניתן להוסיף בהתאמה אישית מסנני צורה, אפקטים של שכבות-על ותזמונים.

הורדת התוכנה
Epson Creative Projection

Epson Creative Projection

Epson Creative Projection היא אפליקציה המאפשרת לך ליהנות מיצירת תוכן מותאם אישית בקלות ב-iPhone או iPad. באמצעות Epson Creative Projection, ניתן ליצור תוכן מקורי ומרהיב כדי לעורר לחיים חדרים, תצוגות מוצרים וחללים סביבך, בכל זמן ובכל מקום. Epson Creative Projection מעניקה גישה למגוון רכיבים יצירתיים, ומאפשרת למשתמשים ליצור תוכן מותאם אישית על-ידי שילוב של סרטונים, תמונות, טקסט ומסננים קיימים שהוגדרו מראש, או להעלות תוכן חדש כדי לספק אפקטים ייחודיים

App Store

פתרונות תוכנה

בחירת פתרונות תוכנה

6 מתוך 6 משאבים

‎אפליקציית iProjection עבור iOS‏ / Android

מידע נוסף

אפליקציית iProjection עבור Chromebook

מידע נוסף

אפליקציית iProjection עבור Windows/Mac

מידע נוסף

Epson Projector Management

מידע נוסף

Easy Interactive Tools

מידע נוסף

Epson Creative Projection

מידע נוסף

Epson Projector Professional Tool

מידע נוסף

אפליקציית iProjection של Epson עבור iOS‏ / Android – להתחברות והצגה באופן אלחוטי

אפליקציית iProjection מספקת חופש מלא לנהל אינטראקציה עם הקהל ולהעביר מצגות דינמיות יותר. האפליקציה מאפשרת להציג מסמכים, תמונות ודפי אינטרנט באופן אלחוטי, היישר ממכשירי iOS ו-Android חכמים.

התכונה המובנית להוספת הערות מאפשרת להשתמש בעט דיגיטלי, סימון או מחיקה, עם אפשרויות צבע או טשטוש, כדי לסמן או לכתוב בזמן אמת הערות על פני התמונה המוקרנת.

לאחר ההורדה של אפליקציית iProjection מ-Google Play או מה-App Store, יש לחבר את המכשיר החכם לאותה רשת שאליה מחובר המקרן ולהפעיל את האפליקציה.

להורדה מה-App Store להורדה מ-Google Play

Epson Creative Projection

Epson Creative Projection היא אפליקציה המאפשרת ליצור בקלות תוכן מותאם אישית ב-iPhone או iPad. האפליקציה מאפשרת לקשט כל חלל על-ידי שילוב תמונות וסרטונים עם התבניות והחותמות המובנות של האפליקציה.

עם Epson Creative Projection אפשר ליצור תוכן מקורי מרהיב כדי לעורר לחיים את תצוגות המוצרים והחללים שסביבך - בכל זמן ובכל מקום.

אפליקציית Epson Creative Projection זמינה רק ב-App Store. עיין במדרי המקוון למשתמש

App Store.

Epson Projector Professional Tool

באמצעות Professional Tool של מקרן Epson ניתן ליצור במהירות ובקלות תמונות מיושרות בצורה מושלמת. תוכנית השירות שלנו, הניתנת להורדה בחינם, משפרת את מהירות ההתקנה של מקרנים מרובים. היא גם מאפשרת גישה לטכניקות מתקדמות יותר היישר מהקופסה.

הורד תוכנת Epson Professional

אפליקציית iProjection עבור Windows/Mac

לניהול פגישות אינטראקטיביות ולחיבור של עד 50 מכשירים למקרן אחד דרך הרשת. לאחר מכן ניתן לבחור עד ארבעה מהמכשירים המחוברים ולהקרין מהם תכנים.

