זה אקו-נומי
זה אקו-לוגי
זה אקוטנק

חיסכון של עד 4,300 ש"ח עם מיכלי דיו הכלולים באריזה בהשוואה למחסנית דיו2

ערכה 1 של בקבוקי דיו = 79 מחסניות דיו2

מגיעה עם 3 שנות אחריות, מותנה ברישום באתר3

מציגים את מדפסות EcoTank

עבור הדפסה יומיומית

חל מ-179.99£ולל מע"מ

עבור הדפסה באיכות עסקית

חל מ-179.99£ולל מע"מ

עבור הדפסת תמונות

חל מ-179.99£ולל מע"מ

מהי מדפסת EcoTank?

מדפסת EcoTank שונה מהותית מרוב המדפסות האחרות - במקום מחסניות דיו, היא כוללת מיכל דיו גדול שאותו ממלאים בדיו מבקבוקי הדיו הכלולים יחד באריזת המדפסת. מהרגע הראשון, יהיה לך מספיק דיו להדפיס עד 14,000 דפים2 - פירוש הדבר שתחסוך זמן וכסף כי לא תצטרך להחליף מחסניות דיו בתדירות גבוהה. ההתקנה פשוטה, המילוי מחדש פשוט קל וגם אמין והתוצאה היא דף אחרי דף שמודפסים באיכות גבוהה.

הדפס ללא מחסניות.
ערכה 1 של בקבוקי דיו = 79 מחסניות דיו2.

לחסוך עם EcoTank

חיסכון של עד 4,300 ש"ח עם מיכלי דיו הכלולים באריזה בהשוואה למחסנית דיו2

הדפס יותר מ-130 דפים בשחור בעלות של שקל אחד4

חשב כמה תוכל לחסוך בזכות מדפסות EcoTank של Epson

 1. בחר דגם של מדפסת EcoTank של Epson והשווה אותו לאחד מ-20 דגמי המדפסות הנמכרים ביותר
 2. ספר לנו כמה דפים אתה צפוי להדפיס בחודש וכמה שנים אתה צפוי להשתמש במדפסת.
 3. לחץ על 'חישוב'

מדוע לבחור ב-EcoTank

מובילה בשוק העולמי

Epson הייתה הראשונה להציע מדפסות ייעודיות ללא מחסניות דיו וכעת החברה היא הספקית מס' 1 בעולם של מדפסות עם מיכלי דיו3. יותר מ-40 מיליון מדפסות EcoTank נמכרו בכל העולם4.

מהירה יותר מדגמים מתחרים 5

לא משנה כמה דיו נדרש עבור מסמך, EcoTank מדפיסה דף יחיד מהר יותר מכל הדגמים המתחרים 7. לחץ כאן כדי לצפות בסרטונים בנושא מהירות ההדפסה של EcoTank.

עיצוב חכם

בדור החדש של מדפסות EcoTank הייעודיות, מיכל הדיו ממוקם בחזית המדפסת. העיצוב החדש קומפקטי ומאפשר גישה נוחה למילוי מחדש ומבט ברור על רמות הדיו במיכל. המדפסת מתאפיינת במערכת מילוי מחדש משופרת שתוכננה כדי למזער את הסכנה של שפיכת דיו ויצירת לכלוך.

אמינות

בניגוד ליצרניות אחרות, ראשי ההדפסה של Epson קבועים. אינך צריך לתקצב ראש הדפסה חליפי או לטרוח להחליף ולהתאים אותו.

ראש שקט

תיהנה מראש שקט עם אחריות מורחבת לשלוש שנים במבצע.

מבחר גדול יותר

Epson מציעה את המבחר הגדול ביותר של דגמים עם מיכלי דיו לעומת שאר ספקיות המדפסות. קבל מדפסת EcoTank מותאמת לצרכיך ממגוון של מדפסות לשימוש יומיומי, להדפסת תמונות ולמגזר העסקי.

לרכישה ממשווק מורשה

הצגת המגוון

הדפסה יומיומית

הדפס, סרוק או העתק מסמכים בקלות עם מדפסות EcoTank לשימוש ביתי.

הדפסה באיכות עסקית

השלם משימות ביעילות עם דגמי EcoTank המיועדים לעסקים.

הדפסת תמונות

הפק תמונות בולטות ומבריקות ותיהנה מצבעים עשירים ומלאי חיים.

