כולל דיו בכמות המספיקה עד לשלוש שנים 1

ניתן להדפיס אלפי דפים לפני שיש למלא מחדש את המיכל, במדפסת הקלה לשימוש הזאת ללא מיכל דיו.

מציגים את מדפסות EcoTank

עבור הדפסה יומיומית

חל מ-179.99£ולל מע"מ

עבור הדפסה באיכות עסקית

חל מ-179.99£ולל מע"מ

עבור הדפסת תמונות

חל מ-179.99£ולל מע"מ

מהי מדפסת EcoTank?

מדפסת EcoTank שונה מהותית מרוב המדפסות האחרות - במקום מחסניות דיו, היא כוללת מיכל דיו גדול שאותו ממלאים בדיו מבקבוקי הדיו הכלולים יחד באריזת המדפסת. מהרגע הראשון, יהיה לך מספיק דיו להדפיס עד 14,000 דפים2 - פירוש הדבר שתחסוך זמן וכסף כי לא תצטרך להחליף מחסניות דיו בתדירות גבוהה. ההתקנה פשוטה, המילוי מחדש פשוט קל וגם אמין והתוצאה היא דף אחרי דף שמודפסים באיכות גבוהה.

חיסכון עם EcoTank

חיסכון של עד 90% בעלויות הדיו3

כולל דיו בכמות המספיקה עד לשלוש שנים 1– שווה ערך לעד 82 מחסניות 3.

הדפס יותר מ-130 דפים בשחור בעלות של שקל אחד4

הדפס יותר מ-65 בצבע דפים בעלות של שקל אחד4

חשב כמה תוכל לחסוך בזכות מדפסות EcoTank של Epson

 1. בחר דגם של מדפסת EcoTank של Epson והשווה אותו לאחד מ-20 דגמי המדפסות הנמכרים ביותר
 2. ספר לנו כמה דפים אתה צפוי להדפיס בחודש וכמה שנים אתה צפוי להשתמש במדפסת.
 3. לחץ על 'חישוב'

מדוע לבחור ב-EcoTank

מובילה בשוק העולמי

Epson הייתה הראשונה להציע מדפסות ייעודיות ללא מחסניות דיו וכעת החברה היא הספקית מס' 1 בעולם של מדפסות עם מיכלי דיו5. יותר מ-40 מיליון מדפסות EcoTank נמכרו בכל העולם6.

מהירה יותר מדגמים מתחרים 7

לא משנה כמה דיו נדרש עבור מסמך, EcoTank מדפיסה דף יחיד מהר יותר מכל הדגמים המתחרים 7. לחץ כאן כדי לצפות בסרטונים בנושא מהירות ההדפסה של EcoTank.

עיצוב חכם

בדור החדש של מדפסות EcoTank הייעודיות, מיכל הדיו ממוקם בחזית המדפסת. העיצוב החדש קומפקטי ומאפשר גישה נוחה למילוי מחדש ומבט ברור על רמות הדיו במיכל. המדפסת מתאפיינת במערכת מילוי מחדש משופרת שתוכננה כדי למזער את הסכנה של שפיכת דיו ויצירת לכלוך.

אמינות

בניגוד ליצרניות אחרות, ראשי ההדפסה של Epson קבועים. אינך צריך לתקצב ראש הדפסה חליפי או לטרוח להחליף ולהתאים אותו.

ראש שקט

תיהנה מראש שקט עם אחריות מורחבת לשלוש שנים במבצע.

מבחר גדול יותר

Epson מציעה את המבחר הגדול ביותר של דגמים עם מיכלי דיו לעומת שאר ספקיות המדפסות. קבל מדפסת EcoTank מותאמת לצרכיך ממגוון של מדפסות לשימוש יומיומי, להדפסת תמונות ולמגזר העסקי.

הצגת המגוון

הדפסה יומיומית

הדפס, סרוק או העתק מסמכים בקלות עם מדפסות EcoTank לשימוש ביתי.

הדפסה באיכות עסקית

השלם משימות ביעילות עם דגמי EcoTank המיועדים לעסקים.

הדפסת תמונות

הפק תמונות בולטות ומבריקות ותיהנה מצבעים עשירים ומלאי חיים.

השוואת מוצרים

מפרט
פונקציות רב-תכליתיות
קישוריות
גודל נייר מרבי
הדפסה דו-צדדית
מזין מסמכים אוטומטי
צג LCD
מערכת למילוי מחדש בקלות
הדפסה ממכשירים ניידים
תפוקת בקבוק דיו כלול2
תפוקת בקבוק דיו נוסף2

הדפסה ממכשירים ניידים ועוד

עם מגוון המדפסות הרב-תכליתיות הקומפקטיות של Epson עם Wi-Fi, הדפסה ממכשירים ניידים מתבצעת במהירות ובקלות. אין עוד צורך להיתקע ליד שולחן העבודה - שלח פריטים להדפסה מהטאבלט או מהסמארטפון שלך באמצעות Wi-Fi ומבחר אפליקציות להדפסה ממכשירים ניידים8.

 • האפליקציה Epson iPrint
 • האפליקציה Epson Creative Print
 • הדפס תמונות מ-Facebook
 • Email Print

מעצבים את העתיד עם טכנולוגיה נטולת חום

הגדלת הפרודוקטיביות והקטנת ההשפעה על הסביבה - ללא פשרות.