הורדה עבור Windows הורדה עבור Mac

התקנה עבור Windows

חיבור מהיר ומתקדם למקרן

חיפוש ידני לאיתור המקרן

יצירה/ארגון של פרופיל

אחזור מקרן מפרופיל

הגדרה של אפשרויות המקרן

סקירה כללית של מצב הנחיה

שיתוף תוכן בקלות

אפליקציית iProjection של Epson עבור Chromebook מאפשרת לנוע בקלות ברחבי החדר על-ידי שיתוף אלחוטי של מכשירי Chromebook עם התקן התצוגה בכיתה. אפליקציית Epson iProjection עבור Chromebook יכולה להציג במקרן Epson תוכן מתוך Chromebook יחיד.

אפליקציית iProjection של Epson זמינה להורדה מה-Chrome Web Store. לפני התקנת אפליקציית Epson iProjection, יש לודא ש- Chromebook והמקרן של Epson מחוברים לאותה רשת.

עיין בתיעוד של המקרן לקבלת מידע על חיבור המוצר לרשת.

Miracast/Intel WiDi – stream & share

Easily add exciting content to your presentations, by wirelessly streaming it to your projector from smartphones, tablets and PCs (that support Miracast or Intel WiDi). It's designed and built on Wi-Fi Direct - a technology that enables two devices to form a direct, peer-to-peer Wi-Fi connection to screen mirror. It allows you to display content such as photos and videos from your device without cables or a network connection.

Wireless LA N adapter – from PC to projector instantly

The high-speed, wireless network adaptor allows you to connect to selected Epson projectors, allowing quick and easy access to the LAN or peer-to-peer networks, without wires or cables. When used with Epson Epson Projector Management and Network Projection software, you can remotely access and control projectors over the wireless LAN.

Learn more

Easy Interactive Tools – כל מה שדרוש לך, בקצות אצבעותיך

ניתן להעביר מצגות ושיעורים בצורה יותר מעניינת ואינטראקטיבית על-ידי הוספת הערות על המסך בזמן אמת באמצעות עט אינטראקטיבי או קצות האצבעות. תכונת הלוח הווירטואלי מאפשרות הוספת הערות לתוכן, עוזרת לשמור על ריכוז בקהל, ומאפשרת להכין מראש את הקלט הנוסף כדי לחסוך זמן בהמשך.

הורדה עבור Windows הורדה עבור Mac

Epson Projector Management

שליטה מלאה מרחוק מאפשרת לך לעבוד תוך ניצול מקסימלי של הזמן שלך. ניתן לבדוק סטטוס של כל המקרנים ממחשב אחד על-ידי חיבור של מכשירי Epson מרובים לרשת. התוכנה כוללת גם תוסף להעברת הודעות שמאפשר שליחת הודעות לפתרונות התצוגה של Epson המחוברים לרשת. היא יכולה גם לכבות את כל פתרונות התצוגה שבבניין בסוף יום העבודה.

הורד

Throw Distance Calculator – get a precise fit

Using our Throw Distance Calculator, you can easily work out image sizes and projection distance dimensions across our entire projector range. Simply select your desired screen size or the projection distance, and the smart online tool will automatically calculate all of the necessary installation dimensions.

Download

ארכיון התוכנות

EasyMP™ Multi-PC Projection – לאינטראקציה שיתופית

התקן את התוכנה במחשב נייח או נייד וכעת, בין אם ישנם שנים או חמישים משתמשים, תוכל לשתף תוכן עם המחשבים של כולם באמצעות רשת מקומית.

דרך פונקציית המנחה, בחר עד ארבעה מכשירים היכולים להקרין בו-זמנית את התוכן שלהם כך שכולם יוכלו לשתף את היתרונות.

מידע נוסף

איחוד טכנולוגיות, בניית פתרונות

תוכנית שותפים (Certified Technology Partnership) נועדה לאפשר למשתמשי קצה ולמשווקים לקבל החלטות רכש מושכלות עבור פתרונות שנבדקו והוכחו כמתאימים הדדית.

מידע נוסף

צור קשר

למידע נוסף על הפתרונות של Epson, פשוט מלא את הפרטים שלך ונציג של Epson ייצור אתך קשר.

שדות המסומנים עם "*" הם שדות חובה.
  1. איחוד טכנולוגיות, בניית פתרונות