מדפסות בשחור-לבן

מדפסות EcoTank בשחור-לבן מאפשרות לחסוך עד 50% מעלויות ההדפסה במהלך 3 שנים בהשוואה למדפסות לייזר בשחור-לבן11

השוואת מוצרים

מפרט
פונקציות רב-תכליתיות
קישוריות
גודל נייר מרבי
הדפסה דו-צדדית
מזין מסמכים אוטומטי
צג LCD
מערכת למילוי מחדש בקלות
הדפסה ממכשירים ניידים
תפוקת בקבוק דיו כלול2
תפוקת בקבוק דיו נוסף2

הדפסה ממכשירים ניידים ועוד

עם מגוון המדפסות הרב-תכליתיות הקומפקטיות של Epson עם Wi-Fi, הדפסה ממכשירים ניידים מתבצעת במהירות ובקלות. אין עוד צורך להיתקע ליד שולחן העבודה - שלח פריטים להדפסה מהטאבלט או מהסמארטפון שלך באמצעות Wi-Fi ומבחר אפליקציות להדפסה ממכשירים ניידים6.

 • האפליקציה Epson iPrint
 • האפליקציה Epson Creative Print
 • הדפס תמונות מ-Facebook
 • Email Print

מעצבים את העתיד עם טכנולוגיה נטולת חום

הגדלת הפרודוקטיביות והקטנת ההשפעה על הסביבה - ללא פשרות.

מידע נוסף
 1. מספר הדפים שהודפסו מבוסס על העלות הגבוהה ביותר לדף (CPP) של בקבוקי הדיו מסוג 101, 103 ו-664 של Epson. העלות לדף מחושבת מסך הכל משולב של המחיר לצרכן של בקבוקי דיו ציאן, מג'נטה וצהוב עבור דפים צבעוניים או המחיר לצרכן של בקבוק דיו שחור עבור דפים בשחור, מחולק בתפוקת הדפים שפורסמה. המחירים המומלצים לצרכן נכונים ליולי 2020.
 2. מבוסס על החישובים של Epson. חיסכון כולל ממוצע ומספר ממוצע של מחסניות דיו שנדרשות כדי להדפיס מספר זהה של דפים כמו התפוקה הממוצעת שמתקבלת מבקבוקי דיו הכלולים באריזה של מגוון מדפסות EcoTank בגודל A4 עם 4 צבעי דיו. השוואת תפוקה ממוצעת (הדפסות A4 לפי ISO/IEC 24711) של סדרת בקבוקי "664", "101" וכן "103" למדפסת EcoTank וחומרים מתכלים מקוריים המשמשים ב- 10 מדפסות הזרקת דיו בגודל A4 הנמכרות ביותר במזרח התיכון ובאפריקה (IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker, 2019 shipments, published Q1 2020). החיסכון הכולל מחושב בהתייחס למחיר הרכישה הממוצע של מדפסת מתוך 10 הדגמים המובילים הללו + עלויות הדפסה. החישוב בוצע על-ידי חילוק ההכנסה הרלוונטית ממכירת מחסניות דיו והתפוקה הכוללת לפי מכירת יחידות במזרח התיכון ובאפריקה (IDC, Hardcopy Peripherals Consumables Tracker, 2019 shipments, published H2 2019). דולר ארה"ב הומר למטבע מקומי בהתאם לנתוני ההמרה באתר XE.COM בתאריך 08/07/2020.
 3. פרטים באתר www.epson.co.il/promotions/extended-warranty
 4. IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker, 2010 to 2020 shipments, published Q1 2020.
 5. מספר המוצרים הכוללים מיכלי דיו בקיבולת גבוהה שנמכרו בכל העולם בין 2010 ל-2018. נתון זה מבוסס על דוח IDC Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker מהרבעון הראשון של 2019.
 6. מבוסס על בדיקות השוואת ביצועים, Epson L3150/L4160 לעומת HP Smart Tank Wireless 515 ו-Canon G3411/G6040 בדיקות תפוקה של דף יחיד, Keypoint Intelligence – Buyers Lab (BLI)‎, פברואר 2018. זמן ההדפסה המהיר ביותר של דף יחיד בהשוואה לדגמים מתחרים של מערכות OEM במדפסות הזרקת דיו 3 ב-1 בגודל A4 עם Wi-Fi ומיכלי דיו. לקבלת פירוט מלא של התוצאות ותנאי הבדיקות, קרא את הדוח של Buyer Lab שזמין כאן:Buyers lab report - Epson L3150.pdf, Buyers lab report - Epson L4160.pdf. Epson‎ הוא סימן מסחרי רשום, EXCEED YOUR VISION וסמלי הלוגו הם סימנים מסחריים רשומים או סימנים מסחריים של Seiko Epson Corporation. כל הסימנים המסחריים האחרים הם רכושם של בעליהם בהתאמה ונמצאים בשימוש למטרות זיהוי בלבד.
 7. נדרש חיבור אלחוטי לאינטרנט. לקבלת מידע נוסף ופרטים על התמיכה בשפות ובמכשירים בקר בכתובת www.epson.co.il/connect