הדפסה ללא מחסניות דיו

גלה את הפשטות והחיסכון של הדפסה ללא מחסניות דיו. מדפסות EcoTank מגיעות עם דיו המספיק עד לשלוש שנים1, וחיסכון של עד 90%2 מעלויות ההדפסה.

צפה בסרטון הווידיאו

מציגים את מדפסות EcoTank
עלויות הדפסה אולטרה נמוכות - ללא מחסניות דיו

הרגע שבו הדיו אזל יכול להיות מתסכל. גם אם יש לך מלאי, נדרש זמן כדי להחליף את המחסניות. אם אתה עסוק ונסמך על המדפסת, יש לכך פתרון פשוט. מדפסת EcoTank של Epson כוללת מערכת מיכלי דיו עם קיבולת אולטרה גבוהה המבטלת לחלוטין את הצורך להשתמש במחסניות דיו.

יותר מ-

30

מיליון

יחידות נמכרו ברחבי העולם

היתרונות של מדפסות EcoTank

יש המון דברים נהדרים במדפסות EcoTank עם מערכת מיכלי הדיו של Epson, אבל אנחנו סבורים שישנם מספר מאפיינים בולטים במיוחד ולהם כדאי לשים לב. המדפסות מספקות פתרון הדפסה במחיר אולטרה נמוך, ובנוסף הן אמינות וקלות לשימוש. המשך לקרוא כדי לקבל מידע נוסף.

עלות הדפסה אולטרה נמוכה

מדפסות EcoTank מציעות עלות אולטרה נמוכה לדף היכולה היכולה לצמצם את עלויות ההדפסה בשיעור של עד 90%2. זה ממש לא מפתיע - כיוון שהמדפסות מגיעות עם דיו כלול באריזה בכמות המספיקה עד לשלוש שנים של שימוש1. באמצעות מדפסות EcoTank ספציפיות, ניתן להדפיס עד 14,000 דפים בשחור ו- 11,200 דפים בצבע4.

איך זה עובד?

הודות למיכלי דיו משולבים בקיבולת גבוהה, הדיו מסופק בצורה רציפה למדפסת. אין מחסניות להחלפה - פשוט מוסיפים דיו למיכל באמצעות בקבוקי הדיו של Epson וממשיכים בהדפסה. לא רק ששיטה זו נוחה יותר, אלא מכיוון שאתה מקבל כמות גדולה מאוד של דיו יחד עם המדפסת, אתה נהנה גם מתמורה טובה בהרבה. למעשה, המדפסת מגיעה עם שווה ערך של עד 82 מחסניות דיו2.

צפה בסרטון הווידיאו
אמינות

ניתן לסמוך על ראש ההדפסה הקבוע מסוג Micro Piezo של Epson ועל הדיו המקורי של Epson להפקת הדפסות איכותיות עם חדות וצבעים מעולים ובמהירות גבוהה הודות לראש ההדפסה החדשני, היעיל והמדויק.

שלוות נפש

מיכל הדיו תוכנן במיוחד להשתלב בצורה מושלמת עם המדפסת, לפיכך תוכל ליהנות מהדפסה צבעונית אמינה וללא טרדות הקשורות לעתים קרובות למילוי דיו שאינו מקורי ולמערכות מיכלי דיו של צד שלישי. הדיו המקורי של Epson מיוצר בסביבות של חדרים נקיים ואופטימלי לעבודה מדפסות Epson.

סיבות נוספות מדוע משתלם לקנות

מדפסות EcoTank מספקות הרבה יותר מאשר מיכלי דיו בקיבולת אולטרה גבוהה. בדומה למגוון הרחב של המדפסות שלנו תראה שהן מציעות גם מגוון רחב של תכונות.

הדפסה דו-צדדית

חסוך נייר וכסף, על-ידי הדפסה אוטומטית על שני הצדדים של הדף. ובנוסף, זה גם ידידותי לסביבה.

הדפסה ממכשירים ניידים

שלח מסמכים להדפסה מתוך סמארטפון או ממחשב טבלט באמצעות האפליקציה החינמית Epson iPrint5. ניתן אפילו לשלוח בדוא"ל קבצים למדפסת מכל מקום בעולם באמצעות Epson Email Print5.

מבצע אחריות לשלוש שנים

כל מדפסות Epson EcoTank מגיעות עם אחריות סטנדרטית לשנה אחת או שלוש שנות אחריות במסגרת המבצע6.

