היפרדו לשלום ממחסניות דיו יקרות

חיסכון של עד 90% בעלויות ההדפסה1

Play

מציגים את מדפסות EcoTank

הדפסת דפים צבעוניים עם EcoTank זולה. ניתן להדפיס אלפי דפים לפני שצריך למלא את המיכל במדפסת הקלה לשימוש ללא טרחה זו הנטולת מחסניות דיו.

מדפסות EcoTank משתמשות בטכנולוגיית Heat-Free המספקת יתרונות מתקדמים ללקוח על פני טכנולוגיית לייזר והזרקת דיו תרמית. ולשקט נפשי מוחלט תהנה מאחריות לשלוש שנים כשאתה רושם את EcoTank שלך עם Epson.

מהי מדפסת EcoTank?

מדפסת EcoTank שונה מהותית מרוב המדפסות האחרות - במקום מחסניות דיו, היא כוללת מיכל דיו גדול שאותו ממלאים בדיו מבקבוקי הדיו הכלולים יחד באריזת המדפסת. מהרגע הראשון, יהיה לך מספיק דיו להדפיס עד 14,000 דפים4 - פירוש הדבר שתחסוך זמן וכסף כי לא תצטרך להחליף מחסניות דיו בתדירות גבוהה. ההתקנה פשוטה, המילוי מחדש פשוט קל וגם אמין והתוצאה היא דף אחרי דף שמודפסים באיכות גבוהה.

הדפס ללא מחסניות.
ערכה 1 של בקבוקי דיו = 79 מחסניות דיו1.

PRINT OVER 540 PAGES IN BLACK FOR 1€4

PRINT OVER 275 PAGES IN COLOUR FOR 1€4

מדוע לבחור ב-EcoTank

מובילה בשוק העולמי

Epson הייתה הראשונה להציע מדפסות ייעודיות ללא מחסניות דיו וכעת החברה היא הספקית מס' 1 בעולם של מדפסות עם מיכלי דיו2. יותר מ-60 מיליון מדפסות EcoTank נמכרו בכל העולם3.

ראש שקט

תיהנה מראש שקט עם אחריות מורחבת לשלוש שנים במבצע.

עיצוב חכם

בדור החדש של מדפסות EcoTank הייעודיות, מיכל הדיו ממוקם בחזית המדפסת. העיצוב החדש קומפקטי ומאפשר גישה נוחה למילוי מחדש ומבט ברור על רמות הדיו במיכל. המדפסת מתאפיינת במערכת מילוי מחדש משופרת שתוכננה כדי למזער את הסכנה של שפיכת דיו ויצירת לכלוך.

אמינות

בניגוד ליצרניות אחרות, ראשי ההדפסה של Epson קבועים. אינך צריך לתקצב ראש הדפסה חליפי או לטרוח להחליף ולהתאים אותו.

מבחר גדול יותר

Epson מציעה את המבחר הגדול ביותר של דגמים עם מיכלי דיו לעומת שאר ספקיות המדפסות. קבל מדפסת EcoTank מותאמת לצרכיך ממגוון של מדפסות לשימוש יומיומי, להדפסת תמונות ולמגזר העסקי.

לרכישה ממשווק מורשה

הצגת המגוון

הדפסה יומיומית

הדפס, סרוק או העתק מסמכים בקלות עם מדפסות EcoTank לשימוש ביתי.

הדפסה באיכות עסקית

השלם משימות ביעילות עם דגמי EcoTank המיועדים לעסקים.

הדפסת תמונות

הפק תמונות בולטות ומבריקות ותיהנה מצבעים עשירים ומלאי חיים.

מדפסות בשחור-לבן

עם מדפסות EcoTank מונו תוכלו לחסוך באופן מסיבי בעלויות ההדפסה בהשוואה למדפסות לייזר מונו.

