הפתרונות הביתיים של EPSON

הפתרונות הביתיים של EPSON

תכליתיות, ישירות ומועילות - אלה העצות שלהן אתה זקוק כשאתה מחפש מדפסת, סורק או מקרן. אנחנו רוצים לעזור- מצא את העצות הדרושות לך בהמשך וגלה כיצד Epson יכולה להפיח רוח חיים ברעיונות שלך.

הדפסה בבית

הפכנו את תהליך הבחירה במדפסת לפשוט. המגוון המקיף שלנו מחולק לקטגוריות, כדי שיהיה לך קל למצוא מדפסת עם התכונות מתאימות ביותר לצרכים שלך.

EcoTank

האם אתה מחפש אפשרות בעלות נמוכה במיוחד? מדפסת EcoTank שלנו מגיעה מצוידת בדיו מקורי ואתה יכול לחסוך 90% בממוצע מעלויות הדיו1. מהרגע הראשון, יהיה לך מספיק דיו להדפסת אלפי דפים - פירוש הדבר שתחסוך זמן וכסף כי לא תצטרך להחליף מיכלי דיו בתדירות גבוהה.

מידע נוסף

מדפסות EcoTank בשחור-לבן

ל-EcoTank יש מיכל דיו גדול למילוי מחדש שאותו ממלאים עם בקבוקי הדיו הכלולים. מהרגע הראשון, הדיו הכלול מספיק להדפסת אלפי דפים, ומאפשר לצמצם עלויות ולחסוך בזמן כיוון שאין צורך בהחלפות תכופות של טונר.

מידע נוסף

משרד ביתי

בין אם אתה עובד בחדר עבודה או במשרד ביתי קטן, סדרת WorkForce Pro מציעה מגוון של דגמים מהירים, רבי עוצמה וקומפקטיים - תוספת נהדרת לארגז הכלים שלך. גלה כיצד המדפסות האלחוטיות הללו יכולות לשפר פרודוקטיביות ולצמצם עלויות תפעול.

מידע נוסף

פתרונות ליצירתיות

הפוך את החיים לקלים ומהנים יותר עם מגוון גיליונות ופעילויות להדפסה בחינם שיתאימו לבית, לילדים ולמשימות ניהול.

גיליונות להדפסה

תן לעצמך יתרון מקצועי עם תבניות חינמיות להדפסה. תוכל ליצור כותרות תואמות למכתבים, למעטפות, לעלונים ועוד. תוכל למצוא גם תבניות ללוחות שנה ולוחות זמנים שבועיים כדי לא לפספס דבר וכן משחקים ופעילויות יצירה להנאתך בשעות הפנאי.

מידע נוסף

פתרונות לתחום הבידור

באמצעות המקרנים הביתיים של Epson תוכל להפוך את ביתך לזירת אירועים לכל האקשן. בין אם אתה צופה באירועי ספורט, בסרט קלאסי, מזרים תוכן מהכבלים דרך ממיר או משחק במשחק עדכני, תוכל להפוך אותם לחוויה בלתי נשכחת ותמונה מוקרנת הגדולה מהחיים. תשומת הלב של כולם תתעורר ותוכל להפגיש בביתך משפחה וחברים כדי לחוות יחד רגעים בלתי נשכחים.

קולנוע ביתי

כמובילה העולמית בטכנולוגיית הדימות2, אנחנו מבינים בכל מה שקשור ליצירת חוויית תלת-ממד איכותית על המסך. תיהנה מצפייה בסרטים, במארזים שלמים ועוד באמצעות המקרנים הפשוטים להפעלה האלה.

מידע נוסף

משחקים

פנה את היומן שלך - הבית שלך עומד להפוך למוקד של ערבי המשחקים. בין אם אתה חומק מתיקולים על המגרש, שועט במורד עיקולים מסמרי שיער או מגלה עולמות חדשים, כל אחד יכול להשתלב באקשן עם מקרן Epson.

מידע נוסף

מאתר מקרנים לקולנוע ביתי

‏מאתר המקרנים לקולנוע ביתי הוא כלי פשוט לשימוש המתאים את המקרן הטוב ביותר לצורכי הבידור הביתי שלך.

התחל כעת

ספורט

תמיד כיף כשכולם מתאספים ביום המשחק. עם מקרן Epson, תוכל לייצר חוויה בלתי נשכחת שחבריך לא ירצו לוותר עליה. גדול יותר, בהיר יותר וחד יותר מאי פעם - הצג את "המשחק היפה" במלוא תפארתו.

מידע נוסף

מכשירים לבישים

דרך חדשה לחלוטין לראות את העולם

הדרך הטובה ביותר לחוות מציאות רבודה והטסת רחפנים במשקפיים החכמים, השקופים והקלים ביותר בעולם עם תצוגת OLED‏3.

מידע נוסף

עתיד מבטיח לטכנולוגיית FPV

יש הרבה מה לראות עם Moverio BT-300. זהו הפיתוח העדכני ביותר בטכנולוגיית First Person View ‏(FPV) לבישה, והדרך הטובה ביותר לצלם תמונות וסרטוני וידיאו באמצעות הרחפן.

מידע נוסף

Epson Connect

הדפס בקלות מטאבלטים, מטלפונים חכמים ועוד באמצעות אפליקציות חינמיות וקלות לשימוש.

מידע נוסף
  1. חיסכון ממוצע/מספר מיכלי הדיו הדרושות בהדפסת אותו מספר דפים באמצעות בקבוקי הדיו הכלולים עם מגוון דגמי EcoTank, למעט מחיר החומרה. ההשוואה נערכה עם מגוון דגמי A4 EcoTank לעומת עלות ממוצעת של 10 הדגמים המובילים הנמכרים ביותר במערב אירופה, בתקופת ינואר 2017 -דצמבר 2017, בהתאם למעקב של GfK. עלויות הדפסה מחושבות ביחס של מיכלי דיו סטנדרטיים ו-XL בשוק המערב אירופי בהתאם למעקב של GfK לאותה תקופת ייחוס, באמצעות מחיר קמעונאי ממוצע. תפוקות של מיכלי דיו כפי שדווחו באתרי האינטרנט של היצרן
  2. נתח שוק גדול ביותר עבור מקרני 500 לומן ומעלה. (הסקר נערך על-ידי Futuresource Consulting Limited בתקופה שבין 2001 עד 2016)
  3. בעת השוואה לנתונים הזמינים באתרי אינטרנט של יצרני מכשירים מתחרים עם תכונות דומות החל מינואר 2016. המשקל המיועד של מערכת הראש Moverio BT-300 הוא: 69 גרם.