מערכת נעילה ומילוי

הדור הבא של מדפסות EcoTank מגיע עם מערכת משופרת למילוי דיו הממזערת את סכנת השפיכה והלכלוך. בכל שלב סכנת השפיכה ממוזערת באמצעות בקבוקים קלים לפתיחה, קלים למזיגה וכוללים מנגנון המבטיח שהמיכל הנכון ממולא רק בצבע המתאים.

מגוון מוצרים רחב

בחר מדפסת EcoTank הכוללת תכונות המתאימות לצרכים שלך. בסדרת EcoTank קיימים למעלה מ- 20 דגמים, עם דגמים המיועדים לדרישות שימוש ביתי, משרד קטן או עסק קטן.

ראש הדפסה משולב

שלא בדומה לחלק מהמדפסות האחרות בשוק, מדפסות EcoTank כוללות ראש הדפסה מובנה וקבוע המבטיח הדפסה נטולת מטרדים ואמינה.

עלות נמוכה של בקבוקי דיו נוספים

הדיו הכלול באריזה מאפשר להדפיס אלפי דפים. כאשר בסופו של דבר הדיו יאזל, ניתן לקנות בקבוקים נוספים במחיר נוח.

הצגת המגוון של EcoTank

מחשבון חיסכון

חסוך כסף באמצעות מדפסותEcoTank של Epson

השתמש במחשבון העלות המקוון שלנו כדי לבדוק כמה תוכל לחסוך בעזרת מדפסת EcoTank.

מידע נוסף

נכנסים לפניקה?

8,000 אנשים ברחבי אירופה נשאלו מהי ה'פניקה' הגדולה ביותר שלהם כאשר הדיו במדפסת נגמר. תוכל לקרוא את ממצאי הסקר בקישורים שלמטה או לגלול הלאה כדי לראות חלק מהעובדות והמספרים העיקריים

56%

מההורים באירופה חוו רגעים של 'פניקת מדפסת' כאשר הדיו במדפסת הביתית שלהם אזל7

87%

מהאנשים לא הצליחו להדפיס בגלל רמת דיו נמוכה או כיוון שלא נותר בבית דיו כלל7

1 מתוך 5

מההורים מוצא שקניית מחסניות דיו למדפסת הביתית היא מטלה לא נוחה7

המדפסת הטובה ביותר שהייתה לי. אני ממש אוהב את המדפסת החדשה שלי! היא כל-כך שימושית, זולה יותר והרבה יותר ידידותית לסביבה הודות לבקבוקי הדיו למילוי המיכלים, בניגוד לצורך לקנות כל הזמן מחסניות דיו! איכות ההדפסה פנטסטית, התמונות מודפסות בצורה נהדרת ואפילות התצלומים מודפסים היטב! המדפסת המועדפת שלי!

L565 מאת WhimsicalMblog

הסתר סקירות
L565 5/5

CEEJAYTHEDEEJAY

Epson יש לכם את המדפסת המנצחת!

Epson יש לכם את המדפסת המנצחת!

הרושם הראשוני ממדפסת זו? פנטסטי! מבין כל מדפסות Epson שהיו לי במהלך 20 שנים, זו המנצחת, והטובה שבהן עד היום.
זו המדפסת הראשונה שלא השאירה אותי מוכתם בדיו לאחר ההגדרה הראשונה. פשוט אין לי מספיק מילים להמלצות, והיא עונה לכל הציפיות שלי. Epson, אתם חברה מדהימה!
הדפסה, סריקה והעתקה באיכות נהדרת והמבנה קומפקטי יחסית לכל התכונות שכלולות בה.