השוואת מוצרים

מפרט
פונקציות רב-תכליתיות
קישוריות
גודל נייר מרבי
הדפסה דו-צדדית
מזין מסמכים אוטומטי
צג LCD
מערכת למילוי מחדש בקלות
הדפסה ממכשירים ניידים
תפוקת בקבוק דיו כלול2
תפוקת בקבוק דיו נוסף2

הדפסה ממכשירים ניידים ועוד

עם מגוון המדפסות הרב-תכליתיות הקומפקטיות של Epson עם Wi-Fi, הדפסה ממכשירים ניידים מתבצעת במהירות ובקלות. אין עוד צורך להיתקע ליד שולחן העבודה - שלח פריטים להדפסה מהטאבלט או מהסמארטפון שלך באמצעות Wi-Fi ומבחר אפליקציות להדפסה ממכשירים ניידים7.

 • Epson Smart Panel app
 • האפליקציה Epson Creative Print
 • הדפס תמונות מ-Facebook
 • Email Print

מעצבים את העתיד עם טכנולוגיה נטולת חום

הגדלת הפרודוקטיביות והקטנת ההשפעה על הסביבה - ללא פשרות.

מידע נוסף

מאחורי הקלעים

איך ההרגשה להיות על הסט עם יוסיין בולט?

בקרו בגלריה שלנו:

 1. בהתבסס על חישובי Epson, העלות הממוצעת לחיסכון בהדפסת עמוד והמספר הממוצע של מחסניות הזרקת דיו הנדרשות להדפסת מספר עמודים זהה לתפוקה הממוצעת של בקבוקי דיו הכלולים בקופסה במגוון מדפסות EcoTank A4 עם 4 צבעים. השוואה בין תפוקה ממוצעת (הדפסות A4 של ISO/IEC 24711) של בקבוקי EcoTank "101" ו-"103" לבין החומרים המתכלים המקוריים המשמשים בתוך 20 מדפסות הזרקת דיו A4 לצרכן הנמכרות ביותר במזרח התיכון ובאפריקה (IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker, משלוחי H2 2020 עד H1 2021, פורסם ברבעון 3 2021).
 2. נכון ל-30 בספטמבר 2021. IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker, משלוחים משנת 2010 עד 2021, פורסם ברבעון השלישי של 2021
 3. נכון ל-30 בספטמבר 2021. IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker, משלוחי Q4 2020 עד Q3 2021, פורסם Q3 2021
 4. התפוקות המצוטטות מובאות בהתבסס על מתודולוגיית המקור של Epson מהדמיית ההדפסה של דפוסי בדיקה שסופקו ב-ISO/IEC 24712. התפוקות המצוטטות אינן מבוססות על ISO/IEC 24711. התפוקות המצוטטות עשויות להשתנות בהתאם לתמונות שאתה מדפיס, לסוג הנייר שבו אתה משתמש, תדירות ההדפסות שלך ותנאי סביבה כגון טמפרטורה. במהלך התקנת המדפסת הראשונית, נעשה שימוש בכמות מסוימת של דיו למילוי חרירי ראש ההדפסה, ולכן התפוקה של הסט הראשוני יכולה להיות נמוכה יותר
 5. עד 3 שנים של דיו כלול בערכה מבוסס על נפחי הדפסה חודשיים ממוצעים של 70 עמודים עבור מדפסות ביתיות ומשרדיות של EcoTank ו-40 תמונות עבור מדפסות פוטו EcoTank. החישובים מבוססים על התפוקה הנמוכה ביותר לתפוקת עמודים עבור בקבוקי דיו שחור למדפסות ביתיות ומשרדיות ועל התפוקה הנמוכה לתפוקת דפי תמונות עבור מדפסות תמונות
 6. בהתבסס על השוואה בין מפרטי גודל שפורסמו באתרי אינטרנט של יצרנים מ- Epson L5290, L3260, L4260, HP Smart Tank 615 & 515 ו-Canon Pixma G5040 & G6040
 7. דורש חיבור אלחוטי לאינטרנט. למידע נוסף, שפות ומכשירים נתמכים, בקר בכתובת www.epsonconnect.eu