מידע נוסף
 1. דיו בכמות המספיקה לשלוש בהתבסס על נפח הדפסה חודשי ממוצע של 225 דפים עבור מדפסות EcoTank לבית ולמשרד ו- 40 הדפסות פוטו במדפסות EcoTank פוטו. החישובים מבוססים על תפוקת הדפים הנמוכה ביותר של בקבוק דיו שחור כלול למדפסות ביתיות ומשרדיות ועל תפוקת פוטו הנמוכה ביותר במדפסות פוטו.
 2. התפוקות המוזכרות משוערות בהתבסס על מתודולוגיה מקורית של Epson מתוך הדמיית ההדפסה של תבניות ניסיון שסופקו ב-ISO/IEC 24712.‬ התפוקות אינן מבוססות על ISO/IEC 24711.‬ ‏‫התפוקות מבוססות על בקבוקי דיו מקורי ועשויות להשתנות בהתאם לתמונות המודפסות, לסוג הנייר שבשימוש, לתדירות ההדפסה ולתנאי הסביבה, כגון טמפרטורה. המדפסת משתמשת בכמות מסוימת של דיו לצורך ההגדרה הראשונית כדי למלא את חרירי ראש ההדפסה, לפיכך התפוקות של ערכת החבילה הראשונית עשויות להיות נמוכות יותר
 3. עבור כל הדגמים מלבד L805, ‏L810, ‏L850, ‏L7160, ‏L7180: מספר נדרש של מיכלי דיו/חיסכון ממוצע להשגת מספר זהה של הדפים באמצעות בקבוקי הדיו הכלולים עם מגוון דגמי EcoTank (מלבד L805, ‏L810, ‏L850, ‏L7160), ולמעט מחיר החומרה. ההשוואה נערכה על הממוצע של מגוון דגמי EcoTank בגודל A4 לעומת 10 הדגמים הנמכרים ביותר באזור מרכז ומזרח אירופה, המזרח התיכון ואפריקה בתקופה של אפריל 2017 - מרץ 2018, בהתאם למעקב של IDC EMEA Hardcopy Tracker (נתוני Q1 2018), והמעקב של IDC EMEA HCP Consumables Tracker (נתוני H2 2017). עלויות הדפסה מחושבות ביחס של מיכלי דיו סטנדרטיים ומיכלי XL בשווקי מרכז ומזרח אירופה, המזרח התיכון ואפריקה בהתאם למעקב של IDC לאותה תקופת ייחוס. מחיר המכירה הממוצע חושב על-ידי חילוק ההכנסות במספר היחידות. תפוקות של מחסניות דיו כפי שדווחו באתרי האינטרנט של היצרן. עבור כל הדגמים מלבד L805, ‏L810, ‏L850, ‏L7160, ‏L7180: חיסכון ממוצע המושג אותו מספר דפים באמצעות בקבוקי הדיו הכלולים עם מגוון דגמי EcoTank, למעט מחיר החומרה. ההשוואה נערכה על הממוצע של מגוון דגמי EcoTank בגודל A4 לעומת 10 הדגמים הנמכרים ביותר באזור מרכז ומזרח אירופה, המזרח התיכון ואפריקה בתקופה של אפריל 2017 - מרץ 2018, בהתאם למעקב של IDC EMEA Hardcopy Tracker (נתוני Q1 2018), והמעקב של IDC EMEA HCP Consumables Tracker (נתוני H2 2017). עלויות הדפסה מחושבות ביחס של מיכלי דיו סטנדרטיים ומיכלי XL בשווקי מרכז ומזרח אירופה, המזרח התיכון ואפריקה בהתאם למעקב של IDC לאותה תקופת ייחוס. מחיר המכירה הממוצע חושב על-ידי חילוק ההכנסות במספר היחידות. תפוקות של מחסניות דיו כפי שדווחו באתרי האינטרנט של היצרן.
 4. מספר הדפים שהודפסו מבוסס על העלות הגבוה ביותר לדף (CPP) של בקבוקי הדיו מסוג 101, 103 ו-664 של Epson. העלות לדף מחושבת לפי חלוקה של המחיר המומלץ לצרכן הכולל של בקבוקי דיו בצבעים ציאן, מג'נטה וצהוב עבור דפים צבעוניים או של המחיר המומלץ לצרכן של בקבוקי דיו שחור עבור דפים שחורים, בתפוקת הדפים כפי שפורסמה. המחירים המומלצים לצרכן נכונים לאוגוסט 2018
 5. מבוסס על נתוני נפח מכירות שהתקבלו מאת IDC WW HCP Tracker (נתוני רבעון רביעי 2018).
 6. מספר המוצרים הכוללים מיכלי דיו בקיבולת גבוהה שנמכרו בכל העולם בין 2010 ל-2018. נתון זה מבוסס על דוח IDC Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker מהרבעון הראשון של 2019.
 7. מבוסס על בדיקות השוואת ביצועים, Epson L3150/L4160 לעומת HP Smart Tank Wireless 515 ו-Canon G3411/G6040 בדיקות תפוקה של דף יחיד, Keypoint Intelligence – Buyers Lab (BLI)‎, פברואר 2018. זמן ההדפסה המהיר ביותר של דף יחיד בהשוואה לדגמים מתחרים של מערכות OEM במדפסות הזרקת דיו 3 ב-1 בגודל A4 עם Wi-Fi ומיכלי דיו. לקבלת פירוט מלא של התוצאות ותנאי הבדיקות, קרא את הדוח של Buyer Lab שזמין כאן:Buyers lab report - Epson L3150.pdf, Buyers lab report - Epson L4160.pdf. Epson‎ הוא סימן מסחרי רשום, EXCEED YOUR VISION וסמלי הלוגו הם סימנים מסחריים רשומים או סימנים מסחריים של Seiko Epson Corporation. כל הסימנים המסחריים האחרים הם רכושם של בעליהם בהתאמה ונמצאים בשימוש למטרות זיהוי בלבד.
 8. נדרש חיבור אלחוטי לאינטרנט. לקבלת מידע נוסף ופרטים על התמיכה בשפות ובמכשירים בקר בכתובת www.epson.co.il/connect