L565 5/5

StressyMummy

המדפסת המושלמת למשפחה

המדפסת המושלמת למשפחה

במשך השנים ניסינו מדפסות רבות, והדגם L565 ממש הרשים אותי. המדפסת נראית טוב, קלה מאוד להגדרה ומצאתי שהיא לגמרי ידידותית למשתמש.
אנחנו משפחה גדולה וכולם משתמשים הרבה במדפסת. המדפסת מגיבה מהר מאוד וקלה מאוד לחיבור דרך המחשבים והמכשירים שלנו. איכות ההדפסה מעולה עד עכשיו והתרשמתי גם מאיכות ההעתקה.
המיכלים למילוי מחדש הם רעיון גאוני. מילאנו אותם כשהגדרנו את המדפסת ואחרי שלושה שבועות של שימוש יומיומי, בקושי רואים שינוי ברמת הדיו. אני גם אוהב את הרעיון של בקבוקי דיו כיוון שקל למלא את המיכלים ואין צורך לדאוג לגבי קניית מחסניות דיו יקרות. בקבוקי הדיו נותנים תמורה נהדרת כיוון שהם מספיקים לזמן רב לפני שיש צורך לקנות חדשים.
הגדרת המדפסת נמשך כארבעים דקות כשעוקבים אחרי ההוראות שעל המדפסת ובמחשב ומילוי המיכל לוקח מספר רגעים. לוח תצוגה בגודל נוח מסייע בהגדרה וגם הבקרות קלות לשימוש. בניגוד למדפסות אלחוטיות אחרות שהיו לי, הצלחתי להתחבר למדפסת זו בכל פעם ומייד עם כל המכשירים - וזו יכולת ממש שימושית.
המדפסת די גדולה אבל נראית טוב והמיכלים למילוי מחדש מוסתרים מתחת למכסה כך שהילדים הקטנים לא יכולים להתעסק איתם.
בנוסף להדפסה ולהעתקה, אפשר להשתמש ב- L565 גם בתור סורק ופקס. לא השתמשתי עדיין בסורק ואין לי קו טלפון לשימוש בפקס, כך שאינני יכול להעיר על פונקציות אלה.

L565 5/5

tanialfl

מסוגננת, שימושית וחסכונית

מסוגננת, שימושית וחסכונית

מדפסת Epson EcoTank היא ללא ספק אחת הטובות שהיו לנו. ההגדרה והחיבור למחשבים היו ללא לחץ ומתח ומילוי מיכלי הדיו היה הרבה יותר קל מאשר התקנת מחסניות דיו. העובדה שהמדפסת מגיעה עם ארבעה בקבוקי דיו (כנראה מספיק להדפסת 4,500 דפים בשחור ו- 6,000 בצבע) היא גם תוספת נהדרת שמאפשרת להתחיל לעבוד במהירות. הדבר היחיד שאליו צריך לשים לב הוא שלוקח 20 דקות לדיו 'להיטען' לאחר ההתקנה, כך שכדאי לוודא שיש דיו במיכל לפני להדפסות חירום העלולות להתרחש!
כפי שמתפרסם המדפסת כוללת פונקציות הדפסה, העתקה, סריקה ופקס. הדאגה הראשונית שלנו הייתה שהמיקום שבו המדפסת מונחת אינו קרוב לקו הטלפון והדבר עלול להשפיע על המיקום שלה. למרבה המזל זו לא הייתה בעיה כיוון שפונקציית Wi-Fi איפשרה לנו להגדיר אותה ישירות וללא בעיות עם הרשת הביתית שלנו. השימוש בכבל הטלפון אופציונלי, ונדרש רק לצורך הגדרת יכולת הפקס שבשלב זה אינה דרושה לנו.
אנחנו אוהבים את היכולת להדפיס מהסמארטפונים שלנו בעזרת אפליקציית Epson iPrint ויכולים אפילו לשלוח עבודת הדפסה מכל מקום בעולם כשאנחנו בנסיעות!
פונקציית Scan-To-Cloud הרשימה אותנו במיוחד. מייד עם הסריקה המדפסת שולחת את מה שנסרק לכל מבחר היעדים שאותם ניתן להוסיף ולשמור במסד הנתונים של Epson. היעדים יכולים לכלול כתובות דוא"ל או את Google Drive (בין שאר האפשרויות). צריך להזין את הפרטים פעם אחת במסד נתוני המשתמש שלך ומרגע זה, בכל סריקה, אפשר לבחור את היעד הרצוי היישר במדפסת.
מדפסת מסוגננת ואסתטית למראה. היא לא תופסת יותר מדי מקום ועם זאת היא איתנה ובסטנדרט איכות גבוה המבטיח שתשרת אותנו במשך שנים.
אנחנו נמליץ בכל פה על המדפסת לכל אחד בין אם לשימוש משפחתי יומיומי, למשרד ביתי או אפילו לעסק. ואם, כפי ש- Epson אומרת נוכל לחסוך 70% בקירוב מעלויות ההדפסה שלנו, הרי שזה מוסיף המון!

L565 5/5

Arm987

לאחר מדפסות רבות, אני ממש שבע רצון מדגם זה

לאחר מדפסות רבות, אני ממש שבע רצון מדגם זה

לא מבין מדוע יצרני מדפסות אחרים ועיקריים לא יצרו סוג דגם זהה.
אין ספק שמערכת מיכלי הדיו היא הדבר הנכון. נכון, זה נשמע הרבה יותר יקר מאשר הסוג עם מחסניות דיו - אבל חשבון מתמטי פשוט יוכיח את האמת.
קנייה נהדרת.

L565 5/5

JenniT

קלה לשימוש ותמיד מוכנה לעבודה

קלה לשימוש ותמיד מוכנה לעבודה

לאחר ההגדרה השימוש הוא קלי קלות. אני אוהב את הפונקציונליות של הדפסה אלחוטית. אני יודע שזו אינה טכנולוגיה חדשה אבל היכולת להדפיס מכל מקום היא נהדרת. אני משאיר את המדפסת פועלת וכך אני יכול להדפיס מרחוק בכל עת - מה שאומר שיש רעש לפני וזמן קצר אחרי ההדפסה - לא בעיה ולא ממש מרעיש, אבל הכלב שלי מופתע ומתעורר!
המדפסת מגיעה עם הרבה דיו וזה מעולה כיוון שרוב המדפסות מגיעות רק עם מעט דיו שמספיק רק כדי להתחיל בעבודה. אפשרות זו מצדיקה את מחירה הגבוה יותר של המדפסת.

L565 5/5

WhimsicalMblog

המדפסת הטובה ביותר שהייתה לי.

המדפסת הטובה ביותר שהייתה לי.

אני ממש אוהב את המדפסת החדשה שלי! היא כל-כך שימושית, זולה יותר והרבה יותר ידידותית לסביבה הודות לבקבוקי הדיו למילוי המיכלים, בניגוד לצורך לקנות כל הזמן מחסניות דיו! איכות ההדפסה פנטסטית, התמונות מודפסות בצורה נהדרת ואפילות התצלומים מודפסים היטב! המדפסת המועדפת שלי!!

  1. דיו בכמות המספיקה לשלוש בהתבסס על נפח הדפסה חודשי ממוצע של 290 דפים עבור מדפסות EcoTank לבית ולמשרד. ‏החישובים מבוססים על תפוקת דיו שחור הנמוכה ביותר שכוללה באריזה עבור הדגמים הבאים: L4150, L4160, L6160, L6170, L6190.
  2. חישוב מחסנית הדיו להשוואה מבוסס עם מחסנית עם התפוקה הנמוכה ביותר המשמשת ב- 20 מדפסות הזרקת דיו מתחרות בגודל A4 בהתאם ל- IDC EMEA Hardcopy Tracker (נתוני רבעון רביעי לשנת 2016) בתקופה ינואר - דצמבר 2016. החישוב התבסס על תפוקת מחסנית סטנדרטית של המתחרים מחולק בתפוקת החבילה הכלולה במדפסות Epson EcoTank.
  3. מבוסס על נתוני נפח מכירות שהתקבלו מאת IDC WW HCP Tracker (נתוני ריבעון רביעי 2016).
  4. התפוקות המוזכרות משוערות בהתבסס על מתודולוגיה מקורית של Epson מתוך הדמיית ההדפסה של תבניות ניסיון שסופקו ב-ISO/IEC24712. התפוקות אינן מבוססות על ISO/IEC24711. ‏התפוקות מבוססות על בקבוקי דיו מקורי ועשויות להשתנות בהתאם לתמונות המודפסות, לסוג הנייר שבשימוש, לתדירות ההדפסה ולתנאי הסביבה, כגון טמפרטורה. המדפסת משתמשת בכמות מסוימת של דיו לצורך ההגדרה הראשונית כדי למלא את חרירי ראש ההדפסה, לפיכך התפוקות של ערכת החבילה הראשונית עשויות להיות נמוכות יותר.
  5. נדרש חיבור אלחוטי לאינטרנט. לקבלת מידע נוסף ופרטים על התמיכה בשפות ובמכשירים בקר בכתובת www.epson.co.il/for-home/epson-connect.
  6. לקבלת מידע נוסף, בקר בכתובת www.epson.co.il/extended-warranty.
  7. מתוך סקר שבוע על-ידי OnePoll, מטעמה של Epson, באוגוסט 2015‏. ‏השתתפו בסקר 8,000 לקוחות מאירופה בארצות גרמניה, איטליה, ספרד ובריטניה.

דלג

 
השוואה
סגור

השוואת מוצרים

מבין 3 שנבחרו

השווה פריטים שנבחרו